21950
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Caliph
    #20149
    ha nem korlátoznák,akkor bbnek csak ohio lenne bent,cruiser csak petro lenne,a cv meg fdr vagy nakhimov :D aki nem ezeket viszi be már hátrányban van :D
  • DannyL81
    #20148
    Na értem, de ez faszság. Eleve csak 1-et lehet táncba vinni, akkor nem mindegy? Ráadásul tree ship, tehát bárki is hozzájuthat.
  • Darun
    #20147
    Túl sok volt belőle és túl OP
  • DannyL81
    #20146
    Arról van valakinek infója, hogy Petrovics elvtársat miért pattintották ki CB-ről? Nem játszaható hajó lett, pedig szerintem a season elején még az volt.
  • Caliph
    #20145
    bármit veszel annak a 100 százalékát megkapod dublonban :)
  • DannyL81
    #20144
    Na ez a 100% cash back is gyakorlatilag egy 50%-os kupon. Mert ugye pl. dubinál veszel mondjuk 10.000 dubit, és még pluszba visszakapsz 10.000 dubit. Azaz 10.000-et fizettél és 20.000-ed lesz. Asszem kihagyon, nem vágyom most semmire, megvan minden, csak az Ohio-ra hajtok, de az elérhető közelségben van már költés nélkül is.
  • tutyimutyi2
    #20143
    Azért kicsit defektes szerintem a kupon, kaptam 200%-os cashback kupont és úgy voltam vele hogy ez túl jó ahhoz hogy veszni hagyjam úgyhogy vettem 2500 goldot ami mellé elvileg 5k-t kellett volna adnia de úgy gondolta hogy elég lesz csak 4925 gold :P
  • Darun
    #20142
    Egészen pontosan úgy működik, hogy amit veszel, annak megfelelő mennyiségű dublont irnak jóvá. Tehát ha veszel egy 20k dublonos hajót, akkor mellé dobnak még 20k dublont is.
  • DannyL81
    #20141
    OK megvan az infó. Akár 50.000 doubloon értékben adnak vissza, ez azért komoly. Ha veszek 50.000 dubit, akkor 100.000-et kapok végül. Ez azért elég zorkó.
  • DannyL81
    #20140
    Szülinapomra kaptam 2 super kontit, meg 7 nap prémet eddig megvagyok. :)
    Viszont azt is írták, hogy kaptam valami 100% cash back coupon-t a prémium shop-ba. Azt tudja valaki hogyan működik?
  • Darun
    #20139
    Aki még nem választott magának csapatot az eventhez: a Dardo e Folgore csapat áll legjobban pontokkal, tőle balra haladva egyre csökken a csapatok pontszáma. (tehát a Soldati e Capitani áll a legkisebb pontszámon)
  • Toweliee
    #20138
    Gyertek a TFK-ba.
  • rebekakocsis
    #20137
    Ez melyik klán, ha szabad kérdeznem?
  • Darun
    #20136
    Nálunk pl van hely. Elvárás annyi van, hogy a klán Discord szerverére gyere fel, ha játékban vagy, illetve a hétvégén ha játszol, akkor kapcsold be a Navalt (igen, sajnos vannak akik még erre sem képesek). Vannak nálunk kezdő játékosok is, akiket segitünk (ehhez azért előny a Discord használat), illetve ha előre tudod hogy hosszabb ideig nem leszel aktiv a játékban, azt jelezd a vezetőségnek. A CB-n van részvétel nem kötelező, ahogy a felvételnek nem követelménye a T10-es hajó megléte sem. Viszonylag kiterjedt kapcsolatunk van több magyar klánnal is, tehát ha valaki szakaszozni szeretne, sokkal könnyebben talál magának társat, hiszen nem csak egy klán tagjai érhetőek el. Fizetett politikai célú hirdetésünket hallották.
  • Plata
    #20135
    Van egyáltalán olyan klán akinél nem elvárás mindenféle fasság?
    WoT-ban évek óta a HOAX-ban vagyok,teléjesen jó klán,nyugis az élet.
  • tutyimutyi2
    #20134
    Hm akkor már csak keresnem kellene egy casuál klánt magamnak.
  • Darun
    #20133
    Naval Battle. Mivel csak olajfarmolásra van, értelemszerűen csak klántagok számára elérhető. Minden héten hétfőn indult, két fázisból áll. Az első az előkészületi fázis, ekkor hétfőtől péntekig xp-t vagy sebzést kell farmolni. Ha sikerült a klánnak összeszedni a kvalifikációs minimumot, akkor pénteken összesorsol egy másik klánnal. Ezután mindkét klán kap egy mostani Personal Challenge-hez hasonló táblázatot, ahol hajóosztályok és nemzetek vannak. itt adott mennyiségű xp-t vagy sebzést kell elérni. Ha megvan, kapsz egy csillagot (minden héten van 5 kiemelt tipus is, ezekre dupla csillag jár). Hétfőn hajnalban az a klán nyer, aki több csillagot szerzett. Mindkét fél kap olajat, a győztes klán többet. Illetve nemrég kitalálták hogy időnként legyen group Naval, itt kb 20 klánt dob össze és az elért helyezés alapján osztanak ki olajat.
  • tutyimutyi2
    #20132
    Mi az a Naval amiröl beszélsz?
  • Plata
    #20131
    WoT-ban a magyarosítás hivatalos,a launcherben eleve benne van a magyar nyelv.
  • Darun
    #20130
    WoT-ba évente kétszer szoktam belépni, egyszer a szülinapi, egyszer meg a karácsonyi ajándékot veszem át. És kb ennyi.Fater szokta emlegetni ezt a Battle Pass-t, erről is csak tőle tudok. Bár vicces, mert ha jól emlékszem, ezt a Wg spec az Armored Warfare-ből nyúlta (ott mintha előbb lett volna)

