524
Az új Test Drive játék
  • Fehercsoki
    #404
    40k egy új xbox mellé forza max 10k, ha fanatec kormányod van akkor ennyiből meg is úsztad:D
  • Fehercsoki
    #403
    Nem a konzolos játékok igényesek, inkább a konzolosok igénytelenek...
  • Alexease
    #402
    Amugy nem ertem miert jo neked beleszemetelni minden PC-s (!) autos topicba a konzolos Forzaddal.

    Igen, tudjuk hogy jo jatek, a kategoriajaban a LEGJOBB!
    En is szivesen hasznalnam, de PC-s vagyok es nincs penzem 150-200E-et kifizetni 1db jatekert. Ennyi.

    Hanyszor lattal engem trollkodni valamelyik konzolos autos topicban, hogy: szep-szep es tartalmas, de ez-meg-az a tucat funkcio sose lesz konzolon, ellenben a PC-vel ahol alap?! Szerintem soha, es nem is fogsz latni;)
  • Totti5
    #401
    De faszságot lehet terjeszteni ugye? amúgy milyen istenítés az hogy csak a valóságot írom egy oltári blőd kijelentésre... bár már lassan megszokhattam volna hogy ti ketten kurva könnyelműan osztjűtok rá a dolgokat a konzolra ami éppen nem úgy van mint ahogy elképzelitek... csak ez faszság, vagy a te szemszögödből mert leírom hogy konzolra ritka igényes játékok vannak akkor az = istenítés.

    Elképesztőek vagytok
  • Alexease
    #400
    Az rF2 menuje hasznalhato egerrel (csak gamepade-del vagy gombokkal szopatos lenne:P), nincs vele gond, leszamitva az igen bena, osszecsapott es gagyi auto es palyavalsztasokat;)
  • Alexease
    #399
    Szerintem ezt a konzol/forza istenito hozzaszolasodat (amit mindenhova beteszel), ird hozza az alairasodhoz, a hardware gyujtemenyed melle, es ugy eleg lesz ha csak „bejelentkezel” az aktualis topic-ba, nem kell mindig begepelned;)
  • Totti5
    #398
    Akkor kérlek szépen azt is fejtsük meg hogy az rfactor 2 menüje miért pont ugyan ilyen stílust képvisel? mert annak még csak gondolatban sem fog elkészülni konzolra.

    Amúgy a Cars menüjével nincs nagyon gond, 1-2 eleme lehetne csiszoltabb, de alapjaiban jó és egyre jobb.
  • Totti5
    #397
    Mi köze van a konzolhoz annak hogy bugos és szar?

    Láttad te már a Forza 4et FIX 60 fpsel a valaha készült legnagyobb tartalommal, mind hangilag, mind grafikailga kiemelkedő játékot? vagy bármi más autós játékot konzolon?
  • ToMM23
    #396
    Igen:) Kormánnyal tolom ugy tuti a kezelés. Igaz nagyon nagy különbség van egy Ferrari 125s meg egy F430 között. Kipróbáltam :D
  • Alexease
    #395
    Ja, OK, bocsi, csak kozben a CARS is szobakerult;)
    Igen, ez a Ferrari cuccos meglepoen jol hasznalhato egerrel is, csak itt-ott benazik egy kicsit, de ott valoban kivalthato gombokkal, nem olyan veszes.
  • Alexease
    #394
    Amugy a jatek (ez itt TD:FRL) nem lenne rossz.
    Az FFB turheto, a gumitapadas es kezeles a kategorianak megfelelo (driving game), egyedul a billegos kormanyzas gazos. De kicsit allitgatva mar nem olyan szar, de a jotol is messze van;) A lenyeg hogy hasznalhato.

    A palyak, autok, hangok kegyetlen jok, nekem csak azert eri meg.

    A karrier teljesen jol fel van epitve.
    Sorozatonknet (4–8 futam) 1-2 autot es palyat kell hajtani. Altalaban „gyakorlas”, idomero, duel-sprint es verseny szerusegekbol kialakitott rovid futamok vannak. Sorozatonkent ad meg bonuszkent/nyeremenynek 1-1 hasznalt/bejaratott autot/palyat.

