4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • ratgab
    #1065
    Ennyi! Mindent ki lehet játszani, csak nem mindegy hogy teszed. Lehet 68 killje az embernek, ha azok mind 100 pontosak, míg a másiknak van 700 pontosból 10 db, akkor is utóbbi nyer!
  • ratgab
    #1064
    Egyrészt pisztolyosok noob-ok, mert hátbaszúrhatóak 4x annyi pontért és akkor még mindig én nyerek ha 3x lelőnek én meg csak 1x vadászom le.

    Egyéni képesség a lényeg semmi más. Pont ez az a játék, ahol mindennek van ellenszere! Még a füstbombát is ki lehet játszani (magaslat!)

    Immunis a füstbombára! Na az durva lenne! Ugorjon magasabbra, másszon gyorsabban kit érdekel, ha közel jön halott! Ennyi!
  • ratgab
    #1063
    Teljesen igazad van! Egyébként meg jöhetnek a pontokkal vásárolt noob-oknak való skillek is, a jó játékos azokat is beszívatja egy szál késsel a kezében!
  • ratgab
    #1062
    Van amúgy még élet a korábbi részek többjátékos módjában?

    Na azt majd meglássuk mennyire vagy jó...XD
  • MerlinW
    #1061
    Olyan, mint a charge, 100 pontos kill, szóval ez is a hülyék játékszere lesz:) Manhunt-ban viszont alap skill lesz:) A láthatatlanság viszont új taktikákat igényel majd. Főleg vadászat szempontjából. Az tetszik, ahogy a zavaró képesség is jópofa és a pénzszórás is. Firecracker 2.0 :)
  • CroftManor
    #1060
    Láttam ma egy videót, amiben benne vannak az új multis skillek. Van benne egy olyan ability, hogy ha használod, akkor át tudsz menni a füst bombán is. Nem tűnik valami fair dolognak... :/
  • grebber
    #1059
    Vadászaton: (Spoilerbe rakom,nehogy a megmondó emberek nekem essenek.)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Társammal vadászgatunk és látom elkezd a csávó sprintelni.Mondom magamban hova fút ez a kölök ,de feleszmélni sem volt időm mert látom a képernyőn hogy nyomjam a B gombot majd az y-t. Még fel se fogtam mi van akkor látom egy fekete mackó akar megenni ebédre.Le is öltem szegényt nyakonszúrtam had szokja.Az a jó amikor feléd menekülnek az Őzek csak egy gombnyomás és hidden bladel kapják is a nyakszúrást






  • MerlinW
    #1058
    Finomságok
  • zzeN
    #1057
    Amerikai Launch Trailer


    Faszább lett szerintem.
  • CroftManor
    #1056
    Persze, én sem tartom fair dolognak.
  • CroftManor
    #1055
    Közbe rájöttem én is xD Ilyen szempontból nekem tök mind1, mert szerdán reggel 7re megyek dolgozni, tehát amúgysem lesz időm játszani vele, csak legkorábban szerda délután, meló után.
  • Fantasy18
    #1054
    ezt úgy kell értelmezni hogy kedden 23:59 perckor oda mész a boltba pontosan 0:00kor kinyitják a boltot holnap és megveheted hajnali 1 ig így már nemkell várnod szerda reggelig! én is megyek éjfélkor az egyik boltba megvenni aztán nem lesz alvás :D
  • Myselor
    #1053
    elég nagy hülyeségek ezek a dolgok amik így előnyhoz juttatják egyes játékosokat
  • Gary
    #1052
    Kétségtelen, hogy nem ez számít, csak amit kisilabizáltam, a képernyőből, az pl. az, hogy ha megveszed ezt a cuccot, akkor nem kell szintet lépned, egyből használhatod azokat a képességeket, amiket csak magasabb szinten kapsz majd meg.

    Remek! Sok első szintű pisztolyos ellenfél! :Ð

    Én extrém dologra gondoltam, pl. a pénzszórásnál a karaktere is elkezdi kapkodni az érméket, így nem tudod kiszúrni a blenből.
    Vagy immunis a füstbombára, vagy magasabbra ugrik mászásnál, vagy messzebbre a tetőkön, vagy eleve gyorsabb, mint az alap játékos.
  • CroftManor
    #1051
    Nyílván valamilyen előnyhöz juttatja majd az illetőt. Kérdés, hogy milyen tárgyakat, fegyvereket lehet majd megvenni.
  • Myselor
    #1050
    de ezek akkora marhaságok már.
  • grebber
    #1049
    Én nem multiztam még egyik AC-el sem,de szerintem ebben még véletlenül sem az számít milyen ruha/fegyver van nálad hanem az ügyesség!
  • Gary
    #1048
    Szerintem, akkor lesz le-, de inkább szemét húzás, ha azokat, akik megveszik, valamilyen előnyhöz juttatja.
  • CroftManor
    #1047
    3 éve játszok konzolon.
  • Gary
    #1046
    Mea Culpa, drága hölgyem! Ön - természetesen - minden esetben kivétel!
  • grebber
    #1045
    Hát ha megveszed őket akkor az!Senki nem kötelez rá!
  • CroftManor
    #1044
    Hát ez már lehúzás a javából.
  • avus
    #1043
    Én is kaptam. De én maradok a day 1 editionnél. Engem csak a játék érdekel. Kell a francnak a szobor meg a amerikai fali zászló, magyar vagyok, ki a franc rak ki amcsi zászlót a falára?
  • MerlinW
    #1042
    Jaja BH-ztam és Rev-eztem is tegnap kicsit. Nyugodtan elkönyveltem, hogy még mindig jó vagyok:)
  • Blackmill1216
    #1041
    De jót nevettem xDDD
  • CroftManor
    #1040
    "Személyes, bolti átvétel esetén: leghamarabb kedden, október 30-án éjféltől tudod átvenni boltunkban (Nyitás 30-án 00:00-kor, Zárás 31-én 01:00-kor) vagy 31-én szerdán a szokásos délelőtt 10 órás nyitást követően."

