World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ugyanakkor ez csak egy példa. Linkelhetsz nekem pár videót, vagy olyan játékos profilját, aki amúgy noob de CV-vel jobban megy neki. De ezek szélsőséges példák és gyanitom hogy az előfordulásuk kb egyformán ritka. Én továbbra is fenntartom azt, hogy döntő többségben aki az egyéb hajóosztályokkal sem tud játszani, az CV-vel sem.
Lényegtelen. Ez a játék olyan, amilyen. Vagy játszol vele, vagy nem. Ha többségnek megfelel, akkor nem kell a kisebbség véleményét figyelembe venni.
Utoljára szerkesztette: Toweliee, 2022.04.18. 20:39:36
Utoljára szerkesztette: Toweliee, 2022.04.18. 20:38:20
Ezt kismilliószor láthattuk, hogy nem így van. Gyakorlatilag számtalan profilt láttam már (streamben és a saját szememmel is) ahol a felszíni hajókkal egy rakás szerencsétlenség volt az ember, de CV-vel 100k avg dmg + 60%WR. Most hirtelen nem tudok neked egzakt (nyilván nem mentegetem el ezeket a profilokat) példát linkelni, de ígérem fogok!
Az hogy belédrongyol (már ha jól értelmezem) egy CV és te egy t6-os olasz DD-vel kilövöd nem azt bizonyítja hogy az adott CV (vagy maga a class) gyenge, hanem a játékos elmeállapota. Ezt a szitut kb. bármelyik hajóval eljátszhattátok volna. Főleg ha olasz DD ágról beszélünk ami kimondottan "hit'nrun" vagy "yolorush" DD.
Toweliee: Az csak az EU szerver. Van 4 szerverük. EU, NA, Asia, Russia
"ugrabugrálnak minden panaszra"
Látom nem nagyon vágod milyen problémákkal küszködik jelenleg a játék. Van olyan ami évek óta fennálló, van olyan amit lassan de biztosan ők is belátnak hogy nagy gond (engine a határait feszegeti). Sorolhatnám. Elbagatelizálhatunk minden problémát, szemet hunyhatunk, legyinthetünk és rombolhatjuk tovább ezt az amúgy remek kis játékot azért, hogy egy végletekig elbutított (talán a mai társadalom szintjéhez?) fullárkád foshalmaz legyen belőle. De vannak olyanok is (mint az én fajtám) akik ezt nem tudjuk ölbe tett kézzel és csöndben végig nézni. Egészen egyszerűen nem megy. Lehet ránk mondani, hogy "nekünk semmi nem jó", de ha minden patch és minden döntés a devektől a rossz irányba tereli a játékot, akkor nem lehet elvárás szinten tartani, hogy vigyorogjon hozzá mindenki...
Ha mindig mindenre rálegyintünk és azt mondjuk: "jóvanazúgy..." akkor tényleg ne csodálkozzunk a szarságokon.
A WG eddig se ugrabugrált a játékosok panaszai miatt. Ők attól teljesen függetlenül fejlesztették a játékot. Legalább is próbálják ezt sugallni, de ugye ennek azért erősen ellentmond a "community: legyenek subok; WG: nem lesznek". A másik dolog, ha ezzel a kis ministattal most arra céloztál, hogy túl kevés a WoWs játékos, akkor ha az ő kéréseiket sem hallgatják meg, a játékos bázis tovább fog csökkenni. Nem véletlenül nyomatják ezt a Recruiter izét is. De ha a már nem kezdő játékosoknak is elveszik a kedvét, akkor azok garantáltan nem fognak új embereket behivni, hiszen nekik sem tetszik a gém. Ez most kicsit olyan érzés, mintha vagy mi, vagy a fejlesztők nem emberek lennének. Tényleg ennyire nem lehet megérteni, hogy mit várnak a játékosok ettől a játéktól? ÉS ez nyilván nem a fejlesztők hibája (értsd: programozók), mert ők azt csinálják, amit a cég vezetői mondanak. Ők viszont úgy tűnik nagyon nem tudnak gémer fejjel gondolkodni.
Azért a cv is RNG függő. Emlékszem arra is, amikor az egyik szakasztársamnak meg lett a Bismarck, bevitte első csatába és asszem kaptunk egy Persival-t. 2 dobásból kivégezte a full HP-s Bismarckot. Az új hajók szinte mindig OP-k, máskülönben nehéz lenne eladni őket. Idővel valamennyire nerfelik őket, de van amikor még eztán is brutál erős marad egy hajó.
