1327
250px-GTAV-logo.png
  • Evoluti0N
    #1167
    Super Slim? Állítólag azon igencsak hajlamos fagyni. Nekem Slimen nem voltak gondjaim.
  • Tikal #1166
    ps3, a legújabb.
  • drago14
    #1165
    Milyen konzolon?
  • Tikal #1164
    csak nekem olyan bugos már egy ideje, hogy sokat fagy és csak a hard reset segit rajta?
  • CS@
    #1163
    Nagyon köszi az infókat.
    Asszem ennyi tesztelés után azt mondhatom, hogy az általad is említett invite only egészen jól használható a close friendel ellenben.
  • Synit HUN
    #1162
    Igen, jól érted!
  • CS@
    #1161
    Igen mi is box -on próbálkozunk.
    Akkor ha jól értem nálatok működik az a rendszer, hogy: valaki indít egy invite only sessiont meginvitálja a többieket és ezután ha egy mission verseny vagy akármi után visszatértek freemodba, akkor is együtt vagytok.
    Sry az értetlenkedésért, de mi baromi sokat pöcsölünk/pöcsöltünk vele és minden klappol kivéve ezt az egy sessionbe maradást.
  • Synit HUN
    #1160
    Persze! Amúgy Xbox-on toljuk gondolom ez is fontos :)
    Mi általában live-on is dumálunk közben partyban. Összejövünk egy session-be, általában addig megyünk amíg be nem fér mindenki vagy invite only. Aztán teljesen random hogy ki indít küldetést, de mindig együtt maradunk. Jah és mindenki barátlistán van és egy crew is.
  • CS@
    #1159
    Nálunk mindig azok kerülnek mission után rossz sessionbe, akik joinoltak valaki máshoz.
    Esetleg le tudnád írni hogy nálatok ki, hogy indítja és milyen sessiont, amikor jó lesz?
    Köszi
  • Synit HUN
    #1158
    Nekünk nagyjából fordított ez az arány. Szinte mindig együtt dob ki minket pedig mi 4-5-en szoktunk játszani. De ezen a részén amúgy sokat reszeltek, egyre jobban működik.
    Viszont egy invite only session-el nem tudtok eltévedni.
  • CS@
    #1157
    Online sessionök nekem még több 100 óra után se egyértelműek.
    Egyetlen egyszer fordult eddig elő, hogy én és egy barátom is close friend - et indított és ugyanabba a sessionbe kerültünk. Ezen egy alkalommal frankón működött az a rész is, hogy ha megcsináltunk egy missiont, akkor vissza kerültünk ugyanabba a sessionbe. És ennyi azóta se sikerült ezt előállítani. Ha bármelyikünk joinol a másokhoz, akkor mission után már nem teszi vissza a joinolt játékost oda ahova kellene, hanem kidobja valami véletlenszerű sessionbe.
  • Synit HUN
    #1156
    Én is aktív vagyok online 360 óra lvl. 140 :D
  • CS@
    #1155
    Onlineban szintén pár száz óra és még mindig nagyon élvezem.
  • Tikal #1154
    ööö online-ban már van pár száz órám és még mindig ketyeg :D
  • Evoluti0N
    #1153
    Engem beszippantott, de az a 70, vagy mennyi óra, bőven kielégítette az igényeimet. Majd még előveszem, amikor éppenséggel nem tudok mivel játszani.
  • masoma
    #1152
    nem szippantott be engem sem. végigvittem meg online is nyomtam de nem köt már le. mikor betenném ps-be valahogy mindig megáll a kezem...
  • Evoluti0N
    #1151
    Kis túlzással élve, én már szinte el is felejtettem, hogy létezik a játék. :D
  • Doog
    #1150
    Már csak Én játszom? :D
  • Robi546
    #1149
    Kedden vagy Szerdán jön valami Business Update! :D
  • Synit HUN
    #1148
    Nem is tudtam hogy át lehet állni máshova :D Mondjuk nekem tele van a garázs. Meg egy új Phoenix-et is szereztem végre. Egy 200K-s bukó volt ez a mutatvány. De elvileg tényleg javították ezt a dolgot.
  • CS@
    #1147
    azt fedeztem fel, hogy ha a garázsban átállok egy másik helyre valamelyik autóval, akkor arról elvész a biztosítás. Ha már tudtad, akkor bocsy.
  • Robi546
    #1146
    Hali!

