339
A "24" készítőinek új sorozata
  • AnuluWork #259
    Brutál rész volt. Szerintem a sorozat második legjobb része.
  • piamania
    #258
    Azért engem is beszervezhetne egy ilyen CIA-s nő!!!
  • Stockbauer33 #257
    Eszméletlenül nagyot játszanak a színészek

  • Borg
    #256
    Szerintem se. Kicsit lassan indul, de elvégre majdnem nulláról építkeznek.
    A megmaradt szereplők nagyon szépen hozzák a szintet, az újaknak meg több idő kell. A történettel sincs baj eddig, szépen alapozgatják a későbbi szarkeveréseket :)
  • QuippeR
    #255
    ebben az évadban eddig Quinn a legérdekesebb karakter
  • a.carkey
    #254
    Szerintem semmi baj. Valahogy ki kell bontakoznia a történetnek.
  • passatgt
    #253
    ennyi erővel mitől más, mint a cobra 11... mindegyik akció sorozat
  • Oddball29
    #252
    Na most ez így mitől más, mint mondjuk a 24?
    Utoljára szerkesztette: Oddball29, 2014.10.13. 22:32:28
  • ForzaInter
    #251
    Az egész sorozat a Carrie és Brody kapcsolatára épült, erre most kivették az egyiket és bedobtak egy érdektelen főszálat. Ami amúgy nem is lenne annyira érdektelen ha anno így indul a sorozat, de az első 3 évad után ez már egyszerűen nem érdekes így. Olyan súlytalan ez az egész szál, nem érezni már a tétet úgy mint az első évadokban.. Ettől még a későbbiekben lehet jó talán, de a kezdés számomra nem volt valami biztató.
  • vg
    #250
    Jah, az a színész hiányzik. Valahogy nem igazán érdekel nélküle az egész.
  • ForzaInter
    #249
    Hat ez a kezdes tenyleg gyenge volt.. Még megnézek 1-2 részt, de ha nem javul akkor a részemről kasza. Ebbe a sorozatban kb 2 évad volt, Brody nélkül pedig már nem az igazi.
  • Borg
    #248
    Tény, hogy nem volt egy nagyon akciódús kezdés, de én élveztem minden percét... megint nagyon jól össze lett rakva az egész, főleg színészileg, a karakterek, még akkor is, ha a történet egyelőre nem bontakozott ki túlzottan.
  • Stockbauer33 #247
    Kint a felirat
  • alfa73
    #246
    Hát ez baromi gyenge évadnyitó volt, semmi nem történt. A gyereket meg hülyeség volt szerintem beleírni a sorozatba. Remélem felgyorsul a későbbiekben.
  • GregSB
    #245
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Quinn és a dagadt csaj
  • MerlinW
    #244
    Ez az évadnyitó so-so volt. Brody volt az első lényege, nélküle olyan üres a sorozat. A kezdő esemény sem olyan nagy durranás eddig.
  • Borg
    #243
    Reméljük gyors lesz a felirat :)
  • bega82
    #242
    OK, zsír! :)
  • ForzaInter
    #241
    Biztos, hogy 12.
  • MerlinW
    #240
    Nem feltétlen, ennyiről (dátumról) tud a sajtó per pillanat. Kábeles sorozatnál sosem lehet tudni, de szerintem lesz 8-12 rész most is.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.08.22. 13:04:37
  • Borg
    #239
    Az mindegy, csak azt a minőséget hozza, ami eddig volt.
  • bega82
    #238
    Király. :) És csak ennyi rész lesz amúgy?
