World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20872
Ja, én messze nem lepődtem meg annyira, mint Flamu. Csak próbáltam összerakni, mi a franc ez. Engem az SWTOR Galactic Season-jére emlékeztet, ott is van ilyen kettős felosztás, hogy f2p és prém reward sáv, a tokeneket (pontokat, merthogy a tokeneket a rewardokból szedegeted össze, amiket aztán vendornál váltasz be mindenfélére) meg küldikből kapod, de az közel sem ennyire pofátlan (pedig EA!), még a f2p-nek is esnek jó cuccok.
#20871
A játék része abból a szempontból, hogy a pass tokeneket küldikből kapod. Ez inkább egy ilyen másodlagos prém boost, ami nem a creditet meg az xp-t, hanem a többi nyersanyagot boostolja, meg kapsz egy prém hajót.
Caliph
#20870
üdv a wargaming monetáris politikájában 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20869
Szóóóval.. ez a Battle Pass dolog tulajdonképpen nem is a játék része, csak egy közönséges vásár. Ahol ráadásul a nagy büdös semmit is kapod, kurva drágán. (oké, talán a szén és acél, de b+... mennyi dublon kell hozzá? Merthogy játékból kifarmolni biztos nem lehet majd olyan halandók számára, akiknek van élete.)
Caliph
#20868
de legalább már tudjuk hogy a legerősebb,piros felhasználható xp,free xp,credit , capt xp tokenek fizetős battlepassból jönnek. 😊
6250 arany 18 napra
ja és acél is jön,mondjuk a freeben is,de a fizetősben több 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20867
Remélem csak nekem jutott eszembe a WoT-ból az a peccs, amikor Himmelsdorfra beraktak 3 madarat.
Caliph
#20866

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20865
Kössz a választ a 10.-ben vagyok
#20864
A kedvezményes a Starter Pack. Csak akkor tudod megvenni, ha még nem értél el bizonyos szintet (4-6 szint környékén valahol). Ha már túl vagy ezen, akkor nem elérhető a Starter.
#20863
Azt írta nekem a kikötőben egy kis ablakban, hogy a "Hat fázist vásárolhatsz kezdőcsomagokban 7500 dublonért, az armoryban, a többit pedig harci küldetések teljesítésével lehet befejezni." Ha a dockyard-ban veszek 6 fázist az 10.500 doublon lenne. Van valamilyen kedvezményes vételi lehetőség 6 fázisra, az armoryban? Én nem találom.
#20862
Igen nagyon szépen köszönöm. így már átjött igen mindenkinek köszönöm a segítséget nagyon jó kis csapat és nagyon jó ez a játék nagyon szeretem a hadihajó és a technika főleg a tengeralattjárók az a cél, hogy amikor majd elérhetó és nem ezzel a módszerrel ami most van, Hanem a fejlesztés fába de még úgy nem lehet ugye, 😊
#20861
Részleteztem neki, hátha így átmegy.
#20860
*találatnak (már én se tudok irni)
#20859
(((a lepattanó és az overpen is találatlan számit)))
#20858
Komolyan , kb 5ször olvastam el , de nem értem mit írsz.

Egy találat = egy ribbon, egy tűzgyújtás = egy ribbon, egy spot = egy ribbon, egy stb = egy ribbon. Persze egy destroyed = egy ribbon.
Sőt egy lepattanó/overpen = egy ribbon.
Utoljára szerkesztette: rebekakocsis, 2022.10.11. 17:28:30
#20857
Rendben köszönöm szépen a segítséget így már világos Elnézést hogy nem volt ennyire világos Nagyon szépen köszönöm ezt a mélyreható leírást Viszont azt nem értem hogy akkor a ribbon ahhoz egy elsüllyesztett hajók és stb kell Tehát akkor egy meccs alatt például a 75 ösnél adott hajó osztály és szint pl 5 ös 75 darab különlegesség sülyesztés stb kell csinálnom...ami adott esetben nehéz
Caliph
#20856
hát pedig a #20826 ban leirtam. ribbont mindenért kapsz,ha találatot érsz el,ha tüzet gyújtassz,ha spottolsz,ha foglalsz,lényegében a képernyő jobb felső sarokjában gyűlik.
és tényleg mindenért kapsz,tehát csak játszani kell. és coopban a leggyorsabb összeszedni a kellő mennyiséget botok ellen.

