World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#20671
Nekem a WoT szimpatikusabb,ott nincsenek akkora anomáliák.
Az előbb Montana-val Montana-ba dupla citadellát lőttem egy sorozattal,két sorozattal 61k hp-t sebeztem belé,megsoroztam egy Zao-t is,oldalról telibe csaptam és 4550-et sebeztem bele,ez hogy az istenbe jött össze?Full telibe csaptam a rohadékot és 4550 sebzés,na elmegy ám a retkes istenbe.
Az előbb Montana-val Montana-ba dupla citadellát lőttem egy sorozattal,két sorozattal 61k hp-t sebeztem belé,megsoroztam egy Zao-t is,oldalról telibe csaptam és 4550-et sebeztem bele,ez hogy az istenbe jött össze?Full telibe csaptam a rohadékot és 4550 sebzés,na elmegy ám a retkes istenbe.
#20670
Nekem inkább azzal van tele a púpom hogy ebbe a szarba még kevesebbet lehet nyerni mint a wotba, pedig az nem kismiska! Semmi gond nem lenne, remekül el szórakoznék a játékkal ha mindig minden ütközetben tök egyedül ki tudnám nyírni mind a 10 red játékost. De nem megy, sajnos béna vagyok.... Mert a többiek rá se basznak semmire, Vígadó tér - Pümkösfűrdő strand, BKK turista sétahajó járat sajnos...
#20669
Csávó (DD) két BB-vel elment balra, mindenki más meg jobbra, köztük én is (Monarch). Teszem a dolgom, a lehetőségeim limitáltak, a csapat lassan elfogy. A baloldara ment DD az elsők között hal meg. No, onnantól átmegy fotel-Nelsonná, és telefossa a csetet, hogy kinek mit kéne csinálnia, ki mekkora noob, idióta, hülye, aszongya nekem is, hogy vágtassak be középre foglalni. Úgy, hogy maradtunk hárman, az ellen meg hatan, és minden irányból lőnek. Végül utolsó előttiként haltam meg, azzal léptem is és mentem melózni. Most reggel látom, hogy reportolva lettem, -2 karma. Ha jól emlékszem, Darun barátunk már többször kiadta a frusztrációját ami azon játékosok iránt képződik, akik a minimális fáradságot sem veszik, hogy megtanulják a játék alapjait. Nos, nekem az ilyenekkel - talán mert valahol én is közéjük tartozom - nincs bajom. Elnézem. Beletörődök. Ez van. De az ilyen élhetetlen, kicsinyes, csivava-komplexusos lelki-szellemi nyomorultaktól epét tudnék hányni. Nem a -2 karma miatt, azt leszarom, a múlt héten kaptam 3 complimentet (ebből egyet szerintem a semmire, de ő tudja...). Hanem a csávó egész hozzáállása, lénye, mind az a tömény gyűlölet amivel rányom a report gombra csak azért, mert nem az van, amit ő akar, még akkor is, ha az nyilván való faszság... Na ez az, amiért egy picit takarékra rakom ilyenkor a bennem élő buddhistát.
Háát azt már tényleg kerülöm... Utóbbi 21 napban összesen van 11 meccsem. Mondjuk most rankedben is csak 4 <#vigyor>#vigyor>
#20667
Mert a Random nem az?
#20665
Ha nem is akarsz feljutni Silverbe, sztem a jutalmakat (főleg a dublont) érdemes kiszedni.
Gondoltam felmegyek, játszok egyet. Hetente már csak 2-3 meccset tolok úgyis. Legyen ranked...
Első meccs:
Második:
Az első meccsen nekem, a másodikon az ellenfélnek jutottak a rosszabb játékosok. Én mindenesetre elég konzisztensen hoztam a szintet 😄 Ugyanazok az achivementek, ugyanannyi kill, ugyanannyi citadel találat, közel azonos dmg. Szörny tud lenni ez a Schlieffen Lütjens-el. Második meccsen 613 másodlagos találat, 7 tűz? 😄
Gyorsan be is fejeztem erre a hétre a WoWs-t 😄
Utoljára szerkesztette: ozimak, 2022.08.21. 14:08:29
Első meccs:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Második:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Az első meccsen nekem, a másodikon az ellenfélnek jutottak a rosszabb játékosok. Én mindenesetre elég konzisztensen hoztam a szintet 😄 Ugyanazok az achivementek, ugyanannyi kill, ugyanannyi citadel találat, közel azonos dmg. Szörny tud lenni ez a Schlieffen Lütjens-el. Második meccsen 613 másodlagos találat, 7 tűz? 😄
Gyorsan be is fejeztem erre a hétre a WoWs-t 😄
Utoljára szerkesztette: ozimak, 2022.08.21. 14:08:29
#20663
Lehet, már nem emlékszem. De ilyet, b+... Még mindig fölkúrja az agyam, ha csak rágondolok...
