World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20121
ŐŐŐ,mi a túró,klánokban még ilyen is van?

#20120
Klánban, ahol épület is van a bevételnövelésre, napi 2 órával, fél-háromnegyed év.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#20119
Nekem pár év,de ha rendszeresen játszol nem olyan sok,plusz érdemes menni rankedre,ott is kapsz sokat,de azt én rühellem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.15. 10:59:14

#20118
És mennyi idő mire összejön az a 230k környéki szén?
#20117
Azt.
Én is torpedós dd-t szeretem.
De ezen négy torpedó van,amit csak fix szögben lehet kilőni,nagyon kis szögben.
Mind a két oldalon 2-2 torpedó.Viszont az ágyúja cseszett jó.
A torpedója 16 klilóméterre megy el,elég gyors asszem.
Az ágyúja 13 kilóméterre lő,veszett gyorsan tölt.
Elsőre mikor lőttem vele csak lestem hogy mi a szent szarkaláb ez.
Három ágyúja van,de mire az utolsót elsütöd az első már újra is töltött szinte.
Na és valami eszetlen jó repülők ellen.Még csak T10-es csatában mentem vele párszor,de eszement jó repcsi ölésre.
Hogy még egyszer mikor lesz T10 hajóra szenem ki tudja,két három év.Csatahajót akartam venni a szénből,de elkúrtam,majdnem írtam a supportnak hogy légyszi adjátok már vissza a szenet mert hülye vagyok és mellé nyomtam.De az ciki lett vóna.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.14. 19:46:54

Count Adyn
#20116
Elsőnek mindenképp egy 9est érdemes venni mert azok keresnek legjobban krdeitet

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Caliph
#20115
Shermant? elég faszányosnak néz kis,videókon tarolnak vele ha kiadja...én jobban birom a torpedós ddket,úgyhogy ez kimarad nekem.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20114
Nem könnyű vele játszani.
Elkövettem egy hülyeséget én is,nem figyeltem oda és megnézés helyett megvettem a 10-es amcsi DD-t,hát nem mondhatnám hogy nekem való.De elbasztam tudom,de mostmár mindegy,máskor jobban figyelek.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.14. 19:20:50

#20113
Első nagyobb szintű prémhajónak megéri megvennem a blyskawicát kuponnal harmincpárezer szénért?
Caliph
#20112

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#20111
2 új prém érkezik: t9 japó Iwami BB,4x2 ágyúkiosztással,12km shima torpedókkal és fincsi másodlagosokkal szénért

t10 német BB ,Mecklenburg,4x4 kis kaliberű főágyúkkal(305mm),torpedókkal,hydro nélkül,jó AA,acélért.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20110
Akkor kissé megnyugodtam, hogy ne az én készülékemben van a gond.
😞
Caliph
#20109
legalább win lett a csata
modstation kavart be. inditsd el,frissitsd a modokat és jó lesz
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.02.23. 19:28:01

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#20108
nemtommost inditottam egfy csatát dettó
tegnap még jó volt
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.02.23. 19:19:36

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20107
Az mi a franctól van, hogy elindítok egy csatát, csapatlista és indul a buli, de nem történik semmi? Illetve marad a két fél listája, meg hangokat hallok, lőni is tudok, elindítani is a hajót, de nem látom csak a töltőképernyőt.
DannyL81
#20106
Üldöznek, segítség! <#vigyor> Felkérdezett az ellenfél, hogy miért rammoltam le és hogy csak ennyit tudok -e!? Mondom ja, ennyit. <#alien>

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

DannyL81
#20105
Szintet léptem. Tegnap este nem a saját csapatom ekézett, hogy szarul játszom, hanem az ellenfél amiért kivágtam két csatahajóját. Ez a játék tele van pszichopatákkal. <#taps>

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#20104
Ez olyan lehet, mint amikor látod, hogy a sorban áll 10 romboló, aztán bedob egy olyan csatába, ahol nincs egy se. Ezek szerint az elmúlt fél évben te kaptad a GoKu-s/Khaba-s csatákat helyettem is.

