1327
250px-GTAV-logo.png
  • Tikal #1247
    és melyik crew lenne az?:)
  • Gaeb_HU
    #1246
    Ha valaki esetleg keres társakat, klánt online gtához, akkor vegyen fel PSN-en, vagy írjon privátot.

    A legnagyobb magyar online gta klán egyébként, a PS4es platformon kb. harmincan vagyunk. Ha segítség kell, vagy csak több pénzt szeretnél kapni a küldetésekért, emellett egy jó hangulatú csapat tagja lenni, akkor gyere, várunk. Nem baj, ha kezdő vagy, segítünk. :)
  • Gaeb_HU
    #1245
    Story módban nem lehet ingatlanokat venni.
  • Gyocsika
    #1244
    Single módban nem is lehet egyéb házakat venni a karakterekkel?
    Találtam két "netes" portált is a telefonon keresztül, de nem sikerül házat venni. Nem is jön ki lehetőségként.
    Utoljára szerkesztette: Gyocsika, 2015.01.13. 14:01:07
  • SweeneyTodd
    #1243
    Majd felveszlek este, ha haza értem munkából.
  • Verseghy
    #1242
    Valaki GTA Online?
    PSN: versyke
  • vato loco
    #1241
  • Tikal #1240
    már a jelenlegi konzol generáció is elavult, minek vennél egy őskövületet? :)
  • Katun
    #1239
    Javítva, kiszedték a fogadást egyelőre.
  • Gyocsika
    #1238
    Köszönöm
  • báttyó02
    #1237
    ígyvan pontosan, ahogy írod
  • Gyocsika
    #1236
    Sziasztok!

    Elnézést kérek az esetleges buta kérdésért, de éppen konzol vásárlás előtt állok.
    Ha jól tájékozódtam eddig, akkor ha van egy eredeti GTA V játékom, akkor a GTA Online alapból jár hozzá. Kérdésem az lenne, hogy akkor PS3 esetében ezzel ingyen lehet játszani, és XBox esetén pedig fizetős lenne, mivel a Liveért fizetni kell.

  • SweeneyTodd
    #1235
    Sziasztok !

    Friss hús vagyok a piacon (meg új ps4 tulaj ) , érdeklődnék ,hogy a topiklakók össze szoktak járni egy kis online mókára , mert akkor szívesen felvenném őket barátlistámra aztán a közeljövőben csatlakoznék én is ha lehetséges :)
  • Katun
    #1234
    Van egy glitch, amit használj ki amíg tudsz. Fogadásra épül a történet, minél többen vagytok egy versenyben annál több pénzt hoz. Ezzel lehet most sok pénzt szeretni, ha érdekel részletesebben akkor itt olvasgass róla, még működik, ma is szereztünk pár darab ezrest :)

    Kéne egy jó 8 fős társaság, partyba szedni egymást és veretni amíg van időnk, lemértük 2.5 perc a verseny töltésekkel együtt.
    Utoljára szerkesztette: Katun, 2015.01.03. 23:40:15
  • LoSA
    #1233
  • Tikal #1232
    180 körül :)
  • LoSA
    #1231
    Köszi szepen, igyekszem!! :) Te hanyas szintű vagy? :)
  • Tikal #1230
    Először is állítsd a küldetések nehézségét HARD-ra, másodszor minél többen vagytok egy küldetésben annál nagyobb a kifizetés a végén, harmadszor pedig minél magasabb szinten vagy annál zsírosabb melókat kapsz majd ( csatlakozz magas szintű játékosok küldetéseihez ). Ja és sok sok ismétlés...
  • LoSA
    #1229
    Srácok, most kezdem el az Online részét, a 13-as szinten járok, nagy nehezen összeszedtem 130 000 dollárt, de vért izzadva! :) Hogyan tudnám ezt a dolgot kicsit "felpörgetni?" Küldetésekből kemény 6000-7000 szerzek, bolti rablás meg kb 1200 dollárok. :( Édes kevés.

