4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik

761303.N.jpg

• MerlinW
    Nem, csak áttették más billentyűkre.
  • CroftManor
    Multiban eddig volt olyan lehetőség, hogy meccs közben tudtál váltogatni a képességek között. Ezt most a frissítés által kivették? :/
  • Jakuza001
    Log bookban masnal mukodik a back gomb ?
    Hiaba nyomkodom az ESC-t vagy a Backspacet nem mukodik a billentyuzet+eger beallitasnal a vissza.
  • cRusa1deR
    Csak én gondolom úgy hogy ez a farkas álca egy kicsit erős képesség lett? Az előbb kaptam el egy őrjáratot a használatával, úgy hogy közben észre se vettek. Elsőnek megkéseltem a tiszteket, aztán elbújtam egy bokorba. Közben a többi mafla meg csak nézegette a többi holttestet. Kész röhej volt. Nem elég hogy eddig nem vettek észre a bokrokban, most már láthatatlanul járkálhatunk közöttük és gyilkolhatunk is.
  • MerlinW
    Magyar.
  • xido
    apropó dlc...követi a lokalizálást,vagy angol felirat csak?
  • Myselor
    aha,köszi már vágom:)
  • MerlinW
    Én amiatt húztam a számat, hogy minden szekvenciát külön kell majd megvenni...
  • Gary
    Igen. Mondjuk, egy alternatív idősík, vagy másik dimenzió :Ð
  • Myselor
    amúgy néztem ezt a launch trailert.mostez valami alternatívája a 3nak?nem akarok hülyeséget mondani de ha jól láttam él az anyja,és ő adja neki oda a hidden bladet,ja meg ugye tök máshogy viselkednek,jól gondolom ugye?:)
  • Gary
    Az elején húztam a számat a rohanás miatt! Ahogyan a főhősünk, én sem fogtam föl az eseményeket és folytonos szinkronvesztésem volt, mert nem a diktált tempót követtem :Ð
    Piros ikszes is lett mindhárom kritérium!
    A teázás után már kezdett tetszeni, de még nem vittem végig!
  • pcgammer
    Nagyon fasza lett :)

• MerlinW
    Tessék

Egyébként egész kellemes lett a DLC. Washington király FTW:)
  • cRusa1deR
    Nem működik a linkem a DLC letöltéséhez. Vki tudna küldeni pm-ben egy jó linket?
  • Voltan
    A patch nem ért valami sokat szvsz.
  • tommygear
    patchtől vagy mi? hahóóó
  • tommygear
    erre még be is fizetnék, ha nem egy kalap szar konzolport lenne :(
  • Voltan
    Mellesleg ma megvettem a Freedom editiont 10k-ért a CDGalaxisból.

Az egyik, ha nem a legjobb CE, amit láttam eddig. A díszdoboz, az artbook nagyon igényes, hadd ne mondjam autentikus. A Connor szobor meg egyenesen zseniális, messze a legjobb, amit CE-ben láttam eddig, főleg tízezerért, nevetségesen jó üzlet.

A szoborról:

Csak a szobor, bontottan 12k-ba kerül a Holdfényteam boltjában, amazonon is olyan 65-70 Dollár körül mozog - csak a szobor.

Rég volt ilyen jó CE vételem.

