World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.05. 21:14:44
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Now we have a bit of an update for you. We can confirm now, that this campaign will be relaunched within 24 hours.
All affected players, that didn't receive their Birthday rewards (2x Supercontainers, 7 days of Warships premium and 100% cashback coupon), should receive those upon first login from 24th December until 18th January.
We would like to apologize for any inconvenience caused by this delay."
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Mikor láttam hogyx 1v1 akkor jöttem rá hogy nem random operationra mentem.<#nyes>#nyes>
Ellenfelem Bismarck volt.
A torpedóra úgy néztem nem is gondolt,plusz előnyöm volt hogy a radar nekem őt felfedte.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.22. 12:24:59
Az ilyen suttyóságot mondjuk tényleg nem értettem soha. Valaki megölt, mert jobb nálad, vagy épp szerencséje volt. És akkor mi van? Pont tegnapelőtt Rankeden háromszor egymás után berakott ellenem egy csávót Gorizia-val. Kétszer ő ölt meg. Harmadszor úgy menekültem meg/el, hogy 500 HP-m maradt. Eszembe sem jutott ráirni, hogy mekkora lúzer. Jól játszott, legyőzött, ennyi. Az éjjel Brawloztam egy Atlantico ellen, aki szitén megevett (még a meccs elején rám irt, mert azt hitte az előző csatában is velem találkozott és csata közben beszélgettünk (30-es reload time előnyei xD)). Neki meg dicséretet is adtam, mert egyrészt jó fej volt (ami manapság ritka a játékban) másrészt jobb volt nálam. Van ilyen. Én attól nem leszek szegényebb, hogy ezt elismerem. (és utána én is mentem 3 Atlantico-s kört, ha már megvan, az utolsót nyertem is xD)
Én mondjuk nem értettem Flambass-t, egyedül tolt egy oldalt 2 BB ellen és ott volt az enemy DD is. Most beleállhatnánk abba is, hogy menyire jellemtelen, gyáva dolog volt a full HP-s Thundererrel egyedül hagyni az Ohio-t. Az is elmond pár dolgot a csávóról, hogy bár 47%-os a győzelmi aránya, 60% felett van a túlélésije. Szóval egy igazi gyáva féreg (mondjuk ez látszik is a videóban is) Am meg mit gondolt? Ott maradt egyedül. Lehet csak azért szólt be, mert romlott a túlélési aránya? Mondjuk ez a "csiter noob" a tipikusan buta emberek beszólása. Azt persze nem tudta megmondani, hogy mi volt a csit.
Hidd el rengetegszer ugattak már le WoT-ban,de sosem zaklatott egy csöppet sem,sőt inkább még jobban felidegesítettem őket azzal hogy normálisan sőt tök nyugisan és poénkodva válaszoltam nekik.
Régen mikor még WoT-ban is volt közös cset és lehetett játék közben egymásnak írni én rengeteg alkalommal áltam le dumálni ilyenekkel,sosem kaptam büntetést mert csúnyát írtam volna nekik.
Azért igen mert orosz srácnak mondtam hogy írjon már emberi nyelven mert a klingont nem értem.<#zavart1>#zavart1>
De azért mert magyarokkal leálltam vitázni nem.Max ők.
Mindig viccesre vettem a dolgot ha leálltam vitázni.
Pár begőzölt hülye magyarról volt is egy rakás screen shotom. <#nyes>#nyes>
Gyűjtöttem őket régen.
Amikor még T49 és M4 ágyúja nem volt nerfelve rengeteg csaló hacker és hasonló beszólást kaptam.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.22. 10:36:47
(Bár Flambasstól sem volt túl elegáns húzás a személyes konfliktja okán más játékosokat, különösen az enemyt ara kérni, hogy reportolják ezt a szellemiekből felmentett szerencsétlent...)
Sajnos nagyon sok ilyen hülye van.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.21. 21:37:40
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
4 hajót dobott, ami nem rossz arány, cserébe mind a 4 tier 6-os :/
Novorossiysk, Schönberg, Repulse, és utoljára a Mysore... Legalább az egyik lehetett volna tier 7 vagy 8 :/
A Repulse-nak még talán örülök is, de a többi :/ Viszont bebiztosítottam magam a jövő évre is premiummal 😊 Bedobott egy 180-ast, így már van majdnem 450 nap 😄 Dubiból is dobott vagy 4k-t. Plusz az apró.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
A karácsonyi küldisor elkezdéséhez kell a DY-s Renown. Elsőre nem értettem, miért nem tették be a shopba. Régen ezt csinálták. Miért éri meg nekik jobban az, hogy dublonból kiveszi valaki a nagyobb startert? Nekem eddig úgy tűnt, hogy amit lehet azt pénzért próbálnak elpasszolni, mert aranyat lehet "olcsóbban" is szerezni.
#20941 Szerintem ők úgy gondolkodnak, hogy miért adjunk valamit 5 Ft-ért, ha 10-ért is el tudjuk passzolni? Az hogy egy tech tree hajót EA-ban el tudtak passzolni aranyért, nem is kevésért, őket igazolta. Ha nem vitték volna le a perma camo árát, sztem akkor is lenne aki megvenné normál árán. Nyilván igy többet tudnak eladni, pedig ez csak egy skin.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.12.12. 11:07:46
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
huron volt még ami sok embernél megjelent , szal akinek esett hajó,az általam nyitott 6 hajóból biztos nyitott kettőt ő is 😄 volt akinek esett Ise,kilencesből egy daliant láttam ,több kilencest nem láttam azok között amit néztem youtubeon
20 kontis nyitásoknál,2-3 hajó mindig esett legalább akiket néztem
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.12. 09:52:02
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.11. 16:10:48
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
most két évig nem látok hajót ládából 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.10. 20:05:51
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Van kemény 4 darab T10 hajóm.
Gondoltam velük megyek egyet.
Montanaval olyan szépeket lőttem.
Csodálatos módon valami firlefrancos nevű T10 cruiserbe három citadellát lőttem.Valami ferdeszemű neve volt. XD
Bezzeg amikor játszok vele rendszeresen akko max overpent lő.Most egy csatában öt citadellát lőtt.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.09. 19:30:01
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
5k dubért viszont sztem megéri ha a többit kifarmolod,erős másodlagos fegyverzet viszont pontatlan,csak 8 ágyú,de német ap,60 másodpercig lángol ha gyújtanak ez már csatahajós időmennyiség 😄 és gyors+hydro
én nem érezném jól magam benne a videók alapján amit láttam,aztán igy hogy nem próbáltam,ki tudja.
én mostanában csak a 10es hajókért farmolnék,most is csak 10re kapsz certificatet amiért lehet santa kontit húzni
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.09. 13:55:57
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.12.03. 05:09:03
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
Esetleg német dd, hydro+engine boost, vagy valami angol származék hydro+füst/engine boost.