4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • BoneDragon
    #3887
    Assassin's Creed 4 borítókép
    Érdekes, hogy Altair még úszni sem tudott, most meg már a víz köré épül a játék. :)
  • mike01010101
    #3886
    Csinálni a mellék küldetéseket amiket adnak és attól nő a szintjük.
  • Prof William
    #3885
    A mesterembereket hogyan lehet fejleszteni?

    A tárgykészítésnél írja hogy hányas szintűnek kell lennie, ahhoz hogy egy bizonyos tárgyat meg tudjon csinálni de nem jöttem rá, hogyan lehet növelni szintünet. Készítettem velük már pár dolgot, de ugyanúgy maradtak az első szinten.
  • tommygear
    #3884
    ezt nem mondom, csak annyit, hogy a kettő és a bh után érezhető volt a laposodás számomra
  • mike01010101
    #3883
    Lehet, hogy igazad van, de szerintem nem attól jó egy játék, hogy évekig kell várni rá. Amig meg tudják tölteni tartalommal évente, - és szerintem ők megtudják - addig miért ne jöjjenek.

    Aki azt mondja, hogy az AC1 bármiben jobb volt, mint az AC3 arra nem is tudok mit mondani.
  • tommygear
    #3882
    márpedig nagyon kéne 3-4 év pihenő a játéknak
    a rockstar is megmondta, hogy ők is tudnának évente kiadni új gta-t, de egyszerűen ellaposodna az egész, így viszont mindig hatalmasat robbannak a gta játékok
  • CroftManor
    #3881
    Sztem kicsit pihentethetnék az AC szériát. Sztem az ACR óta már nem az az AC, amilyen volt. Inkább találjanak ki valami teljesen új dolgot.
  • mike01010101
    #3880
    Jó pár kalózosnak bejelentett játék volt az utóbbi időben (Two World DLC, Risen 2) de az igazi kalóz feelinget én csak az AC3 hajós részeinél éreztem, úgyhogy én bizakodó vagyok. Lehet, hogy van aki szeret 3-4 évet várni egy játékra, de amig az évi megjelenés nem megy a minőség rovására addig jöhet évente. Szerintem a rész bővült a legtöbb új featurrel eddig.
    Lehet, hogy a 2. rész hőse - a történelmi korból adódóan - sokaknak szimpatikusabb, de ez nem volt le semmit az AC3 minőségéből. Tökéletes animációk, szinte tökéletes irányítás, óriási terület, elég jó sztori, aljátékok, fejlesztés, kereskedés, élvezhető multiplayer. Ha az egy év alatt megjelenő többszáz (talán többezer) játéknak csak az 5%-a elérné ezt a minőséget, egy jobb gamer világban élhetnénk.
  • tommygear
    #3879
    revelations óta lapos
  • xido
    #3878
    még ne temesd,ha nem lesz lapos és rókabőr,jöhet évente..
  • xido
    #3877
    ha karibi térség,akkor a hajós küldetések bejöttek...helyes
    megy a végén kalózkodósba :)
  • tommygear
    #3876
    sajnos :(
  • TDC Geronimo
    #3875


    "The main characters name is Edward Kenway, father of Haytham Kenway from Assassin's Creed 3. Edward is known as a Privateer, Assassin and occasional pirate. The games location is set in the Caribbean on multiple island including Jamaica, Cuba and the Bahamas.

