21953
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Plata
    #18585
    Warship-et nem lehet magyarul játszani?
  • Plata
    #18584
    Jah,kösz.
  • Caliph
    #18583
    ha az alatta lévő hat küldit megcsinálod,akkor lesz kész ez is,szerintem. még nem néztem rá,de ha hazamegyek megnézem
    tehát ha szerzel 5 defended ribbont,akkor az a küldi kész lesz,és itt fogja jelezni hogy 1 kész
    és így tovább

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.08. 14:46:50
  • Plata
    #18582
    Srácok ennél a küldinél milyen küldetéseket kell csinálni?
    Nem világos.
  • Caliph
    #18581
    ezért húzod ki coopban a wint a t10 es hajóidra,botok ellen. hajónként egy kör és meg is vagy,mig randomban mehetsz akár 5-6 kört is mire meglesz a win
    bár ritkán még a botok is tudnak győzni:D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.08. 13:01:05
  • carp3tm0nster
    #18580
    T10-ben amúgy sem lehet nyerni, mert tele van nyomi prém játékosokkal vagy irdatlan mennyiségű HE spammerrel...
  • Caliph
    #18579
    de itt most nem az xp a lényeg,hanem hogy gyorsan végigzongorázda t10es hajókat a winért,ami szülinap alkalmából superconténerrel jár
    és lefelé minden tierű hajó kap valami konténert az első winért,de super csak t10ben jár
  • carp3tm0nster
    #18578
    co-op időpocsékolás a minimális xp-ért amit képes adni..
  • whiskeyman
    #18577
    De miért nincs annyi eszed, hogy bemenj co-opba és ott csináld végig?
  • Count Adyn
    #18576
    én coop-ban végigzongoráztam a 10 eseimetgyorsan aztan szevasz :)
  • Darun
    #18575
    A probléma az, hogy mielőtt abbahagytam, akkor is ez volt. Ezért is hagytam abba xD De a szülinapos event minden évben ezt a szintet hozta, amikor játszottam. A T9-10 hajókat kb lehetetlen volt leszorzózni, mert ugye azokra SC-t adott volna. Most azokat nem is próbáltam, de T5-6-ban sem sikerült nyerni. Egy csata volt, ahol még ölni se tudtunk, a többiben meg már az elején 3-4 hajó hátrányunk volt. Mondjuk az egyik meccs vége igy is nagyon szoros lett, mert az utolsó Wyo-nk majdnem lehozta egyedül 3 hajó ellen. Sajnos csak majdnem.
  • whiskeyman
    #18574
  • lonvard
    #18573
    Azé' most nézem, Graffal 296 csata, 58,78 winrate. Csudakék eredmény, miközben éppen hogy zöld játékos vagyok úgy összességében. Szóval ez egy relatíve hosszú upswing, amit csak egy irgalmatlan rossz szériával lehet beleverni a zöldig. :)
  • lonvard
    #18572
    Rossz szériát fogtál ki. :)

