1327
250px-GTAV-logo.png
  • SweeneyTodd
    #1287
    Igen, kezdünk szépen gyűlni ITT tudsz utána járni merre ,hogyan. Meg ha dobsz egy psn id-t akkor fel is veszünk, vagy te bennünket ott van mindenkinek az aláírásában az id :)
  • LoSA
    #1286
    Online -osokat kérdezem, hogy benne vagytok valamilyen Crew-ban?!
  • LoSA
    #1285
    Köszi szépen. Persze, azt tudom, hogy nem lehet passzív módban elővenni a fegyvert! ;) Akkor nyomogatom a kockát, megnézem! Köszi szépen!
  • manacz
    #1284
    Sziasztok!
    Végre beléptem az új generációba! :) Ma akartam telepíteni a GTA 5-öt, de baromi sokáig tartott neki...
    Utána olvastam, az update-tel van valami. Azt javasolták, hogy legyen az xbox offline, indítsam újra a telepítést és pikk-pakk felrakja.
    Így is tettem. Nem kért update-et. (Gondolom mivel nem tudott rákeresni a neten) Aránylag hamar fel is rakta a játékot, fut tökéletesen. Az lenne a kérdésem, hogy egészséges, hogy durván 10 perc alatt 1%-ot volt képes letölteni ez a drága gép internet mellett? :D Mindenképp rá kell áldoznom egy délutánt a frissítésre majd, vagy lehet csak valami bug volt? Illetve még egy kérdés, update közben lehetséges játszani vagy singleplayer-t vagy esetleg egy tök más játékkal? Így most jelenleg ennyi kérdésem lett volna :) Bocsi, elég kezdő vagyok ezen a téren.
    Előre is köszi a válaszokat! :)
  • Gaeb_HU
    #1283
    Ha online vagy, és be van kapcsolva a passzív mód, akkor nem lehet fegyvereket használni. Egyébként csatlakozom az előttem szólóhoz.
  • SweeneyTodd
    #1282
    ha ps, akkor kockád nyomogasd.
  • LoSA
    #1281
    Srácok, ha autóba ülök, miért nem enged a fegyverek közül választani?
  • manacz
    #1280
    Ez nagyon jó! Remélhetőleg a napokban már ki is tudom próbálni! :)
  • CS@
    #1279
    Nincs rá szükség, nagyon frankón megoldották az egész character transfer -t.
    A transfer úgy indul, hogy a régi karaktere(i)d, a karakter alkotó részbe kerülnek, pont úgy mintha csak most kezdenéd a játékot, így tulképp bármit megváltoztathatsz rajtuk, amit csak akarsz. Semmi gond nem volt vele, minden megmaradt ezután is mind2 karakteremnek.
  • Tikal #1278
    ja tényleg. Akkor fogja és verjen szét autókat egy baseball ütővel :D
  • LoSA
    #1277
    Köszi! ;)
  • Gaeb_HU
    #1276
    Nem.
  • Gaeb_HU
    #1275
    Utcai verekedés, golf, szkander. A bringázás, úszás, futás a staminát növeli.
  • Tikal #1274
    bringázás, úszás, futás :)
  • Tikal #1273
    ?
  • SweeneyTodd
    #1272
    (szerintem) konditerem , mármint tegnap este már nem jutottam el odáig , mert késő volt ,de feldobta pont a kis infó panel ,hogy gyúúrjunk wazzze :)
  • LoSA
    #1271
    Srácok, Online hogyan lehet növelni a strenght a értéket?
  • tesó07
    #1270
    GTA V-be lehet olyat mint a korábbi verziókban hogy mentő,rendőr illetve tűzoltó autót lopva küldetéseket csinálsz azokkal?? Köszi a választ.
  • SweeneyTodd
    #1269
    Írtam PMet :)
  • Gaeb_HU
    #1268
    Ehhez a létszám kérdéshez annyi kiegészítést tennék, hogy nálunk 3 havonta van népszámlálás, melynek keretén belül több száz inaktív tag kerül eltávolításra. Aktív tagok tekintetében továbbra is tartom, hogy mi vagyunk a legnagyobb magyar GTA Online klán. De igazából ez részletkérdés.
  • Gaeb_HU
    #1267
    Igen, közben megnéztem, valóban. Elnézést kérek, hogy becsaptalak és félrevezettelek téged és másokat, nem volt szándékos. Köszönöm, hogy kijavítottál.
    Tehát akkor helyesen: az egyik legnagyobb magyar crew, a HOCC PS4 platformra vár minden kedves játékost, aki csatlakozni szeretne egy jó kis csapathoz.
  • Tikal #1266
    Menj fel socialclubra és nézd meg, több is van amelyik nagyobb létszámú..
  • Gaeb_HU
    #1265
    Melyik?
  • Tikal #1264
    Én meg ezért írtam, hogy nem az, mert vannak nagyobb magyar Crew-k is :)
  • Gaeb_HU
    #1263
    Igen, az elveszik.
  • Gaeb_HU
    #1262
    Összesen 383 tagja van jelenleg a klánnak, ezért írtam, hogy legnagyobb. De egyébként meg tök mindegy szerintem. Te melyik klánhoz tartozol?
  • gduck
    #1261
    Offline karaktert és játékállást nem lehet? Az elveszik?
  • Tikal #1260
    Akkor helyesen úgy hangzott volna hogy az egyik legnagyobb, mert vannak nálatok nagyobb Crew-k is...
  • manacz
    #1259
    Köszi a válaszokat! :)
    Bár lehet "Új gen, új karakter" :D még meglátom.
    Minden esetre örülök, hogy gondoltak erre.
  • SweeneyTodd
    #1258
    Na szuper, akkor majd este konzultálunk :)
  • Gaeb_HU
    #1257
    Okés, én általában este 6-7től vagyok fent olyan éjfélig kb, hétvégén tovább.
  • Gaeb_HU
    #1256
    Igen, van rá lehetőség. Keress rá a "gta online character transfer"-re guglin.
  • SweeneyTodd
    #1255
    Igen át lehet, van egy ilyen opció. A menetét nem tudom, csak mindig kiböki a szemem a beállítások közt a karakter transzfer opció.
  • manacz
    #1254
    Sziasztok!