Gondolom akik már most Delnyvel meg Preussennel mennek, azok nem 3 nap alatt húzták ki az új hajókat. Tegnap mentem kb 20 csatát, de vagy az új Derby-t nyúztuk, vagy Rankedeztem. Egy csatát mentem de Witt-el, de nem rémlik hogy lett volna FdG vagy Tashi. De nyilván ez nem is mérvadó.
Caliph
#20103
én több tashival és FdGt látok inkább,mindenki húzza az új hajókat 😊

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

DannyL81
#20102
Nem ugyanabba a moziba járunk akkor.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#20101
Igen, csütörtök óta népszerű, tegnap az egyik csatában a 10 BB-ből 7 GoKu volt. Meg mondjuk az elmúlt két hónapban is lehetett látni, bár gyakorinak azért nem nevezném. A tavalyi év második felében viszont talán csak a Repu múlta alul, amit nem is igazán értek, hiszen a francia BB ág minden szinten jobb.
DannyL81
#20100
GK azért szerintem elég népszerű. CB-n és Ranked-en rengetegen tolják vele, bár Schliffen most már alátesz.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#20099
Miért van az az érzésem, hogy azért a Khaba és a GoKu lett kiválasztva szenes hajónak, mert ez a két ág volt a legnépszerűtlenebb, és igy most egy csomóan kihúzták mindkettőt free xp-ből? Am hogy megérte e, más kérdés. Fullos kikötővel 17M egy hajó, ebből 10-t visszakaptunk. Viszont az egyik szakasztársamnak nem volt rá pénze, csak kihúzta free xp-ből a GoKu-t. Ő megkapta a hajót, de nyilván a 10M-s kompenzációt nem. Akkor most ki járt jobban?
Caliph
#20098
delnyt kivettem free xpből,de a FgGnek neki kell állni mentem már pár kört ma,nem vészes,de nem fogom élvezni 😄 ráraktam minden flaget meg camot ami xpt ad,beült Lütjens bácsi aztán hajrá
és mindezek mellé lesz egy olyan érzésem hogy a GK jobb...német szórás,jobb a több ágyú 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.02.19. 18:01:54

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20097
A 20m pénz nem nagy vigasz azzal szemben, hogy az FdG-t ezek szerint megint ki kell maxolni. Van 130 milla a zsebben, de idegrendszerem nincs a megint kihúzáshoz...

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

Caliph
#20096
pont ez a bajom,hogy a freddy elég nemjó 😄 az hogy kaptunk kreditet az oké,visszavettem a freddyt,felraktam rá a modulkat,és volt nincs kredit 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20095
Ugyan igy volt. Ott is újra kellett húzni a Donskoi-al a Nevskyt, nem kaptuk meg azonnal. Most viszont akinek meg volt mind a kettő, az kapott 20M credit kompenzációt, 2 port slotot meg perma camot mindkét hajóra. Engem csak azért zavar, mert mind a két kilences olyan retek, hogy nem sok kedvem van megint kihajózni velük.
Am a Tashin az a 10 sec-es kormánylapát kitérités az mi? Hát a cirkálóknak hamarabb kitér!
A Preussen meg a GoKu között meg annyi a különbség, hogy a Preussen is 457 lövegeket kapott, de csak 4*2. Mint a Conqueror/Thunderernél.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.02.19. 00:58:52
DannyL81
#20094
Jah, végig kell.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Caliph
#20093
most akinek megvolt a kurfürst meg a khaba,most tényleg végig kell húzni megint e kilencest hogy megkaphassuk az új tizeseket? mekkora szánalmas húzás...régen a moskva nevskynel nem igy volt nem?

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20092
Jaaa, igen, így!!
#20091
A kopottságát tudtommal nem, az alap camokhoz lehet kioldani alternativ mintát.
#20090
Az exterior-ban lehet.
#20089
Lehet valahol állítani a hajók festésének kopottságát? Vagy rosszul emlékszem és nem lehet?
DannyL81
#20088
Én próbálkoztam King George-al, meg Sinop-al is, de Brawl-on nincsen meg az a távolság amiről hatékonyak tudnának lenni. Ha meg bemész a sűrűjébe, akkor jönnek a torpedók és matt. Már pedig be kell menni, főleg hogy 2-en vagytok a csapatban, különben megy a bubogás.
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.15. 09:52:56

