World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20621
DIGI gigabit net, 700/220 az átlagos sávszélesség

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

#20620
Szerintem a Co Op az időpocsékolás erre a célra! Nem fizet lókakit sem! Hiába nyersz mindig, egy Randomban közép szerű vesztes csatában is nagyságrendekkel sokkal több Xp-t és Creditet tudsz keresni ám! ;-)
#20619
Nem vodás neted van?

#20618
Kb 4 órája hajókázok, nálam semmi fennakadás nem volt, afk/dc-s játékos sem rémlik egy csatában sem.
#20617
40% packet loss van egy francia, vagy luxemburgi szerveren, de a support szerint az én netemmel van a baj...

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

#20616
Nálam ma egyszer sem volt dc, de mástól is hallottam, hogy ledobálta a játék.
#20615
Másnak is sok a disconnect? Nálam egyszer egy meccs alatt 100%. A legrosszabb 4 volt..

FIRE comes pre-installed as standard and the loader/driver are inserted as corpses to save time

#20614
Kipróbáltam, 3102 xp-t szereztem, annyit is adott hozzá. Neked volt igazad. 😊
#20613
Hát, ha valaki van olyan szerencsés, hogy 3 destroyed ribbont kapjon egy csatában, akkor ok, de én, hát nem nagyon számolok ezzel, így 4 common + két hajóspecifikus. Namost, azt mondod, ship xp, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy base xp az adott típusú hajóval: a co-op csaták után néztem, és nem nőtt annyival, mint amennyi xp-t kaptam a csatából. De megyek egy kört egy rombolóval, és mindjárt kiderül.
#20612
Ne is mond, én is ezzel szívok CV-sként, alig várom már hogy meglegyen cirkálóval az 55 ezer. Még egy olyan 30-40 csata mert fingom nincs hogy kell vele játszani, más hajóm meg nincsen, ezt is úgy nyertem.... Csak úgy lövöldözök vele éppen merre állok, nem nagyon érdekelnek a taktikai elemek.. <#beka2>
#20611
A szinthez elég 6 feladatot megcsinálni. Ez a common + 1 osztály specifikus küldi. Én is alapvetően BB main vagyok, de nekem azért a CV-t leszámitva jól megy a többi class is. Nekem úgy rémlik, hogy az 55k xp nem base, hanem ship xp. Később lesznek majd base xp-s feladatok is.
#20610
Hát, nekem elég xar, mert BB-s vagyok, a többi osztállyal pedig csapnivaló vagyok... a BB-s küldivel meg a common feladatokkal már végeztem, most a cirkálósat próbálom kibekkelni co-oppal... Ami azért rossz, mert base xp-t kér... :/
#20609
Elvileg könnyitettek, de a comm xp ezzel az eco reworkkel kapásból kevesebb lett mint volt. Amúgy az első pár feladatot nem nagy cucc megcsinálni, csütörtökön szinte nem is játszottam és az utolsó tokenhez alig kell már BB xp, viszont ha a végén megcsúszol, a nehezedő küldik miatt nem nagyon lesz esélyed befejezni. Az Atlantico-nál én is ellazsáltam pár hetet, a végén meg nem győztem behozni a lemaradást, épp a vége előtt lett meg. És azért az egy T8-as hajó volt, ez meg T10.
#20608
Hmm... Azt tudom, hogy nekem azért nem lett meg, mert 1., nem éreztem úgy, hogy akarok egy cirkálót; 2., túl későn. kb az utolsó 2 hétben kezdtem bele,akkor is csak ímmel-ámmal. És így is a harmadáig jutottam. De meglátjuk, még nagyon az elején van az event.
#20607
Pont hogy csökkentették a követelményeket. Legalább is ezt mondták, hogy azért lett meg keveseknek, mert irreális feladatokat raktak be, igy most visszavettek a követelményekből. De biztos van még YT-n videó a régi eventről, össze lehet hasonlitani a követelményeket.
#20606
Más: csak szerintem lassabb a Puerto Rico építése mint a múltkori, karácsony előtti PR eventnél volt? Értsd: mintha (sokkal) magasabb lenne a követelmény egy-egy fázis kihúzásához.
#20605
