40
  • Vogel
    #40
    Építeni kell a droid sereget! Pont jó rá ez a műsor. Igen jó példát mutatnak életmódjukkal a jövőnek.
  • winnie
    #39
    köszi, elpirultam, de nem hinném, hogy igazad van. bááár..., á, nem, nem. viszont a nyelved majd vedd ki, mert le szeretnék ülni, kényelmetlen állva gépelni. (nem tudom, hogy kell ilyen animált figurákat betenni ide, de tetszenek, hogy van, aki ezeket használja érzelmei kifejezésére.)
  • winnie
    #38
    sorry, azt hittem, hogy csak simán tévedtél, de akkor valószínűleg hazudsz, mert ha láttál volna számokat, akkor nem írtál volna ilyen megmosolyogtató dolgot "Iszonyat sokan" + "szédelegnél a számok láttán" + "valami félelmetes" ez így elég "hú" meg "ha" kategória.

    persze értem, hogy most próbálod védeni amit írtál, de sokkal egyszerűbb lett volna megkérdezned, hogy "miért? akkor mennyi az annyi?"
  • Chocho
    #37
    Tudod, igen sokat hallani, hogy "bezzeg nyugaton". Én is sokat nyavalygok ily módon, s azt sem szeretem különösebben, ha valaki rögtön a világvégét emlegeti egy vacak tévéműsor miatt. Viszont azt be kell látnod, hogy ez sem "ártalmatlan" már. Ahhoz túl korán adják, tele van suttyókkal, a sok ostoba szülő pedig nem zavartatja magát, ha a gyerek mellette nézi. Ezt onnan tudom, hogy... tudom, nem kell mindent leírni. :) Lényeg a lényeg: ez a műsor nem jó, rosszul megkomponált unalmas valami, ami ráadásul irritáló időpontban van. Igazán lehetne este tíz fele, akkor márJAVÁRJ, nem lenne olyan nagy a nézettség, bocs, nem szóltam.
  • neoG
    #36
    Ó, Te balga. Winnie mindent tud a tv műsorokról, mozifilmekről. Hogy mered kétségbe vonni a szavát?
  • Yv@n
    #35
    "szerintem te szédelegnél, ha tudnád, hogy mekkora butaságot mondtál:)"
    Ebben az elméletedben gondolom nem zavar össze az sem, hogy én láttam a konkrét számokat. :)
  • Laza
    #34
    Mondjuk azért sem kár .......
  • 12346
    #33
    És fugáznám a jányok fosóját^^
  • szomferi
    #32
    nahát akkor konkrétan megb@szhatja az anyját az RTL egész nyugodtan... oda a Mentalista, rohadjatok meg
  • 12346
    #31
    Há ugye. Le kell szarni, nem rinyálni^^ Hozzám hasonlóknak legyen örömük? Wtf? Én pont leszarom. Nem érdekel, elkapcsolom. Azt is leszarom, hogy milyen sorozat ment eddig helyette/mellette/közben. Csak sajna elkövettem azt a hibát, hogy kecymód unatkoztam, beleolvastam a kommentekbe, és még reagáltam is x)