A másik dolog, amikor bekerül egy új ág, akkor az az op. De miért nem mindenki azzal tolja akkor? Hiszen brutál erősek? És azért EA stage-ben a T6-7-t simán ki lehet szedni küldivel, nem kell rá áldozni egy fillért se.
Bár ahogy elnézem te jobban egyet tudnál érteni Ahskance-el... Ez az éppen folyó cenzúra botrány újabb felvonása WG-éknél. LittleWhiteMouse hetente tesz ki egy topikot amiben egyrészt tényekkel alátámasztva kritizálja a CV-ket és a játékbeli AA-t, másrészt megoldást kínál a megoldásukra. Természetesen megy is a jó öreg topik zárás abban a pillanatban amikor már nem tudnak mit mondani, vagy éppen belezavarodnak a saját baromságaikba.
Annyira "jó" látni ahogy egy kicsit sem elfogult admin/community manager próbálja foggal-körömmel védeni ezt a full op class-t. Aztán jön egy hűséges kollégája és lezárja a topikot amikor már kifogynak a hülyeségekből.
Utoljára szerkesztette: ozimak, 2022.04.18. 14:33:28
Am videót én is tudok neked mutatni. Én konkrétan a FDR-ról láttam egyet. Először kirakétázott egy Sommerst, aztán kibombázott egy GoKu-t. Persze még azokkal a rakétákkal is könnyű eltalálni egy olyan dd-t, ami leszigetelt, illetve tök logikus, hogy az egyenesen a sziget felé hajózó GoKu meg sem próbál kitérni a sziget elől és megvárja mig a cv hosszában végigbombázza.
Abban az egyben egyetértünk, hogy a hajók AA védelme csak akkor hatékony/erős, ha te vagy a cv, egyébként meg semmire nem való. AA-ra van kihúzva a CA-d és betámad egy cv? Nem baj, veszteség nélkül simán szétlő. TE vagy a cv és rámész valami gagyi légvédelmű hajóra? Már akkor leesik az első géped, amikor még el se kezdtél támadni. Az is érdekes, hogy amikor én vagyok cv, a csapatból mindig van legalább egy BB, aki egyedül elkóricál. Az ellenfélnél a leggyengébb légvédelmű BB-t meg érdekes módon mindig kiséri egy AA-s CA. Vagy tegnap pl az egyik csapattárs beirta, hogy spottoljam az Akizukit. CV-vel. Miért? Hogyan? Az ilyen miért vesz levegőt? Meg miből? Nah mindegy.
A Slava a 24 km-es alap lőtávjával mondjuk pont nem jó példa, ennyi erővel a CV-nek is a mapon kell lennie, meg a Slava-nak. De az pl megvan, hogy egy lövedék átlagos sebessége 800 km/h, egy repcsié meg átlag 250? Illetve oké hogy a cv repcsivel sebez, neki magának nem kell ott lennie, de az meg van, hogy ha elfogynak a repcsik, akkor nem tud sebezni? Hiába van 100% életen maga a cv.
A japó torpok 23k-t sebeznek. Ráadásul van rajtuk reload booster, vagy a Shima-n 3*5 vetőcső. Akkor miért nincs tele a játék Shimával, meg japó DD-vel? Ja hogy mert a torpedói már 2,5 km-ről látszanak? Jah meg T8 felett már csak a CV-n nincs hydro? Oké, mondjuk BB-vel nem fogod tudni kifordulni az összes torpedót amit a CV rád dob. Mennyit sebződsz? 4k-t?
A sub sebessége teljesen releváns, mivel neki is lőtávba kell érnie. A kérdés az, hogy miért tud 12 km-re megközeliteni egy BB-t/CV-t? Ja hogy mert a dd-k/CA-k nem a dolgukat csinálják?
De itt az ultimate érvem: mindenki számára ott a lehetőség gyakorlóra, teszt szerverre hogy ezeket kitapasztalja. Emlitettem hogy a játékos bázis zöme ahelyett hogy oktató videókat nézne, inkább a streamer bohócokat követi (jah, mert mondjuk a WG is ezt támogatja, mert hát ugye kooperálnak a Twiccsel, abból nekik is van hasznuk, a gyakorlózásból meg az oktatóvideókból nincs). És nem kell messze menni, a mi klánunkban is néha megy a nyigás, hogy mé nem megyünk CB-re. Aztán amikor ki van irva szezon előtt a gyakorló, vagyunk fenn négyen. Mert szerencsére mindenki más pro nálunk. Szóval a baj az, hogy a játékosok igen nagy zöme nem is AKAR jobb lenni annál a szintnél, mint amivel elkezdi a játékot.
