21953
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Caliph
    #20112
  • Caliph
    #20111
    2 új prém érkezik: t9 japó Iwami BB,4x2 ágyúkiosztással,12km shima torpedókkal és fincsi másodlagosokkal szénért

    t10 német BB ,Mecklenburg,4x4 kis kaliberű főágyúkkal(305mm),torpedókkal,hydro nélkül,jó AA,acélért.
  • rebekakocsis
    #20110
    Akkor kissé megnyugodtam, hogy ne az én készülékemben van a gond.
    :(
  • Caliph
    #20109
    legalább win lett a csata
    modstation kavart be. inditsd el,frissitsd a modokat és jó lesz
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.02.23. 19:28:01
  • Caliph
    #20108
    nemtommost inditottam egfy csatát dettó
    tegnap még jó volt
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.02.23. 19:19:36
  • rebekakocsis
    #20107
    Az mi a franctól van, hogy elindítok egy csatát, csapatlista és indul a buli, de nem történik semmi? Illetve marad a két fél listája, meg hangokat hallok, lőni is tudok, elindítani is a hajót, de nem látom csak a töltőképernyőt.
  • DannyL81
    #20106
    Üldöznek, segítség! Felkérdezett az ellenfél, hogy miért rammoltam le és hogy csak ennyit tudok -e!? Mondom ja, ennyit.
  • DannyL81
    #20105
    Szintet léptem. Tegnap este nem a saját csapatom ekézett, hogy szarul játszom, hanem az ellenfél amiért kivágtam két csatahajóját. Ez a játék tele van pszichopatákkal.
  • Darun
    #20104
    Ez olyan lehet, mint amikor látod, hogy a sorban áll 10 romboló, aztán bedob egy olyan csatába, ahol nincs egy se. Ezek szerint az elmúlt fél évben te kaptad a GoKu-s/Khaba-s csatákat helyettem is.

    Gondolom akik már most Delnyvel meg Preussennel mennek, azok nem 3 nap alatt húzták ki az új hajókat. Tegnap mentem kb 20 csatát, de vagy az új Derby-t nyúztuk, vagy Rankedeztem. Egy csatát mentem de Witt-el, de nem rémlik hogy lett volna FdG vagy Tashi. De nyilván ez nem is mérvadó.
  • Caliph
    #20103
    én több tashival és FdGt látok inkább,mindenki húzza az új hajókat :)
  • DannyL81
    #20102
    Nem ugyanabba a moziba járunk akkor.
  • Darun
    #20101
    Igen, csütörtök óta népszerű, tegnap az egyik csatában a 10 BB-ből 7 GoKu volt. Meg mondjuk az elmúlt két hónapban is lehetett látni, bár gyakorinak azért nem nevezném. A tavalyi év második felében viszont talán csak a Repu múlta alul, amit nem is igazán értek, hiszen a francia BB ág minden szinten jobb.
  • DannyL81
    #20100
    GK azért szerintem elég népszerű. CB-n és Ranked-en rengetegen tolják vele, bár Schliffen most már alátesz.
  • Darun
    #20099
    Miért van az az érzésem, hogy azért a Khaba és a GoKu lett kiválasztva szenes hajónak, mert ez a két ág volt a legnépszerűtlenebb, és igy most egy csomóan kihúzták mindkettőt free xp-ből? Am hogy megérte e, más kérdés. Fullos kikötővel 17M egy hajó, ebből 10-t visszakaptunk. Viszont az egyik szakasztársamnak nem volt rá pénze, csak kihúzta free xp-ből a GoKu-t. Ő megkapta a hajót, de nyilván a 10M-s kompenzációt nem. Akkor most ki járt jobban?
  • Caliph
    #20098
    delnyt kivettem free xpből,de a FgGnek neki kell állni mentem már pár kört ma,nem vészes,de nem fogom élvezni :D ráraktam minden flaget meg camot ami xpt ad,beült Lütjens bácsi aztán hajrá
    és mindezek mellé lesz egy olyan érzésem hogy a GK jobb...német szórás,jobb a több ágyú :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.02.19. 18:01:54
  • carp3tm0nster
    #20097
    A 20m pénz nem nagy vigasz azzal szemben, hogy az FdG-t ezek szerint megint ki kell maxolni. Van 130 milla a zsebben, de idegrendszerem nincs a megint kihúzáshoz...
  • Caliph
    #20096
    pont ez a bajom,hogy a freddy elég nemjó :D az hogy kaptunk kreditet az oké,visszavettem a freddyt,felraktam rá a modulkat,és volt nincs kredit :D
  • Darun
    #20095
    Ugyan igy volt. Ott is újra kellett húzni a Donskoi-al a Nevskyt, nem kaptuk meg azonnal. Most viszont akinek meg volt mind a kettő, az kapott 20M credit kompenzációt, 2 port slotot meg perma camot mindkét hajóra. Engem csak azért zavar, mert mind a két kilences olyan retek, hogy nem sok kedvem van megint kihajózni velük.
    Am a Tashin az a 10 sec-es kormánylapát kitérités az mi? Hát a cirkálóknak hamarabb kitér!
    A Preussen meg a GoKu között meg annyi a különbség, hogy a Preussen is 457 lövegeket kapott, de csak 4*2. Mint a Conqueror/Thunderernél.
    Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.02.19. 00:58:52
  • DannyL81
    #20094
    Jah, végig kell.
  • Caliph
    #20093
    most akinek megvolt a kurfürst meg a khaba,most tényleg végig kell húzni megint e kilencest hogy megkaphassuk az új tizeseket? mekkora szánalmas húzás...régen a moskva nevskynel nem igy volt nem?
  • Toweliee
    #20092
    Jaaa, igen, így!!
  • Darun
    #20091
    A kopottságát tudtommal nem, az alap camokhoz lehet kioldani alternativ mintát.
  • Toweliee
    #20090
    Az exterior-ban lehet.
  • rebekakocsis
    #20089
    Lehet valahol állítani a hajók festésének kopottságát? Vagy rosszul emlékszem és nem lehet?
  • DannyL81
    #20088
    Én próbálkoztam King George-al, meg Sinop-al is, de Brawl-on nincsen meg az a távolság amiről hatékonyak tudnának lenni. Ha meg bemész a sűrűjébe, akkor jönnek a torpedók és matt. Már pedig be kell menni, főleg hogy 2-en vagytok a csapatban, különben megy a bubogás.
    Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.15. 09:52:56
  • Darun
    #20087
    Brawlon azért népszerű, mert mozgékony, és a torpedók/gyors reload/másodlagosok nagyon opvá teszik. Ráadásul sokkal jobb páncélja van, mint a Heinrichnek, ami tényleg BC-ként került be a játékba. Ott mondjuk a gyengébb páncélt valamennyire kompenzálja a hydro. Érdekes, hogy se amerikai, se orosz, se japán, se francia BB-t nem láttam Brawlon.
    Vannak akiknek pont az OP hajók nem jönnek be. Az egyik szakasztársam szintén az általában népszerűtlenebb BB-ket preferálja. Neki azok jönnek be, bár nyilván nem azért, mert amúgy népszerűtlenek.
    Nálam a Georgia az ami kuka lett, semmi értékelhető eredményt nem tudtam még vele elérni. Ellenben pl az Izumot és az Ibukit meg imádtam.
  • DannyL81
    #20086
    Brawl-on a mozgékonysága és a torpedói miatt is népszerű. Én továbbra is tartom, hogy ez nem BB hanem battle cruiser, de kétségtelenül érdekes darab. Nekem nem jött be, bár ez nem mérvadó, mert a Stalingrad se.
    Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.14. 18:13:15
  • Darun
    #20085
    Nem véletlen volt Brawlon is az egyik leggyakoribb BB. A lőtávja miatt még T9-ben is megállja a helyét.
  • lonvard
    #20084
    Scharnhorst

