World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem is tudtam hogy van páratlan magos proci.
Nekem nem SSD-n van.Hanem HDD-n,miért?
Mert lusta vagyok.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.04.05. 13:12:30
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
továbba speciális zavaró bombák lesznek,pl egy egy radaros hajó ha radarozik azonnal kikapcsolja a radart és indul a cooldown ha rádobod. ha saját ddre dobod miközben radarozzák,tovább tart amig vizuálisan megjelenik a radar hatására az ellenfélnél
légi füst dobás,ami ugyanaz mint egy dd-n lévő füst,csak levegőből dobod a saját csapattársaknak....
elment az eszük...mennél előre BBként kapsz egy ilyen stun támadást ,aztán leégetnek a fenébe,nem tudsz javitani stb
vagy kerget egy sub,megpingel és nem birod levenni ... 😄
csodás ötlet. elvileg a tankosban is van ilyen az artynak,én már rég nem toltam és ott is utálja mindenki..csak ott az arty nem tud spotolni magának,itt viszont a carrirer simán...omg....
lassan jöhetnek a tomahawk rakéták és a többi szar is.
értem hogy arcade game,de akkor is
ja és külön classként lesz kezelve,szal simán lesz olyan meccs,ahol nem csak support cv hanem strike cv is van,szal még tutibb lesz az élet 😄
sokszor úgy érzem hogy szándékosan akarják kicsinálni a jelenlegi játékot,hogy minél többen otthagyják,aztán jöhet a wows2. ha magától hagyja ott a user a játékot akkor nem lesz rinya,amikor bukja a sok igazi pénzért vett hajót meg a többit amit belenyomott..
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.03.24. 15:35:36
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.03.21. 15:07:47
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
lenne minden csapatban 6 petro meg egy frd vagy nakhinov. esetleg egyik petro helyett még egy ohio
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Szerencsére engem sem érint, mert BB-zek CB-n. Végre megvan az Ohio, most azzal ismerkedem, elég jó cucc. 😊
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.03.21. 13:09:30
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
T6-ban pl a Graf ilyen, de a nyári hatos CB-ről pl egy hét után kitiltották a Loewent.
Mondjuk én annyiból könnyen vagyok, hogy CB-n nem szoktam cirkálózni, tehát engem annyira nem érint a dolog.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Viszont azt is írták, hogy kaptam valami 100% cash back coupon-t a prémium shop-ba. Azt tudja valaki hogyan működik?
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
WoT-ban évek óta a HOAX-ban vagyok,teléjesen jó klán,nyugis az élet.
A WoWs-ban meg talán egyszer használtan magyarositást kb 30 percig. Nem értettem, hogy amit forditótt küldetés szövegét, az mi rák akar lenni, ezért inkább visszaállitottam angolra. Azóta se hiányzik a magyar.
A Brawl ilyen spéci játékmód mint az Arms Race is. Legutóbb 3v3-as felállásban ha jól emlékszem T7-es hajókkal kellett menni, de volt már (tavaly) T8-as 1v1 is. Kicsi mappok vannak, vagy epicenter, vagy nagy foglaló és benne kis foglaló felállásban. Van hozzá küldisor is, a végső jutalom asszem 15k szén. Egy hétig szokott tartani és évente talán 3-4 alkalommal van.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.15. 18:04:15
Azok mind gázok és tele vannak agyhalott hülyeségekkel.
Akkor tele lenne olyan blőd szövegekkel hogy játszani sem lehetne a röhögéstől.
WoWs magyarítása az lehet hogy gépi,mert elég furi.
Na és vannak benne érdekes dolgok,általában a gépi fordítások kb kutyagumit sem érnek.
WoT magyarítása viszont jó,nem igazán találni benne hibát.
WoWs magyarítása meg csak moddal elérhető és attól meg eléggé be bugol a játék,ami tipikusan a gépifordításokra igaz.
mert általában csak elszarják a játékot.Egyszer kétszer feltettem,de nem volt igazán jó.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.15. 18:01:07
Rankeden kapott acélból én szenet veszek.<#zavart1>#zavart1>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.15. 17:50:48
A kötelesség útja az a klán ablakon van,minden nap meg kell ölni félmilla tehenet,ötezer vadkutyát,meg vajat is kell köpülni 5 tonnát.<#buck>#buck>
Na jó nem tudom mit kell csinálni,de rohadt sok jutalmat kapsz cserébe,egyedi festéseket,xp könyveket és még sok baromságot.
Lényeg hogy sokat kell játszani hozzá.Asszem hetente resetelődik.
Van egyéni jutlaom és klán jutalom,ha elérsz x szinten a küdleikben kapsz jutalmakat,ha a klán is eljut x szintekre ott is kapsz jutalmat,a klán jutalma sokkal jobb.De ahhoz marha sok xp kő.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.15. 17:49:18
Acélt kapsz Rankedért, nem szenet. Szenet sokkal könnyebb szerezni, ugye ott van a napi 3 konti, napi küldi, meg a Brawl ad nagyobb nagyobb mennyiséget. Illetve SC is dobhat. A prém itt csak annyiban számit, hogy a csatákért kapott több xp-ből hamarabb meg van a napi 3 konti.
Olajat akkor termelsz, ha konténert kapsz, ez nem csak a napi lehet, hanem bármilyen konténer. Illetve a klán csatás küldik is adnak, meg minden héten a Naval-ból is lehet kiszedni, a klán akkor is kap, ha amúgy a hétvégére nem sikerül elérni a Naval kvalifikációs szintet.
Keveset játszok,így nagyon sok mindenről gőzöm sincs.
Azt hiszem szénre 10%-ot ad.
Mert ha kapok ládából mondjuk 400 szenet akkor 400+40-et kapok.
WoT-ban tudom hogy elég aktív vagyok,mert általában azok közt vagyok akik sok kötelesség útja baromságot teljesítenek,általában a nemprém kötelesség útja küldiket mindig megcsinálom,ami prém azt nem mert ritkán van prémem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.15. 17:01:46
https://wiki.wargaming.net/en/Ship:Naval_Base
minden klántárs minden csatával olajat termel,amiből épületeket lehet felhúzni ami extrákat ad minden klántársnak
csatánként +xp,javitási költség csökkentés,árkedvezmény az új hajóra,+százalék szénre,acélra,+rp a büróhoz,free xp,commander xp...pár százalék,átlagban ilyen 5-10 százalékos extrára kell számítani
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.