World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DannyL81
#20972
Ha menet közben veszem meg a prémium pass-t, akkor visszamenőleg is megkapom a prémium cuccokat vajon?

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Caliph
#20971
na battle pass kihúzva, mysore esett még az 5 mega kontiból,kettőben kredit volt,kettőben meg szorzós cuccok

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.05. 21:14:44

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

ozimak
#20970
Én kösz. Gondolom neki se esik jól a nyilvános megaláztatás...
Tono34
#20969
Továbbítottam. Köszi.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

DannyL81
#20968
Végül egy Gallant meg egy Hill csak kiesett kontikból nekem is. Nem játszok DD-vel. <#nevetes1>

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

DannyL81
#20967
"As we previously announced, we were planning to relaunch the Player Birthday campaign by 23rd December.
Now we have a bit of an update for you. We can confirm now, that this campaign will be relaunched within 24 hours.

All affected players, that didn't receive their Birthday rewards (2x Supercontainers, 7 days of Warships premium and 100% cashback coupon), should receive those upon first login from 24th December until 18th January.

We would like to apologize for any inconvenience caused by this delay."

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

ozimak
#20966
2 hónap késéssel ugyan, de megkaptam a születésnapi cuccokat <#fejvakaras> Érdekes... na persze nem bánom <#hehe> Nagyon teper a WG a giftekkel...
#20965
Brawlról jut eszembe,nem szándékosan mentem arra,figyelmetlen voltam.
Mikor láttam hogyx 1v1 akkor jöttem rá hogy nem random operationra mentem.<#nyes>

Ellenfelem Bismarck volt.
A torpedóra úgy néztem nem is gondolt,plusz előnyöm volt hogy a radar nekem őt felfedte.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.22. 12:24:59

#20964
Én magam reportolom az ilyet, aztán szevasz. Egyedül az szokott zavarni, ha utána még füstölgök rajta. De ennyire "utána menni" szerintem felesleges. Ahogy Flambass is mondta, a "legjobb" az egészben, hogy a reportnak sincs semmi következménye.
#20963
Az illető Tono klántársa, nem tudom ő milyen sűrűn jár erre. Illetve a klán egyik tisztje Greenbeard, aki maga is streamel.

Az ilyen suttyóságot mondjuk tényleg nem értettem soha. Valaki megölt, mert jobb nálad, vagy épp szerencséje volt. És akkor mi van? Pont tegnapelőtt Rankeden háromszor egymás után berakott ellenem egy csávót Gorizia-val. Kétszer ő ölt meg. Harmadszor úgy menekültem meg/el, hogy 500 HP-m maradt. Eszembe sem jutott ráirni, hogy mekkora lúzer. Jól játszott, legyőzött, ennyi. Az éjjel Brawloztam egy Atlantico ellen, aki szitén megevett (még a meccs elején rám irt, mert azt hitte az előző csatában is velem találkozott és csata közben beszélgettünk (30-es reload time előnyei xD)). Neki meg dicséretet is adtam, mert egyrészt jó fej volt (ami manapság ritka a játékban) másrészt jobb volt nálam. Van ilyen. Én attól nem leszek szegényebb, hogy ezt elismerem. (és utána én is mentem 3 Atlantico-s kört, ha már megvan, az utolsót nyertem is xD)
Én mondjuk nem értettem Flambass-t, egyedül tolt egy oldalt 2 BB ellen és ott volt az enemy DD is. Most beleállhatnánk abba is, hogy menyire jellemtelen, gyáva dolog volt a full HP-s Thundererrel egyedül hagyni az Ohio-t. Az is elmond pár dolgot a csávóról, hogy bár 47%-os a győzelmi aránya, 60% felett van a túlélésije. Szóval egy igazi gyáva féreg (mondjuk ez látszik is a videóban is) Am meg mit gondolt? Ott maradt egyedül. Lehet csak azért szólt be, mert romlott a túlélési aránya? Mondjuk ez a "csiter noob" a tipikusan buta emberek beszólása. Azt persze nem tudta megmondani, hogy mi volt a csit.
#20962
Nézd engem soha nem érdekelt egy hangyányit sem hogy mit mond nekem egy tök idegen.
Hidd el rengetegszer ugattak már le WoT-ban,de sosem zaklatott egy csöppet sem,sőt inkább még jobban felidegesítettem őket azzal hogy normálisan sőt tök nyugisan és poénkodva válaszoltam nekik.
Régen mikor még WoT-ban is volt közös cset és lehetett játék közben egymásnak írni én rengeteg alkalommal áltam le dumálni ilyenekkel,sosem kaptam büntetést mert csúnyát írtam volna nekik.
Azért igen mert orosz srácnak mondtam hogy írjon már emberi nyelven mert a klingont nem értem.<#zavart1>
De azért mert magyarokkal leálltam vitázni nem.Max ők.
Mindig viccesre vettem a dolgot ha leálltam vitázni.
Pár begőzölt hülye magyarról volt is egy rakás screen shotom. <#nyes>
Gyűjtöttem őket régen.
Amikor még T49 és M4 ágyúja nem volt nerfelve rengeteg csaló hacker és hasonló beszólást kaptam.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.22. 10:36:47