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#20087
Brawlon azért népszerű, mert mozgékony, és a torpedók/gyors reload/másodlagosok nagyon opvá teszik. Ráadásul sokkal jobb páncélja van, mint a Heinrichnek, ami tényleg BC-ként került be a játékba. Ott mondjuk a gyengébb páncélt valamennyire kompenzálja a hydro. Érdekes, hogy se amerikai, se orosz, se japán, se francia BB-t nem láttam Brawlon.
Vannak akiknek pont az OP hajók nem jönnek be. Az egyik szakasztársam szintén az általában népszerűtlenebb BB-ket preferálja. Neki azok jönnek be, bár nyilván nem azért, mert amúgy népszerűtlenek.
Nálam a Georgia az ami kuka lett, semmi értékelhető eredményt nem tudtam még vele elérni. Ellenben pl az Izumot és az Ibukit meg imádtam.
DannyL81
#20086
Brawl-on a mozgékonysága és a torpedói miatt is népszerű. Én továbbra is tartom, hogy ez nem BB hanem battle cruiser, de kétségtelenül érdekes darab. Nekem nem jött be, bár ez nem mérvadó, mert a Stalingrad se.
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.14. 18:13:15

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#20085
Nem véletlen volt Brawlon is az egyik leggyakoribb BB. A lőtávja miatt még T9-ben is megállja a helyét.
#20084
Scharnhorst

Megint csak azt kell mondjam: imádom. Ha valaki nem akar stresszelni ebben a játékban, akkor ez a hajója. Mai első játékom, 6-7-8 tieres csata, ez a hajó 7-es ugye, és akkor annyi a játék, hogy kényelmesen úszkálok, relatív gyorsan töltök, gyors vagyok, közelre-távolra veszélyes vagyok, repülőket lődözöm, és akkor egy laza 86k-s damage, 30k damage repülőre, Top2-es helyezés, és tök élveztem. Ez a hülyegyerekek hajója. 😄 Ezzel egy Down-kóros a középmezőnyben végez, minden csatájában. 😊
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.02.13. 17:01:35
#20083
akkor minden lényeges elem megy...
#20082
Szerintem könnyitsük meg a saját dolgunkat. Mi az ami működik a játékban? Ez egy sokkal rövidebb lista lesz, úgy érzem. Kezdeném is:
-a bankkártyás fizetés működik
Caliph
#20081
tudom sokan útáljátok flölöt ,de bakker...mi lehet ebben a játékban még elkúrva? már a sokadik skill ami papiron működik csak 😄


CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20080
Szia, próbáld meg a TFK-t, llw99-re írj.
Utoljára szerkesztette: Toweliee, 2022.02.05. 22:59:51
#20079
Pont forditva.
#20078
Nálam már volt olyan hogy full real playerek voltak T10-el, ki is kaptunk mint a szél a másik oldalon. Persze ez kb 50-ből 1 csata volt, a nagy átlag 1 player volt + botok.
DannyL81
#20077
Én a T9-10-es oldalon 2 igazi játékosnál többet még nem láttam, de inkább az volt, hogy 1 player + 5 bot. Na ott még egy GK-val is nehéz érvényesülni mikor rád ront 10db T8-as. Nem is tudom ezt hogy gondolták.
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.04. 20:03:58

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Caliph
#20076
nem csodálom,több a bot mint a player 😄 és a t10 kb még botokkal is átgázol a kis csapaton 😊

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

DannyL81
#20075
Vágja valaki, hogy ez mire jó? Twich-et néztem és utána jött fel ez a combat mission. Valami "portal token" vagy mi a jóság.

Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.04. 18:39:09

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

DannyL81
#20074

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

DannyL81
#20073
4 hajó különbség van. Szerintem ezekkel a botokkal az elején elveszik a nép kedvét a továbbiaktól. A várakozási időt kellett volna kitolni, hogy teljes csapatok legyenek. Egyébként meg hülyeség az egész T9-10 token. Lett volna mindkét oldalon ember anélkül is, hiszen 4 hajó különbség kiegyenlített és én pl. a Massa miatt örültem ennek az egésznek, nem is nagyon akartam T10-el játszani, biztos mások is vannak ezzel így. Arra ott a CB meg a ranked. Szóval szerintem átgondolatlan és öngól.
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.04. 07:36:09

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#20072
Alapból a kis szintű hajókat pakolja be, mivel mindenki aki kipróbálja, ezekkel kezd. A T9-10-hez kell a token, amit a 7-8-asokkal szedsz össze. Én két csatát mentem, úgy rémlik a másodikban nálunk is voltak botok. Normál esetben egyébként a kisebb szintű csapatnak nem nagyon lenne esélye, mert kb azonos képességű játékosok esetén az a +2 hajó nem kompenzálja a szintkülönbséget. Talán a hétvégére már lesz annyi token az embereknél hogy nem kell botokat berakni és a nagy csapatnak is lesz esélye nyerni.