524
Az új Test Drive játék
  • Szabi #364
    akkor jelentkezz be rá :D
  • WinStar
    #363
    Sziasztok.Kéri a game for windows live-ot a játék....mit csináljak?Hisz fent van....
  • Fehercsoki
    #362
    Shiftel nem játszottam, de már értem mire mondjátok, hogy driftelős fizika:S Akármerre akarok kanyarodni az autó elkezd "driftelni", de nem gondolja komolyan, mivel utána még ha nagy gázt adok és próbálom rávenni hogy pördüljön meg akkor is visszaáll egyenesbe=/
  • arty
    #361
    csak pár modern ferrarival mentem, azok mind driftesek voltak :((

    lehet mellényúltam és a többi jobb!
  • Szabi #360
    érzésre azért mintha jobb lenne mint a shift, nem annyira driftelős, aminek tapadnia kell az tapad, a virsli gumisok viszont csúsznak ahogy kell :D
  • arty
    #359
    "javított", maximum :)

    (értsd: semmi fejlődés, de a leírófájlok headerjében lehet növelték a verziószámot :D )
  • Fehercsoki
    #358
    Mind1 azért leszedem a régi ferrarik miatt...
  • Szabi #357
    szerintem csak javított shift (szóval nagyon mélyen rfactor)
  • Fehercsoki
    #356
    Új pCars fizika van alatta vagy még a régi?
  • lac coo
    #355
    Jah, értem hirtelen fokban gondolkodtam... Csak megijedtem, hogy 30 fokot tekergetsz a kormányon az milyen már :))))
  • coyote77
    #354
  • arty
    #353
    szerintem nvidia lehetett, a fizix számolása mellett a fákra már nem maradt powa :P (és még mindig jobb így, mintha a nagy erőlködésben a driver elégette volna a kártyákat, mint legutóbb :D )

    ---

    egy A6-3620 apun néztem meg, 720p-ben teljesen élvezhetően fut, a fák is rendben vannak, pedig a driverem is elég ősi. a féklámpák kritikán aluliak, más szembeötlő hiányosság szvsz nemnagyon van.

    az irányítás, fizika 1:1 shift, annak minden bajával :( de ezt tudtuk előre a konzolos beszámolóból ill. már a videókon is látszott.
  • Alexease
    #352
    Koszonjuk a hasznos informaciot:) Aki nagyon akarta, az mar reggel ota megtalalta.
    Vagy megvette
  • Alexease
    #351
    A Controllers allitasnal van olyan, hogy Steering Lock, az 30–35% (vagyis nem fok, hanem szzalek, igy 900 fokos kormanynal 270–315 kozott lesz a kormanyelfordulas:P). Ha 900-as a kormanyod, akkor arra szamolja alapbol a kormanyszoget, FFB-t es a tobbit, ugy szar lesz:) ~360-as kormanyra es/vagy gamepad-re van optimalizalva (szokas szerint), igy alapbol hasznalhatatlan:)
  • kjhun
    #350
    2012-12-11 22:40:34 GAMES Test.Drive.Ferrari.Racing.Legends-SKIDROW DL 2676.0MB | 57F
  • lac coo
    #349
    Mármint mi a 30 fok ????
  • Alexease
    #348
    Valszeg erre meg a Shift utan/kornyeken kaptak megrendelest, csak jo sokaig huzodott (liszenszes, masok is csinaltak valami Ferrari cuccost).

    Tul van arazva (persze mihez kepest), de ugy voltam vele AC ebben az evben ugy sem lesz, igy leszarom, eltapsoltam azt a penzt erre:DDDD

    A grafkaval semmi bajom, amit kell az tudja (ugy sincs atomeromuvem:P).
    A hangok teljesen jok.
    Az iranyitas Shiftes-billegos, de ez nem szim, ez driving-game:D
    100% FFB-vel, normal linearitassal, nulla holjatekkal (termeszetesen:P), 30% kormanyszoggel (a 900-as kormanyon), Pro-ban teljesen hasznalhato:)

    A jatekmenet Hard-on sem valami acelos, de a jatek jellege miatt ez amugy is konnyed szorakozas:D Az autok es palyak miatt hangulatos, hasznalhato.

