524
Az új Test Drive játék
  • arty
    #444
    talán lesznek modok. pl egy komoly nehezítés az AI-ra ráférne... hardon is kört adok nekik 2 kör alatt :(
  • lac coo
    #443
    Ha kacsázásra gondolsz ( így magyarosan :D ) akkor nincs, ez ilyen .
  • totyak
    #442
    Gyerekek, ennek a játéknak borzalmas az irányítása. Nincs valami titkos beállítás, amit csak a beavatottak tudnak, hogy miként lehetne normálisan játszani? Alapvetően nekem csak az irányítással van gondom, egyébként emészthető a játék.
  • lac coo
    #441
    Jó mindenben, nincs bajom vele. NKP, RF2, F1 FVA ezek vannak most fenn mindben jó. Igazából itt is jó, csak valahogy nem értem, nálam akkor jó ha nem 30-ra ( nálam 40-re :DD ) rakom a cuccot hanem 270-re kb .... De billeg az fb azt nagyon nem szeretem, de végül is be tudom lőni jóra a kormányzást csak valamiért nálam másképp van akkor ... mondjuk nekem virágbolti van ... ...CARS-ban is jól belövöm szerintem csak ott is ilyen fura billegős pontatlan az egész ...

    Menü : azért engem kicsit idegel, hogy ha nem pont középen áll meg a kormány akkor pörög a menü :DDD
  • Alexease
    #440
    Meg egy uccso, hogy „en is” video-spam-eljek:)
    (Kicsit sotet lett, pedig ugyanugy kodoltam:/)

  • RYO21
    #439
    A codieses játékoknál szarabb menüt még nem láttam.
  • Alexease
    #438
    Kormany nelkul ertelmetlen autosjatekot hasznalni – szerintem:) A gamepad az a hatulrol-tologatos-kisemberes-maszka-varazslos-focis cuccokhoz kell;D Ha egy autos cucc szar kormannyal, akkor az kuka. Ez a program eppen hatareset:P Kicsit gagyi program, de a regi autok es palyak kmpenzalnak:D

    A '80-as evek kozepeig mindennel csuszkaltak, az F1-tol a NASCAR-ig:D
  • arty
    #437
    na, asszem ez a video végleg meghozta a kedvem, hogy kormánnyal is megnézzem :)

    emlékszem, anno az ubisoftnak volt egy f1 (licensz nélküli) versenyjátéka, abban volt ez a régi éra is játszható, imádtam! sajnos ott sem ez volt a lényeg, nem volt mögé karrier építve, csak mehettél a modern f1 mellett mintegy mellékesen ezekkel is. itt még úgy-ahogy talán a drift is "hihető", bár nemtom ennyire csúsztak-e anno...
  • Alexease
    #436
    Igen, eleg gagyi, idegesito, ertelmetlen amikor kulonfele szamokat, betuket meg jeleket irkal ki a funkciohoz;)
    De ami jobban bosszant, foleg a CARS-ban, hogy egyelore csak fapados kontroller beallitas van, csak egyfele valtot lehet hasznalni, pl. autonkent nem tudom lementeni vagy gyorbsa kivalasztani hogy stick vagy h-pattern (tudom, meg nincs kessz:P). Vagy pl. hogy az auto setup-olasahoz ki kell menni a fomenube, millio kattintas... ultra szar:/
  • arty
    #435
    az tény, hogy az x360gamepados ikonok értelmetlen otthagyása, ottfelejtése nem kicsit irritáló (ha épp nem x360 gamepadot használ valaki)
  • Alexease
    #434
    Es meg ilyen (ez volt a szopatos palya-verseny:P):

  • arty
    #433
    Ugyan, ez nem trollkodás, ez építő hozzászólás! :D
  • arty
    #432
    én a carsban annyit láttam, hogy a menü egy igénytelenül sösszehányt undormány, amolyan igazi prebéta-placeholder, ami feltehetően marad a véglegesben is ... (ahogyan az szokás, elvégre "csak a szimuláció a lényeg!!!44" :( )

    itt azt látom, hogy szép és rendszerezett az egész, amiben semmi gondot nem okoz a billel-gamepaddal navigálni, jól átlátható, gyors - semmi sallang. az egér nem érdekel, amit lehet billel (és gamepaddal) vezérlek. persze, tudom, hogy a totalkommander-ikon-egérhuszár nemzedéknek ez fura :)
  • Alexease
    #431
    Nalam ilyen es hasonlo, nincs gond a kormanytekergetessel.
    (A videominoseget NE nezzetek, nem hasznalok AA-t [regi a gepem es nem erdekel:D], es gyenge a net-em, nem fogok +100MByte-ot feltolteni:P)