ozimak
#20961
Mondjuk az ilyen emberekkel szemben nálam 0 tolerancia van érvényben. Pont leszarom. A cél szentesíti az eszközt alapelven. Ha valaki ennyire leszar maga körül mindenkit, plusz még egy arrogáns baromf*asz, akkor nem érdemel semmilyen tiszteletet. Még az alapvetőt sem.
#20960
A magyar puszta igazi harczosa...

(Bár Flambasstól sem volt túl elegáns húzás a személyes konfliktja okán más játékosokat, különösen az enemyt ara kérni, hogy reportolják ezt a szellemiekből felmentett szerencsétlent...)
ozimak
#20959
Ő biztos most kapta meg egyben az éves adagot... de lehet bedobott rá egy xanaxot is.
#20958
Hááát,ha tényleg osztanak rumot a tengerészeknek akkor én is jövök.<#nyes>
Sajnos nagyon sok ilyen hülye van.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.21. 21:37:40

ozimak
#20957
Édesf*szom... egy újabb magyar idióta járat le minket. Remélem büszke magára a gyökérje. Meg a "Rumot A Tengerésznek" klán is... Ha valaki ismer onnan vkit vagy netalántán személyesen ezt a feltehetően 47 éves ürgét, üzenem neki, hogy legalább tanuljon meg angolul írni ha már f*szságokat írogat. Nem mellékesen inkább tanuljon meg játszani, mert pont az ilyen fogyatékosok miatt olyan a játék amilyen. B-A line egész meccsen egy Thundererrel gold ranked-ben. 47% WR warrior. Kemény 36% WR Thundererrel... és nem jön rá magától apám, hogy vmit rosszul csinál. Sőt még másokat cheaterez le. Mer' ennyi esze van. Ja és köszönjük! Inkább uninstall azt menjen kapálni a f*szba. Több hasznát vesszük.

DannyL81
#20956
Csak én vagyok akkor ilyen balf*sz? 5 mega gift, 3 kicsi gift azt lóf*sz. Sok szén, 30 nap, meg egy rakat zászló meg fiszf*sz lóf*sz. Még jó hogy pénzt nem adtam érte.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Caliph
#20955
én behúztam,van egy hónap még,kari alatt valszeg lesz több időm tolni

