1976
Dead Space 3
  • Maxtreme
    #1056
    igen, közben ránéztem és megleltem köszi :D
    Hát ja. Hatásosabb sokkal mint a többi fegyó (már az a 2 ami eddig megvan)
    Raktam össze közben valami teslas izét is. Ez hasonló mint az 1-2ben az ívfegyver nevű (line gun volt tán angolul)
    Ez is egész használható.
  • Myselor
    #1055
    és miben más az a másik plasmavágó?most csk ezért nem akartam savet csinálni a 2ből:)
  • wedge31
    #1054
    Te kiválasztott vagy...
  • Shep
    #1053
    Nekem nem volt mentésem mégis 2 van.
  • wedge31
    #1052
    Ha van DS2 mentésed két plasmád lesz nekem legalábbis annyi van.
  • Shep
    #1051
    Mondom ott a széfben az alap plazmavágó, én is tegnap vettem észre :D
  • Shep
    #1050
    Hát akkor legyen az az aláírásod :D

  • Maxtreme
    #1049
    AZ a fura h nekem alap egy gépfegyver, és egy pisztolyszerűség volt.
    Valamelyiket a DS2 mentésem miatt kaptam, írta is.
  • Fpocok
    #1048
    "De azért mert nem játszottál az 1-el érdemben"
    Lehet tényleg ezért tetszik a 2. Vagy az is lehet, hogy nem nagyon szeretem a horrort és azért.


    " az meg azért vicces ,hogy a 3-al nem játszottál de leszarozod."
    A játék valszeg nem szar. A körítés a szar. Ezért nem szabad ezt a fajta politikát pénzel támogatni.


    " Aláírásod lehetne a minden szar ami konzolos vagy onnan jön :D"
    Nem minden szar, ami konzol. Csak a 90%-uk. :D
  • Shep
    #1047
    ott van a széfben
  • Maxtreme
    #1046
    Így van, épp ezért kéne sima plazmát csinálnom.
  • Myselor
    #1045
    alapból azzal kezdesz nem?sima plamavágóval
  • Shep
    #1044
    Az volt nekem is, kalap szar, visszacseréltem az alapra :)
  • Maxtreme
    #1043
    Annyira nem feküdtem még rá a témára, DE!
    Lehet csinálni sima plazmafegyót is? Mert én most valamivel nagyom ügyesen kombináltam, és ilyen 2 in 1 pisztoly-plazma cuccom van :D
  • Myselor
    #1042
    de van olyan márió xd mario & luigi rpg xd
  • wedge31
    #1041
    Ez egyértelmü, nem is igen használok mást.
  • Maxtreme
    #1040
    magával a rendszerrel nincs baj, de ebbe a játékba szerintem nem illik bele.
    A Marioba sem volt anno skillpont rendszer...
  • Shep
    #1039
    Craft. Tegnap rászántam a kis alapanyagot és összerakta ma heavy géppityut, és hát egy rakat szar, semmi értelme az egésznek a sima plazmavágó még mindig a legjobb fegyver a játékban.
  • Myselor
    #1038
    én mind a 3részt ezzel toltam xd néha használtam mást de csak kipróbáltam inkább.annaál nins is jobb :D am tök könnyű ez a rész is,ha kifarmolod ami kell neked,sok hp töltő lőszer,aztán bankból kiveszel kicsit ha kell xd
  • Maxtreme
    #1037
    Én a másodikban mentem végig a plazmavágóval :D Néha használtam a "körfűrészt" is, de mást nem vettem :)
  • Myselor
    #1036
    hát ez a fegyver crafting nekem se hiányzott de elfér.nem igazán használtam,összeraktam egy shotit,meg amit küldiben kellet és annyi,upgradeltem a plasma vágót is végigmentem vele xd
  • wedge31
    #1035
    Érdekes nekem bejön a fegyvercraft...
  • Myselor
    #1034
    hát elég jó azért az is,nekem mind 3 nagyon tetszett:)
  • Maxtreme
    #1033
    Persze nem volt rossz, sőőt. De már ott is látszott az elődökhöz képest a teljes akcióorientáltság.


    Visszatérve a DS3-ra.
    Szerintem ez a játék ékes példa arra amikor a kevesebb több lett volna.
    Ahogy előttem is írták, a f*sznak sem hiányzott a crafting rendszer pl. (persze értem én, ezzel a[is] akar az EA pénzt beszedni..)
  • Myselor
    #1032
    hát nem tudom,igazad lehet mások vagyunk:)
  • Shep
    #1031
    Szerintem a 3-al az a baj ami másrészről meg jó, hogy nem "egy" helyszínen vagy hanem lehet ide oda mászkálni ami azért egy single horror játékban annyira nem biztos ,hogy jó.
  • Pares
    #1030
    Majd ha kipróbálod a Pure Survival módot... Vagy a Hardcoret... Vagy a simát Impossible fokozaton... Simán hozza a második rész hangulatát, sőt helyenként a helyszínek miatt az elsőét is.
  • Shep
    #1029
    De azért mert nem játszottál az 1-el érdemben, az meg azért vicces ,hogy a 3-al nem játszottál de leszarozod. Aláírásod lehetne a minden szar ami konzolos vagy onnan jön :D
  • Maxtreme
    #1028
    Látszik hogy nem vagyunk egyformák, és ezzel nincs is baj :D
    Én közvetlen a 2 befejezése után kezdtem neki a 3-nak, azt szinte "egy seggel" végignyomtam (kis túlzással) ezt sokszor elindítani sincs kedvem.
    Valahogy nincs meg bent az a + ami a többibe meg volt.
  • Fpocok
    #1027
    Én most tolom a másodikat és kb olyan 9/10 re értékelem eddig.
  • Shep
    #1026
    A 4 azért még jó volt, bár tény, hogy nem sok horror volt benne hacsak a csápos izéket nem számoljuk annak :)
  • Myselor
    #1025
    nekem nagyon tetszett az egész játék,a 2-nél jokkala jobb,már csak a helyszínek miatt is.
  • Shep
    #1024
    Azt csak a pocok fajta "túl igényes vagyok" alakok hangoztatják :D Cabin in the Woods 10/10 :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Maxtreme
    #1023
    4-5-6 :)
    Egyébként ez tény. a Re széria nagyon elment a lövölde/agyatlan lövölde irányba.
  • Maxtreme
    #1022
    A látványvilággal szerintem semmi baj.
    Hangulatos, jól felépített.
    Bár tény hogy a fény/árnyék hatások viszik el a hátán az egész atmoszférát, de ez nem feltétlen baj.
  • Fpocok
    #1021
    Igen.
  • wedge31
    #1020
    Szerintem is tök ugyanaz mint a második rész. Az első rész a helyszinből adódoan sokkal félelmetesebb volt nekem.
  • DarkSector
    #1019
    Még mindig azt mondjátok hogy szar így hogy sima konzol változat?
  • DarkSector
    #1018
    Neked nem fosatós nekem mind a 3 ugyanolyan parás
    a sötét részeken
    nem féltem egyiktől sem
    nem vagyok parás
    de a sötétben ugyanugy érzem itt is a parát
  • Shep
    #1017
    Hát szerintem azért megvan itt is az érzés, mikor betámadnak a sötétből 2-3 helyről is. Persze nem ugyanaz, mint az 1 de sokkal inkább horror, mint pl egy RE 5-6