4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • simonl #3939
    Sziasztok, előre bocsánatot kérek az OFF -ért.
    UPLAY -en szeretnék vásárolni, kérdésem, hogy csak "dombornyomott" kártya adatait fogadja el a rendszer?

    Köszönöm a választ ha tudja valaki.
  • alonso83
    #3938
    regeditbe hol lehet átirni a nyelvet?eddig magyar volt most meg angol
  • HeadHunter86
    #3937
    Akit érdekel van 2.300-ért Uplay-es eredeti AC3-mam eladó.
  • Voltan
    #3936
    Hehe, az én hibám volt. A régi AC reflexek működtek. Itt már nem olyan a harc, mint a régiekben. A jobb gomb csak védekezik, és azzal nem sokra mész..
  • Voltan
    #3935
    COUNTERATTACK

    Valaki tudna segíteni?

    Eddig teljesen jól működött a harcrendszer, de ma ahogy játszottam, nem tudtam a blokkolás után visszatámadni. Ez általában annyi, hogy jobb gomb, E a blokkolásra, és bal gomb. De nem csinál semmit. Ellökni és átdobni sem tudom az ellent. Semmi sem működik.
    Teljesen jogtiszta CE verzió. Tippek?
  • Csiniminisz
    #3934
    Hali , tudnátok segíteni.
    Már csak a tolvajok kihívásai hiányoznak a full 100%-hoz,de sehogy sem
    sikerül futárt előcsalni hogy elkaphassam.Próbáltam hogy 3.szintre gyilkoltam a körözésem ,de akkor sem indul futár pedig videókat láttam
    ahol így csinálták?!?! Előre is kösz ha írtok tippeket.
  • Anthrax88
    #3933
    Most játszottam ki! A vége az ritka unalmas és eseménytelen, több benne a videó,mint a cselekmény. Ennél azért többet vártam-kicsit csalódtam, bevallom. De amúgy összességében nem rossz játék.
  • syberia2
    #3932
    én sajnálom legjobban, hogy így van :(
  • BoneDragon
    #3931
    +1. Szívemből szóltál.
  • Anthrax88
    #3930
    Lehet h majd egyszer megcsinálom, próbálkozom vele! Annyi különbséget adna, hogy a hajó tartósabb,több sebzést bír. Amúgy abba tudom hagyni ezt a küldetést,hogy vegyek rá cuccot? Mert automatikusan innen kezdi, újba belekezdeni meg nincs kedvem.
  • MerlinW
    #3929
    Gyakorold csak. Egyszerű az, mint a faék. Értelemszerűen ne fordul hajótesttel a másik hajó ágyúi felé, A hajód nem lehet gyenge, én is alap hajóval csináltam, elsőre meglett. Ne csak menj ész nélkül, cserkészd be, kerüld az ágyukat, folyamatosan mozogj és használd a 3 sebességfokozatot. Mikor lőnek rád bukj le és használd a kis ágyúdat is, próbáld kilőni a lőporos hordókat a hajó orrában.

