551
320px-Origin-logo.png
  • Ironman2
    #390
    Miért van az hogy az Origin mindennap kiküld nekem egy kódot hogy változtassak jelszavat? Elég bonyolult jelszavam van.Valaki mindig be akar lépni?
  • Lokker
    #389
    Ingyenes a SimCity 2000 Special Edition
  • Gater
    #388
    Persze de az sem használ.
  • Béluska74
    #387
    Rendszergazdaként próbáltad elindítani?
  • Gater
    #386
    Üdv! Egy olyan problémám lenne hogy kb. egy hete az Origin nem akar letölteni semmilyen játékot. Azt íja hogy az origin engedélyekre vár a fájlok letöltéséhez a Windowstól de Win7 nem jelez semmit. Hozzáadtam a tűzfal "kivételeihez" sőt volt hogy az egész tűzfalat lekapcsoltam de úgyse tölt le semmit. Vírusirtó se volt a gépen a hiba jelentkezésekor és a program újratelepítés se segített. Ha valaki találkozott hasonlóval vagy tud segíteni kérem írja meg. Előre is köszönöm!
  • RoboKutya78
    #385
    Bejeweled® 3 ingyé az originen október 28 ig
  • RoboKutya78
    #384
    Gondoltam hátha nem buli nekik az ilyet megcsinálni:)
    Kicsit már csömöröm van a sok Letöltő rendszer installációjából Steam Origin Uplay stb:)
    Még szerencse hogy az internetes áruházak nem akarnak saját letöltő központot:)
  • Dzsini
    #383
    Miért lehetne? Megvetted egy rendszeren, akkor egy másik cég másik rendszere miért "venné át"?

    Berakhatod, mint nem Steames játék a listába, ha lusta vagy a start menüből indítani.
  • RoboKutya78
    #382
    az rendben van volt egy bundlees csomag amiben mind originre mind steamre volt kód az rendben.
    De spec én arra gondolok hogy amot originen vettem azt át lehet e aktivállás után rakatni steamre?
  • fejnelkuli
    #381
    PL vettem battlefield complett-et, és sehol sem engedi aktiválni
  • Plata
    #380
    Nálam van olyan játék ami Originen lett aktiválva,de Steamen is fent van,onnan szoktam indítani.
  • RoboKutya78
    #379
    Na akkor én is kérdek és remélem figyel egy origines magyar support a forumra:)
    Naszóval
    Van e lehetőség arra hogy bionyos játékokat átköltöztethetőek e Steam fiókba?
    Valaki kérdezte e meg őket erről a lehetőségről?
  • RoboKutya78
    #378
    elvileg a dobozon rajta van hogy origin vagy steam verzió
    ha origin akkor elvileg elég ha a telepítő kódot megadod az origin menű játékhozzáadás menü alatt
    ha engedi persze
    Vagy elvileg telepítés közben kiderül hogy kér e origin fiokot.

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2014.09.08. 14:56:40
  • fejnelkuli
    #377
    hello
    Boltban vásárolt medal of honor játékokat, hogy tudom berakni originre?
  • Peet81
    #376
    én is kaptam ilyet :)
  • Szabi #375
    jé már originre is vannak vírusok ? o.0
  • HUN BECSEHELY
    #374
    Üdv.Lenne egy eladó Origin fiókom.Játék lista

    Battlefield 1942
    Battlefield 3 Prémium
    Battlefield 4 Prémium
    Burnout Paradise Ultimate
    Red Alert3
    Criysis2
    Dead Space
    Dead Space 3
    Medal of honor 2010
    Mirror's Edge
    Need for Speed HP 2010
    Need for Speed Run
    Nedd for Speed World
    Populous

    Árat majd a vevő,akit érdekel az ir privátba.Sajna már nincs időm játszani vele.Sokat godolkoztam mi legyen,és ugy gondoltam,ha valakinek kell,akkor normális árért eladom.