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

ozimak
#20954
Az a baj, hogy amennyit mostanában játszok a büdös életbe nem érnék el az 50-es szintig 😄 És a plusz missionöket meg asszem csak a 3. csomag adja. Az meg már drága azért.
Caliph
#20953
esetleg megfontolandó a battlepass is most,25 tokent dob a végén ami ugye 5 nagy konti,hátha egy hajó is belefér még az ötbe 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

ozimak
#20952
Nyilván, persze. Ingyé vót 😄
#20951
Azért az se rossz (már a hajó arány, meg a prém+arany)
ozimak
#20950
Én is kinyitottam az idei ingyenes santa konténereimet.
4 hajót dobott, ami nem rossz arány, cserébe mind a 4 tier 6-os :/
Novorossiysk, Schönberg, Repulse, és utoljára a Mysore... Legalább az egyik lehetett volna tier 7 vagy 8 :/
A Repulse-nak még talán örülök is, de a többi :/ Viszont bebiztosítottam magam a jövő évre is premiummal 😊 Bedobott egy 180-ast, így már van majdnem 450 nap 😄 Dubiból is dobott vagy 4k-t. Plusz az apró.
ozimak
#20949
Utóbbi lesz az 😊 Grat!
Utoljára szerkesztette: ozimak, 2022.12.13. 21:34:16
#20948
Én egy közepes és két nagy konténert szereztem, és mindegyikben hajó volt. VI-Virginia, VIII-Ochakov, és VIII Constellation. Minden nap kinyitottam egyet. Lehet, hogy ez a titka. Vagy szupernagy mákom volt.
DannyL81
#20947
Ja, igaz is. Már megint magamból indultam ki. 😊

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#20946
Nekem esett egy amcsi Flint cirkáló, egy olasz cirkáló (Duca d'Aosta), egy orosz DD (Okhotnik) és a brit Indomitable hordozó. Ezen kívül 15 milla kredit, 5k dublon, és 50-50 kék economy bónusz. Szerintem annyira nem rossz.
#20945
A szakasztársamnak Mo és Leningrad esett.

A karácsonyi küldisor elkezdéséhez kell a DY-s Renown. Elsőre nem értettem, miért nem tették be a shopba. Régen ezt csinálták. Miért éri meg nekik jobban az, hogy dublonból kiveszi valaki a nagyobb startert? Nekem eddig úgy tűnt, hogy amit lehet azt pénzért próbálnak elpasszolni, mert aranyat lehet "olcsóbban" is szerezni.

#20941 Szerintem ők úgy gondolkodnak, hogy miért adjunk valamit 5 Ft-ért, ha 10-ért is el tudjuk passzolni? Az hogy egy tech tree hajót EA-ban el tudtak passzolni aranyért, nem is kevésért, őket igazolta. Ha nem vitték volna le a perma camo árát, sztem akkor is lenne aki megvenné normál árán. Nyilván igy többet tudnak eladni, pedig ez csak egy skin.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.12.12. 11:07:46
Caliph
#20944
te mindig is mákos vótá 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

whiskeyman
#20943
A tegnapi elsőből Kearsarge esett 😄

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

Caliph
#20942
az is fura,hogy néztem youtubeon pár mega gift kontis nyitó videót: többségében esett a prém orosz tengó(nekem megvolt) a boise és a yukon is ami nekem is pottyant
huron volt még ami sok embernél megjelent , szal akinek esett hajó,az általam nyitott 6 hajóból biztos nyitott kettőt ő is 😄 volt akinek esett Ise,kilencesből egy daliant láttam ,több kilencest nem láttam azok között amit néztem youtubeon
20 kontis nyitásoknál,2-3 hajó mindig esett legalább akiket néztem
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.12. 09:52:02

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

DannyL81
#20941
Nem is értem ezeket a dolgaikat. Nekik nem mindegy hogy a semmit 5 Ft-ért vagy 10 Ft-ért adják el? Főleg hogy 10 Ft-ért nem fogják eladni így, az 5 Ft-ot meg bukják. Furcsán gondolkoznak.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Caliph
#20940
pedig sokkal nem maradtál le,szeptember elején még simán adta 😞