    Ti ezt hogy értelmeznétek?
  • zzeN
    #1039
    Végre átdolgozták a mozgásokat, ezek a kivégzések brutálisak lettek. Semmi spoiler, a videó pont a harc előtt kezdődik, igaz kb. 3 sec az egész:)

    Videóbeszúrás nem nagyon akar működni, itt a link aki szeretné megnézni.
  • ratgab
    #1038
    Ha lenne Freedom editionből szobormentes verzió mondjuk 15-ért már venném is.
  • ratgab
    #1037
    Sokszor csináltam azt, hogy lógtam a tető szélén és amikor alattam haladt volna el a delikvens (persze észrevett) és visszafelé futott a tető alá, akkor még a kill animáció elérte...XD
  • Myselor
    #1036
    valaki nem tud xbox360ra letöltő kódosat?olcsón:)
  • ratgab
    #1035
    Rég AC multiztam, de a szaladó majmokra még mindig emlékszem (üldözték egymást a birkák, ahelyett, hogy bevárták volna és úgy ölik meg) épp ezért játszottam mindig Assassinate-t és most is ez a tervem.

    Merlin! A csatatéren úgyis ismét összefutunk majd (láttam valamelyik nap Brotherhooddal te már elkezdtél edzeni...XD)
  • Ozzyehh
    #1034
    Cdgalaxistól is jöhetne:/
  • CroftManor
    #1033
    Kaptam ma reggel egy e mailt a gameshoptól, hogy megérkezett a játék és legkorábban kedden éjféltől tudom átvenni. Viszont így a megrendelésem alkalmából felajánlották, hogy ha még most átváltok a freedom edition-re, akkor csupán 22 900 Ftért megvehetem :D ...Jó lesz nekem a Join or Die is 18ért.
  • CroftManor
    #1032
    Ugyanúgy tudod használni a gombokat, mivel csak egyik ujjaddal nyomod az irányt, a kamerát is csak egy ujjal forgatod, nem az egész kezeddel. Gáz lenne ha nem tudnám mozgás közben nyomkodni a gombokat.
  • MerlinW
    #1031
    A konzolos irányításban csak azt irigylem, hogy lehet úgy kényelmese nézelődni menet közben, hogy a karakter nem fordul el (két gomba).
  • Gary
    #1030
    Na meg, ugye, a drop kill is elég jól "fizet"!
  • Gary
    #1029
    Ja, a tető polírozók ellen szoktam a kés, pisztoly kombót használni. Így elég hamar összejön az ide vonatkozó challenge :Ð
  • Gary
    #1028
    Nah, azért volt a wanted-ben magasság és talán 1 air kill. :Ð
    A Wolfpack ígéretesnek tűnik. Rendesen össze kell dolgozni, hogy ne veszítsenek pontot. Érdekes, hogy nehézségi fokozat is állítható ennél a módnál.
    A domination sem rossz, oda-vissza chest capture. Viszont a pályán van egy 'térelválasztó', mint az Artifact Assault-ban.

    Szerintem, konzolon nem egyszerű a karakter irányítása és a nézelődés. Míg PC-n az egérrel mozgatod a kamerát és jelölöd ki a haladási irányt, a karakter ennek megfelelően kacsázik is, addig konzolon az egyik kezeddel irányítod a karaktert, a másikkal tudod forgatni a kamerát, de ekkor az akció gombokat (pl. A,B,X,Y) nem tudod használni, mert nincs több ujjad.
    Megfigyelhető, hogy konzolos videókban alig emelik föl a kamerát. Viszont, ha valaki PC-n kontrollerrel játszik azt is észre lehet venni.
  • MerlinW
    #1027
    Jaja, mind nagyon béna a piros pólós srácon kívül:)
    A magasság dolog nekem szimpatikus, utálom a tetőlakókat:) Érdekes, konzolos videókban (angie, shenmue, stb) nem nagyon látok senkit fent rohangálni, míg PC-n sokszor alig lehet normálisan játszani a kergebirkáktól.
  • Gary
    #1026
    Egyelőre csak 1:14-nél vagyok, de amit észrevettem:

    A legtöbbje AC szűz, helyenként idegesítően bénáznak, ráadásul nagyon sokszor csak 'céltalanul mászkáló' karaktert mutatnak. Hiába a három képesség (ability) nem használják, pedig vártam. Keveset mászkálnak a magasban, azt is jó lett volna látni. Nem hiszem, hogy lett volna egy air assassination!
    A quick match elég lassan ébred föl, hogy összehozza a négy játékost.