  • MerlinW
    #237
    2014-Oct-05 Homeland 04x01 The Drone Queen
    2014-Oct-05 Homeland 04x02 Trylon and Perisphere
    2014-Oct-12 Homeland 04x03 Shalwar Kameez
    2014-Oct-19 Homeland 04x04 Iron in the Fire
    2014-Oct-26 Homeland 04x05 About a Boy
    2014-Nov-02 Homeland 04x06 From a to B and Back Again
  • modellmaker
    #236
    Egy ebook reader megtérülő befektetés. :)
  • MerlinW
    #235
    Semmi baj azzal amit leírtál, neked egyszerűen nem való a mai TV (nekem is egyre kevésbé). Olvass könyvet, minden téren jobban jársz (oké, anyagilag nem) :)
  • modellmaker
    #234
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Érdemes tovább nézni, hál' Istennek az egész család kikerül a képből.
  • hapi
    #233
    Valaki nyugtasson meg hogy az öngyilkos tinilányról nem lesz sokat szó, mert különben nem nézem tovább... :(
  • GregSB
    #232
    Nahát, nem minden Iráni és muszlim habzó szájú, kődobáló szélsőséges terrorista? Azta, milyen világban élünk :)
  • a.carkey
    #231
    Milyen az élet?
  • Quantumleap
    #230
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gyülölet ide vagy oda, a halál teljesen más dolog. Elég morbid lenne, ha úgy állnának hozzá, hogy: "Kaparják el Iránban, ki nem sz*rja le?". Arról nem is beszélve, hogy azt nyilván sejtik azóta, hogy nem bünös a CIA elleni merényletben.
  • QuippeR
    #229
    különvonattal, hogy fel ne ismerjék.
  • piamania
    #228
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mivel Brodí nemzetközi körözött szökevény volt és a családja is gyúlöli, szerinted ilyen helyzetben akár kérdés szintjén is felmerül a dolog?Így is elég nehéz a családnak boldogulni,mert sokan tudják, hogy kik ők.Szeretnék elfelejteni az egészet.
  • Quantumleap
    #227
    A családjáról beszélek. Hogy jön ide az, hogy ki mit ismer el?
  • QuippeR
    #226
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem adhatták ki, mert nem ismerték el, hogy az ő emberük volt.
  • Quantumleap
    #225
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ennek végülis így kellett történnie, bár az igaz, hogy a készítőknek fel kell kötniük az alsóneműt (legalább olyan erősen, mint az irániak Brody-t), ha el akarnak érni akkora nézettséget, hogy ötödik, illetve további évadok is legyenek. Nem vitás, itt most reboot lesz, olyan, mintha másik sorozat indulna. Annak örülnék, ha nem ismételnék magukat, nem jönne egy újabb átállásgyanús frissen szabadult amerikai, akibe Carrie beleszeret, meg ilyenek. Esetleg a stíluson is változtathatnának, lehetne kicsit több akció, persze nem 24 módra.
    Amúgy, amikor Brody elbúcsúzott telefonon Carrietől, én vártam volna valami olyasmit tőle, hogy: "Mondd meg a családomnak, hogy szeretem őket, és remélem, egyszer megbocsátanak. És vigyázz a gyerekünkre!" Vagy valami ilyesmi. Arra amúgy kíváncsi lennék, hogy Brody holttestét vajon kiadták-e Amerikának, hogy a családja eltemethesse.
  • Quantumleap
    #224
    Ez nem a PB vagy a 24, annál sokkal reálisabb, ebben nincsenek visszanövő levágott fejek és golyóálló hősök, akik friss hasszúrással szexelni akarnak.
  • passatgt
    #223
    érdemes megnézni a Life cíű sorozatát, abban is nagyon jó volt
  • vg
    #222
    Én mindig is kedveltem azt a színészt, főleg miatta néztem.
  • GregSB
    #221
    Elég fura volt olvasni hogy az írók eredetileg már az 1. évadban ki akarták nyírni Brodyt, amikor bomba-mellénnyel bement az elnök mellé. Csak a csatorna nem engedte...
  • Micsu
    #220
    ki nézte brody miatt a sorozatot? főleg ezt az évadot? :D

    bőven van itt még potenciál csak egy jó koncepció kell a köv évadra