1327
250px-GTAV-logo.png
  • Gta5Bear
    #1127
    De modt komolyan hova menti el az autót?
  • Gta5Bear
    #1126
    nem
  • Tikal #1125
    te most trollkodsz vagy komolyan kérded, mert nem tudom eldönteni :D
  • Gta5Bear
    #1124
    Ja és az miért van hogy nem dob ki küldetést hanem azt írja h fel kell hívnom Trevort és akkor kidob egy betűt de el is tünik azonnal.
  • Gta5Bear
    #1123
    de ha már megvan és már fel van tuningolva akkor hova menti el?
  • Gta5Bear
    #1122
    Sehogy
  • TomStorm
    #1121
    Mégis hogyan küldjünk szerinted?
  • Gta5Bear
    #1120
    Köszi megtaláltam, küldtök képeket hogy ti milyenre tuningoltátok fel?
  • Robi546
    #1119
    Igen ott,a benzin pumpák mellet.
  • Tikal #1118
    a benzinkúton....
  • Gta5Bear
    #1117
    És Single-ben hol lehet?
  • Doog
    #1116
    Online-ban is, és Single-ben is lehet.
  • Gta5Bear
    #1115
    Autót csak onlineban lehet tuningolni?
  • Synit HUN
    #1114
    Persze ennek előfeltétele hogy LSC-ban köss rá biztosítást a loss/theft menüpontban. A levonandó pénzösszeg pedig az autód értékétől függ ill. hogy ha más tette tönkre akkor ő fizeti a biztosítást.
  • Tikal #1113
    Do you speak english? :)

    Valószínűleg felrobbant az autód, vagy totálkár. Hívd fel a Mors Mutual-t és akkor majd küldik ( ők a biztosító )

    A segítséget ne kapcsold ki és akkor folyamatosan irja a játék a bal felső sarokban hogy mi történik :)
  • TomStorm
    #1112
    Fel kell hívni valamit most nem jut az eszembe sajnos mi a neve de tárcsázz végig mindent majd meg lesz:)
    Levonnak 1500-at és egy idő múlva térképen jelezni fogja hova menj érte
  • Nivea
    #1111
    Hello! Egy olyan problémám van h online eltűnt a kocsim. Ilyenkor mi a teendő? Hogy találom meg?
    Köszi előre is!
  • rastaman
    #1110
    nekem is még a "fat" (fehér) 360-am van. egyszer meghalt valóban, azt ingyen javították, azóta (kb 4 év?) tökéletesen működik.
  • negyven2
    #1109
    Annyi volt a gond, hogy a régebbi boxok tulajdonosainál túlmelegedés volt amit, hogy eleve már régi agyonhasznált volt a konzoljuk.
  • jackoneill90
    #1108
    hát pedig valahol írták a régebbi típusoknál valami gond van/volt. na mindegy elvitték előlem a boxot.
    Az eladó kickboxnak hívta :) majdnem kinevettem.
  • rastaman
    #1107
    mindegyiken rendesen fut. ez nem pc.
  • jackoneill90
    #1106
    melyek a régi xbox360 ok amelyeken nem fut rendesen a játék?
  • Ovszky88
    #1105
    Köszi szépen! :) Már nem tudtam mit csináljak a játékban, de ez tényleg hasznos infó volt!
  • Loco
    #1104
    Szerezz egy relative gyorsabb, de nem feltuno autot, vezesd felreeso teruletre, aztan hivd fel Michalet, es valaszd a Mark as getaway location-t.
  • Ovszky88
    #1103
    Sziasztok! PS3-on játszok a játékkal és lenne egy profblémám!

    http://www.youtube.com/watch?v=xVpQGNYyLK0

    Erre a misszióra már nem tudok tovább jutni,amit belinkeltem, mert egyszerűen elfogytak a fő küldetések. Az előkészületeit meg tudtam tenni, értem itt ezalatt a kukásautó/vontató ellopását, a maszkok/ruha vételt, de ezután semmi más nem történik. Vannak a mellékküldetések, azokat is végigvittem, de egyszerűen már lassan ott tartok,hogy üres a térképem és semmi fő missziót nem tesz be a gép! Ez most BUG, vagy tud erre valaki valami megoldást nekem,hogyan tudnám a játékot tovább folytatni. Mellesleg 28%-nál tartok, szóval kizárt dolog hogy végig vittem volna. Minden segítséget/javaslatot előre is köszönök! Üdv.!
  • Robi546
    #1102
    Hali!