    xxxxxxxxxx9: cida, hogy ez megy, de mindig is sok kiccsávó akart megélni az ismertségből, eztán is ez lesz. Majd rábaxnak, aztán mennek a dolgukra ezek is. Nem ti fogjátok megváltani a világot monitor előtt ülve, a tévét nem nézős hőzöngéssel.
    És bocsi, nem is a szó szoros értelmében vett ismeretterjesztő/dok.filmeket fikáztam, hanem a csupán szintén szórakoztató - de amúgy semmi jelentős tartalommal nem bíró - műsorokat említettem meg, mint párhuzam, de mind1 is x)
  • wraithLord
    #30
    Nehéz ám nem észrevenni a cikket a főoldalon, elég nagy ikonnal. Gondoltam, jövök kicsit trollkodni, hogy a hozzád hasonlóknak meglegyen a mai napra is az örömük.
    Amúgy nagy ívben leszarom az egészet...
  • JethroHUN
    #29
    Remek megint ez a szemét, nem elég a tv2-n az a szintén hulladék "reality komédia" aham, persze... 3 jó sorozatukat dobták a kukába emiatt, már csak az érdekel h a tv2n mi lesz, szerintem ott is kiesik az ncis, house... vagy berakják 22 utánra
  • xxxxxxxxxx9
    #28
    Hát nem tudom , barátom te hol élsz... álltalában azért naprakész az ember mert innen onnan hall ezekről a szarokról, én 1percet sem néztem ezt a fost mégis sajnos mindenhol ezt hallottam......de engem inkább az rémiszt meg hogy a fiatalok szerint ez normális élet és úgy is van beállítva hogy így kell pénzt keresni... téged ez nem ijeszt meg??????? Hát igen akinek a természetfilmek és dokumnentum filmek nem mondanak semmit annak tényleg ez előtt a fos előtt a helye hogy tovább mélyítse szűk keresztmetszetű agykapacitását........
  • 12346
    #27
    Hihhetetlenül szar életetek lehet, vagy én nem tudom mi tört el nálatok. Vérben úszó szemmel, fröcsögő nyállal magyaráztok, hogy hány évtizede nem néztek tévét, rtl-t, egyebet, annak ellenére hogy itt figyeltek naprakészen. Elcsépelt, de tényleg nem kell akkor nézni, ha nem tetszik. A csatornát se kell törölni a progik közül, mert ez már megint a ló másik oldala, és inkább mókás, mint érthető. Az általatok ajnározott tematikus csatornák se különbek sokszor. A "hogyan kúrjunk szét egy márványlapot bowling golyóval", halászos, olajtornyos, kitalált állatos animációs természetfilmes műsorok, mik, ha nem csak szórakoztató műsorok? És némelyik még kifejezetten buta is, akárcsak a szénné oltott két nagy hazai kereskedelmi csatorna x műsorai.
  • llaszlo
    #26
    Nem olvastam el ezt a szart. Jön megint ez a trágya műsor. Van egy ismerősöm aki még büszke is volt magára, hogy csak az utolsó műsorra elköltött 19eFt-ot sms-re és még ki tudja mennyit a többire.
    Az ilyen idiótáknak való ez a műsor. Még jó, hogy az ilyenekkel nem kell találkoznom. Ezért nem járok faszbúkra sem csak amit feltétlen muszáj a melóhoz. Arra viszont nagyon jól tudjuk használni a saját csoportunkat.
  • chagny
    #25
    Nem muszály nézni. Egyszerően tegyétek amit én, kiveszem a csatornák közül, és így még véletlenül se tévedek oda. Ezután meg nyomhatnbak amit akarnak, legfeljebb nézi a csatorna gazdája.
  • sad1976
    #24
    rögtön kiderülne mekkora nézettségre számíthatna ez a minősíthetetlen fos.ha csak onlyne lehetne nézni.és csak sms fizetéssel lehetne.bruttó 1000ft\nap.nem úgy mint most. kenyeret és cirkuszt a népnek!kenyér az nincs ,de addig se lázad amíg ilyen szemfényvesztéssel vakítják esténként.legfeljebb közben éhen hal.
  • wraithLord
    #23
    Ezt a műsort is lehetne viszonylag értelmesen csinálni. De nézd már meg, milyen embereket válogattak be az utóbbi időkben, és most is... Egy wc-papír guriga ezerszer értelmesebb, mint ezek együtt összesen. A rtlklub (és a többi "reklámadó" is) nagyon ért hozzá, hogy hogyan csináljon az általában amúgy sem éppen einstein többségből (gondolom én, különben nem lenne az ilyen szenny ekkora üzlet) még butább, ignoráns, egy faék egyszerűségét simán kenterbe verő állatcsordát.
    Szörnyű ez a sok szar, ami a TV-ben megy. Mondjuk nekem nincs tévém, de amikor haza megyek, ahol állandóan be van kapcsolva valahol egy tévé, és hallom, mi megy benne (...az is elég, ha hallom)... Agyhalál. Legszívesebben megfognám, és kisegíteném a csukott ablakon a hasznos kis készüléket. X)
  • nr1ranger
    #22
    +1
  • xxxxxxxxxx9
    #21
    Undorító.... ennyire buta a magyar ember... minden fost enged a torkán lenyomni......és még engedik is.... tűrik és nézik istenem..... az elhülyülés felsőfokon, normális építő műsor???? az nem jó... és miért?? Mert nem érti a sok gyenge elméjű...
  • Skynet
    #20
    Génhulladékok...De majd megint a top10 első helyezett lesz az sg-n a topikjuk....Elvégre a génhulladékoknak kell egy szép adag birka is aki elhiszi hogy az egész komoly valóságos, és képesek bálványozni az ilyen genetikai szardarabokat lásd pl Alekosz...
  • Relixo
    #19
    Komolyan erre kiváncsi még bárki is ma ???
    Ha igen, most azonnal kérem az apokalipszist az emberiségnek(de legalábbis magyarországnak), vagy egy háborút ahol a selejtje szépen elhullik........
  • winnie
    #18
    "szédelegnél a számok láttán ha tudnád 1-1 sms szavazás mennyi pénzt hoz a konyhára, valami félelmetes."