Ja, meg a kedvencem, az új csatacirkálók, különösen a brit ág: Kicsi lőtáv, kevés és pontatlan löveg, szóval menjél be a sűrűjébe, ha akarsz valamit. Ja, hogy ehhez nincs se páncélod, se hp-d? Hát így jártál. Lord Fischer is in the developement team... Ja, de azért lécci vedd meg és/vagy játszál kurva sokat, hogy meglegyen. A németeket legalább kicsit kompenzálták a magasabb Tier-ekben a relative jóféle torpedókkal, de a britek az instant kibaszás. Nem terveztem, hogy a Renown-Repulse párosnál tovább húzzam azt az ágat, de most már biztos, hogy nem is fogom, még ha könyörög is a WG a dublonjaimért.
#20604
Nem tudom, ki vette észre, de változott a lövedékkövetés is. Most már nagyobb távolságból rántja vissza a kamerát a becsapódás előtt a játék, így nehezítve, hogy a célzás pontosítására használd. Az meg, hogy a spotter nézetet már gombbal kell ki-be kapcsolgatni, külön öröm. Ha ehhez még hozzávesszük, hogy sok BB hajónál megszűnt a váltás lehetősége spotter és fighter gép között (a 20+ km-es lőtávú hajók jellemzően spottert kaptak, míg a 17-18 km-esek meg fightert, wtf?), akkor nehéz nem arra gondolni, hogy netto kibaszásból van ez az egész. Miközben rendszeresen találkozom olyan hajókkal (főleg CA), amik úgy lőnek nyílt vízen, hogy nem spottolódnak fel, meg ugye amit korábban is említettem, hogy sziget mögött látszik, kiérve meg nem, meg ugye a classic, a sziget mögül függőlegesen lövő firespammerek. Fair and fun.
#20603
Én ki is próbáltam, de ez azért elég ritkán fog zavarni játék közben
Caliph
#20602
új patch,új kamera,új bug 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20601
Kis kárpótlás: Bismarckban már alig van életem, mindenki engem lő, erre az enemy Vladi majdnem full HP-val, de ramming modifier nélkül belém jő, s kölcsönösen megdöglendünk. És még nyert a csapat is. Hát jó... EZ GG 😄
#20600
Mondtam már, hogy milyen kurva idegesítő a játék láthatósági mechanikája? Amikor sziget mögött van, látom, persze lőni nem tudom, de amikor éppen kiérne takarásból, eltűnik... Menjen már a faxomba a WG...
#20599
Sajnos én azt is észre vettem hogy nagy számban az egyedeknek halvány lila fingjuk nincsen róla hogy mit is kellene csinálni! Ott állnak egymás seggében öten a hegy egyik oldalán, aminek a túlfelén ott a telibe vert bázis amit vígan elfoglal egyetlen kis genya (én csak úgy hívom) háromszög hajó! :p Aztán egyesével be indulnak érte, persze hogy sorban ki torpedózza őket! Én ilyenkor csak nyomkodom az F10 gombot amikor kiírja a halált, hogy ég veled, szerencsés utat kívánok.... :p :-)
#20598
Sőt, van olyan hogy 6 csatából megvan a napi. De ez szökőévente fordul elő. Ma mentem 9 Rankeded, 6 bukó. Tegnap 100% volt a vereségek aránya (4/4) Ma megnéztem a Ranked statom, 47% a nyerésim ebben a szezonban. Ma 3, tegnap 2 teljes csapatot tettem feketelistára. Öten elmennek egy oldalra és három hajó úgy kivégzi őket, hogy nincs veszteségük. Egyszerűen szégyen. Már gondolkodtam hogy irok a WG-nek, hogy inkább tegyenek mellém botokat, nagyobb esélyem lenne velük.
#20597
Valaki valaha volt olyan nap amikor megcsinálta a 6 napi küldetést? Amihez csatát kell nyerni? Nekem lassan 3 hete nem megy.... :-) Tisztára WoT fíling! 20 csatából 2 győzelem.... Még hétvégén is esélytelen amikor fél napig nyomom, max 4 győzelem esetleg, valamilyen félre értés végett, valaki nem figyelt, és behúzta véletlenül a csatát.... Elképesztő....
Caliph
#20596
nincs radarja,viszont hydroja igen,5 km hatótávval
más radarozott,vagy a hydrot nézted el
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.08.06. 18:49:17