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

ozimak
#20939
Akkor neked még mákod volt a szülinapi akcióval 😊 Nekem októberben már lófasz volt, nem szülinapi kupon 😄 Írtam is a supportnak pár nap eltelte után, visszaválaszoltak hogy befejezték. Alig egy évig élt. Pedig én is gyúrtam rá, dubi vásárláshoz jól jött volna.
DannyL81
#20938
Nekem ma 30 nap esett ki az SC-ből.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Caliph
#20937
na,mai első napi konti: super. 100 flag 😄 mondtam hogy két évig nem fogok semmi értelmeset látni 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#20936
mind mega volt. 5 konti jött a t10ből,meg 10 vettem aranyból. szülinapi kupont aranyra költöttem ,és duplán adja,meg esett év közben is párezer. még van vagy 5k. év végén szoktam mindig féláras 1 éves prém time-ot venni,de van még vagy 250 nap prémem,ami esik még innen onnan kiadja már a jövő évet.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.11. 16:10:48

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

ozimak
#20935
A 15ből mennyi volt a mega? Nem rossz arány 15 kontiból 6 hajó 😊
DannyL81
#20934
Warspite azért fincsi.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Caliph
#20933
no...nyitottam amit lehetett: Boise,Indianapolis,yukon,agincourt,warspite,kidd hajó 5k dubi,a többi szir szar mellé. 15 kontiból. összeségében egyik hajó sem kedvenc,vagy vágytam rá,de úgy érzem oké. asszem ezzel ki is nulláztam a jövő évet is 😄
most két évig nem látok hajót ládából 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.10. 20:05:51

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20932
Én is erre tippeltem,máskor ha oldalba nyomok egy cruisert akkor kiröhög hogy overpen vagy rikoshé meg anyám kínja.

DannyL81
#20931
Vissza akarnak édesgetni. <#vigyor>

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#20930
Tegnap este én is be léptem.
Van kemény 4 darab T10 hajóm.
Gondoltam velük megyek egyet.
Montanaval olyan szépeket lőttem.
Csodálatos módon valami firlefrancos nevű T10 cruiserbe három citadellát lőttem.Valami ferdeszemű neve volt. XD
Bezzeg amikor játszok vele rendszeresen akko max overpent lő.Most egy csatában öt citadellát lőtt.

DannyL81
#20929
Jaja, én is. 104 T5-T7 hajóm van, dőlni fog a szén. Rámegyek a Máltára. 😊

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Caliph
#20928
én csak ma /holnap esek neki a hajóknak...szeretek kivenni mindent,low tierből kezdve.még coopban is elleszek hétvégén vele 😄

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.09. 19:30:01

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

DannyL81
#20927
Néztem én is videót, én sem voltam elragadtatva tőle, asszem kihagyom. 20db T10-es hajóm van, azért kiszedtem 4 mega gift kontit. Volt benne sok economy szar, meg sok szén, ami mondjuk nem rossz. De kicsit többet vártam.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Caliph
#20926
Brawling cirkáló torpik nélkül. érdekes elképzelés,egy olyan állapotában a játéknak,amikor nem nagyon mer még a bb sem támadni 😄
5k dubért viszont sztem megéri ha a többit kifarmolod,erős másodlagos fegyverzet viszont pontatlan,csak 8 ágyú,de német ap,60 másodpercig lángol ha gyújtanak ez már csatahajós időmennyiség 😄 és gyors+hydro

én nem érezném jól magam benne a videók alapján amit láttam,aztán igy hogy nem próbáltam,ki tudja.
én mostanában csak a 10es hajókért farmolnék,most is csak 10re kapsz certificatet amiért lehet santa kontit húzni
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.09. 13:55:57

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

DannyL81
#20925
Mit gondoltok az Admiral Schröder-ről? Érdemes hajtani érte?

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

DannyL81
#20924
OK, köszönöm nektek! Akkor próbálkozom a Marceau-val. 😊
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.12.03. 05:09:03

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

#20923
Brawl nem játszik?
Esetleg német dd, hydro+engine boost, vagy valami angol származék hydro+füst/engine boost.