751


Rocksmith : authentic guitar game
  • blenard80
    #390
    megvan azt hiszem azért köszi
  • blenard80
    #389
    honnan töltsem le a cracket honnan érdemes ami működik
  • blenard80
    #388
    a zene berakása az rendben van de a crack-elést hogy kell
  • Fehercsoki
    #387
    Ez már egyszer le lett neked írva.
  • blenard80
    #386
    Sziasztok!ismét itt van egy eredeti rocksmith-em szeretném crackelni hogy tudjak más dlc-ket játszani letöltöttem egy cracket de nem tudom hogyan kell segítene valaki?
    http://kickass.to/rocksmith-118-dlc-crack-fix-for-dlc-s-t7066630.html
    ezt töltöttem le. a segítséget köszönöm
  • Jeffjohnson
    #385
    Vajon meddig fog tartani a pre-order? Megjelenésig?
  • gyurma78
    #384
    Rocksmith 2014 kicks the sh** out of Rocksmith 1:)
    Nagyon jó lesz ez.

  • Fehercsoki
    #383
    Elfogadta a hibákat(pl akkordoknál bármit elfogadott...), nem tanított semmit, annyit sem mutatott meg, hogy hogy fogd a pengetőt, de most lesz 85 oktató videó, meg volt benne pár elég random dolog, sokkal nehezebbet vagy könnyebbet kaptál mint kellene. Egyetlen egy probléma még megmarad, még mindig nem tudja figyelni hogy hogy gitározol, pl hogy tartod a kezed, hogy áll a gitár, de persze ezt sosem fogja tudni.
  • twi452
    #382
    legfőképp a borzalmas UI
    a riff repeater az ui miatt kb használhatatlan nyűg csak
    háromszor több időt töltesz el azzal, hogy kiválasztod mit szeretnél gyakorolni mint amit ténylegesen eltöltesz időt azzal h gyakorolsz :)

    amik eddig kiderültek az újról az nagyon bizakodó
    mint az első csak egy piacfelmérés lett volna aztán ez egy "rendes" verzió lesz már, örülök :)
  • gyurma78
    #381
    Igen, én is úgy érzem, hogy jó irányba ment el a fejlesztés. Várom nagyon.
  • Jeffjohnson
    #380
    mi volt a gond?
  • Fehercsoki
    #379
    Úgy tűnik ebben már kijavították amivel bajom volt a réginél.
  • gyurma78
    #378
  • gyurma78
    #377
    Erre a session mode-ra leszek nagyon kíváncsi.


    De van itt egy kis gameplay is.


    És a főbb újítások.
  • gyurma78
    #376
    Igen, ezt június óta tudja mindenki, aki foglalkozik picit a témával. Ha rákattintottál volna a linkre, akkor látnád, hogy bemutatják az új játékmódokat és az első gameplay jeleneteket is most láthatod először.
    Továbbá az eddig bejelentett kb. 30 szám is itt van. Még 20 jön hozzá.
  • Fehercsoki
    #375
    #369
  • gyurma78
    #374
    Rocksmith 2014
  • Fehercsoki
    #373
    Figyeli de ha nem megy akkor majd könnyít rajta.
  • Jeffjohnson
    #372
    Én nemrég vettem meg. Eddig nagyon tetszik, pedig teljesen kezdő vagyok. Ha októberig megmarad a lelkesedésem :) akkor szerintem a 2014-re is beruházok.

    Ha a nehézségi szintet lehetne állítani benne az jó lenne mert nekem egy kicsit kezd nehéz lenni ezért kezdtem egy új profilt, hogy előröl végiggyakoroljam de azt vettem észre, hogy mivel az alap dolgok már tűrhetően mentek ezért gyorsabban emelte a nehézséget. Csak én érzem így vagy figyeli, hogy hogyan fejlődsz?
  • Fehercsoki
    #371
    Na legalább lesz benne 80 oktató videó plusz lesz valami session mode amiben egy virtuális banda kíséri a játékost.
  • Fehercsoki
    #370
    Elvileg ugyanez lesz csak javított/bővített változatban, kábel is ugyanaz, viszont a lag kisebb, szóval hogy is oldották ezt meg? Amúgy ASIO-val eddig se volt lag...
  • Fehercsoki
    #369
    Még idén októberben meg fog jelenni a Rocksmith 2014.
  • Fehercsoki
    #368
    Melyik nocdcracket? Mert csak az a jó ami piratebayen van.(amit az oroszok csináltak) Tinyiso féle nem jó.
  • samson85
    #367
    Gyerekek! Eredeti UbiSoftos kábelem van, igaz a program tört, de nem akarja az igazságot. Leszedtem a NoCdCracket is és azt mondaja, hogy a kettő együtt nem oké. Na most a crack nélkül meg azt mondja, hogy vegyem meg a hivatalos kábelt. De van! Segítsetek!
  • Fehercsoki
    #366
    Dugd akkor a gitárt átalakítóval az erősítő másik bemenetére.(ami arra van hogy mondjuk valami backing trackre tudj gitározni)
  • david1002
    #365
    Igen, de már gyanakszom az átalakítóra
  • Fehercsoki
    #364
    És a gitár is működik erősítőn?
  • david1002
    #363
    igen.rendesen működik.
  • Fehercsoki
    #362
    És ha egy mikrofont dugsz be akkor annak van hangja?
  • david1002
    #361
    inden felvan véve.Hátha abból jobban kitudsz indulni hogy most feltette a Guitar Rig-et asio4all-al együtt és folyamatos zúgás van ott is.
  • Fehercsoki
    #360
    Ellenőrizd, hogy a hangerő a hangkártya driverében nincs-e véletlenül letekerve.(vagy a gitáron a hangerő poti) Ha felismeri de nincs hang az biztosan a játéktól és a cracktől független hiba.
  • david1002
    #359
    hang nincs.
  • Fehercsoki
    #358
    Hang nincs vagy nem ismeri fel?
  • david1002
    #357
    Képzeld letöltöttem azt amit te írtál mikrofon bemenetbe bedugtam a gitárt és semmi...átnevezéssel is próbáltam anélkül is mégsem fogja a hangot a gép.
  • david1002
    #356
    Köszi nézzél hülyének mintha már nem próbáltam volna innen is mindent...biztos azért írtam...
  • Fehercsoki
    #355
    Hát akkor szedd le belőle a legújabbat...(mert ez nem az, de többet nem segítek mert ha visszaolvastál volna akár csak egy kicsit is akkor megtaláltad volna)
  • david1002
    #354
    persze...RocksmithNoCable.exe-vel indítok
  • Fehercsoki
    #353
    Egyáltalán nocable cracket raktad fel?:O
  • david1002
    #352
    A lényeg a lényeg eddig semmilyen módon nem sikerült a játékban megszólaltatni a gitárt.
  • david1002
    #351
    az volt az első próbálkozás és nem ment.azért próbáltam ki a programot.