21953
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • DannyL81
    #20192
    Olyan csúnyák vagytok, hogy ilyeneket mondtok! Lehet tojást gyűjteni. A számláló nem működik, de elvileg lehet...
  • ozimak
    #20191
    A lehető legrosszabbkor... Ahogy Flolo is mondta: Kb most van a legrosszabb állapotban a játék a megjelenés óta. Én konkrétan 3 hete egy meccset se játszottam. Asszem rekord.
  • Caliph
    #20190
    supercarrier és tengeralattjárók :D
    persze függ attól mivel szeretsz játszani,sok a radaros/hydros hajó,szinte mindig van cv vagy tengó
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.04.13. 10:17:55
  • carp3tm0nster
    #20189
    Sziasztok!

    Nagyobb kihagyás után újra belevágok ebbe a csodába. Milyen szopatásra számítsak? :D
  • Caliph
    #20188
    super carrier,kettő is van,az amcsi United States és az angol Eagle. ez az erősebb,az angol t10 es Audaciakármi torpedósait és bombázóit kapja,illetve jet taktikai rakétás,torpedós,bombázót

    az amcsi verzió a Midway dive bombereit és rakétásait kapja(és ezért is gyengébb,a rakétások mostanában nem érnek sokat,kivéve persze az oroszt :D ) és jet taktikai gépeket mint az angol változat.

    a működését meg látod a vidiben :D
  • pajer_csaba
    #20187
    Mija fax?

  • Equem
    #20186
    Sziasztok,
    Egy rendelésem mellé kaptam WoW bónusz kódot, amit csak új felhasználóként lehet igénybe venni.
    A playships.eu oldalon aktiválható az alábbi kód:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    F2H95ZRG-HSTVS-RRCM6

    Tartalmaz 3 csónakot, egy heti prémiumot és némi pénzt. Remélem valaki hasznosítani tudja. o7
  • Paradoxon61
    #20185
    No újat mondtál, köszi. Igaz, még sose keresgéltem ilyen procik után, amik meg "szembe jöttek" azok párosak voltak (régieket leszámítva) így meggyőződésemmé vált, hogy nincs is. :)
    Utoljára szerkesztette: Paradoxon61, 2022.04.06. 10:37:44
  • Plata
    #20184
    Akkor itt a bibi szerintem.
    A radeon kártyát nekem még a WoT sem komálta.
  • Darun
    #20183
    A páratlan magos processzorok nem azok, amikben az egyik mag gyárilag nem tudja hozni az elvárt teljesitményt és ezért letiltják? Pl a 3 magos proci valójában egy 4 magos, amin az egyik ma ki van kapcsolva. Amúgy a proci maga működőképes, nyilván kisebb teljesitményre képes, ezért olcsóbban is adják.Ilyenek azért elég régóta vannak már és nem is olyan ritkák.
  • szemes63
    #20182
    PowerColor Radeon RX 550 4GB GDDR5 128bit
    a Proci pedig Intel Core I7-4700
    Utoljára szerkesztette: szemes63, 2022.04.05. 19:27:24
  • DannyL81
    #20181
    Én több hónapig küzdöttem mire az derült ki, hogy a régebbi LGA771-es XEON procival volt baja a játéknak. Semmilyen frissítés nem segített rajta, vettem egy új gépet. A Xeon-t meg odaadtam a gyereknek, mert egyébként mindent visz a mai napig full HD-ban, kivéve wows.
  • Plata
    #20180
    Sose hallottam.
    De gondolom nem is valami hű de jó.
    Harminc biztos azért van benne mert magonkémt van vagy fél giga. XD
  • Xsillione #20179
    Akkor mindenki aki még nem hallott páratlan magos több magos prociról, ismerkedjen a valósággal, számos 3 és 7-magos proci létezik, illetve akad 15 és 30 magos változat is (a megoldást megadja, ha rájösz miért tartozik ide a 30 magos proci.) És akkor még nem behozhatjuk a xenon phi-t, ami 57-72 maggal bír, azonos okokkal.
  • Caliph
    #20178
    azóta a stun bombákat már kivették,átdolgozzák,mert a community jelezte a tesztek alatt hogy faszság...mondjuk erről szóló devblog április elsején jött ki,meg az hogy hallgatnak a közösség visszajelzéseire,erőssé teszi a gyanút hogy bolondok napja volt ott is :D
  • Plata
    #20177
    Ezt nekem akartad írni nem?
    Egyébként soha életemben nem hallottam 3 meg 7 magos prociról
    Régen volt páratlan az 1 magos.
    Esetleg úgy lehet 7 magos ha van a gépében három két magos meg egy darab egy magos összekötve.
    Már ha ez lehetséges.
  • Paradoxon61
    #20176
    Igazából már csak 2 dolog hiányzik a játékból. Az egyik a minden irányból torpedókat spemmelő delfinek és cápák, valamit a fejünk felett a váratlanul apró bombákat potyogtató sirályok. Csak egy kérdés...van még mindig olyan aki ezt a játékot bármennyire is komolyan veszi? Ha van, akkor minden elismerésem neki, hogy még lát benne komoly rációt és nem csak egy mezei lövöldözős játékot. :)
  • Paradoxon61
    #20175
    Azért nem tudtad, mert nincs. Páros van csak, páratlan nincs.:)
  • Paradoxon61
    #20174