#20210 Jól látom hogy a gyereknek csak ebben a szezonban (vagy akár idén) van 10k Ranked csatája? Az hogy? Mennyit játszik egy nap? Nekem mióta elstartolt a játék, alig több mint 10k Random csatám van úgy, hogy egyszer volt csak fél év kihagyásom, amúgy meg kb napi szinten játszok. Megint egy szélsőséges példát hoztál fel, mert bár van ilyen, de a játékosoknak hány százaléka tud 4 hónap alatt lenyomni 10k Ranked csatát? Sztem nem sok. És aki ilyen hülye Rankeden, az Randomban se okosabb. Szóval csak ezért nem Rankedezni... Mellesleg, Rankeden nincs +2 tier. Én pl most húzom a Harbint. Randomban kb semmi esélyem nincs vele (ma mentem egy Randomot, nyertes csatában utolsó lettem) Rankeden viszont még úgy is voltam győztes csatában első hogy én voltam az egyetlen T8 a csapatban. Meg hát azt se feledjük, hogy aki nem klán tag, annak kb ez az egyetlen esélye acélt szerezni. A csaták is általában rövidebb ideig tartanak mint a Random, de észrevételem szerint nem ad kevesebb xp-t, sőt! Mondom ezt úgy, hogy 4 hetembe telt feljutni Silver ligába és ott az első héten én is 40%-os WR-el kezdtem (amit azóta 45-re sikerült felhúzni).De még is inkább Rankedezni megyek, mert még ha 6 sebb hülye gyökeret ad is mellém az MM, akkor is több esélyem van elvinni a csatát, mint kétszer ennyivel Randomban.
#20211 A repcsinek már a béta után is olyan "játékosbázisa" volt, amilyen sztem a hajónak soha nem lesz. Fullos meccsek csak nagyon ritkán voltak és oké hogy pl bizonyos időszakokban T1-2-es meccsekre itt sem lehet bekerülni, de a repcsiben meg hónapokig játszottam 1v1 meccseket, a Random csatába kellett a WG-nek botokat raknia. De elárulom, most már berak úgy is játékba, hogy rajtad kivül mindenki bot, és ezt magas tierben. Egy Warplane-es frissités abból áll, hogy jaitanak kb 2 bugot, 1 grafikai update, meg még valami. A hajóban a hotfixek komolyabbak. Ja hogy mivel a repcsivel nem játszik senki, nem érdemes foglalkozni vele? Persze, prém repcsik oda is kerülnek be, hiszen abból van pénz.
Még egy jó AA-s hajót is egy-két rakéta vagy HE bomb csapással le lehet gyakni olyan szintre, hogy már nem olyan hatékony. Mert az ugye tudjuk, hogy általában CL-re DD-re nem szoktunk secondary és AA survival modult rakni. Arról megint nem beszélve hogy az AA javíthatatlan/pótolhatatlan, nem úgy mint a repülők...
Próbálod az én szemszögemből nézve, velem elhitetni, hogy a CV-k nem op-k és egyenesen nehéz őket játszani. Ez kb. ugyanolyan mint amire én írtam, hogy akik az elmúlt 2 évben kezdték el ezt a gamet azok most valószínűleg röhögnek és nem tudják elképzelni mi a fasz bajom van..
Lehet, hogy te a CV-ben ülve (vagyis pontosabban a repülőkön ülve) úgy érzed nehéz dolgod van, de lentről nézve ez sajnos nem úgy tűnik hidd el. Nekem már eleve ott bűzlik a dolog, hogy a carrier gameplay nekem olyan, mintha én felszíni hajóval kimennék a map szélére, és elküldeném az avatáromat a csatába... ami természetesen újratöltődik ha esetleg elqrom.
Szoktam felhozni szintén példának a TWA klán nevét... Ott se kispiskóta playerek vannak, akik tegnap kezdték a játékot. Sorra nyerik a KOTS-okat meg a kláncsatákat. Mégis BANCV lett a nevük...
