751


Rocksmith : authentic guitar game
  • twi452
    #430
    akkor majd jöhet beszámoló is később :P :)
  • Probatbicol
    #429
    Már épp lemondtam róla, amikor fél hétkor hozta a futár. A vicces, hogy szinte ugyanabban a pillanatban kaptam meg a Hearthstone kulcsomat is :)

    A póló egész jó, vigyázzatok mert a dlc kódja a celofánon van, ki ne dobjátok.
  • twi452
    #428
    erre való a riff repeater :)

    ami az előzőben bazi körülményes volt mert ha 1 kis részt sikerült elsajátítanod akkor vissza kellett tölteni a főmenübe aztán kiválasztani a következő kis részt, töltés, újra hangolás aztán mehetett
    Ugyanezt el kellett játszani ha valami más beállítást szerettél volna, hogy máshogy gyakorold.. rohadtul idegesítő :D

    Amit eddig láttam belőle azon most egyből lehet menet közben minden változtatni és az egész dalon végig lehet egyesével menni részletenként nem kell visszatöltögetni minden egyes alkalommal :)
  • ratgab
    #427
    Utolsó mondat. Pont ennyit szeretnék elérni első körben. Kiugornék a bőrömből, ha sikerülne!
  • Jeffjohnson
    #426
    Én is ugyanígy vagyok vele. Pontosan ezért vettem meg az alap RS-t nekem bejött és előrendeltem a 2014-et is. Nem tudok gutiározni még mindig :) de ahhoz képest ahol kezdtem látható a fejlődés kezdem eltalálni a húrokat és nem kell annyit lefelé nézegetni egy két dallamot is el tudok pötyögni. Legnagyobb öröm az, amikor az egyik kedvenc zenédből pár dallamot eltalálsz :) és már hasonlít a dallam még ha nem is tökéletes.
  • ratgab
    #425
    Nem kell engem már győzködni. Mindig is meg akartam tanulni gitározni, illetve zenélni.

    Játszani meg szeretek, szóval össze tudom kötni a kellemest a még kellemesebbel. Win-win szituáció.
  • twi452
    #424
    1-2 hét és tele lesz a net tesztekkel, videókkal stb :)
  • ratgab
    #423
    Jól van. Ez eléggé meggyőző volt, köszönöm az infót.

    Karácsonyra lehet meglepem magam egy guitra bundle-al és elkezdünk gyakorolni, tanulgatni.
  • twi452
    #422
    az előzőhöz kb azonnal hozzáláttak az emberek, hogy lehessen saját "DLC csomagot" készíteni így akinek volt hozzá türelme az tudott csinálni dalokat a játékba

    és szerencsére sokan vették a fáradtságot és rengeteg "saját DLC" látott napvilágot

    a mostanihoz (2014) természetesen még nincsenek ilyen eszközök de ami késik nem múlik :)
  • Mozes
    #421
    Mit értesz saját zene alatt?! Bocsi, de én csak most tervezem a vásárlást, nem ismerem a játék alapjait.
  • twi452
    #420
    valószínűleg rövid időn belül lesz lehetőség saját zenékkel is játszani ahogy az előzőhöz is készült rengeteg, úgyhogy ez nem akkora probléma csak ki kell várni :)
  • Mozes
    #419
    Elég szűkösnek tűnik a szám felhozatal vagy legalább is az én érdeklődésemnek.... :( azt látom, hogy lehet utóleg 3EUR-ért venni hozzá még számokat.......
  • Jeffjohnson
    #418
    Szerintem pont arra jó, amire egy tanár nem, hogy szórakoztat. Azokat a dalokat és akkor játszod, amikor akarod. Ha komolyabban kedvet kapsz akkor meg irány a tanár.
  • gyurma78
    #417
    Nem bírtam várni vele holnapig:)
    Lekaptam a virágboltból. Most léptem ki 3 és fél óra játék után, mert megfájdult a hátam:) Isteni játék:)
  • twi452
    #416
    Arra szerintem teljesen jó.

    A régi nyögvenyelős volt leginkább a menürendszer miatt, mert kb többet kellett várni a töltögetésekre mint amennyit eltöltöttél a játékkal főleg ha gyakorolni akartál 1-1 dalt :)

    De szerencsére ezt teljesen átdolgozták és sokkal kényelmesebb az egész.

    a gitárról nem merek mondani semmit, szoktak itt járni jóval képzettebbek a témában :)
    de rákereshetsz neten, belépőszintű darab de egyáltalán nem egy ismeretlen noname cucc :)

    Epiphone Les Paul Junior
  • ratgab
    #415
    És a gitárról magáról mi a véleményed? Amúgy nem akarok én tanárhoz járni, hanem csak kicsit akarok pötyögni rajta pár nótát.