#20662
Mino?
#20661
Ez a játék egy kibaszott vicc.


#20660
Látod, ezért utáljuk a CV-t... 😉
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
#20659
Én is megdicsértem ma már egy komát. 15 torpedómat szlalomozta ki a köcsög! :-) Aki jó az jó, na! :-)
#20658
Ma megint kaptam ranked csata után +1 karmát CV-vel.<#zavart1>#zavart1>
a manőverezést nem lehet kivédeni.célpont választásnál érdemes ezt is figyelembe venni. illetve amit tehetsz még hogy hamarabb dobod le a torpedókat,igy bekényszeríted fordulóba,és mire elmennek a torpik mellette kerülhetsz egyet és a második támadással már oldalba kaphatod. illetve érdemes a csapattársakra is figyelni,ugyanis amig az ellen a te torpedóidat kerülgeti,a csapattársaknak simán mutathatja az oldalát és kicsapják a kikötőbe 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
#20656
Arra van valami trükk esetleg, CV-vel, hogy be célzom torpival a köcsögöt, rá repülök, és megszívat mert elkezd szembe fordulni? És az annyira megalázó nekem hogy át slisszol közöttük! :-) Nincs erre valami ellen szívatás? :p Ilyenkor inkább már csak simán átrepülök felettük amikor látom hogy megalázni készülnek engem, és ott hagyom a picsába, vagy ha úgy van, rá fordulok mégegyszer, csak azért is! :p De főleg kinézem magamnak, és onnantól csak vele foglalkozom általában büntetésből, vissza megyek érte rakétával meg bombával is, érezze a törődést! :p :-)
#20655
Erről már volt szó kb 1-1,5 hónapja. Ez az egész úgy működik röviden, hogy van egy százvalahánypontos skála. Ezen a skálán 1 SC eshet. Ha rögtön elsőre kiesik, akkor se kaphatsz előbb, mint a következő skála eleje. A sima kontik 1,5, a try to luck konti 4,5 pontot ad a skálához. Magyarul: TTL kontival előbb kimaxolódik a skála, de valószinű az SC-ért kapott jutalom nem fogja kompenzálni azt a veszteséget, amennyivel a sok TTL konti kevesebbet ad mint a sima kontik. És a skálán amúgy a sima kontik is ugyanúgy 1 SC-t adnak, mint a TTL. Erről volt hivatalos hir is, igy számszerűen le volt irva a működési mechanizmus, visszaolvasva valahol lent van link vagy kép is. Amikor bevezették a konti rendszert, akkor talán még nem számszerűen volt leirva, de emlitésre került ez a 1,5/4,5 pont, talán csak azt hagyták ki, hogy a skálát mindenképp végig kell tölteni ponttal. De én már akkor is megmondtam, hogy nem érdemes TTL-el bohóckodni. Persze az a biztos, amit saját kárán tanul meg az ember.
try your luck átverés,köze nicns a szerencséhez 😊
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
#20653
Ok.
Egy ideje a try to luck kontit választom.
Három szuperkonti jött,tele hülyeséggel.
Egy ideje a try to luck kontit választom.
Három szuperkonti jött,tele hülyeséggel.
#20652
Akkor marad a napi + konti + küldik.
#20651
Nincs hajóm Brawl-hoz.
#20650
Huh, akkor ez már olyan küldi, amihez szakértelem kell. Vagy legalább is komolyabb CA tapasztalat mint ami nekem van.
#20649
Ez azt jelenti hogy nem sziget mögül kempelsz és nem full broadside hajókázol a térképen. Illetve hogy mennyire tudod kikerülni a lövéseket. Ehhez a küldihez ajánlott tankosabb, kiteolós hajókat vinni. A holland HCA-k, az új francia SHCA-k, az orosz heavyk és a LCA-k ideálisak ehhez a feladathoz. Meg a DöMony/Salem.