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20595
Forest Sherman a mostani csatámban. 10-es romboló, semmi nem utal arra, hogy lehet radarja. Mégis a végjátékban ketten az óceán közepén, én füstben, egyszer csak kapom a radart. És nincs a radaros listán. Kezd a tököm telelenni ezekkel a meglepetés radarokkal.
#20594
Nagyon köszönöm a választ!
#20593
Research

A lényeg: legyen 5 db T10-es hajód kifejlesztve (gondolom akkor ez most lett meg). Ezek után a Tech Tree-ben resetelni tudsz egy ágat, ami már T10-ig meg van. Ekkor törli az adott ágat, amit T1-től újra ki kell húzni (vagy végigviszed megint, vagy free xp). T5-től minden hajóval kell menni egy csatát, ekkor kapsz fejlesztési pontot, amit az Armoryban el tudsz költeni (hajóra vagy legendás modulra). A Resetnél az ág minden hajón lévő XP-je átkerül a T1-es hajóra illetve minden hajót, hozzá tartozó fejlesztést elad, a modulokat ingyen leveszi és az inventoryba teszi, a kapitányokat pedig reservbe.

3 havonta van lehetőség dupla fejlesztési pontért resetelni, amit közben resetelsz, azért csak szimpla fejlesztési pont jár.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.08.06. 13:25:42
#20592
El tudná mondani valaki hogy a RESEARCH funkció hogyan működik? Esetleg egy link ha van? Most jelent meg nálam az armoryban.
Caliph
#20591
yay prém dutch romboló érkezik airstrike képességgel 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20590
Szerintem tegnap azért kaptam akkor mert kiszedtem három hajót,meg leszedtem sok ellenséges gépet és spotoltam is rendesen.

#20589
Tegnap Weseresztem eg kört. Volt egy tök magányos New York, jól széttorpedóztam meg bombáztam. A végén egyedül maradtam és épp az Oktober-t végeztem ki, amikor beirta a New Yorkos csávó hogy CV +1. Én meg néztem hogy WTF? Még nem kaptam plusz karmát azért soha, mert megöltem valakit. Plusz azért őt megölni nem is volt nagy kihivás.
Am CV-nek ált akkor szoktak plusz karmát adni, ha ügyesen spottol vagy tesz le vadászokat védeni. Valaki meg csak azért reportol, mert CV vagy.
#20588
Még egy dolog.
Cv-vel kaptam + karmát.
Akkor mėgsem utálja mindenki.

#20587
Jogos,erre nem is gondoltam.
Ez kb olyan mint LoL-ban ARAM mecssen azon hisztizik valaki hogy ő akart középen menni.
Ha nem tudnád mi az,hát az olyan csata kb mint a co-op és mindenki középen megy,mert más nincs.<#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.08.06. 09:42:47

Count Adyn
#20586
Nem ismered az embereket😄 kilövöd coopban az "Ő" killjét veri is a reportot rád simán 😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#20585
Értem.
Bár nem egészen,múltkor Co-op csatában csökkent,tegnap rankeden meg nőtt.
Na most ne vicceljünk már hogy valaki egy szar co-op csatában reportol.Az nem is igazi csata csak valami izé.

#20584
Ha reportolnak, akkor csökken. Ha valaki megdicsér, akkor nő

#20582: Megnéztem én is a listát, minden radaros hajó benne van. Mi radarozott fel, ami nincs a listán?
#20583
Kaptam egy karma valamit,mit csináltam amivel nőtt,vagy hogy van ez?
Co-op csatáktól csökken vagy mi a fene?