  • Alexease
    #430
    Igen, ez igy eleg szar:)))))
    Melyik driver (elvileg 5.10-es a legfrissebb)? Mas programban is vanna ilyen anomaliak?! A CARS-szak is hasonloval szenvedsz? A driver/controller resznel szoktal kalibralni es/vagy megmozgatni?
  • lac coo
    #429
  • lac coo
    #428
    Nem tudom ,mi van, ahogy én látom minden rendben van ... Csináltam videót milyen nálam 900 fokon 40-re állítva a játékban.... Kevesebbet nem enged ....Driver legújabb, nem mintha havonta lenne hozzá új :)))
  • Alexease
    #427
    Mindenkinek mas a jo, a lenyeg hogy hasznalhatova lehet teni;) En a driverben nem szeretem allitani, mert az osszes tobbi programomban normalisan lehet allitani mindent, csak emiatt nem piszkalom, jo nekem a jatekban a steering lock allitas.
    Amugy ezt a progit is, mint a tobbi hasonlot, bizonyos okokbol (:D) 270–360 fokra terveztek es allitottak be.
  • lacica
    #426
    Üdv.Én a steering lock-ot a kinti(540°)állítom,és teljesen jó a kormányzás.
  • Alexease
    #425
    Mentem vele 1-2 karikat, teljesen o ez a jatek:)
    Az egyik futamon jo beszivattam magam, 3-ra sikerult megcsinalni. A feladat (elso [nem]olvasasra): legy elso es tobb mint 1 masodperccel verd XY-t.
    Megcsinaltam, nem adott bonuszt. masodszor is, talan/valszeg bugos (:P), de akkorsem. Aztan elolvastam, es az volt, hogy legy elso, de NE verjel ra tobb mint 1 masodpercet:)))
    Ami eleg szar (unalmas) feladat, mert alapbol 3 kor alatt, a ~2 perces palyan, fel percet verek az AI-ra:DDDD
  • Alexease
    #424
    Nem ertem mi van nalad, ekkora kulonbseg lenne a G25 es a G27 kozott (ugy tudtam a kormanyresz „egyforma” (a gombokat leszamitva)?!
    Milyen driver van fent? Hasznalsz Logitec Profiler-t? Azt en ki szoktam loni, mert idegesit a haterben es bekavar(hat).

    Lehet, hogy az ilyen anomaliak miatt erzel sokszor nagyon szarnak mas programokat is (pl. CARS):P
  • lac coo
    #423
    G27.. Nekem eleve csak 40-ig engedi levenni, de úgy totál rossz, a teljes fordulás kb egy pöccintése a kormányon , gyakorlatilag digitális :)))
    Most 270-re raktam így jobb, bár nagyon billeg az egész, élvezhetetlen .... Ha már ilyenre vágyom, felrakom a GTL-t ....

    Jó lenne ha nem lenne ez a gyökér billegés a kormányomban, lehet vele sodródni rendesen, de így olyan bizonytalan az egész, az ember arra vár mikor ér már be acélba :)))
  • Alexease
    #422
  • Alexease
    #421
    Igen, a steering lock-ot.
    Milyen kormany? 900 fokon van? :) Driverben ilyen beallitassal?
  • lac coo
    #420
    A streerin lockot kell 30-ra venni ? Vagy mire gondolsz, mert az így nálam nagyon nem jó, kb 5 fokot tudok mozdítani a kormányon annyi a max ....
  • Alexease
    #419
    Nem fogjak ujracsinalni azok miatt, nem eri meg. Gagyi, de leszarom, ugy sem azt nezegetem;)

    Lehetne almodozni: ez a tartalom (autok, palyak, akrrier) egy GTL koritessel (menuk, kezeles, auto setup [meg a ghrafika is lehetne GTL-es]) istenkiraly lenne;D
  • lac coo
    #418
    OK, megnézem ...
  • Alexease
    #417
    Ha a driverben 900 fokon van (azt ne piszkald, a tobbi, normalis prgramban ugy is lehet allitani, csak emiatt nem eri meg), akkor a programban a kormanyzast (ahogy lejebb mar irtam:P) tedd 30–35%-ra. Bar barkacs a dolog, de a linearitast pedig 50%-rol (linearis) 55–65%-ra (az elejen tobbet fordit, kicsit kompenzalja az elejen billegos szarsagot).
  • lac coo
    #416
    Még ha jól is működik szerintem végtelenül gagyi és idétlen, hogy még a konzolos ikonokat sem szedegetik ki belőle ....
  • Alexease
    #415
    A nagyobb cegek, a komolyabb programoknal (lasd Codies/F1-2012) hiaba multiplatform a cuccos, azert meg tudjak oldani PC-re is, hogy ne kapjon az ember agygorcsot a menutol:) Persze kizarolag PC-set nem fognak csinalni, nem eri meg, de attol meg hasznalhato.

