551
320px-Origin-logo.png
  • Madi92
    #470
    Nekem pár hónapja csórták el, mikor újra Bf3-azni kezdtem. Szerencsére nem hatott meg a dolog, meg a Bf3 sem, szóval legyenek boldogok vele.
  • RoboKutya78
    #469
    Hm ez új keletű dolog
    De most már elég komoly védelmet kapott az origin fiók is javaslom mindenkinek hogy aktiváljátok
    A kedvenc kutyád neve csak az első lépés a biztonsági beállításoknál
    Nekem most az tűnt fel hogy a fiók nyelvezetem angol lett.
    A Login Verification ajánlom használatát.
  • Wking
    #468
    Sziasztok, találkoztatok már olyannal hogy törölték az ea fiókhoz társított e-mail címet? Persze helyreállítás után ugyanúgy nem tudok belépni.....
  • Atisz #467
    Hallottam, hogy az eredeti verziónál ezt csinálták, de az originesnél nem nagyon működik.
  • xido
    #466
    Nos találtam alternatív verziót,ha jól értem...a srác szintén angolt akart és kapott,mi van,ha a telepített könyvtárban kicseréled az adott filet?

    http://jadeempire.wikia.com/wiki/Forum:Dialog.tlk
  • Atisz #465
    Nos, nem :)
    Akármit csinálok (már megváltoztattam angolra a kliens nyelvét, de nem hozott eredményt), magyar marad a játék. Az ilyesmit általában játékon belül lehet beállítani, de itt erre nincs lehetőség.
    Annyira nem zavaró, de vannak benne félrefordítások, amik olyan esetekben rosszak, amikor nincs narrált szöveg és értelmetlen a kiírás.
  • RelakS
    #464
    Ugyan originem nincs, de steam alatt úgy működik, hogy amilyen a steam nyelve, olyan próbál lenni a játék is, ha támogatja.

    Origin nem ilyen? :)
  • Atisz #463
    Pedig jó, a sztori, a kínai miliő és a fantasztikus zene megfogott. Viszont a harcrendszer és az irányítás borzalmas (WASD egy rpg-ben...), valamint a 3 alaptulajdonsággal sem vagyok kibékülve. De mindenképpen végigviszem, mert eddig nagyon tetszik.
  • RoboKutya78
    #462
    Ezt passzolom nem sokat játszottam vele.
  • Atisz #461
    Nem éppen idevág, de ha nem gond megkérdezném, hogy van-e lehetőség a Jade Empire-on belül az angol nyelvre váltásra (mivel alapból magyar, ami nem gond, de szeretem eredetiben olvasni a részleteket)?
  • RoboKutya78
    #460
  • Atisz #459
    Köszönöm, megoldódott (törlés + újratelepítés) :)
  • RoboKutya78
    #458
    Support magyar nyelven keress fel valakit rajta.
    Nem tudom origin sütik törlése esetleg segíthet bár ez nem ilyen egyszerűnek hangzik
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.02.28. 17:26:07
  • Atisz #457
    Sziasztok.
    Elkövettem egy hibát: véletlenül megtagadtam az origin aktivációs hozzáférését a tűzfalon és most nem tudok semmilyen játékkal játszani.
    A Jade Empire volt a "bűnös" és bár megtaláltam az ActivationUI.exe-t, amit aztán engedélyeztem, így sem tudok semmit elindítani origin kliens alatt.

    Járt már valaki hasonló cipőben vagy emlékszik még nemrég lezajlott friss install után, hogy mi lehet a megoldás?
  • RoboKutya78
    #456
    Ha jól sejtem nem csak a steam képes rá.
  • simonl #455
    Sziasztok, Origin -ben be lehet állítani az FPS kiírását a képernyőre?
    Köszi
  • Lokker
    #454
    Úgy érzem hogy az Unravel nálam kötelező vásárlás lesz mint az Ori. Szerintem a videóból kiderül miért. :)
  • RoboKutya78
    #453
  • Lokker
    #452
    Azt írják hogy megjelenés előtt álló címeket is lehet limitált ideig próbálgatni, plusz kapsz rájuk kedvezményt. De ott a Vault lista abba benne van minden amihez hozzá lehet így férni.
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2016.02.03. 00:13:48
  • Prince23
    #451
    Early acces cuccok is fognak felkerülni, fejlesztés alatt álló játékok?
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2016.02.03. 00:10:24
  • Lokker
    #450
    Origin Access