#20582
Én is azt gondoltam, hogy itt minden hajónak ott kell lennie, de és akkor történik az, hogy csata közben egyik hajó sincs ebben a felsorolásban, és mégis radarozik valamelyik. Tehát arra gondoltam, hogy amelyik hajónak az alapfelszerelése nem a radar, és azt cserélheti fel radarra, azt valami általam nem ismert okból mégse rakták bele. Nem mondom, hogy van értelme, csak hogy más magyarázat meg nincs. 😄
Caliph
#20581
az általad linkelt listában ott az alternativ oszlop,hogy ha nem radart rak fel akkor mit rakhat fel helyette 😊 (if not radar )
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.08.05. 19:44:10

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20580
Tényleg most egyetlen bizarr gyenge pont van, a váratlan radar.

Ez a lista nekem megvan egyszerűsített, gyorsan átlátható formában, végignézem az ellen hajóit, megállapítom, hogy mittudomén nincs radaros hajó az ellenség között. Aztán teljesen váratlanul mégis van. Mért nem jelöli ez a lista azokat a hajókat, akik utólag felvehetik ezt a surveillance radart? Hol van azon hajók listája, akik így tudnak radarhoz jutni?
Caliph
#20579
persze kísérletezzgess csak,nem akarok az az ember lenni aki megmondja más hogy játszon 😄 saját tapasztalataimról beszélek többnyire. aztán ahogy irtam is korábban ,lehet neked az lesz az ász hajó,rekord sebzés dupla kraken és minden földi jó 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#20578
csak a pan asiai rombikon van,8tól felfele. hyesjang csungmu youjang
és vagy füst vagy radar.
a másik négy amit irtam azok meg prém rombik mind
az zavarhat meg hogy a smaland az lényegében egy halland variáns,csak kettővel kevesebb a torpi és van radarja 😊
még az amcsi blacken is opcionális a radar,de motor boost és def aa a másik kettő ami választható,szal aki valamit konyít hozzá az biztos hogy radart rak be,mást nem érdemes,hacsak nem AA rombit csinálsz belőle(aminek szintén nincs sok értelme próba szinten funból,max 😊 )
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.08.05. 13:13:51

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20577
A Hallandon nincs, még opcionálisan se
#20576
De én szerintem a 10-es rombolók közül lehet több is olyan, amelyik berakhat magának radart füst helyett. Most nem néztem utána, de ilyen Halland szerű hajókból kinézem.
#20575
Hagyjál kísérletezni! 😊 És a 6,1-es rejtőzködés az teljesen jó. A kitakaze szakszervezet nevében kikérem magunknak. 😛P
Caliph
#20574
régen találkoztam egy moddal,már nem tudom mi a neve,de a játék elején valahogy szkenneli a hajókat és szól hogy a minotauron pl radar van smoke helyett..mondjuk nem lennék meglepve ha tiltva lenne már ez a mod 😊
amúgy nincs sok radaros dd: amcsi black,a pan asia vonal t8tól opcionális,ragnar orkan és smaland. ennyi

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#20573
nem érdemes..azzal a lomha testel,a holdról is látszó rejtőzködéssel és a sok hydro radarral csak kinyiratod magad 😊
én shimát is próbáltam a 8km torpikkal de ott messze jobb a rejtőzködés,illetve ha radar van akkor sokat nem tudsz hozzátenni a spotoláson kívül. persze van amikor mészárlást lehet végezni velük,de ahhoz több bolygónak is együtt kell állni,cv ne arra röpködjön,a radaros hajó ne a te oldaladon legyen stb

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20572
Most azok a hajók szoktak meglepni, amiknél opcionális a radar. Nincs erről infóm, játék közben azt hiszem nincs radaros hajó a közelben, és akkor paff, felfedeztek a füstben. Radaros rombolótól nem félek, mer ha tudom hogy van, akkor úgy lopakodom, hogy fedezve legyek a többi hajótól. Csakhogy köztük is van olyan, amelyiknél opcionális eszköz a radar, és azok ugyanúgy beszopatnak. 😊