itt a link mi számít ribbonnak

ribbons

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20855
Sziasztok Nagyon szépen köszönöm kedvesek vagytok Csak vannak olyan kifejezések amit nem tudok illetve azt nem tudom hogy milyen módon lehet egyáltalán ezeket a tokeneket vagy ribbonokat vagy mi a k**** anyját megszerezni mert ez hol írja hogy mit kell csinálni Hát akkor úgy viselkedek a játékba értitek Köszönöm szépen a segítségeteket. Nem vagyok profi elnézést.
#20854
A probléma az, hogy 1250 tokennél többet nem lehet kiszedni az első fordulóból.
#20853
A 6-os sub könnyen összejön, mert az első eresztésként csak 25 db, ribbont kell összeszedni másodszorra már 50-et ugyanabból a típusból utána 75-öt stb. Úgy gyűlik gyorsan, ha coop-ban sokat lősz, ágyúval . A nyolcas subért már nagyon kell hajtani, és jónak is kell lenni.
A „combat mission” belül a „personal Challenges” ben tudod követni, hogy hol tartasz.
Caliph
#20852
ingyen verzióban az van amit korábban irtunk,a ribbonos küldi. vagy veszel aranyat és nyitogatod a ládákat amit Darun írt
a dolog lényege pont ez,hogy fizess ha haladni akarsz.
vagy ha nem fizetsz ,akkor seggelj a gép előtt és grindelj.
sajnos ez már jobb nem lesz

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20851
Köszönöm szépen a segítséget. Még annyit hadd kérdezzek hogy hogy lehet ezeket a tengeralatjáró tokeneket gyorsabban szerezni , mert egyszerűen nagyon nehezen megy dehát lehet van valami különleges dolog amit a meccsen csinálni kell vagy Vagy miért nem gyűlik pedig mindig megnyerjüka csata és nekem is nagy sebzésem van ss magas xp t kapok. Nem értem az egészet tudnátok ebben segíteni?
Caliph
#20850
nem sokat foglalkoztam még replayekkel,de sztem a kliens mindenképp kell hozzá
irányítás: space a pause
jobbra nyil= 20 sec előre
balra nyíl = 20 sec vissza
insert / delete: lejátszási sebesség növelése/csökkentése
home/end= ugrás a csata elejére/végére
bal egér gomb= kamera nézetek(ahogy a játékos látja/illetve szabadon nézelődős a hajó körül)
szabadon nézelődős kamera módban:ctrl+shift+backspace átrak free camera módba,ezzel lehet nézelődni bármerre a nyilakkal. numpad 7 emeli a nézet magasságát ,numpad 1 csökkenti,egérgörgő meg zoomol

googlen talátlam és fordítottam,remélem még igy működik 😄

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.10.10. 07:51:54

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20849
Amúgy alapból elmenti, nem kell bekapcsolni semmit.
#20848
Szia köszönöm szépen megtaláltam a mappa stb de ezt amúgy nem állítottam semmit ,mágis elmenti ezt hogyan tudom a külső lejátszóval megnézni hogy ne kelljen elindítani a játékot mertszeretnék bele tekerni és köszönöm előre a segítséget és hogy válaszoltál, Szép estét .
#20847
A játék mappájában van egy Replays mappa, abban találod.
Caliph
#20846
ha be van kapcsolva játékon belül a beállításokban hogy mentse el,akkor a játék könyvtárában a replays mappában

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.10.09. 19:35:20

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20845
Sziasztok Azt szeretném megkérdezni hogy a játékon belül amikor végig viszek egy egy adott csatát online hogy hol tudom azt visszanézni videó formájában lehet hogy korábban már volt erről szó de tudnátok nekem segíteni az hol talán Hol tárolja a rendszer illetve hol lehet előhívni?
#20844
Azért korai hozzáférésben mindig könnyebb hozzájutni, jár hozzá port slot is. És aki csak subozni szeretne, annak elég sokat kell grindelnie hogy szerezhessen egyet. Pláne coopban.
Caliph
#20843
vagy vár az ember pár napot,és tech treeből kihúzhatóak lesznek . wg jót kaszál ezzel az "early access" dologgal is 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20842
Az event első köréből 1250 tokent lehet kiszedni, ez az egyik T6-os subra elég. A második körben gondolom ugyanez lesz, csak ott nem ribbont, hanem base xp-t kell szerezni. Ha az is 1250 tokent ad (márpedig annyit fog) akkor vagy kiveszed a másik T6-t, vagy ha ki tudod pótolni, akkor lehet még egy T8 is.
#20841
Ez már korai hozzáférés. Nem kivenni fogják, hanem berakni a tech tree-be. Most ugye még nem fejleszthető, csak az eventből lehet megszerezni.
A ribbont pedig az alapján adja, amit csinálsz. Caliph leirta hogy működik, bár kicsit félreérthetően. Am aki klántag és Navalozik, az onnan ismeri már ezt a táblázatot.
A lényeg, minden nemzethez és hajóosztályhoz tartozik egy mező. 25 ribbont kell csinálni. Ha ez meg van, akkor 50, 75.... stb. Vagyis egy adott nemzet/osztállyal egyre nehezebb megszerezni. Mindig amikor teljesül egy szint, kapsz tokent. Ha nem teljesül, akkor nem kapsz. Itt nyilván előnyben vannak azok, akik több nemzettel játszanak és több osztályt húznak párhuzamosan.
És nem szabad elfelejteni azt sem, hogy ezzel a módszerrel is csak véges számú tokent lehet kiszedni. Nem néztem mennyi a max, de ha azt eléred, utána asszem már csak szenet ad.
#20840
A tengeralatjárok maradnak elvileg nem igaz? mert azt irja nekem 26 nap csak ebből akkor lehet kiveszik stb szerintetek?
#20839
Sziasztok értem köszönöm a sok segitség s hozzászolás ,de mi alapján adja a ribbont vagy tokkenek mert nem mindig és nem halok meg...illetve nem látom ezt hol irja a statisztikában sem
#20838
Egy coop csata átlag 5 percig tart. Rombolóval vagy valami gyorstüzelő/sok ágyús cirkálóval pillanatok alatt össze lehet szedni és ha yolo közben meghalsz, már mehetsz is a kövi csatába, szóval még a végét sem kell kivárni.
Caliph
#20837
az a gond hogy azt vettem észre,hogy hiába lősz össze mondjuk 100 ribbont egy csatában,akkor is csak egy szintet ad meg. szal 25 sub token/csata. így még coopban sem olyan gyors,és asszem 1000 token kell a hatos subhoz. seggelni kell hozzá sokat