    Azt szeretném kérdezni hogy a GTA V-ben,PS3-on nem lesz majd valamiféle Online Deathmatch bajnokság ? :D Esetleg lehet Crew vs Crew,azért kérdezem mert nem tudok róla hogy szoknak ilyenek lenni,Legends of Hungary crewbe vagyok,előre is köszi a választ.
  • Synit HUN
    #1145
    Igen! Azért vesztettem el az autómat szombaton :D
    Nem tudom ki ellenőrzi a biztosítást minden alkalommal. Én biztos nem. Lehet hogy újra kellett volna kötni. Szóval én a patch után buktam be. Érdemes lehet azért mindenkinek ellenőrizni a biztit az 1. sloton.
  • CS@
    #1144
    Köszi
    A biztosítás eldobást elvileg javították a múltheti patchben
  • Synit HUN
    #1143
    Sztem így volt. Sőt én ha 2 autót akarok kivinni valami olyasmit ír hogy az egyikről el fogom veszíteni a tuningokat.
    Meg egy elég FONTOS dolog!!!
    Én elveszítettem az egyik autóm egy hiba miatt. A garázs 1. slotja random ledobhatja a biztosítás. Nekem 10 állásos van, de lehet hogy a többinél is.
  • CS@
    #1142
    Onlineban ha teli garázsnál kiállok egy kocsival majd beállok a helyére egy másikkal felülírva a kintit, akkor ezután, ha gyalog megyek ki  a garázsból, akkor a kint hagyott(felülírt) autó kint van a GPS –el felszerelve. Így ebben a pillanatban eggyel több autóm van, mint amennyi helyek tekintetében lehetne, reloggnál már a kint hagyott természetesen elvész. Ez eddig is így volt vagy valami újítás?
  • Robi546
    #1141
    Komoly,csak itt mindenki eredetivel tolja. :D
  • Evoluti0N
    #1140
    Pfffff. ffff. Pff.
  • kjhun
    #1139
    [SPOIER]
    Grand.Theft.Auto.V.The.Valentines.Day.Massacre.Special.DLC.XBOX360-Kolo
    [/SPOILER]
  • Tikal #1138
    mert most már mindenkinek megy :D
  • drago14
    #1137
    Na megnéztem és nem fagy le! Már régóta erre vártam. Nem lehetett egy küldetést se újrajátszani.
  • Robi546
    #1136
    drago14: Azt nem tudom,majd este 7 óra körül megpróbálom.

    Tikal: nekem pedig már megy,megtudom rendelni a kocsit (csak pénzem nincs :D),és megvettem a fegyvert is,az új fegyver nem rossz,távolabb visz mint az Assault Rifle csak a Damage -ja kisebb,aztán van még benne olyan hogyha szavaztok egy melóra a 6 közül akkor már a képek mellet ki rak egy kis ikont hogy deathmatch,race vagy capture. Más fejlesztést még nem vettem észre,3 deathmatchet mentem abból 2 szer dobott ki. (timeout)
  • drago14
    #1135
    Mentés betöltésnél még mindig lefagy?
  • Tikal #1134
    holnap aktiválják.
  • Robi546
    #1133
    Azt mondták hogy holnap jön a frissítés,de ma is jött valami 56MB,1.10 Update (PS3),lehet ez lesz az,na kíváncsi vagyok. :D
  • Robi546
    #1132
    Hát az mondjuk igaz,a sok timeout,meg az hogy a haverom mindig megtud hívni a saját TDM-jébe de bezzeg én nem tudok meghívni senkit,nekem nem működik,viszont a semmitől azért több. :D
  • Tikal #1131
    hát ez egy nagy semmi... rohadtul idegesítő, hogy ilyenekre basszák el az idejüket, közben meg olyan hibák vannak még mindig a játékban amiknek a javításának mindenki jobban örülne mint egy Tommy Gun-nak...
  • Robi546
    #1130
    Bocsi a sok posztér már de engem is idegesít. :D Na ez még lemaradt.

    New GTA Online jobs

    Meg még itt is van valami DLC.

    GTA 5 DLC

    Remélem tudtok angolul és nem kell fordítanom. :D
  • Robi546
    #1129
    Na lesz itt valami! :D

    GTA Online update is coming on February 14th,Valentine´s Day
  • Robi546
    #1128
    Garázsodba,de be kell vinni a garázsba. (házadnál,térképen jelöli)