Arról hogy milyen "nehéz" CV-t játszani, álljon itt egy videó:
Ilyen könnyed dmg huntingot még egy Slava-val se tudsz összehozni ha nem állnak neked full bs-ba folyamatosan. Ráadásul ott fizikálisan ott kel lenned a csatában.
Utoljára szerkesztette: ozimak, 2022.04.17. 21:07:55
A másik a subok. A legutóbbi frissités óta még nem játszottam, mert csak T6 van és őszintén szólva időm sincs rájuk, de előző hónapban kipróbáltam a T8 és T10-es ladikokat (amcsit és németet is) és elég jó eredményeket értem el. Ettől függetlenül még sem mondanám azt, hogy olyan hű de könnyű velük játszani. Sok dologban hasonlit a rombolózásra (torpedó main armament, kicsi conceal) viszont vannak lényeges eltérések is. Pont tegnap volt egy csatám, egy salvo-val lőttem 7 SAP pent egy T6-os subba és túlélte. WTF? Az SAP-t, ami kifejezetten vékony páncél ellen való? Ráadásul a T6-os suboknak alig van élete. Azt hogy? Az megint más kérdés, hogy egy sub méretű hajót mekkora mák kell már, hogy 8 lövedékből 7 eltalálja? Azért a 203 milis dispersion már elég húzós. Azt már az év elején is megállapitottam, hogy egy sub likvidálásához igen sok dc kell... avagy megforditva, a dc-k szinte alig okoznak tényleges sebzést a subnak, max ha mellette ki is gyújtod, de ugye azt meg ált rögtön oltja is. És tavaly év égén illetve az idei év elején nekem az volt a tapasztalatom, hogy bármennyire is op volt az adott verzióban, nagyon kevés játékos tudott vele jó eredményt elérni. Ha egyedül maradsz subbal, akkor meg kb alig van esélyed, hiszen a pinget már nem csak direction-re látják, hanem konkrétan látod, ahogy a subos is látja, és akkor még az olajszivárgásról nem is beszéltünk, meg arról, hogy lemerült állapotban, hydrophonnal próbáld meg megpingelni a rád vadászó CA-t/DD-t. És mivel sokan utálják a subokat, amint spotra kerülsz, a környék összes csatahajója rád küldi az összes airstrike-ot. Ami meg a sebességet illeti, azért sok csatahajó tud már 30 csomót, a cirkálókról és DD-kről már nem is szólva. Szóval magas tierben kb az amcsi alternativ BB ág az egyetlen ami nem tud előled elmenekülni, kb minden más igen.
#20203 Most már azért jó pár év eltelt azóta, de én is jártam a Belfaston, hatalmas élmény volt. Már a bejáratnál volt egy tábla, hogy a hajó fenntartását a Wargaying támogatja. Nekem spec emeg sem fordult a fejemben, hogy ott WoWs-ozzak, de biztos sokan vannak, akik kipróbálják. De azért a nagy számok törvénye alapján ők aligha befolyásolhatják jelentős mértékben a global ratinget.
#20204 Egyet kell értsek. Azért mert sok játékos hülye, nem a WG a hibás. Azért viszont igen, hogy totál gyökereket beengednek Rankedre illetve magas szintű csatákba úgy, hogy alig van pár száz csatájuk, zéró tapasztalat, de fizetnek a játékért. T8 felett nem lenne szabad pérm hajókat pénzért adni. Igazából az sem a WG hibája, hogy sokan több ezer, vagy akár tizezer csata után is megmaradnak noobnak. Sokat elmond a játékos bázisról, hogy a videókról áttértek a streamre. Holott egy videóból sokkal többet lehetne tanulni, már csak azért is, mert a feltöltő tudja kommentálni, meg tudja állitani és ki tudja elemezni. Ez egy stream közben sztem a legritkább esetben történik meg. És a játékosok jelentős részét nem is érdekli a fejlődés, 10k csata után még mindig képes egyenes vonalban, broadside hajókázni, miközben belebújik a "periszkópba".