    Ami gazos, hogy az idomero-szerusegek eleg jol ki vannak szamolva, nagyon kell tolni hogy beferjek a megadott idobe (cockpit/pro/hard/h-pattern).
    De a versenyeken, ahol AI is van, ott irtozatosan lassuak. Nem benaznak, hanem az elozetesen kituzott idotol masodpercekre le tudnak maradni:)

    Mivel kicsomagolhato mint a Shift, talan lesz egy-ekt megszallott aki kicsit belepiszkal, legalabb a kormanyzasba (nekem nincs kedvem hozza, annyit nem er meg a dolog:P).
  • ToMM23
    #393
    Miféle CARS-t? Kicsit félreértelmezted :) Én a Ferrarira irtam.. :D Lenntebb irta vki hogy milyen xar is a menüje..
  • Alexease
    #392
    A CARS-t, egerrel? Igen, nagyreszt mukodik, de egyelore a palyavalasztas idiota, az autos resz meg macera:) De lesz az jobb is. De ez nem az a topic, meg amugy is csak 50%-os a program:)
  • Alexease
    #391
    Egyelore igen, mert kenyetelen kompromisszumot kotni a kezelessel, nem lehet tisztan gyors, egyszeru, kenyelmes egeres.
    Nem lazadok ellene, mert az eladasokat a konzolok hozzak majd.
    Es persze, meg felkesz, vagyis ezn meg javitanak boven, de az alaprendszer megmarad.
  • ToMM23
    #390
    Kurzornyilakkal vagy egérrel remekül lehet kezelni, mászkálni benne
  • Alexease
    #389
    Az gond vele, hogy egy 100% PC-felhaszalonak idegesitoek ezek a menuk (gamepad-re, lepkedosre, pocoktetosre tervezettek).
  • ToMM23
    #388
    Fura,de Nekem egyszer sem laggolt vagy fagyott ki. Mi a baj a menü felületével? Szerintem teljesen átláható és használható. Esetleg annyit nem értek benne, hogy mit számit milyen fokozaton tolom a pályákat végig.. Ujabb kocsik? vagy csak hurrá hardon toltam oszt csokolom.. ?
  • arty
    #387
    szerinted azért szar a cars menüje, mert jön konzolra is?
    nem azért mert igénytelen, tehetségtelen banda heggeszti?
  • arty
    #386
    megint ez a "konzolosszarmenü" baromság... ez honnan jön?
    mi a gond a menüvel? hogy lehet benne le fel mozogni, enterrel belép, escel kifelé?

    hűha, ilyen még sose volt, szar!!!!!! ( :O )
  • Alexease
    #385
    Ha valami multiplatform, akkor a konzol behatarol, barmit csinalnak nem lesz jo vagy szar lesz (cegtol, otlettol, kialakitastol fuggoen) a menu;) Lasd CARS, alakulgat a progi, de a menu meg mindig bena, es valszeg az is marad.

    De ebben a TF:FRL-ben meglepo, de mukodik az eger, sor meg a gorgo is;) Persze tobbhelyen benazas van, de kibirhato.

