1976
Dead Space 3
  • Myselor
    #1096
    váltsd át a küldetést:)
  • priluki
    #1095
    ÜDV, 43,9%-nál járok a küldetés "vonal" egy ilyen fegyver fejlesztö géphez vezet.. na itt nem tudom mit kell csinálni.. volt már ilyen az elején de ott 3 akármit kelett összeszedni a környéken, de itt semmi nincs.. valaki?!
  • DarkSector
    #1094
    Szerintem mindenből kevesebb lesz, de várd ki kicsit a dolgot, később ha sokan támadnak egyszerre köpni-nyelni nem tudsz majd, ráadásul sok helyen hirtelen nem tudni mi-merre, és sok próbálgatással elmegy a munició...az a jó ha van munició, ha nincs véged, mert nem tudsz leütni még talán 1 szörnyet sem 1 életből.
  • RatBaG #1093
    elkezdtem normalon a játékot, de eszméletlen, hogy mennyi hp meg ammo van mindenhol, blöe. ilyen sok lesz később is, vagy csak az elején a "nem elhagyatott" helyszínek miatt?
    ha újrakezdem hardon, akkor csak ezekből lesz kevesebb, vagy az építéshez szükséges cuccokból is?
  • levente256
    #1092
    Ajáték elején kiirja hogy szkenneli a dlc tartalmakat de ott mint ha megállt volna a játék.Nem mozdult sehova csak a szkenneklés megy.
  • levente256
    #1091
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1317665353

    Most kaptam meg a cd galaxisból a játékot .Felraktam ennél tovább nem akar menni .Valami ötlet?
  • Pares
    #1090
    Az a Stasis Coating, ami lassítja az ellent, nem a Support. A Support az co-opban jó, ha használsz újratöltést, akkor a partnerednek is újra tölti, vagy mi.
  • vixo
    #1089
    Sziasztok! A stasis support hogyan mükszik a fegyóknál? Csatoltam az egyikhez,de a betalált lövésekkel nem lassítja a necrokat. Vki egy kis helpet,pls! :D
  • Pares
    #1088
    A Ripper nagyon állat tud lenni, kipróbálom azt is... :D
  • Pares
    #1087
    Pedig a lift mellett ott kéne lennie, kinézissel kell levenni a fedőt.
  • Pares
    #1086
    Driver.
  • JethroHUN
    #1085
    Az rossz kombináció. Amihez nagyon OP az a electroducion alsó eszköz, az a ripper. Azt próbáld ki.
  • Myselor
    #1084
    nyugi ezek ilyen random bugok,lehet te is beleszaladtál egy szép bugba,ha nem tudnál tovább menni,maximum adok mentés,én legalább segítek nem úgy mint itt sokan:P
  • gabo91
    #1083
    itt vagyok de nálam tényleg nem volt ott az a szar...
    na majd este meglesem újra
  • Myselor
    #1082
    jah értelek,azért majd kiváncsi leszek a szigonyos bossnál is lesz e gondod,de remélem hogy nem:)
  • BongoBácsi
    #1081
    Villogó textúrák és ugrabugra hullák.
  • gabo91
    #1080
    Kicsit megakadtam...
    chapter 11

    reactivate the heating system

    Ott vagyok, hogy fent/kint mászkáltam az állványzaton, majd lemásztam egy kis helyiségbe ahol a falon van egy sárgán villogó monitor és mellette egy akkumulátor hely. Viszont nincs mit beletenni...

    Tovább menni nem tudok egy félig nyitott ajtó van, azon nem férek át.