    Javaslom áttekintésre a dolgot. Meg keress egy angol tanárt hátha egy Velvet Assassinért cserébe tanít egy kicsit...
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2016.02.03. 00:04:20
  • RoboKutya78
    #449
    Hm akkor fizetünk a demokért szindróma:)
  • xido
    #448
    inkább bármihez/vagy sokhoz kapsz pár órát kipróbálni vásárlási kötelezettség nélkül
  • RoboKutya78
    #447
    Ez amúgy hogy működi?
    Egy hónapra 4 euró a beugró és ezen idő alatt bármivel játszhatok? Vagy listás a dolog?
  • RoboKutya78
    #446
    Vajh megmarad?:)
  • Botond #445
    NFS:Most Wanted on the house dealben ingyenes most. :o
  • Ryder159
    #444
    xBox-osok mondták hogy ott EA acces néven megy ugyan ez és ott 1 héttel hamarabb lehet játszani az új játékokkal. kíváncsi vagyok....
  • Szabi #443
    szerintem az új játékokra max demó időszakot adnak, de ne legyen igazam :D
  • Ryder159
    #442
    Vajon új játékok is játszhatók lesznek (pl ha kijön a BF5) vagy csak ami már nem kell a kutyának sem...
  • Szabi #441
    már elérhető az Origin acces nálunk is
  • RoboKutya78
    #440
    reggelj be egy másik fiókot vedd fel a kapcsolatot a magyar support részlegével keress egy általad vett legutóbbi játék számláját.
    és keresd fel a suppot vele hátha meg tudják mi történt a fiókoddal.
    Esetleg ha van barát a barát listádon akit el tudsz érni kérdezd meg ő mit lát a fiókodból esetleg még nem törölte az ismerőslistát.
    Más nem jut eszembe
    Célszerű évente fél évente új jelszót adni a fióknak is és a email rendszerhez is Használj Gmailt vagy többszörös védelemmel ellátott emailfiókot amiről kapsz értesítést hogy gond lehet.Vegyétek elejét minden behatolási kísérletnek Ne könnyítsétek meg a behatolást semmilyen módon.
  • Madi92
    #439
    Üdv.
    Kaptam egy e-mail-t, hogy megváltozott az e-mail címem.
    Amit természetesen nem én csináltam, belépni nem tudok, az e-mailben megadott e-mail visszaállító link meg nem ad be semmit.

    Ezt buktam?
  • RoboKutya78
    #438
    A jelszót azért jó ha erősre állítod azzal nem érdemes fukarkodni:)
    nekem 8 jegyű kis nagy szám de lehet még rakok rá karakter kódot is.
    És ha nem probléma a biszti kedvéért fél évenként cserélni
  • Predaking666
    #437
    Közben megtaláltam a hiba forrását.
    Alapból USA volt beállítva, így persze, hogy kapok hívást ha rossz a szám :D.
    Állítottam magyarra, rá 2-3 percre már hívott is a supportok. és igen egy egyszerűbb kérdést és jelszót adtam meg :D.
  • RoboKutya78
    #436
    Mi a manó nincs azonnali segítség adás cset segítségével?
    Ano ez még nagyon jól működött.
    Karácsony van lehet egy kicsit lassabb az ügyfélfogadás ilyenkor ott is:)
    Legközelebb valami nagyon közeli dolgot állíts be neki.
    Nálam pl édesanyám neve van megadva az a legtutkóbb
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2015.12.23. 17:53:16
  • Predaking666
    #435
    Kéne 1 kis help a Biztonsági kérdését totál elfelejtette, (mi a francért állítottam be azt passz).
    Az originen sikerült jeleznem a gondom, a válasz elég fura volt, hogy "my case" azonbelül call me. 1 óra elteltével is csak Call me in 3 minutes van. Valaki tud valami megoldást?

    Előre is thx.
  • Bucsek
    #434
    Sziasztok, ingyenes a Jade Empire, vagyis remélem most már véglegesen egy ideig :D
    megtaláljátok az "On the House" fülnél
    Utoljára szerkesztette: Bucsek, 2015.12.01. 19:55:57
  • 11awalker
    #433
    Valami linket kaphatnék mert kerestem mindenhogy de semmi.
  • RoboKutya78
    #432
    Nem tudom él még a magyar nyelvű livesupp?Vagy egyáltalán van live supp?
  • Panzeradler #431
    Live supportot probáld meg.