World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.15. 10:59:14
Én is torpedós dd-t szeretem.
De ezen négy torpedó van,amit csak fix szögben lehet kilőni,nagyon kis szögben.
Mind a két oldalon 2-2 torpedó.Viszont az ágyúja cseszett jó.
A torpedója 16 klilóméterre megy el,elég gyors asszem.
Az ágyúja 13 kilóméterre lő,veszett gyorsan tölt.
Elsőre mikor lőttem vele csak lestem hogy mi a szent szarkaláb ez.
Három ágyúja van,de mire az utolsót elsütöd az első már újra is töltött szinte.
Na és valami eszetlen jó repülők ellen.Még csak T10-es csatában mentem vele párszor,de eszement jó repcsi ölésre.
Hogy még egyszer mikor lesz T10 hajóra szenem ki tudja,két három év.Csatahajót akartam venni a szénből,de elkúrtam,majdnem írtam a supportnak hogy légyszi adjátok már vissza a szenet mert hülye vagyok és mellé nyomtam.De az ciki lett vóna.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.14. 19:46:54
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Elkövettem egy hülyeséget én is,nem figyeltem oda és megnézés helyett megvettem a 10-es amcsi DD-t,hát nem mondhatnám hogy nekem való.De elbasztam tudom,de mostmár mindegy,máskor jobban figyelek.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.14. 19:20:50
t10 német BB ,Mecklenburg,4x4 kis kaliberű főágyúkkal(305mm),torpedókkal,hydro nélkül,jó AA,acélért.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
😞
modstation kavart be. inditsd el,frissitsd a modokat és jó lesz
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.02.23. 19:28:01
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
tegnap még jó volt
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.02.23. 19:19:36
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Gondolom akik már most Delnyvel meg Preussennel mennek, azok nem 3 nap alatt húzták ki az új hajókat. Tegnap mentem kb 20 csatát, de vagy az új Derby-t nyúztuk, vagy Rankedeztem. Egy csatát mentem de Witt-el, de nem rémlik hogy lett volna FdG vagy Tashi. De nyilván ez nem is mérvadó.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
és mindezek mellé lesz egy olyan érzésem hogy a GK jobb...német szórás,jobb a több ágyú 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.02.19. 18:01:54
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Am a Tashin az a 10 sec-es kormánylapát kitérités az mi? Hát a cirkálóknak hamarabb kitér!
A Preussen meg a GoKu között meg annyi a különbség, hogy a Preussen is 457 lövegeket kapott, de csak 4*2. Mint a Conqueror/Thunderernél.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.02.19. 00:58:52
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.15. 09:52:56
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Vannak akiknek pont az OP hajók nem jönnek be. Az egyik szakasztársam szintén az általában népszerűtlenebb BB-ket preferálja. Neki azok jönnek be, bár nyilván nem azért, mert amúgy népszerűtlenek.
Nálam a Georgia az ami kuka lett, semmi értékelhető eredményt nem tudtam még vele elérni. Ellenben pl az Izumot és az Ibukit meg imádtam.
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.14. 18:13:15
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Megint csak azt kell mondjam: imádom. Ha valaki nem akar stresszelni ebben a játékban, akkor ez a hajója. Mai első játékom, 6-7-8 tieres csata, ez a hajó 7-es ugye, és akkor annyi a játék, hogy kényelmesen úszkálok, relatív gyorsan töltök, gyors vagyok, közelre-távolra veszélyes vagyok, repülőket lődözöm, és akkor egy laza 86k-s damage, 30k damage repülőre, Top2-es helyezés, és tök élveztem. Ez a hülyegyerekek hajója. 😄 Ezzel egy Down-kóros a középmezőnyben végez, minden csatájában. 😊
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.02.13. 17:01:35
-a bankkártyás fizetés működik
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: Toweliee, 2022.02.05. 22:59:51
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.04. 20:03:58
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.04. 18:39:09
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.04. 07:36:09
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