    Nem célom profi lenni, csak picinykét megtanulni zenélgetni a magam szórakoztatására, ha már gyerek koromban ez kimaradt.
  • twi452
    #414
    Abból a szempontból nem, hogy egy tanár ott van veled és látja mit csinálsz és azonnal "csírájában el tudja fojtani a problémát" ha hibásan fogsz le valamit és így nem engedi, hogy rosszul idegződjön be mert izommemóriából fogsz dolgozni később.

    A rocksmith ilyet nem csinál de ez az új verzió amit eddig láttam belőle már elég sok mindenre figyel, sok mindent megmutat de egy jó húsvér tanárt nem gondolom, hogy ki tudna váltani.

    Aztán lehet, hogy minden egyes akkordot részletesen megmutat külön-külön, hogyan fogd le és nem csak beszámozza, hogy melyik ujjad hova, ezt nem tudom még majd kiderül :)
    Más gondot én nem látok ezzel kapcsolatban és ahogy olvasgattam fórumokat mindenki nagyon elégedett a 2014-el.

    Azért anyáznak, hogy az első RS dalaiért újra fizetni kell valamennyit ha akarod őket ebben is játszani.
  • ratgab
    #413
    Aki így akar megtanulni gitározni, annak ez a program mekkora segítség. Illetve a játékhoz adott gitár megfelelő-e ehhez?
  • twi452
    #412
    szaporodnak is a felvételek yt-on :)
    nagyon szépen lehet hallani amikor félresikerül egy-egy hang :)

  • gyurma78
    #411
    A steames változat kijött tegnap este 7-kor amerikában. Ekkor derült ki, hogy sajnos európában csak csütörtök este hét lesz belőle. De legalább elindult a visszaszámláló, nem csak azt írja már, hogy októberben.
  • Jeffjohnson
    #410
    G2play azt írja 28. jelenik meg így nekem még várni kell egy kicsit.
  • Probatbicol
    #409
    Engem épp most hívtak, hogy pénteken hozza a futár :)
  • Jeffjohnson
    #408
    Én tegnap rendeltem elő :). Remélem hamarosan kipróbálhatom.
  • gyurma78
    #407
    Mindjárt jön a steames változat. Tegnap óta nyomogatom az f5-öt, hátha valamiért előbb kijön:) Borzalmasan várom már:)
  • Fehercsoki
    #406
    Nekem működött TPBs crackel. Nem lehet hogy rossz helyre raktad a DLCket?
  • RYO21
    #405
    TPB nemtalál ilyesmit. Próbáltam már 20 fajta cracket, egyikkel sem megy rendessen.
  • Fehercsoki
    #404
    Van külön a DLCkhez crack, piratebayen keress rá.
  • RYO21
    #403
    Volna egy kis problémám. NoCable-vel játszok, méghozzá basszusgitáron, viszont a DLC-ket és a custom songokat nemakarja megjeleníteni. Tegnap este egyszer megjelentek, de ma reggel már nem akartak. (RocksmithNoCableNew.exe - namost ez nemtudom mennyire új)
  • Jeffjohnson
    #402
    Magyar custom zenék nincsenek?
  • Jeffjohnson
    #401
    Nekem az első is eredetiben van meg. Szerintem az ilyen játék megéri a támogatást.
  • twi452
    #400
    Azt ígérik, hogy kompatibilis lesz az előző játék számaival úgyhogy a custom dalokkal is annak kell lennie. Illetve a kábel is jó lesz hozzá az előzőből úgyhogy valószínűleg gyorsan lesz no cable mode is :D
  • Jeffjohnson
    #399
    A custom számokat bele lehet majd tenni?
  • twi452
    #398
    10 nap és megjelenik a 2014 :)
  • Fehercsoki
    #397
    Hát az különös, esetleg a játékban sincs lehúzva a hangerő?
  • samson85
    #396
    Leraktam tálcára, megnéztem a hangerőt, mindenhol fel van húzva, még a játéknál is és semmi!
  • blenard80
    #395
    Köszönöm már megvannak a zenék és már mennek is
  • Fehercsoki
    #394
    Csináld azt, hogy alt tabbal lerakod tálcára a játékot, jobb alsó sarokban megnyitod a kis hangszóró jelet, ott Keverő, megkeresed a játékot és megnézed, hogy nincs-e lehúzva valamiért a hangereje.
  • samson85
    #393
    Üdv! Felraktam a játékot, mindent az alább olvasható instrukciók szerint csináltam (eredeti kábelem van). Tegnap játszottam is vele vagy 2 órát, de ma amint elindítom a játékot nincs hang. Tehát magának a játéknak nincsen hangja. Néztem a hangkártya beállításai ugyancsak az olvasottak szerint, még a Virtual Audio Cable-val is próbálkoztam, egyszerűen semmi. Ha van ötlet szívesen fogadom.
  • Fehercsoki
    #392
    Szerintem nem neked való a warezolás...
  • blenard80
    #391
    Kérdés még mindig van honnan lehet letölteni metallica,linkin park,iron maiden dlc-ket