91
  • M2 #11
    Szerintem meg sejthető, mit fog tudni:
    - iTunes filmek, filmsorozatok, zene
    - Appok, játékok, 3D konzol,
    - hang irányítás
    - web böngészés
    - kapcsolat a többi iOS eszközzel, iCloud
    - facetime nagy képernyőn, előlapi kamera ugye alap
  • fergusonpapa
    #10
    3d sztem tényleg felesleges. :D
  • Szefmester
    #9
    Szóval mire magyarisztánban is lehet majd kapni akkor egy készülék árából veszek 2 nagyképernyős minsőígi tévét, és mellé egy egy HTPC-t vagy android tv-t...

    Persze hogy sikeresek lesznek hiszen epöl. Ha pedig nem lesz benne 3D üzemmód akkor azt egy mondattal elintézte volna valaki: Nincs rá szükségetek!
  • fergusonpapa
    #8
    Mp3 lejátszónál telefonál is mindenki igy fanyalgot.. aztán meg csak néztek az eredményen,és most is tetszik nem tetszik általuk kialakitott képet másolja mindenki. Mondjuk telefonnál is.

    Az hogy jobb vagy rosszabb lesz meg drágább más dolog.de ujitani fognak és jó irányba viszik el ezt az iparágot SZERINTEM ;)
  • 5c0rp330n
    #7
    arban biztos, masban biztos nem, ahogy most sem.
  • stefun
    #6
    Ugyan nem tv, de box már van az Androidnak. Igy a rendszer is kb. "ugyan az" mint a mobilokon. Android tv
    Szal most az Apple másolt azzal, hogy a tv-re viszi a rendszerét.
    A magam ár magyarázatuk meg ugyan az lesz mint az iphone-nál. Gyors, megbizható, nem fagy le.
  • hodobaj
    #5
    Pedig szinte biztos, hogy a Sony vagy JVC TV-k árának dupláját számolják majd, az olcsóbb Samsung,LG(300-500$) USA-ban nem igazán pörög ott inkább a 750-1000$-os TV az alap.
  • Macc
    #4
    Kivancsi vagyok mit hoznak ossze plane a 2x magasabb arkategoriaban (mihez kepest 2x?). Sony-nal pl halalra idegesit a menu kezelesenek felesleges bonyolultsaga, ebben biztosan jobbak lesznek, csak kerdeses mit tud majd? vmi motionflow-val konkuralo tulajdonsag? 3D? Rakat bemenet?
  • coolbboy83
    #3
    Nemhiszem, hogy a Sony-tól drágább lesz :-) , vagy ha igen - akkor nem tudom mire.
    Az hogy egy lakossági LG vagy Samsung az ok, de Sony vagy Panasonic, JVC az ok hogy drágább :-)

    Ha van egy ténylegesen jó ötletük hozzá, akkor nosza rajta - gyözzön meg és ha lesz értelme és keret rá, akkor jöhet... Bár szerintem az USA-ban lesznek előnyei - Hungária nem szempont :-)
  • denes123s
    #2
    És újra az apple mögött fog kullogni az egész piac..
  • NEXUS6
    #1
    "A szakember úgy vélte az eszköz több méretben is elérhető lesz és körülbelül kétszer annyiba kerül majd, mint egy hagyományos televízió."

    Még szép, hogy 2X annyiba...!