    Graffal nekem is volt az elmúlt hetekben olyan, hogy egymás után rakott 8-as tierbe, ezzel párhuzamosan sorozatban vesztettem. Na de korábban meg messze átlag fölött nyertem, és egy valag csata volt 6-os tier. Szóval volt egy upswingem, utána meg egy downswingem, és az átlag meg a kettő közt valahol van, és hosszútávon így egyenlítődik ki.
  • EZsTa
    #18571
    Üdv! Frissen alakult [LSBKT] Ladikos Betyárok Tábora klán tagokat keres. Különösebb feltételeink nincsenek, de a kulturált viselkedés szabályait kérjük megtartani. Facebook-ot, Discord-ot használunk (használatuk nem kötelező, de ajánlott).
    Utoljára szerkesztette: EZsTa, 2020.09.06. 11:48:00
  • frici666
    #18570
    nekem ez van a nev van az acuntomba chester19551. bocs a nimitz az tevedes. jo hogy szoltal koszi
  • Darun
    #18569
    7 hónap kihagyás után visszaraktam a játékot. 4 csata, 4 vereség xD Hát tudják ezek a srácok, hogy csináljanak kedvet a hajókázáshoz.
  • whiskeyman
    #18568
    ilyen nevű játékos nincs...
  • frici666
    #18567
    halio mindenkinek. ne vegyetek tolakodasnak de mivel nem beszelek angolul meghivna valaki magyarul beszelo klanba? hat ha akkor meg ertem. elorre is koszi. a mostani frissites utan nem engedi a magyaritast mi lehet a hiba? koszi a segitseget a jatekban chesternimitz19551 neven jatszok. koszi
  • Kotomicuki
    #18566
    Ez bizony ilyen "játék": egyszer fenn, sokszor lent. Ha (mindenkinek) kiegyenlítettebb volna és kiszámíthatóbb, akkor még akár játszható is lehetne.
    Meg célozni, persze...
    Ahová éppen csavarja script: van, hogy 3 sortűz megy köréje, van, hogy már az első lefélHP-zza..., persze, ez utóbbi a ritkább a többségnek.
  • frici666
    #18565
    koszi a valaszodat. napokig semmi oszt 1 kuldetesen belul 7 citadellat adott. mint a magyar csoda
  • Caliph
    #18564
    én edingburghnél tartok,még csak pár csatám van vele,de rohadtul élvezhető. nem nagyon veszik komolyan a bbk,mert ap,meg kis kaliber de azért oda tud csípni,aztán ott a füst meg a torpitorpok is...jó nyilván egy smolenskel sokkal könnyebb az élet,de egy mino is állat lehet,van róla példa videó bőven:)
    még jobban kell vigyázni rájuk,mint a cirkálókra általában,ezért a lopakodás odacsípés pucolás jellemző rájuk. van amikor kicsapnak de van hogy totál élvezetes vele a játék
    azt is aláírom hogy nem nagy élmény ,amikor egy csatahajó 3 helyen ég és kopik a hp :D árasztást már nerfelték,a tüzet nem nagyon merik,mert kukázható lenne jópár hajó ami kb abból él
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.04. 09:46:45
  • Toweliee
    #18563
    Sziasztok! Jól értem, ha megveszem az epoch állandó álcázást akkor azt bármennyi t9-es hajóra felrakhatom? Vagy külön-külön kell megvenni hajónként?
  • carp3tm0nster
    #18562
    HE spam azoknak való akik képtelenek célozni. Nem kell semmi tudás ahhoz, hogy leragasszam a tüzelés gombot és hagyjam hogy az RNG elvégezze a dolgát. Semmi tudásért ömlik a DMG, a meccs végén meg az XP. És semmit sem tudsz ellene tenni, mert a Heal szerintem elsősorban nem arravaló, hogy a tűz dmg-t pótolja.
  • Kotomicuki
    #18561
    Értelek, de van, aki nem "szabad akaratából" HE-spammer, "csupán csak" amiatt, mert a többi lőszertípussal a 0-hoz közeli sebzésértéket engedélyezne számukra a játék motorja a legtöbb csatában: nem mindenki teszi föl rá a tógáját is, csakhogy "már elfogadható" játékélményszinten evezhessen benne... (sz'al az angol cirkálóág hihetetlen szopás tud lenni a F2P-eknek a csatáik többségében )
  • carp3tm0nster
    #18560
    Ez a játék a kis nyomorék f@szaverő HE spammereknek van már csak...
  • Caliph
    #18559
    citadella a hajó sérülékeny részei ami jó vastag páncél alá van rejtve,ezért szinte csak akkor adja amikor a hajó amire célzol pontosan oldalra áll feléd. a tornyok és a felépítmény alá érdemes célozni,ott van a lőszerraktár gépház stb,és a vízvonalra célozz. Ismerni kell az ágyúd és az ellen hajója páncélját,mert van hogy nem képes átütni az ágyúd a páncélt,pl egy t3as romboló puffogtathatja a páncéltörőt egy t5ös bbre,sokat nem ér vele,itt már a robbanó azaz HE lövedékkel többet ér+ esély a tűzre
    vannak hajók amiket beforgatva vagy akár szemből is lehet citadellát lőni,ismerni kell a hajók páncél eloszlását,és perssze a szerencse azaz az rng is közrejátszik,hogy beadja vagy sem. a kikötőben meg lehet csekkolni a hajók páncél kiosztását,az ágyúknál meg irja mekkora páncélt képes átütni. ez papiron fix,de a rng miatt nem mindig üti át,vagy úgy is átütheti ahogy nem kéne :D

    és ezért sem hajókázunk oldalunkat mutatva az ellenfél felé,inkább orral,és kicsit beszögelve,akkor a legnagyobb az esély hogy lepattan az ellen lövése