    Az ilyen (TD:FRL) es hasonlo olcso, gagyi, gyors, barkacs, felkesz cuccosoknal sosincs atgondolva a dolog, csoda ha mukodik:)

    Foleg ennel nem, ami ilyen allapotban jelent meg:D
  • lac coo
    #414
    Majd megnézem még egyszer, mikor le vagyok nyugtatózva ! :DDDd

    Kormányt mire állítsam , 900 fokon van a driver itt alapon asszem 360-at ajánl fel ( hogy fok ,vagy százalék lövésem sincs ...)
  • Alexease
    #413
    Itt-ott bugos, kenyelmetlen es/vagy szar, attol fuggoen honnan kozelitjuk meg a dolgot;)

    De ha kitapasztalod, hogy hol erdemes egeret hasznalni, es hogy hol kell messzirol kerulni, akkor hasznalhato lesz. Lehet csak gombizni is, de az kenyelmetlen es idegesito (PC-n:P).

    Bar a kormayzas nemazigazi/nemjo/szar, de a program jo lnenne, nem erdemes feladni:D
  • lac coo
    #412
    Még egyszer leírom, nem akonzol a szar, hanem hogy pc-re lusták hozzá illő menüt csinálni, persze a pénz jól jönne nekik ....

    Ezen mit nem lehet érteni ? :DD
  • Alexease
    #411
    Az olyanokra nem irok semmit, mert ertelmetlen;)
  • Alexease
    #410
    Mutass 1 hozzaszolasomat, amiben szidtam, rossznak tartottam, legagyiztam a Forza-t. Sot, tobb PC-s topic-ban is olvashattad mar az igenyemet ra, mindig megemlitem, ha szobakerul. Nem azert nem hasznalom, mert nem jo, nem teszik vagy gondom van vele, hanem mert NINCS penzem ra:)))

    En nem tiltok Neked meg semmit, csak attol nem lesz jobb semmi, ha minden PC-s autos topicba beirod hogy mennyire szar, pedig a Forza mennyire tokeletes, 60fps-es es tartalmas;)
  • lac coo
    #409
    Húúú bazz...
    Ha ezt tudom be se írom ! :)))
    Nem a konzolt fikázom, minek is fikáznám, inkább a cégeket, hogy ha már pc, és pénzt akarnak érte legtöbbször nincs normális menü ....


    Nálam első versenyem alatt kifagyott, nyomtam egy esc-et, felül a menő el kezdett pörögni mert pont ott volt a kurzor, aztán valami billt is nyomtam és szevasz ... :)))
  • Totti5
    #408
    Szerintem erre kellene felkapni a vizet nem arra amit én írtam... de ti tudjátok.
  • Alexease
    #407
    Nincs hozza kormanyom („csak” G25 van), es ha megvennem a Forza-t, akkor az osszes kiegeszito is kellene hozza, csak ugy van ertelme;) Vagyis 150–200E mar tobbszor atszamoltam:)
    Gamepad-del ertelmetlen autos jatekot tolni (legalabbis ilyet es ilyen stilusban), gagyi-olcso kormannyal meg szar.
    Ha nyerek a Lotton, fent van a listan egy Xbox+Forza! :)
  • Totti5
    #406
    Az a baj hogy ti minden topikba napi 2szer konzolfikát nyomtok és fel sem tünik... ha én erre reagáol akkor trollkodok, fanboy vagyok mit istenítem stb... arra már rájöttem hogy tapasztalatotok zéró, így érdemben beszélni róla nem lehet, de azt sem te sem más nem fogja megtíltani hogy a hülyeségekre reagáljak, mert engem zavar hogy konzolra mindent lehet mondani, bármiféle háttérinfó nélkül, ráadásul teljesen fals elképzelések alapján. Ha neked ez nem tetszik akkor máskor 2szer is gondold meg mit írsz és hogy és mi alapján.

    Amúgy meg mivel minden autós játékkal játszok PCn is, Te nekem nem fogod megtiltani hogy bárhova is beírjak... mindegyik topikot olvasom minden nap és figyelem.

    Bocsánat hogy ilyen a hangnem, de nézzetek már magatokba mielőtt nekem estek, csak azért mert van konzolom akkor már valami nyomorék vagyok. Mert ez a helyzet.
  • Alexease
    #405
    Ha elolvasnad es ertelmezned amit mindig irok, rajonnel hogy felrebeszelsz;)
    Laccoo-tol meg megszokhattad volna, ha valami nem jo, akor beirja, aztan ennyi:) Lenyegeben igaza van, csak nem fejti ki reszletesebben;)