World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
szénért van még francia angol meg a svéd
olaszt meg a resolve and rapid collection kirakásáért kapod meg
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.11. 15:51:43
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.11. 15:14:36
Csupán 10-es kapitány,de nekem ilyen Talents and Personalization nincs.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.11. 13:14:27
Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.01.11. 13:12:07
A Schliffen talán azért is jobb kicsit, mert a GoKu/Preussen csak 128-as másodlagossan van szerelve és oké hogy nekik buffolva van a pen, de a BB-ket igy is csak gyenge pontokon tudják sebezni. A Schliffen 150-esei több helyen be tudnak ütni (ez mondjuk inkább 1v1 Brawlnál fontos szempont)
Csatahajóra lett fejlesztve nem cruiserre.De azt tettem rá,mert másik digó kapitányom nem volt.<#hehe>#hehe>
Tévedtem,véletlen jó skillekre raktam.<#wow2>#wow2>
De az én kapitányom csak 10-es.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.11. 13:13:27
aztán még torpik is vannak
Ha megnyomod és nyomva tartod a H betűt csata közben,ott kiir minden fontos tudnivalót a hajódról,álca,lőtáv és ott van a smoke penalty when fire guns vagy hasonló,az irja hogy ha füstben elsütöd a fő ágyúkat akkor hány km-en belül vehetnek észre még füstben is. ez a másodlagosokra nem vonatkozik ezért gond nélkül lehet velük osztani az áldást füstből.
kedvcsináló
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.11. 12:46:45
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
ő is rankedet irt,de már vén,hülyül,rosszul emlékezik 😄
Nápolyi meg élvezetessebb meg újabb 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.11. 11:24:10
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Jókor szólsz.<#hehe>#hehe>
Megvettem a nápolyit.
Nem mertem megvenni mert azt hittem vacak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.11. 11:06:00
Kurfürsttel nagyon nem is mentem mióta átrakták armoryba,de majd akkor teszek egy próbát
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Ok :/
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
A Burgonya is jó, én a Mekkelekburgot is csak ajánlani tudom, nagyon jó, főleg Rankedre.
Nem tudom a Manfinak milyen a páncélja, de a Nakhimov a FDG-be simán belever 20k-t rakétával. De akármi másba is. Ami még érdekes volt a két CV-s brawl-ban, hogy annak ellenére hogy a FDG gépei iszonyat HPsak, hússzal több gépet vesztettem, mint a Nakhi, ráadásul a fighterek szinte semmit nem szedtek le, pedig volt olyan, hogy a támadói dupla (sőt, tripla) patrol fighteren repültek keresztül. Cserébe neki is csak a légvédelme dolgozott, szóval a vadászok tényleg csak disznek vannak.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 18:46:13
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
már nekem is megvolt az acél a FDRre amikor benyögték hogy jönnek a super cvk,aztán nem vettem ki. cserébe megvan az Eagle amit élvezek 😊
most van bent egy rakás acélom de nem érzem hogy bármelyik mostani acélos hajó kéne nekem
Incomparablen meg burgonyán gondolkodtam el,de várok,mert a wgnek mostanában egyre nagyobb agymenései vannak hátha jön egy acélos op orosz szar 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 18:38:44
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Akkor T8 csatahajó volt.
Olyan gyorsan és lazán nyertem hogy többet nem mertem menni,gondoltam ezután csak cumi jöhet.
A csatahajós tényleg fun volt.
Am nem csak a pénz miatt, gyakorlásnak is jó az 1v1 brawl, én csak ajánlani tudom mindenkinek.
Végül is még úgysincs crújzerem.
itt meg manfred,másodlagosra húzni és irány az ellenség 😊 mos első körben ezt tűnik jó ötletnek
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 15:20:59
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
#20978 Én is azt mondanám, hogy inkább 10-es hajót vegyél ki. Mondjuk szenesekből sztem pont a cirkálók, amik jobbak (Napoli, Yoshi, Moskva, Salem) a Go Ku sztem nem éri meg, plusz az ugye tech tree-ből lett átrakva, nekem is "csak" azért van meg.
A rombolókat még nem nagyon próbáltam, talán 1-2 csatát ha mentem velük, de Tromp egész jónak tűnik. A Sherman se lehet rossz, a franciák viszont nekem jöttek be. A Márszu meg egy alternativ felszerelésű Kleber. Kisebb kaliber, lassabb torpedók, cserébe jobb conceal és gyorsabban töltő lövegek.
Én a Trompot ajánlanám. 5.9-es spot range, van rajta 150-es löveg, torp, air strike, emergency engine power meg Def AA. Cserébe nincs füst és a 33.5 csomós alap sebesség elég kicsi. Meg igazán a légvédelme se valami izmos (nincs long range AA).
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 14:44:26
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
DDk közül pont a spanyol nincs meg. a másik három megvan: ezek közül nekem a Tromp jött be a legjobban. bár csak 2x 3 torpija van,az ágyúi ütnek,de lassan tölt,nincs füst,viszont van légicsapása ami nem a cirkálók ernyős bombái hanem szőnyegbombázóhoz hasonló bombák. álcája van annyira jó hogy úgy tudd dobálni ezeket hogy észre sem vesznek,és ha jól kapod el , elég nagyot is üt. kicsit lassabb a többi ddnél
A francia gyors,gyorsan lő,sokat bir,az álcája viszont elég rossz... távolról puffogtattam vele,sebességet folyamatosan változtatva szinte lehetetlen eltalálni. jó móka ez is
Forest: nagy ,lassan fordul,torpija említésre sem méltó,viszont az ágyúi ütősek. bár csak három darab van belőle de a tűzgyorsaság kárpótol mindeért. van füst is és hozzá hydro hogy ne érjen meglepetés a füstben amig osztod az áldást.
mint irtam spanyol dd nincs meg arról nem tudok nyilatkozni,a többi is saját vélemény..
szokott lenni public test,ilyenkor le kell töltni egy teszt klienst,és hozzá férsz az összes hajóhoz,kapsz egy rakás goldot szenet ki lehet venni bármit. sztem próbld ki őket ha lesz ilyen teszt,addig sem veszítessz semmit a szén megmarad úgyis
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 14:38:37
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Vagy spanyol DD?
amúgy érdekes a felvetés utánna is néztem
az arany prém ship az ezüst special ship néven fut,hogy mi a különbség még nme találtam meg
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 14:28:52
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Azért gondoltam hogy nem az mert a T10-es ikonja arany koszorúban ezüst hajó,a T9-nek meg arany a hajó is.
Tudnék ki venni szénből T9 hajót,de nem tudom melyik lenne a legjobb,én a BB-t szeretem vagy a DD-t.Esetleg carrier.
Azért gondoltam kilencesre mert az még prémium.
A tizes már szerintem nem prémium,egyik sem.
De ha szerintetek a tizes is prémium akkor azt vennék.
Főleg creditszerzésre kellene.
Meg amelyikkel könynebb játszani.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.10. 13:41:48
10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.
"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."
There are two progress tracks in the Battle Pass—Free BP and Premium BP. The Free BP is available immediately and does not need to be purchased. Upon purchasing the Premium BP, the Free BP will be upgraded, and you'll gain access to additional valuable rewards. You can purchase the Premium BP at any time.
When you do so, you'll receive all the rewards of the Premium BP tied to previously completed levels.
szal elvileg ja,megkapod
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.