44
  • Zulu12
    #4
    "Fúj fúj férfiak!"
    Szeritem én is beállok a sorba ugyanis már van 2 minuszom hozzászólásomra pedig éppenséggel arra törekedtem, hogy esetleg valmilyen építő jellegű dolgot fogok közölni annélkül, hogy esetleg valakit megbántanék.

    Szóval csak annyit akarok mondani, hogy le a férfiakkal dögöljön meg az összes és a világ sokkal jobb hely lenne nélkülük. Az összes mindegyszálig nőket/gyerekeket erőszakolnak/vernek meg. Egy normális sincs közülük és csak arra jók hogy sok szenvedést okozzanak a nőknek plusz bomlasszák a világot.

    A nők ezzel szemben tiszta szívűek és remekül kijönnek egymással mindenféle rosszindulatú pletyka nélkül legfőképp ahol sokan vannak, törekednek az igényességre a dohányzás beszüntetésére különösen a fiatalok, magas az intelligenciájuk és az önmegvalósítási kényszerük ami egész életen át folyamtosan tart náluk. Egy csak nőkből álló kis 5-6 fős munkahelyen sokkal nagyobb a megértés a csapatösszetartás mint egy bűzös férfiakból álló szeméttelepen ahol rendszeresek a klikkesedések és a kiközösítések.

    Hatalmat a nőknek!!!
  • finizlik
    #3
    Mi az hogy túl kevés?

    Most az is a férfiak hibája, hogy a nőket nem érdekli az ilyen? Szerintem minden férfinak a kurva annyát! Csak miattuk nem érdekli ez a nőket!! Fúj fúj férfiak!
  • Zulu12
    #2
    "kérdés ennél jóval összetettebb" Hát szeritem meg nem. Egyszerűen arról van szó hogy a nők agya párhuzamosan működik a férfiaké pedig sorosan. A nők inkább olyan helyen vannak ahol emberekkel kell foglalkozni a férfiak pedig inkább műszaki beállítottságúak. Természetesn ezt álltatlánosítva mondom.

    A soros működés miatt a férfiak jobban tudnak összpontosítani a feladatukra és a nagyobb agytérfogat (Férfi: 1,26l Nő:1,13l az agy elrendezése is más pl a férfiaknak nagyobb a szürkeállományuk) plusz hogy 2 különböző kromoszómályuk van (XY->emiatt a természet jobban tud kísérletezni->több férfi zseni mint nő) szeritem nem is csoda hogy mi vagyunk a teremtés koronái.

    Természetesn ez nem azt jelenti, hogy a nők butábbak lennének csupán annyi, hogy ők más dolgokra valók nemcsak a pszichológia, de a biológia beállítottságuk miatt is.
  • Kryon
    #1
    Pedig igenis ott kezdődik, hogy ezek a szakmák kevésbé érdeklik a nőket. Ez eddig is így volt, de most jól kikutatták, biztosan unatkoztak... Elég megnézni az egyetemeken az informatikus/mérnök/fizikus évfolyamok összetételét.
    Más szakokon/szakmákban pedig megfordul az arány, legalább lesz még mit kutatni a csapatnak.