339
A "24" készítőinek új sorozata
  • ForzaInter
    #219
    Ja, azok voltak a szar részek ahol Brody családja szerepelt. Brody nélkül is voltak nagyon jó részek, ez az évad már amúgy sem róla szólt. .
  • GregSB
    #218
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A fos részek azok voltak ahol Dana és anyja szenvedését mutatták. De mivel ők már nem kapnak fő szerepet a 4. évadban ezért ettől szerintem nem kell félni.

    Mondjuk kb mintha újra indulna a sorozat. Továbbra is Carrie lesz gondolom a fő karakter, de valami teljesen újat kell kitalálniuk.
  • Zoli007
    #217
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kíváncsi vagyok, mivel hozzák majd vissza Sault, mert nélküle azért unalmas lenne a sorozat.
  • stargatelost
    #216
    Zárórész:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ez kemény volt, végül meglépték. Kíváncsi lennék, mivel győzték meg a Showtime-ot.

    Minek 4. évad? Ez olyan tökéletes sorozatzárás volt, hogy sok sorozat megirigyelné, főleg amelyeknek megadatott a lezárás, és nem éltek vele (khm... Dexter... khm, hogy csatornán belül is maradjunk).

    Engem tuti nem érdekel a folytatás, mivel Brody nélkül már megmutatta, mire képes a sorozat: foshalmaz részek. Azonban több évaddal a hátam mögött nem kaszálok sorozatot, ezért elteszem szépen talonba, aztán ha jókat írnak róla, ledarálom. De csak akkor.
  • daver88
    #215
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hát valamilyen szinten várható volt, hogy Brodyt kiírják, mert arról is volt szó, hogy ebben a 3. évadban nem kap szerepet...szerencsére a családját kiírták szép lassan, teljesen érdektelenek voltak minden szempontból.

    Én valami olyasmit el tudnék még képzelni a 4.-ben, hogy Dzsavádi valahogy tisztára mossa az ellopott pénzt, és elkezdi a CIA-t etetni egykét dologgal...Saul is eléggé sunnyogott a bajsza/szakálla alatt a magánszektoros dumájával, ott is lehet még valami.
  • GregSB
    #214
    Lesz 4. évad. Eddig annyit tudni hogy Brody felesége és Dana lekerült a "regular" színészek listájáról, őket egyáltalán nem fogjuk látni vagy csak nagyon keveset.
  • GregSB
    #213
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Én sem értem mit lehet még kihozni ezekután a sorozatból. Bár az is tény hogy arra sem lettem volna kíváncsi ha Brody hazatér és tovább szenved esetleg a családjával.

    De én kb itt zártam volna le a sorozatot, az annyira nem érdekel hogy Carrie mit bajlódik egy babával a nyakában Istambulban.
  • Oddball29
    #212
    Elvileg lesz.
  • alfa73
    #211
    Nem tudja valaki, hogy lesz következő évad, mert nekem ez a finálé nem évad záró, hanem sorozatzáró résznek tűnt.
  • Victor1103
    #210
    Hat ezutan a finale utan nem fogom csontig ragni a kormeim. Nem volt rossz de ami itt tortent az abszolut nem sokkolt annyira mint a Sons of Anarchyba
  • Oddball29
    #209
  • r4pt0r
    #208
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ez most így elég erősen wtf. Így azért már lehet nem lesz érdekes a sorozat a számomra. De hát feltámadások lehetnek egy sorozatban. :D
  • ldavid
    #207
    már tölthető egy webrip a holnapiból
  • ForzaInter
    #206
    Na jó, az epizodikus sorozatokat talán igen, de egy átívelő szálas sorozatot mint pl a Homeland nem. Ez kb olyan mintha egy 2 órás filmről az első 10 perc alapján írna valaki egy kritikát..
  • ldavid
    #205
    dads
  • ForzaInter
    #204
    1 rész alapjám SEMMILYEN sorozatot nem lehet megítélni..
  • QuippeR
    #203
    mondjuk lehet, ha azért ültél volna le elé, mert érdekel, nem azért, mert "mi ez a szar, amit minden ökör hype-ol körülöttem?", akkor tetszett volna. a hozzáálláson sok múlik.
  • ForzaInter
    #202
    Pont ezen a kétadón vannak/voltak a legjobb sorozatok.
  • ldavid
    #201
    "Showtime: nézhető sorozatot nem tudnak csinálni"
    kevered az HBO-val
  • Borg
    #200
    Kár vitatkozni arról, hogy kinek mi tetszik, de azért egy kicsit erős durván egy rész alapján így leírnod az egyik legjobb sorozatot...
  • gabi89
    #199
    Annak idején a neten is mindenki szuperlatívuszokat zenget róla. Danes meg, hogy gyenge lenne az wtf!? Persze nem vagyunk egy formák nem tetszhet mindenkinek és tény van egy két gyengébb rész. (2 évad pár része megharmadik eleje)
  • gulyasandras
    #198
    Már annyit hallottam (család, ismerősök) erről a sorozatról, hogy muszáj volt belenéznem.

