25
  • Garou
    #25
    Kösz, ezt én is nagyon remélem! :D
  • Hun7eR
    #24
    Nem baj Garou, remélem ennél nagyobb problémával nem kell szembesülnöd az életben.
  • cateran
    #23
    Tudom nem trendi wikirol idezni, de azert...
    "A harckocsi (köznapi nevén tank vagy páncélos) nagy tűzerejű fegyverekkel, körbeforgatható lövegtoronnyal ellátott, erősen páncélozott, mozgékony, döntő többségében lánctalpas harcjármű.[2]
    A tank elnevezés eredete a TANK kódszó, amely a harckocsi fedőneve volt az I. világháborúban, az angol watertank, azaz „víztartály” szó rövidítése.[3][4] A nyugati (angol nyelvű) terminológiában használt Main Battle Tank (MBT) megnevezés az általános, harckocsi célra kifejlesztett páncélozott eszközöket jelenti.["
  • nlght
    #22
    tankkal tankolni tanakodás közben meg úgy lehet, hogy beállsz a tankoddal egy üzemanyagtöltő-állomáshoz :D
  • teddybear
    #21
    A tank kifejezés már régen ráragadt erre a fajtájú harcjárműre.
  • teddybear
    #20
    Harckocsinak harckocsi, de nem tank, hanem páncélozott csapatszállító.
  • Garou
    #19
    Csakhogy az ott nem egy harckocsi, lásd 5-ös hozzászólás. :D:D:D:D:D:D
  • Balumann
    #18
    már sehol :D
  • mapon28
    #17
    Hol látjátok, hogy "tank"?
  • Hun7eR
    #16
    A tank elleneseknek örömmel jelentem, javításra került az oly sokat kifogásolt litván tank és ezentúl harckocsiként szerepel a cikkben. További kellemes olvasgatást.
  • Szefmester
    #15
    Jaja, álca volt, még fel is festették az oldalálra hogy tank. :)
  • dorje
    #14
    Én úgy emlékszek, hogy a "tank" elnevezés fedőnév volt, hogy a tróger ellenség ne tudjon róla, hogy harckocsiról beszélnek...
  • syn7h37ic
    #13
    És szerinted miért nevezték el a harckocsit tanknak? Pont azért mert az I. VH első harkocsijai pont úgy néztek ki, mint egy motor üzemanyag tankja, és így ragadt rá a tank név.
  • Fec papa
    #12
    Ez cikk valami vicc amugy? hülyébb dolgokra nincs idejük ezeknek?
  • 12346
    #11
    Nna ezért tank. Hihetetlen, hogy egy ilyen f*szágon hogy el tudtok marakodni:/
  • uwu 80
    #10
    Ha rajtam múlna páncélosnak becézném. Igaz is, és nem hangzik rosszul.
  • Vogel
    #9
    Tank fő jellegzetessége, hogy folyadékot töltesz bele. Max harckocsi.
  • F1End
    #8
    Őőő, nem...
  • pasi29uk
    #7
    Tank fő jellegzetessége az ágyúcső...
  • 12346
    #6
    Amúgy fuck. Egy olyan merdzsóért ölni tudnék:c Pl azt a segghuszárt, aki kilóg a (csak azért is) tankból^^
  • mcganyol
    #5
    szőrszálhasogatás, de az utolsó részben tényleg jobb volna a tankot "apc"-re cserélni, vagy magyarul, "páncélozott szállító jármű" nek lehetne titulálni
  • Szefmester
    #4
    Detto... :)

    A világvége meg vagy eljön vagy nem, mivel tenni ellene nem lehet semmit, ergo mindenki élje az életét ahogy addig, és majd eldől fel kell e kelni másnap melóba menni vagy sem.
  • Wharyoo
    #3
    Az utolsó bekezdéshez pedig annyit, hogy az nem tank :)
  • Laslow
    #2
    A második bekezdés elején ásítottam egy akkorát...!
  • T0nk
    #1
    A cikkből kimaradt a pszichológiai díj. (nagy sóhajtás)