    De a lenyeg, ezt a „csomagot” nem lehet kivaltani massal.
    Az rF1-et jobb vezetni (plugin-nal:P), de messze van ettol grafikaban, hangban es hangulatban. Sose tudnam oszegyujteni hozza ezeket az autokat es palyakat, foleg ilyen minosegben. Itt most a karrier is szamit, hogy adjon valami feladatot, celt, kihivast.
  • Szabi #347
    Hard fokozaton, segítségek nélkül már jó kis szenvedős pályarekordokat menni, apró fűre menés, vagy csak simán túl nagy tempó kanyarban és a virsli gumik elvesztik a tapadást teljesen :)
  • Szabi #346
    ha úgy állunk hozzá, akkor remek munkát végeztek, csak sokáig tartott és még így is túl van árazva :D
  • Alexease
    #345
    Ha ugy all hozza az ember, hogy egy kicsit/nagyon barkacs SHIFT DLC/MOD, akkor nem lehet rossz;)
  • CamelX
    #344
    #332-ben leírt siránkozásomhoz képest virágverziós JÓPÁR körözgetés -> van remény :D Shift-ből sok hülyeséget hátrahagyott, G27-et tárt karokkal fogadja úgy hogy hozzá se kellett érjek. Ezek nagy plusszok a negatívumokhoz képest, amiket így hirtelen nincs is kedvem leírni, majd ha kiuntam belőle
  • Szabi #343
    sebesség érzetet jól eltalálták, szépen mosódik aminek kell, de amit élőben is néznék pont elég éles, olyan mintha egy vadászrepülővel próbálnék meg körbemenni a pályán :D
  • Szabi #342
    gamersgate-en 6300ft.. alakul.. remélem karácsonyi akcióba lemegy 3ezerig.. annyit még szánnék rá.. meg talán mások is.. és akkor lehetne multyba versenyezgetni :D
  • Alexease
    #341
    Az mar pozitiv!:) THX!
    Bar a CARS is kezeli, es vannak problemak/benazasok boven:)
    De a lenyeg hogy mukodik, meg ha bena, akkor is.
  • Szabi #340
    egeret kezeli, nemkicsit meg is lepődtem rajta :D


    Logitech DFGT-met szépen felismerte egyből, semmit nem kellet állítanom és még a billentyűkiosztás is logikus és jó a menüben is :)
  • Alexease
    #339
    A menu mennyire szar? Masik forumon irtak hogy nagyon konzolos-gamepad-os lett, igy PC-n orjitoen idiota:)
  • Alexease
    #338
    Autos jatek, orulunk hogy van valami, a grafika sokadlagos, szerintem meg a celnak boven megfelel. Lehetne jobb, de mindenki tudja miert ilyen, ez van. 5-6 eves cuccokhoz kell hasonlitgatni, mert ebben a stilusban nincs mas.

    De nem eretem, ha warez konzolos verziod utan ennyire beragtal a programra, minek jarsz ide gyozkodni az embereket, hogy mennyire szar?! Tudjuk, ez van, de nincs mas:P
  • Szabi #337
    jéé, megtaláltam a nehézséget, eddig easy-n volt :DDD

    #336: viszont a modellek és néhány hang jó lehetne egy rFactor 2 vagy Assetto Corsa módnak :D
  • Totti5
    #336
    A játék grafikailag ronda. Az egész bevilágítás el van cseszve. Sötét, mintha séderek nem lennének rajta... nem kell kerülgetni a dolgokat. Ronda mint a képeken is látszik. Ezt a játékot gyorsan, minimális szakértelemmel, minimális odafigyeléssel, minimális törekvésekkel a jóra hozták össze, hogy minek? ez jó kérdés. Ha NFS Ferrari címszó és EA zászlaja alatt, Shift minőségben jelent volna meg, akkor ez sikeres lett volna, de ebben a formában arra sem érdemes, hogy beszéljünk róla. Szó mi szó, közel áll (félkész szarunk rá) minőségben a TDU2höz, csak a kaszinót meg a dizsiparty körítést kifelejtették.
  • Alexease
    #335
    Ha vezetesi elmenyre nem idiotizmus, akkor el lehet vele szorakozni, ugy sincs mas;)
    A grafika nem szamit, a celnak boven megfelel. Ugy is menetkozben kell nezni.
    Mivel erosen Shift alap, minimalis hozzapiszkalassal, igy valszeg/talan tovabb lehet piszkalni, esetleg lesz kesobb hozza jobb kezelhetoseg, erosebb AI stb.
  • Szabi #334
    vannak apróbb hiányosságok amik 2012-ben már illendőek lenének (eső, deformálódó gumik, stb..), de összességben egy jófajta rfactor kiegészítő egy kis grafikai tuningal és jó hangulattal :)