    Eredeti szöveg angolul tudóknak. Over the past weeks, Wargaming has been conducting a strategic review of business operations worldwide. The company has decided it will not own or operate any businesses in Russia and Belarus and will leave both countries.

    Effective March 31 2022, the company started the process of closing its studio in Minsk, Belarus and transferred its live games business in Russia and Belarus to local management of Lesta Studio that is no longer affiliated with Wargaming. The company will not profit from this process either today or going forward. Much to the contrary, we expect to suffer substantial losses as a direct result of this decision.

    Going forward, in all other countries Wargaming will continue to operate World of Warships as before. The game servers will be operating as usual, and players' accounts, as well as their in-game property accumulated through purchase or any other means, will remain unchanged.

    Google fordítós szöveg: Az elmúlt hetekben a Wargaming stratégiai felülvizsgálatot végzett az üzleti műveletekről világszerte. A cég úgy döntött, hogy Oroszországban és Fehéroroszországban nem birtokol és nem működtet üzletet, és mindkét országot elhagyja.

    2022. március 31-i hatállyal a vállalat megkezdte a fehéroroszországi minszki stúdió bezárásának folyamatát, és az oroszországi és fehéroroszországi élőjáték-üzletágát átadta a Lesta Studio helyi vezetésének, amely már nem áll kapcsolatban a Wargaminggel. Ebből a folyamatból a vállalat sem ma, sem a jövőben nem profitál. Éppen ellenkezőleg, jelentős veszteségekre számítunk e döntés következtében.