    The current game is running on the Xbox 360, but has plans for next generation console's as well."
  • TDC Geronimo
    #3874
    Októberben fog, mint az eddigiek. Annual franchise lett, akárcsak a codok :/
  • MerlinW
    #3873
    Legkésőbb 2014 áprilisáig megjelenik. Új hős, új történet, új idővonal.
  • nagykispeter
    #3872
    Már megvolt nemrég
  • BoneDragon
    #3871
    Assassins creed hungary facebook csoportja kirakott egy képet, aminek a címe Assassin's Creed 4. Vajon ez mennyire igaz? Jön a bejelentés?
  • MerlinW
    #3870
    Hajóval sehogy. Beszém a tanyán a házba - vagy az egyik boltba a városban - ott egy főkönyv az asztalon. Azt használva lehet kereskedni.
  • Gamaty81
    #3869
    Én kb 36%-nál vagyok,de full nem vágom,hogyan lehet kereskedni pl hajóval.Nálam nincs ott semmi a menüben,pedig csomó mindenem van,vettem is több mindent,de csak nem találom :DD
    Valaki tudna segíteni?
  • CroftManor
    #3868
    Azta ruhát gondolom a boltban vetted, de az csak egy skin. Ha vissza akarod cserélni, akkor menj vissza a boltba és a ruhák közül válaszd ki a fehéret.
  • tommygear
    #3867
    a config fájlban mit érdemes kikapcsolni, hogy nyerjek esetleg pár plusz fps-t?
  • Empty
    #3866
    A végén mit kell csinálni? Nem jövök rá! Ez a rossz szokás, hogy a legvégét mindig elcseszik!
  • Prof William
    #3865
    Vettem egy fekete ruhát, viszont nem tudom átcserélni régire? A birtok "öltözőszobájában" csak a rabruha az ami még felvehető a klasszikus fehér nem. Mi lehet a megoldás?
  • wesleyakos
    #3864
    Egyszerüen töltsétek le...én leszedtem megy és kész..a bithumen oldalon fent van magyar is, Amúgy az alap jó játék de ha végig viszed akkor olyan mint a gta, sok mindent nem tudsz csinálni már..mászkálni max.. meg a hajós küldik is jók voltak.
  • MerlinW
    #3863
    Sőt, a komplett alapjátékot is:)
  • CroftManor
    #3862
    Én sztem kihagyom. Youtubeon is meglehet nézni a DLC-t
  • JethroHUN
    #3861
    Egyjátékos küldetést, alternatív George Wasington eseménnyel. A főmenüből indítható, és semmi köze az alapjáték eseményeihez. A teljes történet 3 részre vágva 3 különböző DLC formájában lesz majd megvehető.(magyarul 1 dlc 3 árárért)
  • Scany01
    #3860
    mit tartalmaz a DLC?
  • Empty
    #3859
    Az új DLC csak multiban használható?
  • CroftManor
    #3858
    Jó én boxon játszok :)
  • MerlinW
    #3857
    Q, E talán.
  • Prof William
    #3856
    Van egy sziget a a frontierben, ahol viszonylag gyorsan 22 mackót sikerült megszabadítanom a bundájától. Mással nem is igen éri meg kereskedni, csak bundával.

    Jól jött a hajó fejlesztésnél. Mellesleg, úgy látom, hogy csak a hajó fejlesztésére kell sok lóvét költeni. A jobb kard/pisztoly cuccokat szinte bagóért meg lehet venni.
  • CroftManor
    #3855
    És vajon mire rakták át? Mert én tegnap próbáltam multiban, de nem találtam.
  • Jakuza001
    #3853
    De, hogyne csak a fel Ubisoft forum ugyanezzel a hibaval sziv.
  • robotnyk
    #3852
    nem lehet valami más gond is ott azzal a géppel?
  • Jakuza001
    #3851
    Jo lenne ez a game, de annyiszor fagy nalam ez a szar, hogy ma miutan megint lefagyott es az automentes vagy 1,5 oraval korabbi volt, megkapta az uninstall fokozatot. :D
  • Shep
    #3850
    Nem találom benne :(
  • xido
    #3849
    menü bill.kiosztás?
    mert én csak kontroller gombot tudnék mondani:)
  • Shep
    #3848
    Játszanám a DLC-t de elfelejtettem ,hogyan kell lőfegyvert pl az íjat használni. Melyik gomb az, mert a gombkiosztásnál nem találom?
  • Hunor1
    #3847
    hi. ez az új dlc hány küldetést tartalmaz?