Én is szoktam botok ellen menni. Nagyon ritkán, mondjuk főleg a Dockyardos DD/torpsebzés farmi miatt. BB-vel semmi értelme bemenni Coopba. A csaták átlag 5 percig tartanak, és ugye még igy is lehet: lőtávon kivül van, sziget mögött van, nem találod el mert dispersion/rng, overpen hegyek. Én meg bemegyek dd-vel. leyolozok egy BB-t és még ha meg is halok, garantáltan a lista első felében fogok végezni. A Scenario sem megoldás, mert ott meg csak T6-7 van. Igazából ezt kéne folyamatosan bőviteni, de a kezdeti lelkesedés után ez teljesen elhalt, ráadásul egy része csak ideiglenes volt. Anno beigértek hard fokozatot is, abból se lett semmi. Az AW-ban is botok elleni csata, ott teljesen jól működik és még fejlődni is lehet vele. Itt ez teljesen felejtős.
Isten ments hogy a WG-t védjem, nem érdemlik meg, de azért lássuk be azt is, hogy ők sincsenek könnyű helyzetben. Mert mi lenne, ha nem lenne mozgó füst, deep water torp és a többi hasonló "baromság". A játék már rég unalomba fulladt volna, semmi értelme nem lenne új ágakat kihúzni, mert mindegy ugyanazt tudja, mint az elődök. És pl a CB taktikák is évek óta ugyanazok lennének. Kell a játékba ez, bármennyire is nem tetszik, bár azt tény, hogy a változatosságnak nem kéne ebben kimerülnie. Sajnos azonban az új csatamódokból, új mapokból nem jön a pénz, az új hajókból viszont igen, és egyre több (a tech tree hajókat is eladják már valós pénzért illetve dublonért) Kiadói oldalról azt látom, hogy a "húzzunk ki minél több pénzt, mert ki tudja meddig tehetjük még meg" elv működik és telibe lefossák a játékos bázist. Kit érdekel hogy mit rinyálsz, ha egyszer fizetsz a játékért. Ez egy orosz cég, itt nem a "vásárlónak mindig igaza van" elv érvényesül. Ha nem tetszik, tessék átfáradni a Naval Warfare-ba. (és ott aztán tényleg van torpedó a csatahajókon is)
Hozzáteszem az se sokat segít a játékon, hogy az "egyszerű"-eknek kedveznek a legtöbb újítással a játékban. A CV rework egyértelműen fail volt, de ők addig buffolták amíg olyan egyszerű nem lett vele dmg-t osztani (mindenféle kockázat nélkül a térkép szélén állva), hogy a legtöbb 4x%-os player is tud velük toxic módon "játszani" (lásd FDR vagy szovjet CV-k). Aztán jöttek a subok akik a víz alól mostmár 25-30 mélyvizi bombatalálatot is kibírva (röhej), osztják a torpedókat minden felszíni hajónak. Mindemellett 26-28 csomóval rongyolnak a víz alatt. (szintén vicc)
Félreértés ne essék, én nem sajnálok/sajnálnék semmilyen class-t vagy hajót senkitől. Csak azt sajnálom, hogy semmihez nem kell már skill a játékban. Ranked-et akarsz játszani 200 meccsel a hátad mögött? Go! Nem baj hogy lövésed sincs az alapokról sem.. majd agyvérzést kapnak a csapattársaid, ne is aggódj amiatt! 😊
A fejlesztők az első számú hibásak abban, hogy ez a játék ide jutott... Minden szarral foglalkoznak csak azzal nem amivel kellene. A szó legszorosabb értelmében. Basszák ki az új classokat, hajókat, unbalanced hülyeségeket egymás hegyén hátán. Úgy kellett rájuk szólni egy évvel ezelőtt a Floloéknak, hogy "ugyan már kellene már egy-két új map, nem???" És akkor varázslatos módon ugye bedobták a szavazást a weboldalon. 😄
Minden kibaszott gamebraking bugot a playerek vesznek észre (amiből mostanában volt bőven). Top notch a tesztelésük. Mindezek közben ott basszák át a jónépet a santa konténerekkel meg az idióta tokenekkel ahol épp akarják. Tech tree hajókat adnak el "early access"-ben pénzért, stb. Nem véletlenül írtam, hogy sokan nem is tudják mennyit köszönhetnek a tapasztaltabb játékosoknak (beleértve a streamereket is) akik saját idejüket nem kímélve járnak utána épp hogy akarja a jónépet átbaszarintani a kedves WG. Vagy a fórumokon vagy videókban hívják fel a fejlesztők figyelmét a bugokra, vagy a hiányzó dolgokra.