    A jövőben a Wargaming minden más országban továbbra is a korábbiak szerint működteti a World of Warships-t. A játékszerverek a megszokott módon működnek, a játékosok fiókjai, valamint a vásárlással vagy egyéb módon felhalmozott játékon belüli tulajdonuk változatlan marad.
  • Caliph
    #20173
    milyen videókártya?
  • szemes63
    #20172
    Szerintem is videokártyával lehet a gond, a memóriát és az SSD-t már leteszteltem, a legújabb driverek futnak, a VGA-n is. Aljas dolog hogy még hibaüzenet sem jelenik meg, csak a nagy leállás. Most egy három magos gépen fut 8 giga rammal Hdd-n és soha nem volt vele semmi baj.
  • Plata
    #20171
    Hét magos?
    Nem is tudtam hogy van páratlan magos proci.
    Nekem nem SSD-n van.Hanem HDD-n,miért?
    Mert lusta vagyok.
  • Darun
    #20170
    Sztem valami a videókártyával lesz. Driver frissités? Esetleg kompatibilitás? Nekem jóval gyengébb gépen is elfut, még ha nem is éppen simán.
    Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.04.05. 13:12:30
  • szemes63
    #20169
    A wows-ot megpróbáltam feltelepíteni egy 7 magos 16Giga ramos gépre (SSD stb, tehát jó gépre) és minden próbálkozásnak ugyanaz a vége. A telepítés után a monitoron mozaikszerű pixeltenger jelenik meg, a gép kifagy, és annyira, hogy újra kell telepíteni még a windows 10-et is. Van valakinek valamilyen ötlete?
  • tutyimutyi2
    #20168
    Ismer valaki olyan fórumot ahol a mostani savage battles hall of fame-es eventjének Quality részében "versenyzők" írnak/raknak ki képet hogy milyet mentek?
  • DannyL81
    #20167
    Én már régóta nem játszom random-ot,eddig is fos volt. Csak a ranked, meg a többi szezonális játszik.
  • Caliph
    #20166
    az a gond hogy a tescos kód miatt még azt sem tudják megtenni hogy növelik a játékos számot/csata...ma voltam olyan csatában hogy dupla sub és cv is volt...mellé két dd. nem volt egy nagy élmény BBvel
  • Darun
    #20165
    Már látom is, ahogy a szuperhajóktól/suboktól megcsömörlött játékosok elárasztják a T1-4-es csatákat, több száz hajó áll sorban, perceket kell várni egy csatára, miközben a magasabb szinteken max 1-2 hajó vár csatára.
  • Tono34
    #20164
    Tier 1-2 -ben még nincs cv és suckmarine, hamarosan jó sokan fognak ott játszani.
  • DannyL81
    #20163
    Uhh ez az Ohio! Ma olyan CB-m volt vele, olyan osztást rendeztem, mint soha semmi mással. Ezt nem fogja semmi csak a torpedó, meg a teli citadella.
  • DannyL81
    #20162
    dikk
  • Caliph
    #20161
    újabb WG agymenés: support carrier... bénitó bombákkal,ami megakadályozza hogy a célpont használja a fogyóeszközeit. minél több bomba talál annál tovább,akár percekig. nem tudsz javítani,nem tudsz healelni,nem lesz radar hydro semmi.
    továbba speciális zavaró bombák lesznek,pl egy egy radaros hajó ha radarozik azonnal kikapcsolja a radart és indul a cooldown ha rádobod. ha saját ddre dobod miközben radarozzák,tovább tart amig vizuálisan megjelenik a radar hatására az ellenfélnél
    légi füst dobás,ami ugyanaz mint egy dd-n lévő füst,csak levegőből dobod a saját csapattársaknak....

    elment az eszük...mennél előre BBként kapsz egy ilyen stun támadást ,aztán leégetnek a fenébe,nem tudsz javitani stb
    vagy kerget egy sub,megpingel és nem birod levenni ... :D

    csodás ötlet. elvileg a tankosban is van ilyen az artynak,én már rég nem toltam és ott is utálja mindenki..csak ott az arty nem tud spotolni magának,itt viszont a carrirer simán...omg....

    lassan jöhetnek a tomahawk rakéták és a többi szar is.
    értem hogy arcade game,de akkor is

    ja és külön classként lesz kezelve,szal simán lesz olyan meccs,ahol nem csak support cv hanem strike cv is van,szal még tutibb lesz az élet :D

    sokszor úgy érzem hogy szándékosan akarják kicsinálni a jelenlegi játékot,hogy minél többen otthagyják,aztán jöhet a wows2. ha magától hagyja ott a user a játékot akkor nem lesz rinya,amikor bukja a sok igazi pénzért vett hajót meg a többit amit belenyomott..
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.03.24. 15:35:36
  • DannyL81
    #20160
    Citadellát egyik hajóval sem érdemes mutatni. Itt inkább azok a helyzetek lesznek érdekesek amikor ezt nem tudod elkerülni, olyan meg mindig van.
  • Darun
    #20159
    CB szempontjából ennek pont nem sok jelentősége lesz (meg igazából Randomba se sok) mivel a Petro-val orrból kell harcolni, szemből meg tök mindegy hogy milyen magasan nyúlik a vizvonal fölé.
  • DannyL81
    #20158
    remek
  • Darun
    #20157
    0.5 méterrel "megemelik" a vizszint feletti magasságát
  • DannyL81
    #20156
    a mit? :)
  • Count Adyn
    #20155
    Közben megkapta a freeboard nerfet is az elvtárs :D
  • Caliph
    #20154
    na látszik nekem is mennyi tapasztalatom van a CBben mi? :D
  • DannyL81
    #20153
    Mindegyik hajóból csak 1 vihető táncba CB-n. És ez teljesen rendben van. Nincs olyan, hogy 6 Petro. De elfogadom a véleményeteket, félre ne érts. Keresem ám a hibát magamban közben. :)
    Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.03.21. 15:07:47