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20836
Ha az sem elég gyors neki, akkor nem tudom mi
Caliph
#20835
na,azért coopban még egy kezdő is összelő 25 ribbont egy csatában 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20834
Az ingyenesség nem volt szempont, vagyis nem irta. Egyébként meg, ahogy minden küldi, ez is úgy van kitalálva, hogy a jobb játékosoknak hamar meg van, hiszen nekik jobb a csatánkénti eredményük, gyorsabban haladnak. Aki kevésbé jó játékos, az meg grindeljen. Vagy vegye meg. Ez üzlet. És tudtommal harmadik lehetőség nincs.
Illetve itt ez az 50k free xp-s bundli, de ha ez se subot dob, hanem free xp-t...
Caliph
#20833
ez oké,de 1000 arany egy nyitás. ingyen csak úgy lehet ahogy leirtam korábban. 25 tokent ad egy olyan küldi.
nekem a második ládából az orosz esett ki

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.10.06. 18:24:22

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20832
Ezzel tudsz a leggyorsabban tokent szerezni Pár perc alatt ki lehet szedni vele kb a tokenes jutalmakat.
#20831
Sziasztok 😊
Meglett a prémium japán I-56 , milyen skilleket érdemes rárakni ?
Jah és Wolfpack operation-t kinek lenne kedve csapatni ?
Minimum 4 ember kell hozzá ...
Facebook WoWS csoport nem valami segítő kész 😞

Utoljára szerkesztette: Zoli105, 2022.10.06. 16:23:13

World of Tank és WoWs :Hanna_Justina_Marseille War Thunder : Zoli105 Armored Warfare : Zoli105

#20830
Sziasztok! : Hogy tudok gyorsan sok tengeralatjáró tokkent nem mindig ad nem értem illetve keveset pedig az adott hajó ösztály tipus megyek, Köszönöm előrte is mit lehet tenni?
#20829
Nekem a T8-as németet dobta. Még szerencsém is volt, mert ahogy néztem, T6 is eshet belőle. Az azért tényleg pech lenne.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.10.06. 12:30:03
Caliph
#20828
hehe megvettem 50k free xpért egy tengós kontit és jött belőle 75k xp 😄 nagy eséllyel dobja szal érdemes bekockáztatni

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20827
Köszönöm szépen megnézem stb. Szép estét.
Caliph
#20826
helló

combat missons fül alatt van olyan hogy personal challenges. minden nemzethez tartozik egy sáv,tengó rombi cirka csatahajó és cv. lényegében játszani kell,és 25 ribbont kell gyűjteni egy nemzet egy fajta hajójával.
pl japán romboló,bármelyikkel 5-10 tierig,vagy superrombolóval, gyűjtessz 25 ribbont,aztán cirka bb és cv. aztán mondjuk amcsival ugyanígy,és ezért kapsz toketn meg egyéb dolgokat.
ha megvan a 25 token pl a japán rombolóval,akkor lehet folytatni 50,75,100 ribbonos határokig.
coopban is,randomban is,rankedban is adja,lényeg hogy tier 5 vagy fölötte hajó kell
ribbon= minden szarért kapsz,találat,lepattanó,gyújtás, stb jobb felső sarokban gyűlik a csata alatt
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.10.05. 18:43:39

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20825
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne a tengeralatjáró tokkent hogyan szerzek? Szeretem öket és nagyon jók lennének. Köszönöm előre is .
#20824
Engem érdekelne. Ha egyszer mégis csak rászánod magad, hogy írj egy ilyet, egy olvasód már van. :-)
ozimak
#20823