    A WoWs-ban meg talán egyszer használtan magyarositást kb 30 percig. Nem értettem, hogy amit forditótt küldetés szövegét, az mi rák akar lenni, ezért inkább visszaállitottam angolra. Azóta se hiányzik a magyar.

    A Brawl ilyen spéci játékmód mint az Arms Race is. Legutóbb 3v3-as felállásban ha jól emlékszem T7-es hajókkal kellett menni, de volt már (tavaly) T8-as 1v1 is. Kicsi mappok vannak, vagy epicenter, vagy nagy foglaló és benne kis foglaló felállásban. Van hozzá küldisor is, a végső jutalom asszem 15k szén. Egy hétig szokott tartani és évente talán 3-4 alkalommal van.
  • Plata
    #20129
    Tévedtem a kötelesség útja kéthétig tart,most kezdődött az új.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.15. 18:04:15
  • Plata
    #20128
    Te szerintem a WoT magyarítása nem gépifordítás.
    Azok mind gázok és tele vannak agyhalott hülyeségekkel.
    Akkor tele lenne olyan blőd szövegekkel hogy játszani sem lehetne a röhögéstől.
    WoWs magyarítása az lehet hogy gépi,mert elég furi.
    Na és vannak benne érdekes dolgok,általában a gépi fordítások kb kutyagumit sem érnek.
    WoT magyarítása viszont jó,nem igazán találni benne hibát.
    WoWs magyarítása meg csak moddal elérhető és attól meg eléggé be bugol a játék,ami tipikusan a gépifordításokra igaz.
    mert általában csak elszarják a játékot.Egyszer kétszer feltettem,de nem volt igazán jó.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.15. 18:01:07
  • Plata
    #20127
    Mi a rusnya magdi bánatos kutyája az a brawl?
    Rankeden kapott acélból én szenet veszek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.15. 17:50:48
  • Plata
    #20126
    Neem battle pass más.
    A kötelesség útja az a klán ablakon van,minden nap meg kell ölni félmilla tehenet,ötezer vadkutyát,meg vajat is kell köpülni 5 tonnát.
    Na jó nem tudom mit kell csinálni,de rohadt sok jutalmat kapsz cserébe,egyedi festéseket,xp könyveket és még sok baromságot.
    Lényeg hogy sokat kell játszani hozzá.Asszem hetente resetelődik.
    Van egyéni jutlaom és klán jutalom,ha elérsz x szinten a küdleikben kapsz jutalmakat,ha a klán is eljut x szintekre ott is kapsz jutalmat,a klán jutalma sokkal jobb.De ahhoz marha sok xp kő.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.15. 17:49:18
  • Darun
    #20125
    A Battle Pass tényleg kötelesség útjának van forditva a WoT-ban? xD Úgy látom azért van még mit tanulnia a gúgliforditónak.