    Utoljára szerkesztette: HUN BECSEHELY, 2014.08.17. 17:55:47
  • xido
    #373
    no akkor helyesbítenék is,mivel telepítés után magyarul írta...2 nap trial..és a full game ajánlat annyi,hogy a mentés megmarad,ha megveszem és folytatom..bocs..akkor csak WC3 a free..
  • xido
    #372
    on the house mostani ingyenes Wing commander 3..

    simcity 4 órás free trial...sőt a trial/demo szektorban Kingdoms of Amalur:Reckogning..ami miután beraktam,az infoablak közölte,hogy most ez nem trial,de teljes értékű játékként elrakható ingyé...nem tudom meddig és jól fordítottam-e,lessetek rá
  • Szabi #371
  • Dzsini
    #370
    Ha jól tudom valamilyen közösségi oldalra tették ki (facebook / twitter), onnan terjedt el.
  • attika1979
    #369
    Köszönöm ,így már oké.Csak az oldalon nem találtam erről semmi infót.
  • Dzsini
    #368
    Belépsz Originbe, fent a menüben kiválasztod a termékkód aktiválását, és oda beírod.
  • attika1979
    #367
    Ez hol lehet elérni?Az originen sehol nem találom még a játékot sem.
    On the house akció volt?
  • Ironman2
    #366
    Ingyenes a Sims2 és összes kiegészítője!
    Termék aktiválásakor ezt kell beirni: I-LOVE-THE-SIMS
    Megkapjuk az Ultimate Collectiont ami ugye csak az Originen van!
  • RoboKutya78
    #365
    akkor elvileg elég ha a cd kulcsot meg a cdt és a dvd dobozt tedd fel egy képre.
  • fejnelkuli
    #364
    Hát számla nincs, mert ilyen tesco-ba vettem kenyér meg ásványvíz mellé. :D
    De megpróbálom! Köszi
  • igazMAGYAR
    #363
  • RoboKutya78
    #362
    De ha írsz a supportnak és mellékeled a számlát is a játék mellé vagy a korongot beszkenneled akkor elfogják fogadni és esélyes hogy felteszik a fiókodba.
  • fejnelkuli
    #361
    Igen azok!
    Köszönöm a segítséget!
  • Prince23
    #360
    Mert lehet hogy 2011 előtti a játékok kulcsai...
  • fejnelkuli
    #359
    hello!
    Az miért van, hogy a boltba vásárolt eredeti EA játékok cdkulcsát nem fogadja el?
  • Dzsini
    #358
    Nem kell átállítani, én is az angol support oldalon (help.ea.com - contact us) az emailt megírtam szépen magyarul, és megoldották, a megfelelő emberhez került :) (aki igen segítőkész volt, és korrekt módon, gyorsan intézkedett)
  • RoboKutya78
    #357
    a nyelvet állítsd át magyarra.
  • Bal0924
    #356
    Köszi!

    Tudsz adni egy linket vagy valamit a magyar supporthoz, mert nem találom.
  • RoboKutya78
    #355
    nem kell angol hozzá magyar sup is van:)
    ha eljutsz odáig kérdezd meg őket mit tehetsz.
  • Sirch
    #354
    1. Magyar supportja van.
    2. Majd ők megmondják, mire van szükségük a bizonyításhoz. Lehet, hogy csak pár személyes kérdést fognak feltenni az accountoddal kapcsolatban, esetleg a rá aktivált játékok közül kérik az egyik serial számát, vagy vásárlási bizonylatát.
  • Bal0924
    #353
    Ezzel csak 2 gond van..:S
    1. Nem tudok angolul írni nekik semmit..
    2. Mivel bizonyíthatnám?
  • RoboKutya78
    #352
    vedd fel a kapcsolatot a helpdeskkel és próbálj szerezni valami bizonyítékot hogy a tied az acc.
  • Bal0924
    #351
    Sziasztok!

    Segítség kellene!
    Megszeretném változtatni az Origin fiókomba
    Szeretnék változtatni benne valamit, de nem tudom, mert már elfelejtettem a biztonsági kérdésemet! Nagyon régen adtam meg.. :S
    Valamit lehetne csinálni?