    szerintem te szédelegnél, ha tudnád, hogy mekkora butaságot mondtál:) régen nem volt rossz pénz, ma már csak minimális bevételkiegészítés, tavaly csak a 2 utolsó adásnál volt normális szavazatmennyiság, előtte nagyon kevés volt.
  • 5c0rp330n
    #17
    fingom nincs mi ez csak a kepek alapjan van ra valami tippem:
    ez valami buzishow lesz?
  • Yv@n
    #16
    Iszonyat sokan vannak, szédelegnél a számok láttán ha tudnád 1-1 sms szavazás mennyi pénzt hoz a konyhára, valami félelmetes.
  • csizihungary
    #15
    Erre van igény, ez kell a népnek. -.-
  • PacsutaTibi
    #14
    :D

    De ott szerintem csak feliratosan lesz.(kivéve a CSI:Miami-t mert azt már adta a Viasat3) Van amit én is úgy nézek, de ezeket nem így szoktam meg. A Castle 2. évadát is már harmadjára szakították félbe (még négy rész lett volna). :S

    Nem tudom kik azok, aki ezt a mocskot nézik, de csak vannak (sajnos), ha ennyire erőltetik, hogy főműsoridőbe is az menjen.....
  • fergusonpapa
    #13
    az a kis töpszi idegesitö cigány gyerek jol benyalta magát...mindne 2.nap belavalóban benne volt.kb fejbe rugtam volna.Erre ilyen kerül ki 38e ember közül? :D vicc.Söt az egész felhozattal.

    Aki még nézte a régebbit most sztem azis kihagyja
  • asgh
    #12
    Eztán a Csont és a Mentalista is torrentről jön, ennyi változott :)
  • Dynamic
    #11
    Egy újabb közkedvelt közhely fordulat, amit szívesen hangoztatnak, ám bullshit. Miért nem lehetne valakinek véleménye egy olyan műsorról, ami valóban nem érdekli - és hihetetlen - de tényleg nem is nézi? Hm?
  • PacsutaTibi
    #10
    Ezek nem normálisak. Jövőhéttől se Csont, se Mentalista, se CSI.... :(
  • Laza
    #9
    Nem biztos, hogy elolvasta ... mint ahogy Én sem olvastam ... minek ezt elolvasni? Elég csak a címét tudni meg a képeket látni :)
  • Laza
    #8
    "ez még teljesen ártalmatlan"

    Ezt azért nem mondanám ... sőt! A legutóbbiból kiindulva a célközönségére káros!
  • #7
    Akkor jó szórakozást hozzá!
  • winnie
    #6
    ejha, te aztán nagyobb képben lehetsz, ha nálad az a "lejjebb", ha 15 ember bemegy egy házban és együtt lakik. nem azért, mert ilyen már tíz évvel ezelőtt is volt itthon, hanem mert jobb, ha nem tudod, hogy milyen műsorok vannak világszerte a tévében. van sokkal lejjebb is. ez még teljesen ártalmatlan.
  • morden
    #5
    Nemérdekel nem nézed és utálod ha reklámozzák, mégis itt vagy elolvastad a cikket és benne vagy abban a minimális %ban akik még kommentelnek is :DDD
  • sajtosnudli
    #4
    Kár hogy az az aréna nem Colosseum szerű lesz. Szívesen nézném ahogy az oroszlánok széttépik ezeket
  • Daza500
    #3
    Képeket nézve: kurvák, geek-ok, alfahímek, lúzerek, cigányok, beltenyészet, mi kell még ?
  • Laza
    #2
    Mától háttérzajnak sem megy a TV ...
  • smv
    #1
    RTL Klub: Mindig van lejjebb... Bár amennyi TV-t nézek pont nem érdekel, de most megint a csapból is ezek a nyomorultak fognak folyni...