    Acélt kapsz Rankedért, nem szenet. Szenet sokkal könnyebb szerezni, ugye ott van a napi 3 konti, napi küldi, meg a Brawl ad nagyobb nagyobb mennyiséget. Illetve SC is dobhat. A prém itt csak annyiban számit, hogy a csatákért kapott több xp-ből hamarabb meg van a napi 3 konti.
    Olajat akkor termelsz, ha konténert kapsz, ez nem csak a napi lehet, hanem bármilyen konténer. Illetve a klán csatás küldik is adnak, meg minden héten a Naval-ból is lehet kiszedni, a klán akkor is kap, ha amúgy a hétvégére nem sikerül elérni a Naval kvalifikációs szintet.
  • tutyimutyi2
    #20124
    A ranked a season végén ad szenet? Csak mert season közben "csak" acélt ad x mennyiségű győzelemért.
  • Plata
    #20123
    Szerintem amiben én vagyok az elég inaktív,azt látom hogy mindenféle marhaságért kapok olajat.
    Keveset játszok,így nagyon sok mindenről gőzöm sincs.
    Azt hiszem szénre 10%-ot ad.
    Mert ha kapok ládából mondjuk 400 szenet akkor 400+40-et kapok.
    WoT-ban tudom hogy elég aktív vagyok,mert általában azok közt vagyok akik sok kötelesség útja baromságot teljesítenek,általában a nemprém kötelesség útja küldiket mindig megcsinálom,ami prém azt nem mert ritkán van prémem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.15. 17:01:46
  • Caliph
    #20122
    naval base a neve

    https://wiki.wargaming.net/en/Ship:Naval_Base

    minden klántárs minden csatával olajat termel,amiből épületeket lehet felhúzni ami extrákat ad minden klántársnak

    csatánként +xp,javitási költség csökkentés,árkedvezmény az új hajóra,+százalék szénre,acélra,+rp a büróhoz,free xp,commander xp...pár százalék,átlagban ilyen 5-10 százalékos extrára kell számítani

  • Plata
    #20121
    ŐŐŐ,mi a túró,klánokban még ilyen is van?
  • Kotomicuki
    #20120
    Klánban, ahol épület is van a bevételnövelésre, napi 2 órával, fél-háromnegyed év.
  • Plata
    #20119
    Nekem pár év,de ha rendszeresen játszol nem olyan sok,plusz érdemes menni rankedre,ott is kapsz sokat,de azt én rühellem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.15. 10:59:14
  • tutyimutyi2
    #20118
    És mennyi idő mire összejön az a 230k környéki szén?
  • Plata
    #20117
    Azt.
    Én is torpedós dd-t szeretem.
    De ezen négy torpedó van,amit csak fix szögben lehet kilőni,nagyon kis szögben.
    Mind a két oldalon 2-2 torpedó.Viszont az ágyúja cseszett jó.
    A torpedója 16 klilóméterre megy el,elég gyors asszem.
    Az ágyúja 13 kilóméterre lő,veszett gyorsan tölt.
    Elsőre mikor lőttem vele csak lestem hogy mi a szent szarkaláb ez.
    Három ágyúja van,de mire az utolsót elsütöd az első már újra is töltött szinte.
    Na és valami eszetlen jó repülők ellen.Még csak T10-es csatában mentem vele párszor,de eszement jó repcsi ölésre.
    Hogy még egyszer mikor lesz T10 hajóra szenem ki tudja,két három év.Csatahajót akartam venni a szénből,de elkúrtam,majdnem írtam a supportnak hogy légyszi adjátok már vissza a szenet mert hülye vagyok és mellé nyomtam.De az ciki lett vóna.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.14. 19:46:54
  • Count Adyn
    #20116
    Elsőnek mindenképp egy 9est érdemes venni mert azok keresnek legjobban krdeitet
  • Caliph
    #20115
    Shermant? elég faszányosnak néz kis,videókon tarolnak vele ha kiadja...én jobban birom a torpedós ddket,úgyhogy ez kimarad nekem.
  • Plata
    #20114
    Nem könnyű vele játszani.
    Elkövettem egy hülyeséget én is,nem figyeltem oda és megnézés helyett megvettem a 10-es amcsi DD-t,hát nem mondhatnám hogy nekem való.De elbasztam tudom,de mostmár mindegy,máskor jobban figyelek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.14. 19:20:50
  • tutyimutyi2
    #20113
    Első nagyobb szintű prémhajónak megéri megvennem a blyskawicát kuponnal harmincpárezer szénért?
  • Caliph
    #20112
  • Caliph
    #20111
    2 új prém érkezik: t9 japó Iwami BB,4x2 ágyúkiosztással,12km shima torpedókkal és fincsi másodlagosokkal szénért

    t10 német BB ,Mecklenburg,4x4 kis kaliberű főágyúkkal(305mm),torpedókkal,hydro nélkül,jó AA,acélért.
  • rebekakocsis
    #20110
    Akkor kissé megnyugodtam, hogy ne az én készülékemben van a gond.
    :(