Viszont Boston továbbra is szaggat, valaki tudna segíteni? ATI 5850 1 gig. AMD Phenom X4 965, 4 gig ram. Tippe, trükkök?
    Köszi előre is!
  • Voltan
    Mitől?
  • nagykispeter
    Köszi a segítséget!
    A gépem:AMD FX 6100 3300Mhz,8Gb Ram,ASUS HD7770 1Gb DDR5.Ezen elvileg el kellene menni normálisan,nem?
  • MerlinW
    Passz, gondolom le van írva a csomaghoz mellékelt leírásban, vagy az oldalon. DX-hez semmi köze, amit egyébként állítani nem lehet tudtommal.
  • MerlinW
    AMD kártyám van és semmi gond nincs vele. A szaggatásról nem tudok mit mondani, az én masinámon sosem szaggatott:)
  • nagykispeter
    Megszeretném venni a játékot eredetibe,most elég jó áron kapható!Itt olvastam visszább,hogy az Uplayről letőlt valamit és aztán nem igazán akar elindulni ATI kártyákon.Ez igaz e és a Bostoni küldetés után az eredeti is szaggat?
  • Empty
    Hova kell másolni? És DX hányra jó ez? Amúgy állítható a DX a játékban? Kösz!
  • Prof William
    erőd
  • Prof William
    Van egy Templar erős Bostonban. Azt hiszem benézek oda. Most vettem egy új kardot és be kell járatni. :)
  • ProGabe #3820
    Új vastól, vagy szoftveresen?
  • JethroHUN
    Azok adottak, amit tudsz crafoltni, Boston, Forntier megnyílik az elejétől, New York csak akkor ha eljutsz oda, a tengeri célponton amint meg van az Aquila, viszont kereskedni csak ha van már naval convoy. Szárazföldön ott vannak az erődök, amiket el kell foglalnod, a tengeren pedig a corsiar(azt hiszem) küldetések.
  • CroftManor
    Aham...és ezt miért nekem írod? Nem én akarok craftolni.
    Lehet, hogy szekvenciától függ, nekem egy idő után beadta a hajós konvojt. Az viszont részemről igaz, hogy a medveprémmel érdemes kereskedni, hiszen azért kapunk a legtöbbet.
  • Prof William
    Az új kereskedelmi útvonalak a seq-ek alatt nyílnak meg, vagy magunktól is megnyithatjuk őket?
  • JethroHUN
    Szekvenciától függ. Mivel mindegyik fejezetben lehet valakiket (Davenport lakóit) fejleszteni, azaz küldetéseket csinálni nekik. Seq. 9ben, amikor Lance eszközeit kell neki vissza vinni Bostonból. Aztán pedig le kell gyártanod.
    Craftolni nem érdemes. Bear, beaver, deer bundákat kell venni Myriam-túl és felrakni hajóra, St. Augustine-felé. De amúgy itt egy link, h lásd mennyire nem érdemes crafoltni.
  • Gary
    WOW! Uplay frissült, az Abstergo pontjaim meg nullázódtak. Valami hatszázezredik vagyok a hatszázadik helyett! :Ð
  • CroftManor
    Sztem nem szekvenciától függ, hanem hogy mennyit foglalkozol a kereskedéssel. Nekem egy idő után beadta.
  • Prof William
    Nekem még csak a szárazföldi konvojt ajánlja fel. Vagy az egy később szekvenciában lesz elérhető?
  • CroftManor
    A tanyán az öreg házában lehet konvojokat küldeni. Ha bemész a házba, balra az első szobába lesz egy könyv az asztalon. Már nem emlékszem pontosan, de csinálni kell egy tengeri konvojt. Ha van sok medveprém, rókaprém stb, akkor felpakolod a konvojt és árúba bocsájtod a cuccaidat. Én egy idő után csak a medveprémeket adtam el, egy kibővített hajós konvojra akár 10 medveprém is elfér egyszerre.
    Kép Elég nyereséges voltam...
  • kill3r21
    Nah végre megy Boston fainul....:D
  • Prof William
    Tudtok jó pénzszerzési lehetőséget ajánlani? A vadászás jó de ha ki akarom pofozni hajót plusz jó cuccokat akarok szerezni akkor ehhez lényegesen több kell majd. Most vagyok a Bostoni Teadélután után.
  • TopGun
    Hello! Nem valaszolsz a privat uzenetedre?
  • MerlinW
    Assassin's Creed 3 - 2499 Ft
  • StG91
    -megnéztem a gombok mire vannak állítva és a select az:) de azért köszi:)