A grafikai részlegen kívül az egész bagázs egy dollárjelekkel kitetovált szemű szófogadó birka. Szerintem a fejlesztői irodában is kihalt már a lélek ebből a játékból. Főleg hogy most áll a bál a háború miatt... ja bocs "speciális hadművelet" 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ja, amúgy fun fact, januárban voltam Londonban a HMS Belfast cirkálón. Van ott egy szoba kb négy géppel, ahol ingyen lehet játszani WoWS-ot az angol ágon. Randomban. Nem tudom, mennyi ilyen hely van még all around the world, de gyanítom a 7-8 éves kisiskolások se a játék élvezetét növelik...
Megjegyzem, a WOT és most már az AW is egy rakás ratyi halmaz lett mára.
Nem tudok jókedvvel játszani amikor azt látom, hogy folyamatosan és egyre erősebben romlik a játék általános színvonala. Egész egyszerűen már nem olyanok a csaták mint 1,5-2 éve voltak. Az elmúlt kb. 2 évben szépen lassan leamortizálták a játék színvonalát a béka segge alá.
(Nem véletlen, hogy a streamerek (Flambass, Flamu, stb.) is a töredékét játszák már annak az időnek mint mondjuk 2-3 évvel ezelőtt.)
Az átlagos játékosok azt sem tudják mit és hogyan kell csinálni ahhoz, hogy egyáltalán esélyük legyen nyerni egy-egy meccset. Borzalom. A sok CV meg sub meg supership meg hab volt a tortán.
Én még eddig csak egyszer hagytam abba a játékot hosszabb időre, idén év elején amikor szintén elkezdtek bejönni a subok.
Tier 6 alatt nem is szívesen játszanék, mert azt a gameplayt nem szeretem.
Egyáltalán nem kell "bűvölnöm" a youtubot ahhoz, hogy átlássam a saját szememmel és megértsem a saját agyammal, hogy egy rakás szar lett a játék. Ezt természetesen azok akik az elmúlt 1-2 évben kezdték, soha nem fogják megérteni.
Valamint vannak akik megelégszenek azzal ha "jól érzem magam" egy meccsen. Na most ugye ez tág fogalom. Sokaknak az is jó meccs ha a pálya szélén szerencsétlenkedik 15 percet, és csinál 50k dmg-t. Vagy csinál 5-10 perc alatt 100k-t, de vesztenek mint a szar mert a teamplay meg a support az smafu. És mostmár ugye ranked sem kivétel mert ott is ugyanaz a színvonal van mint randomban.
Egész egyszerűen elbutult a játék. És benne a játékosok.
Általában a minimum 50% WR-es emberek véleményére adok úgy egyáltalában véve. Akinek az alatt van az ne haragudjon meg érte, de nem érti a játékot, és nem is akarja megérteni. Főleg akinek esetleg már több ezer meccs van a háta mögött.
Ezt csak azért mondom mert soha nem játszottam division-ben, only solo player vagyok. De én a hülye gyökér, szakmunkás bizonyítvánnyal, meg tudtam érteni a játék lényegét és a játék alapjait.
A stratégiáról meg a taktikáról már nem is beszélve. Amikor valaki ül egész meccsen hátul, majd (amikor már a fél csapat anyázza) a legrosszabb pillanatban bepushol és 1 perc alatt megdöglik, az az én szememben egy inkompetens fas* , akinek külön "idiots random" matchmakinget csinálnék szívem szerint.
Nem tudom... nekem valahogy a win jobban bejön mint a lose. De biztos velem van a gond 😄
Most már csak azt várom mikor csinálnak végre értelmes high-tier scenario-kat is. Csak azt fogok játszani ha lesz... ha lesz.
Hozzátenném még a "megmondóemberek agymenései"-hez: Ezek a megmondóemberek jobban ismerik a játékot mint bárki más kb. Sokkal jobban mint a fejlesztők maguk pl. Ez már többször bebizonyosodott. Arról nem is beszélve hogy általában 12x jobban játszanak mint mi átlagos playerek. A kisujjukban van a game.
Az agymenéseik meg már többször a szarosgödörből húzták vissza a játékot (legalábbis addig amíg CC-k voltak).
Sokaknak szerintem a szívük mélyén szarul esik, hogy béna szarok, és ezért megpróbálják valamivel kimagyarázni. Amíg ez sikerül nekik addig ez a felfogás csak rombolja a játék színvonalát. Nyilvánvalóan (mitől is javítaná?).
Mindig rá lehet fogni, hogy "nem az én hibám", "jó az a 4x% WR", "nekem ne mondják meg", stb,stb.