    Később is ilyen nehéz lesz pénzt szerezni? Nyomom a küldetéseket, de hát ez kínkeserves így!
  • Zozo76
    #1228
    igen, tegnap este bentem es valoban havas minden. meg a labnyom is latszik, egyedul az a furcsa hogy az npc-k nyari oltozekben rohangalnak.
    . :)
  • Katun
    #1227
    Ma van hó ismét, ideje kihasználni, kitudja meddig lesz.
  • Katun
    #1226
    Most már megy nekem is, de nyögvenyelős volt egész nap.
  • Zozo76
    #1225
    nekem megy az online az xbox live-n de a horol akkor lemaradtam... :(
  • Katun
    #1224
    Nincs hó, ráadásul most nem tudok csatlakozni onlinera sem. Pech :(
  • kill3r21
    #1223
    Ennyit tudtam játszani összesen havason :)
  • Tikal #1222
    3 napig volt, de ugye köszönhetően a kis faszoknak akik betámadták a sony-t senki nem tudta igazán élvezni...
  • báttyó02
    #1221
    szerdán volt hó, meg talán még csütörtökön is, aztán miután legközelebb beengedett pénteken online-ra(a hekkelés miatt), már nemvolt
  • Zozo76
    #1220
    mi a helyzet ezzel a havas dologgal? tegnap jatszottam kicsit offline meg online is, de semmi havas teruletet nem lattam. pedig frissites is volt.
  • Synit HUN
    #1219
    jatekaim.hu-n nézz körül!
  • LoSA
    #1218
    Srácok, honnan tudnék a legolcsóbban szerezni GTA V-t (PS4)?
  • Synit HUN
    #1217
    Az akkor volt jó amikor még élt a pénzszállítós bug. 5000-ért 3 perc alatt vagy 150-200e-t lehetett rabolni :D De egy bounty-nál ez nem éri meg. Meg persze le lehet vadászni őket rakétával is, de jó amikor lelövöm elhúzok és megúszom a rendőröket is.
  • Tikal #1216
    Amúgy le lehet fizetni a rendőröket és akkor par percig csendben vannak azt csinálsz amit akarsz..
  • Tikal #1215
    Levadaszom én a bounty-t hangtompító nelkul is:)
  • Synit HUN
    #1214
    Akkor van értelme ha egy bounty-t vadászol le és sikerül is. De a rendőrök... Igazad van. A játék legidegesítőbb része. Nem hiszem hogy nem kapnak naponta 5millió levelet emiatt.
  • Tikal #1213
    Mindenre van hangtompító, de Online-ban nem sok haszna van szerintem. Elméletileg nem riasztja olyan hamar a zsarukat, de mivel nem sokan használják, ezért ha tűzharcba keveredsz a másik miatt úgy is kijönnek a zsaruk, akkor meg vége a mókának, mert játszhatatlanná teszik a játékot, olyan sokan vannak. Rohadt idegesítő, hogy ezt nem orvosolta a Rockstar. Spawnolnak mindenhol ész nélkül....
  • vato loco
    #1212
    Ha megjön az XIM4-em, akkor mindennel headshot lesz. :) Akkor jól sejtettem, mostantól UZI lesz MP5 helyett. Hiányozni fog az extra lőtáv, amit eddig az MP5 adott, helikopterről is le lehetett vele szedni az embert, gyakorlatilag nem kellett mellé más. Most majd fog. Viszont a hangtompító sokmindenért kárpótól (legalábbis az SA-ban hasznos volt, remélem itt is). Gondolom azt AK-ra már nem lehet tenni.
  • Tikal #1211
    Nincs, bár aki ügyes az az erősebb pisztolyokkal szórhatja a fejlövéseket és az instant death:)
  • Tikal #1210
    Mivel autóból nem tudsz AK-val lőni, ezért abban jobb, hogy tudod használni autóban :) UZI és MP5 nem igazán fogsz használni az utcákon.
  • vato loco
    #1209
    Ha már pisztoly: az SA-ban hangtompító csak stukkeren volt, most ugye mehet UZI-ra is, van valami haszna a pisztolynak az UZI mellett?
  • vato loco
    #1208
    A GTA5-ben nem is, de a 4-ig bezárólag minden SMG-vel lehetett. És mivel jobbak a statjai (tűzerő, pontosság, lőtáv), amint megkaptad, repült az UZI a kukába. Most hogy kivették a driveby cuccok közül, "lesüllyedt" a csak gyalogos fegyverek közé, ahol meg esélye nincs a nagyobbak közt. Miben lenne jobb egy AK-nál vagy M16-nál? Nem látom. Bár lehet hogy más igen, ezért kérdezem.
    Utoljára szerkesztette: vato loco, 2014.12.22. 00:18:15