    Terveznék beújítani egy One-t februárban és az első játék amit megvennék, a GTA V lenne.
    Anno 360-on játszottam már vele és az online-t is használtam. Van Valami mód, hogy a 360-as karakteremet áthozhassam One-ra, vagy újat kell kezdenem? :)
    Válaszotok előre is köszönöm!
  • SweeneyTodd
    #1253
    Szuper, akkor majd este felveszlek. A héten du. dolgozok szóval délelött leszek elérhető meg este 11fele , de szívesen segítek majd, meg akkor majd este ha még fent vagy beszélhetünk/játszhatunk egy két kört :)

    Most kezdtem ,szóval az online részével most ismerkedem.
  • Gaeb_HU
    #1252
    ps4-en játszom. Hát konkrétan még nincs ps4es adminunk, én most önszorgalomból kicsit próbálok összekovácsolni egy közösséget, mert sokan vagyunk ps4en, csak nem együtt...prohardveren csináltam egy topikot is, csak még nem tudok ide belinkelni. Majd rakok fel képeket, videókat a hétvégén, meg remélem leszünk egyre többen.
  • SweeneyTodd
    #1251
    Na közben , megtaláltalak benneteket frászbúkon is meg a weboldalt is, PS4es közösségetekből ahogy látom nem álltok valami jól ,esetleg van ahoz a közösséghez valami "vezető" személy akivel fel tudnám venni a kapcsolatot, szívesen segítenék toborozni is akár , meg ahogy az időm engedi segíteni...

    Te hol játszol ps3-4 ?
  • Gaeb_HU
    #1250
    Okés. :)
  • Gaeb_HU
    #1249
    HOCC Crew
  • SweeneyTodd
    #1248
    Este 10 után felveszlek, akkor végzek a munkával... Pont most fejeztem be a story modot :) , aktuális lesz.