    Az első részből megnéztem kb. 15 percet + a rész maradékát áttekertem. Még mutogattak néhány „fantasztikus” jelenetet, de összességében talán 50-60 percet töltöttem a sorozattal.

    Véleményem:

    Showtime: nézhető sorozatot nem tudnak csinálni, a Homeland sem kivétel
    a 24 alkotóitól: ebből is csak 2-3 részt láttam, de sikeresen áthozták az üresjáratokat (miért csinálnak 50 perces műsort, ha 30-35 percig nem történik semmi?)
    gyenge gárda, gyenge forgatókönyv: inkább mozifilmként kellett volna megvalósítani
    a gyerekek szellemileg visszamaradottak (bár ez inkább pozitívum, hiszen általában csak normális karaktereket szoktak mutogatni)
    Brody átállásán röhögtem a legtöbbet, ez kenterbe vert minden szitkomot az elmúlt évekből (az új szitkomokból általában 5-8 percet tudok csak elviselni)
    Danes mindig is gyengusz volt, de amikor ennyire a középpontba állítják, akkor végleg tönkretesz mindent maga körül
    Orlando Bloom is bekerült (Rupert Friend álnéven; a Hobbitban a sajátján kívül még Luke Evans néven is szerepel)

    Nem jött be, pedig mindenki csak szuperlatívuszokban beszélt róla. (A neten azért jóval kritikusabbak az emberek.)
  • Láma!
    #197
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugyanazért nem vigyáztak rá, amiért beengedték a főnökhöz, mert egy nemzeti kincsként tekintett rá mindenki, eszükbe se jutott bántani..
  • ForzaInter
    #196
    Sztem ott sem lesz nagy szerepük..
  • Quantumleap
    #195
    Még hátravan egy epizód az évadból.
  • ForzaInter
    #193
    Én csak azt nem ertem, hogy minek kellett ennyit szerepelni a Brody famíliámak, ha a 7-8 rész óta meg nem is mutatják őket.. Így pláne totál felesleges volt az ő száluk.
  • Oddball29
    #192
  • Oddball29
    #191
    Nekem az alábbi azért szúrta a szememet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ahhoz képest, hogy mekkora propagandaértéke volt Brody személyének Iránban, alig vigyáztak rá. Csak egyvalaki kísérgette, az se figyelt rá mindig.
  • stargatelost
    #190
    Ja, és váltig állítom, hogy nem lett volna ilyen foshalmaz íze az évad első felének, ha mutatták volna Brodyt minden részben, pl.: ahogy kijut az országból, meglövik, stb... de nem, Dana-t kellett mutogatni...
  • stargatelost
    #189
    Na ez az a Homeland, ami kurva jó. Nem az első kb. 8 rész senyvedése, meg Dana szálak... Nyilván fel kellett építeni ezt, de akkor is kritikán aluli volt az évad első fele. Most viszont
  • bega82
    #188
    Na ez a 11. rész brutális volt! Nagyon várós a jövő hét!!!
  • Zoli007
    #187
    Az utolsó 2 rész:
  • ForzaInter
    #186
    Igen, így a végére összekapták magukat. De az első 5-6 rész tényleg elég közepesre sikeredett..
  • Borg
    #185
    Végre valahára sikerült felrázniuk ezt az évadot...
  • ForzaInter
    #184
    Az előző 2 rész kurva jo volt!
  • a.carkey
    #183
    Előzmény könyv
  • Yoohaj
    #182
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja akkor jó, csak azért kérdeztem mert ha jól láttam több dolgot is elrejt ott, de akkor mindegyik csak hangot továbbít. :)
  • QuippeR
    #181
    lehet félreértettem, de szerintem egyszerűen csak hangot továbbít.
  • GregSB
    #180
    Na kezd végre izgalmas lenni az évad.
  • Yoohaj
    #179
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Természetesen lehallgatja. Konkrétan az érdekelne, hogy a kicserélt egérrel milyen információkhoz juthat hozzá, és mihez nem?