  • Myselor
    #1079
    mármint melyik 2 bug?
  • BongoBácsi
    #1078
    Én eredetivel tolom de ez a két bug van nálam is.
  • BongoBácsi
    #1077
    Nálam is belehet, amúgy most, hogy egyedül tolom jobban fosok.
  • Pares
    #1076
    De be lehet, én ahogy telepítettem, az volt az első, és indítottam is a normal new game-et. A hagyományos célzás volt.
  • wedge31
    #1075
    Elsőre nem lehet beállitani a célzást.
  • BongoBácsi
    #1074
    Kösz a választ.
  • BongoBácsi
    #1073
    Igen, játék az eredeti Dead Space szellemében, de ez sok mindent takarhat szerintem.
  • Pares
    #1072
    A Classic módban nincs crafting, csak klasszikus tervrajzok alapján vehetsz fegyvert, klasszikus célzásmód (amit egyébként a beállításokban be lehet állítani alapból is), meg még nem tudom mi.
    Amúgy most nem klasszikot játszok, hanem survivalt.
  • Myselor
    #1071
    ha ráviszed kiírja ám:)
  • BongoBácsi
    #1070
    Ez a classic mód mit tud amúgy ?
  • Pares
    #1069
    Normalon folyton dobáltam ki a cuccokat, hogy a Spare Parts-os dobozok meg a Curcuit upgrade-ek elférjenek. Most nincs ilyen, mert se lőszerem, se életem, és a Curcuit Upgradek meg Spare Partok se potyognak közel olyan mennyiségben... Teljesen más élmény.
  • BongoBácsi
    #1068
    Nah ez kell nekem !
  • Pares
    #1067
    Pl.: 1033 és 1039. Nem értem, miért baj. Benne van a régi rendszer is, a tervrajzos, miért baj az, ha bővítették? Nehezebb fokozatokon igen is szükség van spécibb fegyverekre, amik mondjuk AoE-képességgel rendelkeznek. Egy sima plasma cutter akár milyen tápos is, sok ellenféllel elég nagy kihívás...
  • BongoBácsi
    #1066
    Nekem a második részről már homályosak az emélkeim, megmondom őszinten de abba még fostam eléggé.
  • Myselor
    #1065
    nem látok szarozást,muti meg:)
  • Pares
    #1064
    Én először normalon játszottam ki, és hát teli voltam mindennel, csak adogattam el a cuccokat, semmiből nem volt hiány. Aztán kijátszottam, és elindítottam a Pure Survivalt... Hallod az valami kegyetlen. Az ellen nem dob se ammot, se életet, minden magadnak kell kraftolni, egyfolytába hiány van, plusz a nehézség is Hard. Sokkal nagyobb a kihívás.
  • Shep
    #1063
    Használj szar fegyvert majd nem lesz tele :D
  • wedge31
    #1062
    A második részbe is mindig tele volt.
  • Pares
    #1061
    Hát olvass vissza akkor okostojás.
  • BongoBácsi
    #1060
    Reméle, hogy így lesz mert ez eddig nagyon nem dead space feeling, hogy tele van az invem medipackkal meg lőszerrel.
  • Myselor
    #1059
    senki nem szarozta,csupán nem találjuk annyira érdekesnek,és hasznosnak mint mondjuk te,az értelmezés még mindig nem megy úgylátom:)
  • Fpocok
    #1058
    Nekem is nagyon tetszik, hogy lehet craftolni mindenféle fegyvert. Még nem próbáltam ki, de nagyon várom.
  • Pares
    #1057
    Ja, persze, szar a crafting. Mondok nektek valami. Próbáltatok-e már Javelin Shotgunt csinálni? Electroduction Node-al? Vagy Hammond's Seeker Riflet-t? Persze a Planet Cracker Plasma Cutter is nagyon tápos, de sokkal táposabb és ÉRDEKESEBB, SZÓRAKOZTATÓBB fegyvereket lehet összerakni, ha valaki érti a dolgát. Persze ha nem szánod rá magad, hogy kipróbálgasd, akkor jó a katter is... Nekem nagyon bejön a craftolás meg a fegyver készítés, olyan hangulatot ad a játéknak, hogy Isaac tényleg egy MÉRNÖK, és szerszámokból gyárt gyilkoló eszközöket.