Utoljára szerkesztette: ozimak, 2022.04.16. 17:56:01
De mindkettőt szeretem.
Az egyiket a tűzereje miatt a másikat azért mert van radarja torpedója és fürgébb mint egy cruiser.
Sok DD-t szivattam meg vele.
Meg bénázásból vettem T10 DD-t is.
Bár csak 2-2 torpedója van és kis szögben tudja használni,de bírom.
Azt szénből meg acélból vettem.
Figyelmetlen voltam megnézés helyett megvételre nyomtam.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.04.16. 16:05:15
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Vagyis kezdeni fogok egy új jem hadart amit egyből legendary szintre boostolok.Utána meg tolom a recruit küldiket,legalább egy hónap.Csak a repuk 20+30 nap.De az új legendary hajó kárpótol.<#nyes>#nyes>
Biztos pofátlanul OP lesz.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.04.14. 16:25:22
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Betojást?
Vagy tényleg gyüjteni kell a térképen tojglikat?
Nem voltam fent hetek óta.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
persze függ attól mivel szeretsz játszani,sok a radaros/hydros hajó,szinte mindig van cv vagy tengó
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.04.13. 10:17:55
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Nagyobb kihagyás után újra belevágok ebbe a csodába. Milyen szopatásra számítsak? 😄
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
az amcsi verzió a Midway dive bombereit és rakétásait kapja(és ezért is gyengébb,a rakétások mostanában nem érnek sokat,kivéve persze az oroszt 😄 ) és jet taktikai gépeket mint az angol változat.
a működését meg látod a vidiben 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Egy rendelésem mellé kaptam WoW bónusz kódot, amit csak új felhasználóként lehet igénybe venni.
A playships.eu oldalon aktiválható az alábbi kód:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Tartalmaz 3 csónakot, egy heti prémiumot és némi pénzt. Remélem valaki hasznosítani tudja. o7
Utoljára szerkesztette: Paradoxon61, 2022.04.06. 10:37:44
A radeon kártyát nekem még a WoT sem komálta.
a Proci pedig Intel Core I7-4700
Utoljára szerkesztette: szemes63, 2022.04.05. 19:27:24
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
De gondolom nem is valami hű de jó.
Harminc biztos azért van benne mert magonkémt van vagy fél giga. XD
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Egyébként soha életemben nem hallottam 3 meg 7 magos prociról
Régen volt páratlan az 1 magos.
Esetleg úgy lehet 7 magos ha van a gépében három két magos meg egy darab egy magos összekötve.
Már ha ez lehetséges.
Eredeti szöveg angolul tudóknak. Over the past weeks, Wargaming has been conducting a strategic review of business operations worldwide. The company has decided it will not own or operate any businesses in Russia and Belarus and will leave both countries.
Effective March 31 2022, the company started the process of closing its studio in Minsk, Belarus and transferred its live games business in Russia and Belarus to local management of Lesta Studio that is no longer affiliated with Wargaming. The company will not profit from this process either today or going forward. Much to the contrary, we expect to suffer substantial losses as a direct result of this decision.
Going forward, in all other countries Wargaming will continue to operate World of Warships as before. The game servers will be operating as usual, and players' accounts, as well as their in-game property accumulated through purchase or any other means, will remain unchanged.
Google fordítós szöveg: Az elmúlt hetekben a Wargaming stratégiai felülvizsgálatot végzett az üzleti műveletekről világszerte. A cég úgy döntött, hogy Oroszországban és Fehéroroszországban nem birtokol és nem működtet üzletet, és mindkét országot elhagyja.
2022. március 31-i hatállyal a vállalat megkezdte a fehéroroszországi minszki stúdió bezárásának folyamatát, és az oroszországi és fehéroroszországi élőjáték-üzletágát átadta a Lesta Studio helyi vezetésének, amely már nem áll kapcsolatban a Wargaminggel. Ebből a folyamatból a vállalat sem ma, sem a jövőben nem profitál. Éppen ellenkezőleg, jelentős veszteségekre számítunk e döntés következtében.
A jövőben a Wargaming minden más országban továbbra is a korábbiak szerint működteti a World of Warships-t. A játékszerverek a megszokott módon működnek, a játékosok fiókjai, valamint a vásárlással vagy egyéb módon felhalmozott játékon belüli tulajdonuk változatlan marad.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.