    Persze kereshetsz pénzt is és fejlesztheted a hajót, de nincs sok semmi értelme, nem sok különbséget adnak.
  • Anthrax88
    #3928
    Ja, az e-mail címem, ha valaki tudna küldeni mentést: [email protected]
  • Anthrax88
    #3927
    Hali. Tudna valaki mentést küldeni, mert elakadtam. A "Karib tenger 1777"-nél, amikor Orpheust kell elsüllyeszteni, gyenge a hajóm és folyton kinyírnak. Az utáni mentést pls, ha valaki ott tart.
  • Metontour
    #3926
    Személy szerint én is nagyon vártam a hármat de valahogy nem lett az igazi.A korszakot szeretem azzal nem volt gond. Jó volt a nagy bejárható terület, a vadászat is meg a kereskedés is de nekem a sztori sántított.A jelenben játszódó események most érdekesebbek és izgalmasabbak voltak mint a múltbeliek. A templomos "gonoszok" nekem nem voltak egyáltalán antipatikusak és annyira gonoszok sem. Haythammel szívesebben toltam volna mint Connorral mivel volt egy karaktere. Connor meg csak a freedom dumát nyomta állandóan.
  • CroftManor
    #3925
    Én is kb így vagyok vele. Bár a 3at még úgy ahogy végigvittem, de újrajátszani nem fogom. A 4. részt én már egyáltalán nem várom.
  • syberia2
    #3924
    Basszus, egyre nehezebben megy rávenni magamat hogy játsszak vele. Az első részt, akármilyen rossz is így utólag, nagyon szerettem(Az volt az első ilyen fajta játék, a 2003 PoP óta). Második rész megunhatatlan volt, Brotherhood meg már rutinból élvezetes volt. Aztán a Revelations már nagyon nyögvenyelősen ment csak, kb. 3/4 -éig, meguntam. És itt ez a 3., amivel nem tudok mit kezdeni. Még ott sem tartok, hogy Connorra lenne a főhős, olyan unalmas, hogy hiába tudom, milyen jó lesz, nem tudom rávenni magam hogy szenvedjek vele. A hajón is csak mászkálni össze vissza, unalmas átvezetők, amik a történet szempontjából feleslegesek- és a megérkezés után sem lesz sokkal jobb. Ennyire kinőttem volna belőle, vagy csak elmúlt a varázs az előző részekből és újra bele kellene lendülnöm?
    Mindenesetre a szenvedés az elején minden játékban ott van, csak mivel már 5. alkalommal csinálom, talán elegem lett, vagy nem tudom. :D
  • ac
    #3923
    Köszi akkor nem próbálkozom nehogy hazavágja az accountom.
  • MerlinW
    #3922
    Nem.
  • ac
    #3921
    Sziasztok a virágbolti DLC működik az eredeti játékkal?
  • Prof William
    #3920
    Kovakövet hol lehet találni? A pisztolyhoz kellene, de a bánya nem termeli.

    Ezen felül pedig melyik legjobb kard? Jelenleg az angol fityeg az oldalamon. Esetleg pisztoly mintájára majd lehet kardot is gyártani?
  • xido
    #3919
    frissített a uplay és online vagyok vele..mégis a játék indulása után offline-nak érzi..wacapp?:)
  • MerlinW
    #3909
    Van már AC4 topik
  • Pluskast
    #3908
    Ha multiban is lehet majd egymás ellen lövöldözni hajókkal, akkor már egész jó lenne a dolog.
  • a.carkey
    #3907
    A kor is stimmel.
  • Pluskast
    #3906
    Visszajön egy kicsit a PoTBs? :))
  • CroftManor
    #3905
    Lassan lehetne nyitni egy AC 4 topikot.
  • MerlinW
    #3903
    "félévenként gyorsan kidobunk"

    AC3 4 évig készült, AC4 két éve készül és év végén/jövőre jelenik meg.
  • NagyiBMX
    #3902
    Igen, köszönöm a pontosítást :) Arra gondolok hogy szerintem megint elkezdik ezt a félévenként gyorsan kidobunk egy új játékot című dolgot. Még ha egy új DLC lenne a 3-hoz akkor nem is fájna annyira...
  • tommygear
    #3901
    +1
  • xido
    #3900
    nincs baj a hozzászólásával..értem én mire gondol..fél,hogy tartalmilag nem lesznek már Ezio méretű történetek,karakterek és élmények..
  • MerlinW
    #3899
    Bárcsak minden nfs és cod ilyen lenne. Köszönjük az értelmes hozzászólást.
  • NagyiBMX
    #3898
    Kár hogy ebből a sorozatból is cod meg nfs féleség lett...
  • MerlinW
    #3897
    Gamespot: AC4 borító és alcím megerősítve
  • Gamaty81
    #3896
    Kösz szépen!Annyi még,hogy a tanyasi főkönyvnél nálam nem lehet...
  • Pluskast
    #3893
    Mondjuk Tortugát szívesen bejárnám :)
  • Prof William
    #3892
    Csak lesznek ott is városok. Nem hinném, hogy csak hajó árbócát mászhatjuk meg ezentúl.
  • Pluskast
    #3891
    Gondolom akkor a házakra történő mászkálást el lehet felejteni. No majd meglátjuk.
  • Prof William
    #3890
    Kösz.
  • Gibor
    #3889
    Ha Karib térség remélem Martinique is benne lesz :) Ha igen akkor kíváncsi leszek milyen lesz a mai megjelenéséhez képest... Persze nem lesz benne az autópálya meg az aszfalt út, de mivel ismerem az összes nevezetességet és kalóz várat meg minden régi megmaradt romot így lesz mihez hasonlítanom :D
  • MerlinW
    #3888
    A szentföld környékén nem sok víz van:)