#20648
Hmm... hirtelenjében nem is tudom, hogy ez mekkora fasság. De tényleg. Ilyen érték mi a francnak kell? Mire jó? Vagy olyan mint a lájk? Ha sokan lőnek rám ,akkor azt jelenti, kurva jó vagyok, vagy mi? 😄
#20647
Potenciális, tehát minden a hajó asszem 500 méteres körzetében becsapódó lövedék és elhaladó torpedó összesitett max sebzése. A csatavégi jelentéseknél a harmadik fülön középtájt találsz róla pontos értéket, de ha be van kapcsolva a menüben, akkor csata közben is folyamatosan látod hogy mennyi a potenciális sebzés.
#20646
És az mi? (amúgy most nézem, "receive" vagy is nem te sebzel, hanem ők téged)
#20645
A képen amit bemásoltál, én potenciális sebzést látok. Igaz hogy én szemüveges vagyok, de nem hiszem hogy ez lenne az oka.
#20644
Ma indult a Brawl. Azzal elvileg 10k szenet ki lehet szedni. Ha nagyon sok időd van, javaslom hogy feküdj rá. Bár asszem az pl nem jó a Dockyarhoz (a brit BC eventhez nem volt jó, ezért az első győztes csata után hagytam is a fenébe)
A napi 3 szenes kontit szedd ki. Meg a napi 6 küldit csináld meg. A subos küldiket ha megcsinálod és kiszeded az összes subot, azért is jár 3k szén. Van egy másik chain mission, amihez sub meg CA kell, az is ad 1k szenet. Ha még nem csináltad meg a kampányokat, ott is van néhol szén jutalom. Van ez a Knowledge küldisor, most nem emlékszem pontosan, de lehet abba is van szén. Érdemes a hireket mindig végigböngészni és a Claim meg Participate gombokra kattogni, mert vagy van bennük valami ajcsi, vagy küldit adnak aminek a végén van ajcsi.
Ha ezek megvannak és a szénfarm a cél, onnantól igazából feleslegesen játszol, mert több szenet naponta nem lehet kiszedni. Nyilván ez is úgy van kitalálva, hogy ne pár alatt tudd kiszedni valaminek az árát, hanem hogy minden nap fixe hajókázz 2-3 órát.
A napi 3 szenes kontit szedd ki. Meg a napi 6 küldit csináld meg. A subos küldiket ha megcsinálod és kiszeded az összes subot, azért is jár 3k szén. Van egy másik chain mission, amihez sub meg CA kell, az is ad 1k szenet. Ha még nem csináltad meg a kampányokat, ott is van néhol szén jutalom. Van ez a Knowledge küldisor, most nem emlékszem pontosan, de lehet abba is van szén. Érdemes a hireket mindig végigböngészni és a Claim meg Participate gombokra kattogni, mert vagy van bennük valami ajcsi, vagy küldit adnak aminek a végén van ajcsi.
Ha ezek megvannak és a szénfarm a cél, onnantól igazából feleslegesen játszol, mert több szenet naponta nem lehet kiszedni. Nyilván ez is úgy van kitalálva, hogy ne pár alatt tudd kiszedni valaminek az árát, hanem hogy minden nap fixe hajókázz 2-3 órát.
#20643
#20642
Szerintem azt olvasd el még egyszer.
#20641
Kizárólag szenes ládát nyitogatsz.
#20640
Tudom, CA-s és DD-s küldikre használom főleg mostanság. Mielőtt újra elkapott volna a fejlesztési láz, akkor csak elcsónakázgattam benne, az a z5 percnyi lövöldözés elég volt. Aztán megnyílt az opportuniti kihúzni az ágakat, és azóta inkább Randomot tolok. Így már kihúztam az amcsi BB ágat is, most tartok a német Tier IX-nél, ruszki és brit BB egyaránt Tier VIII-asak. A ratyi ágakat, mint a francia vagy az olasz meg majd a legvégén. Addig elevickélnek Tier IV-V-VI környékén. Annyira, hogy szerintem még a német és brit BC ágak is hamarabb lesznek meg (lennének, mert a brit BC-t megesküdtem, hogy nem húzom tovább, de a németben látok potenciált).
#20639
Na, kijöttek a második szakasz küldijei a dickyardhoz, amik holnaptól élnek... 25k base xp és... 17 millió(!!!) hp damage CA-val! Szeretnék megkérdezni egy véletlenül erre járó random CA-expert játékost: ezt mégis hogy a faszomba? Még a BB-nek is csak 1 150 000 kell, a CV-nek 600k, a torpedó és HE spammer kis geciláda DD-knek meg a nevetséges 96k!!! Oké, Co-opban is lehet, de bazdmeg, ez azért...