    Nalam minden mukodik rendesen, bug, fagyas, lassulas nincs. A kinti forumok szerint nem szereti az ATI-t es/vagy driver-erzekeny.
  • lac coo
    #384
    5 percig volt fenn, elég vacak---- Még elautózgatnék néha vele, de hogy a menüben lefagy mert nincs normális felület pc-re az vicc :)))
    Nem is értem, valamit el akarnak adni, gondolnám az lenne a minimum, hogy csinálnak egy alap menüt hozzá, nem ez a konzolos bugos vacak ....ennyire már ne nézzenek hülyének, ha nem nem ... :)))
  • ToMM23
    #383
    Szia! Nem tudom, nekem szépen fut átlag 60-120 fps. Kamera nézettől függően. Ha eddig nem tetted meg frissits VGA drivert. Takarits egy registry-t vagy töredezettségmentesítsél. Virusirtot meg tiltsd le. Nekem az ha aktiv, el sem indul, csak fut a folyamatokban. Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Próbáld meg ezeket. Aztán majd írjad meg sikerült-e.
  • np
    #382
    Az mitől lehet, hogy valamikor már a menüben is akad a játék 1-2fps.
  • Dj Tommy
    #381
    Akkor sajnos nem tudok segíteni.
  • WinStar
    #380
    megtaláltam,feltelepítettem azt,de ugyanazt írja ki :S
    This game requires Games For Windows Live to be installed in order to play.Please quit and install this.
  • WinStar
    #379
    hmm,nekem olyan mappám nincs :D
    Vagy az ott van ahová telepítettem a játékot? :)
  • Dj Tommy
    #378
    Én a support mappában lévő Gfwlivesetup.exe-t raktam fel és ezzel jó.
  • WinStar
    #377
    pedig fel van téve a games for windows live.Csak nekem Games ForWindows Marketplace a neve.
  • WinStar
    #376
    amúgy várjál,mert a játék ezt írja ki mikor belépek a játékba:
    This game requires Games For Windows Live to be installed in order to play.Please quit and install this.
  • WinStar
    #375
    nincsenek eredeti játékaim(windows live-nál nincs!)de majd csinálok egy mentést is róla,aztán kipróbálok minden féle alternatívát :)
    Remélem működni fog.Ha van még valami jelzek.
    Köszi a segítséget!
  • Dj Tommy
    #374
    Egy másik játéknál voltam én is így, nekem így működik a dolog:
    C:\Users\Gepedneve\AppData\Local\Microsoft\XLive\ tartalmát áthelyezed vagy törlöd(mondjuk a Te esetedben inkább az áthelyezés kell, bár nem tudom milyen hatással lesz az eredeti játékaidra).
    Amikor bejön a GFWL, akkor create account, majd a következő résznél lesz egy görgető sáv, annak a legalján lesz a Create Local Profile.

    Sajna más megoldást még nem találtam.
  • WinStar
    #373
    gondolom 1 email-el már nem lehet több fiókot csinálni :D XD
    Mert én már regeltem :S
  • Szabi #372
    amikor kiírja hogy csinálj új profilt akkor görgess lejebb majd kattints a 'create local profile'-ra
  • Alexease
    #371
    A billegessel az a baj, hogy nem (csak) az auto billegos, hanem a bena kormanyzasa;)
  • WinStar
    #370
    miylen offline?Nem értem....
  • Totti5
    #369
    A régiek a virsli gumikon alapból kicsit libegős, csúszósak ott annyira nem feltünő, de F1nél meg a modern ragasztó kompjútzer vezért vasaknál azon nyomban előjön a sutasága az egésznek.
  • lacica
    #368
    Az ismert,hogy alkatrész romlik? Nekem elszállt a váltóm,5.-be ragadt.Végigmentem a box utcán,s láss csodát regenerálódott.
  • Szabi #367
    offline profil létrehozása ? :D
  • Alexease
    #366
    Valoban jobb erzes, de azert a billegos hangulata meg megmaradt;) De turheto, tegnap ejfelig toltam El leszek vele (a GTL-lel parhuzamosan) a nehany hetig.
    Van 3 evad (a kulonfele autokorszakokhoz), azokon belul 5-10 sorozat egyenkent 4-10 versennyel. 200 futam kornyeke, egy ideig jo lesz;P
    Pro/Hard beallitason azert meg tud szivatni, de megsem idegesito, van kedvem ujraprobalni.

    Kar erte, hogy az autokezeles igy maradt, de jobb mint a semmmi.
  • WinStar
    #365
    akkor sem tudok vele játszani.Kiírja a játék elején hogy csak azzal futtatható a játék...nem eredeti a játék,csak ki szerettem volna próbálni.Még is mit tegyek hogy működjön?