    Megint csak azt kell mondjam: imádom. Ha valaki nem akar stresszelni ebben a játékban, akkor ez a hajója. Mai első játékom, 6-7-8 tieres csata, ez a hajó 7-es ugye, és akkor annyi a játék, hogy kényelmesen úszkálok, relatív gyorsan töltök, gyors vagyok, közelre-távolra veszélyes vagyok, repülőket lődözöm, és akkor egy laza 86k-s damage, 30k damage repülőre, Top2-es helyezés, és tök élveztem. Ez a hülyegyerekek hajója. :D Ezzel egy Down-kóros a középmezőnyben végez, minden csatájában. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.02.13. 17:01:35
  • Xsillione #20083
    akkor minden lényeges elem megy...
  • Darun
    #20082
    Szerintem könnyitsük meg a saját dolgunkat. Mi az ami működik a játékban? Ez egy sokkal rövidebb lista lesz, úgy érzem. Kezdeném is:
    -a bankkártyás fizetés működik
  • Caliph
    #20081
    tudom sokan útáljátok flölöt ,de bakker...mi lehet ebben a játékban még elkúrva? már a sokadik skill ami papiron működik csak :D


  • Toweliee
    #20080
    Szia, próbáld meg a TFK-t, llw99-re írj.
    Utoljára szerkesztette: Toweliee, 2022.02.05. 22:59:51
  • Darun
    #20079
    Pont forditva.
  • Metwolfi
    #20078
    Nálam már volt olyan hogy full real playerek voltak T10-el, ki is kaptunk mint a szél a másik oldalon. Persze ez kb 50-ből 1 csata volt, a nagy átlag 1 player volt + botok.
  • DannyL81
    #20077
    Én a T9-10-es oldalon 2 igazi játékosnál többet még nem láttam, de inkább az volt, hogy 1 player + 5 bot. Na ott még egy GK-val is nehéz érvényesülni mikor rád ront 10db T8-as. Nem is tudom ezt hogy gondolták.
    Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.04. 20:03:58
  • Caliph
    #20076
    nem csodálom,több a bot mint a player :D és a t10 kb még botokkal is átgázol a kis csapaton :)
  • DannyL81
    #20075
    Vágja valaki, hogy ez mire jó? Twich-et néztem és utána jött fel ez a combat mission. Valami "portal token" vagy mi a jóság.

    Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.04. 18:39:09
  • DannyL81
    #20074
  • DannyL81
    #20073
    4 hajó különbség van. Szerintem ezekkel a botokkal az elején elveszik a nép kedvét a továbbiaktól. A várakozási időt kellett volna kitolni, hogy teljes csapatok legyenek. Egyébként meg hülyeség az egész T9-10 token. Lett volna mindkét oldalon ember anélkül is, hiszen 4 hajó különbség kiegyenlített és én pl. a Massa miatt örültem ennek az egésznek, nem is nagyon akartam T10-el játszani, biztos mások is vannak ezzel így. Arra ott a CB meg a ranked. Szóval szerintem átgondolatlan és öngól.
    Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.02.04. 07:36:09