#20638
Még egy dolog,van valami jó ötletetek hogyan érdemes szenet farmolni most?
Nagyon kevés van,pedig az utóbbi két hétben annyit játszottam mint előtte két évig összesen.<#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.08.15. 19:31:17
Nagyon kevés van,pedig az utóbbi két hétben annyit játszottam mint előtte két évig összesen.<#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.08.15. 19:31:17
#20637
Az lehet.
Tegnap sokat CV-ztem küldik miatt.
A 95k spot sebzés lófing volt.
Kár hogy nem minden küldi ilyen laza.
Nem hiszem hogy sikerülne a hajó.
De talán a T5 össze jön.
Tegnap sokat CV-ztem küldik miatt.
A 95k spot sebzés lófing volt.
Kár hogy nem minden küldi ilyen laza.
Nem hiszem hogy sikerülne a hajó.
De talán a T5 össze jön.
#20636
Ma már biztos nem, mert 7:00-kor van napi reset. 1 napot ir amúgy, amig 24+ óra van, utána óránként számol vissza.
#20635
Nem lehet hogy ma resetelődik?
Nekem tegnap délután írta hogy 1 nap.
Nekem tegnap délután írta hogy 1 nap.
#20634
Minden ilyen (Dockyardos és karácsonyi) event hetente oldja csak fel az új szintet. Ha megnézed a 2. küldisort, ott irja, hogy holnap élesedik. A 3. harmadik holnaphoz egy hétre, stb. Igy nem lehet előre dolgozni, viszont a küldik nehezedése miatt azt sem csinálhatod meg, hogy az utolsó 2-3 hétre hagyod az egészet, mert akkor kb a napi 24 óra hajókázás is kevés lenne. Ez már a Dockyard előtt is igy volt. Elsőnek talán a Graf Spee-s karácsonyi event volt ilyen.
#20633
Köszönöm
#20632
Tegnap meglett az első szakasz hat küldetése.
19k xp,55k cv xp és még négy nem emlékszem mi.
De a második szakaszt nem tudtam elkezdeni.Nem elérhető.
19k xp,55k cv xp és még négy nem emlékszem mi.
De a második szakaszt nem tudtam elkezdeni.Nem elérhető.
egy kis ideig amig elérik a visszatérési magasságot igen,sebződnek,utánna már nem
tehát amig a repcsi felfele emelkedik addig sebződik,ha már visszafele mennek nem
tehát amig a repcsi felfele emelkedik addig sebződik,ha már visszafele mennek nem
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
#20630
Ha CV-zek és a támadás után a rajt visszaküldöm a hajóra, akkor útközben még sebződhetnek a repülők vagy védettek?
#20629
Lehet hogy akik WG feketelistán vannak, azoknak base-t néz, nekünk ship xp-t.
#20628
Hát pedig tuti nem így nézte nekem.Irtó sok csatával lett meg az 55k xp és ilyen 6-9k xp-s csatákat mentem.
#20627
Pontositok. Van egy 19k base-s és egy 55k ship xp-s common és 55k ship xp-s hajóosztály specifikus küldisor. Ebből az első ad tokent. Ahol nincs konkrétan kiirva hogy X "base" xp, csak sima X xp, ott hajó xp-t néz, nem base-t.
#20626
Ship xp-t néz még mindig <#papakacsint>#papakacsint>
#20625
Most is base xp-s küldik vannak.
#20624
Csatahajóval kb tényleg semmi értelme coop-ba menni. Átlagosan 5 perces egy meccs és a kiosztható sebzést eléggé behatárolja a 30 seces töltési idő. Ráadásul a dd-k/ca-k kiszednek előled mindenkit. Pl a dd-s torpedo hit/sebzés küldiket tényleg egyszerűbb coopban csinálni. Bemész, leyolozol egy BB-t és 3-4 perc alatt van annyi sebzésed, amiért Randomba 20 percet kell izzadni. Szó se róla, mondjuk időd van rá, ha jól rémlik, másfél hónap van a Dockyardra, mondjuk eco boostal meg prémmel lehet rajta gyorsitani. Most még. Ugyan a teljes küldisort nem néztem végig, de ha lesz base xp-s is, az azért már szivás.
#20623
Nekem csak és kizárólag a WoWs-al van gond, net szinten. Egyszer volt problémám a DIGI-vel, mikor a vihar megtépte 😊
FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time
#20622
Sajna az sem jobb mint a vodafpne.