    a karrier mód elején a kezdetek-kezdetétől indulva szépen meglehet ismerni a legendás pályákat és autókat, egyetlen nagy furcsasága hogy nincs ellenfél a játékban :D

    mivel csak Ferrari-k vannak, így nincsenek meg a nagy Mercedes-Ferrari és egyéb csaták, ellenfelek meg csak dísznek vannak, 15mp-eket könnyedén kapnak :(

    grafika képeken elég gyenge, játék közben nem tűnik vészesnek, de olyan érzés mintha egy két éves játék lenne sok-sok hdr-el :D



    a 2003as film megtekintése ajánlott a játék elkezdése előtt :)
  • Szabi #333
    kipróbáltam a demót én is, engem eddig nagyon meglepett, kormánnyal, a legkevesebb segítséggel, 900fokon, egész hangulatos, bár AI-val még nem mentem, csak egyedül körözgetek :)

    első pár karika után Shift-hez képest határozottan kellemesebb vezetni a járgányokat, ha jóárasítva lesz, tuti vétel :)
  • CamelX
    #332
    Csak azért is lekalózkodom, de már fél vesém adnám 1 jó fél-szimulátorért
    Legyen TDU1 színvonal, vagy GRID, de ettől a Shift 2 klónoktól úgy érzem magam mint 1 villanypásztorral szemben álló állat. Mindig rácsodálkozok milyen gyönyörű, nem tudom miért hagytam ott, egészen addig amíg fel nem szerelem a kormányom és megyek 1 kört... shock...
  • Totti5
    #331
    Egyszerű kifejezést és nem hangoztatnám a Forza és a Horizon, meg a Midnight Club játékok után.

    Mond azt hogy SZAR. Az hogy SZAR annak az ég világon semmi köze a konzolhoz, de én mondtam, hogy egy ipari hulladék a játék és még a Shift 2 szintől is fényévekre van.
  • Totti5
    #330
    Inkompentens fejlesztőkkel van a baj. CARS is hordoz minden Shift örökséget, csak már nem játszhatatlan szinten, persze ettől még a CARS jelen pillanatban szintén élvezhetetlen kategória.

    Shift 1 és a TDU közt eltelt pár év. Ha senkinek nem tünt fel hogy mennyire szar, akkor ott a fejekben kurva nagy zavarok vannak, ráadásul ettől 4 ketéken csúszik a kanyarokban és billeg irányítástól pont hogy nem könnyű, hanem ellenkezőleg...
  • Maxtreme
    #329
    most voltam ezen a pályán, nem bugosak a fák.
    Biztos ATi kártyával nyomták.
  • Maxtreme
    #328
    Kövezzetek, de szerintem az irányíthatóság billentyűzetről nagyon jó.
    A játékról még nem tudok nyilatkozni, 1 kört mentem :D
  • Leky
    #327
    Akkor a Gamestar rosszul tudta. Most szedem (csak 2.1gb) kiváncsi vagyok milyen lett.
  • Timbu
    #326
    Egy NFS esetében az minden bizonnyal kiadói elvárás volt, hogy ne legyen hardcore szim. Viszont azt kötve hiszem, hogy a "hajó" fizikához ragaszkodtak volna... Ha a Shift-nek olyan lett volna az irányítása, mint most a pCARS-nak, akkot szerintem egy remek fél-szimulátor lehetett volna, mert a tartalommal tényleg nem volt semmi gond.

    A TD:Ferrari esetében meg olyan érzésem van, hogy annyi ideje ültek már rajta (talán még a Blimey kezdte el fejleszteni, a Shiftek előtt), hogy inkább kiadták úgy, ahogy éppen állt.
  • arty
    #325
    kiadói elvárások?