    PS3-on játszom,Online Heistek-ről még nem lehet tudni semmit hogy kb. mikor lesz ? Előre is köszi.
  • Synit HUN
    #1101
    A fegyverek és autók ugyanúgy elérhetők és gondolom a ruhák is csak azt nem néztem.
  • szega96
    #1100
    semmi
  • Firerock
    #1099
    Szevasztok!
    A Beach Bum DLC-nek milyen hatása van az Offline módra? Mik az érdekes újítások?
  • Szabeebmx
    #1098
    Sziasztok! Ps3-on csapatom és olyan kérdésem lenne, hogy a Bluetooth-os fülesemet csatlakoztattam ps3hoz, meg is ismerte rendesen és működik is.
    Meglehet e oldani azt is, hogy a fülesbe halljak minden féle hangot és ne TV hangszóróján menjen a játék hang? Beállitásokba néztem ott át állítottam headphones-re de semmi változás nem lett sajnos.
  • Synit HUN
    #1097
    A legegyszerűbb ha veszel egy 1500 Ft-os headsetet és akkor már társalogni is tudsz. Belépsz a socialclubon mondjuk a hungarian elite crewba és máris szerezhetsz ismerősöket és dumálhattok is. Nah ekkor egy egészen új élményt fog már nyújtani a játék meglátod! ;)
  • LocalPatriot
    #1096
    Survivalt ismerem, csak már meguntam. Valami jó küldi kéne, nem csak mindig a drog ellopása, meg szállítása. Ismerősöm meg nincs, mert chatelni se tudok... na mind1. Azért thx.
  • Synit HUN
    #1095
    De a survival küldik is jól fizetnek vagy érdemes magasabb szintű játékosokkal összeállni és akkor behívhatnak 20-25K-t fizető küldetésekre.
  • LocalPatriot
    #1094
    Nagyon köszönöm!
  • CS@
    #1093
    Potshot
  • LocalPatriot
    #1092
    Nem akarok én csalni.
    Pénzem kb 10k van. De vettem egy lakást már, mert ugye kaptam az R+-tól 500k-t. Abból maradt ennyi.
    Most azt a hidas dolgot nem értettem. Van erről esetleg youtube videó?
    Kocsi eladást is hagynám igazából, elég lenne nekem a külikből való pénz is, csak nincs. Mindig ugyan azok vannak... hogy keressek új küldetéseket?
  • CS@
    #1091
    upsz egy kicsit "összenyolcvankettőtizenegyeződött" bocsy
  • CS@
    #1090
    Cheat –et nem írok ilyet keress a neten ha érdekel, inkább a pitiáner autóeladásról.
    Nem írtál sokat a körülményekről, pl azt, hogy mennyire nincs pénzed, vagy, hogy mid van már vagy mégis mennyi pénzre gondoltál úgyhogy csak úgy ömlesztve, ha nem idegenkedsz a grindeléstől, meg az időalapú játékoktól:

    Lépj még 1 szintet, hogy meglegyen a lvl 25, ekkor megnyílik a Potshot című mission (lvl36 felett coveted még jobb).
    Potshot: Megközelíted a hidat egy kocsival, amivel keresztbe állsz az úton, kiszállsz lelövöd a hídnál álló 2őrt, majd vársz, hogy elinduljon a furgon, kilövöd belőle a sofőrt (ez a kritikus, de kis gyakorlással szinte biztosra mehetsz) beszállsz a furgonba és leadod (ha nagyon gáz előtte öld meg a motorosokat is akik jönnek rád) ez 7k +kb1500RP és mindez elég gyorsan megvan.

    Szerezz egy legalább 6-os garázst vagy házat (60k körül van – ami 10Potshotból megvan) jó közel egy autójavító műhelyhez.
    Gyűjtsd bele kb az alábbiakat:
    Felon – Jaguar&Maserati keverékek (4ajtós vagy 2 ajtós cabrio) 9-9.5k
    Baller – Range Roverek (külsőre 2 típus van belőle mind2 jó) – 9k
    Rocoto – Valami Audi & Porsche Cayanne keverék – 8.5k
    Oracle – 4 ajtós BMWk (külsőre 2 típus van belőle mind2 jó) – 8k
    F620 – Maserati&Aston keverék – 8k
    Dubsta – Merci kocka terepjáró – 7k

    Reggel, amikor iskolába/munkába/vagymitomén hova indulsz, előtte eladsz egy autót(kb 2perc) majd, amint mentett a játék már kapcsolod is ki és mész utadra. Amikor ismét gépközelbe kerülsz autóeladással kezded a dolgot, amikor van rá időd és jó kocsit látsz hazaviszed pótolva ezzel a hiányt. Ha még aznap legalább 48 percet játszol, akkor mielőtt kikapcsolod a gépet eladsz még 1et. Ez így kb 25k és tulképp még nem csináltál semmit.
    Ezenfelül még játszol is egy kicsit, akkor azért kell lennie pénznek.
  • LocalPatriot
    #1089
    Üdv!

    Egy kis segítség kellene az online-al kapcsolatban. Jelenleg 24-es vagyok, és az a gondom, hogy egyszerűen nincs pénzem, valamint semmi új küldetést nem kapok. Bármelyik embert hívom fel, mindig ugyan azokat adja. Lvl 5-ös pl... Aztán, ha mission.ba csatlakozok, akkor is mindig ugyan azokba tesz be... mit csinálok rosszul?
  • Tikal #1088
    Set as active crew