    és még van a csodás wg találmány is,az overpen,azaz amikor úgy megy át a lövedék a hajón hogy alig ér fontos dolgokat,ilyenkor az elméleti sebzés egy részét kapod csak meg.persze ez sem működik rendesen,mert pl egy bb salvó kitörölné a világból is a rombolót ha egy 6-7 ap lövedék átúszik rajta,de ugye ...hát ez ilyen...
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.03. 11:34:25
  • frici666
    #18558
    koszi a reszletes valaszt. tenyleg mind1 vagy adja vagy nem. koszi
  • Kotomicuki
    #18557
    Oda, ahol neked beadja a citadellákat: ha nem vagy (éppen) kedvezményezett, akkor bárhová lőhetsz, akkor sem lesz citadella találatod, de, ha kegyelt vagy, akkor bárhová lőhetsz, mert be fogja adni a kritikus találatokat!
    (A magyarázat, hogy miért lő minden "nyomi" HE-vel a wg játékaiban: mert ezzel legalább nem 0 lesz a kör végén a kiosztott sebzése.)
  • Count Adyn
    #18556
    mikor hova:) általánosságba elmondható hogy a vizvonalra első torony alatt kb, minel közelebb a derékszöghöz :) De van ehhez egy citafesztes videóm varjcsak :D
  • frici666
    #18555
    hali mindenkinek.citadella talalathoz hova kell celozni? valaszokat koszonom.......
  • Caliph
    #18554
    én ma is próbálkoztam,egy csatát nagyon eltoltam,a másik kettőben a csapat teljesített gyengén...dd vs pommern maradt a végére,sima ügy lett volna ha nem rongyol neki egyenesen...aztán pommern másodlagosai kicsapták
    szal 3 lose után elég is volt mára :D öreg vagyok én már ehhez gyenge idegekkel :D

    csak hát a rewardok egész jók...
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.08.26. 17:33:03
  • Count Adyn
    #18553
    Én pont a ranked reward szénből vettem meg a Pommernt :D De Alaska jól muzsikált, 26 csatából meglett R1, minden ellen ütős hajó:)
  • carp3tm0nster
    #18552
    Pommern szinte minden csatában volt nekem is, valamelyik oldalon.
    Volt megy meccs. Saját Georgia-nk berongyolt esélyünk sem volt követni rendesen. Majd az első ellen hajót, asszem Jean Bart-ot lerammolta a 'csába(gondolom zászlóval, mert életben maradt), majd ugyanazzal a lendülettel lerammolta a másik BB-t is az ellenfélnél. :)
    A maradék egy BB-t már simán kinyírtuk.

    Utoljára szerkesztette: carp3tm0nster, 2020.08.26. 16:36:26
  • Caliph
    #18551
    én tegnap kezdtem neki,missourival,más jobb t9em épp nincs,pénzem meg nincs visszavenni a freddyt :D
    nekem a tapasztalat hogy igaz hogy intenzív a csata,de általában berongyolnak középre és 3 perc múlva 2-3 ember már a kikötőben van..
    tegnap Mo,Freddy és Alsace hármasban mentünk,a freddy berongyolt max gázzal középre mi Alsacevel oldalról flankeltünk...freddy kapta az áldást de sikeresen rárusholt 2 ellen bb,akik tőlünk broadside szépen be is álltak...persze szegéyn freddy nem élte túl,de két ellen hajó sem,a maradék iowát meg az alsace levadászta,mert az már kinyirt engem :D...persze aztán a freddy végig ugatott hogy nincs csapata,nem segítettünk meg nem mentünk vele meghalni középre...közel 180k dammal zártam azt a meccset :)

    de természetesen az új német t9 hajókra lett kitalálva ez a ranked is,mi másra van szükséged mint egy freddyre 12 ágyúval,rohadt jó másodlagosakkal és torpedókkal :D (pommern)

    mint az 1v1 ranked volt nemrég t8bam,tirpitz ellen nem sok esélyed volt,ha beleálltál a csatába :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.08.26. 09:30:39
  • carp3tm0nster
    #18550
    Ez tényleg egy ranked sprint volt. 20 csata alatt meglett a rank1 Musashi-val...
    de a 3vs3 mód tetszett, maradhatna a játékban.
  • frici666
    #18549
    koszonom.......... nem orulok
  • Count Adyn
    #18548
    Ezek közül kell szerezni

  • frici666
    #18547
    hello mindenkinek. szerezz 12 eredmenyeket. itt mire kell loni? mar napok ota nem jelez semmit es igy nehez haladni. segitseget koszonom
  • carp3tm0nster
    #18546
    Vissza is térne a régi játékmenet. Nem percekig repkednek gépek a Clevelandem felett, def AA aktív, és leszed 1db gépet...
    Vagy T4-ben lomba BBmet kettő CV támadja egyszerre...