World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DannyL81
#21022
Ezt jó tudni.

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

ozimak
#21021
Ha jól emlékszem az volt a nyűgjük, hogy nem szedtem fel egy közvetlen mellettem lévő buffot. A végén... amikor már amúgyis 2-vel kevesebb hajónk volt. Mintha az az egy db buff számított volna. Cserébe ha azt a 500m-t kijjebb tolom az orrát akkor már hamarabb megdöglök. Csak azért az egy buffért. Pont be tudtam tenni az orrát egy sziget mellé, folyamatosan kint tartottam a pirosakat a capből (mert ugye már az volt a lényeg). De a csapattársaim egy része szerint, nekem fel kellett volna szedjem a buffot. ¯\_(ツ)_/¯
Caliph
#21020
175k szén/db Lütjens meg kuznyecov megvan szénből,yamamotot már kihúztam,halsey is meglesz februárig(ezeket campaign küldikkel ki lehet húzni,mármint a japánt meg az amcsit)
szénért van még francia angol meg a svéd
olaszt meg a resolve and rapid collection kirakásáért kapod meg
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.11. 15:51:43

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21019
Na olyanom nincs,gondolom vagy 10 millió szén.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.11. 15:14:36

#21018
Az csak a szenes legendary kapitányokra van.
#21017
Közben rájöttem, a videó alapján hogy jó skilekre van rakva.
Csupán 10-es kapitány,de nekem ilyen Talents and Personalization nincs.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.11. 13:14:27

#21016
De a skill rework óta az osztályoknak külön képességleosztása van. Tehát meg tudod csinálni azt, hogy beültetsz egy BB kapitányt, megmarad a BB skillezése, de CA-ra újra eloszthatod az összes pontját (sőt, DD-re is). Ha olyan hajóra kell kapitány, amire a techtree nem jó (pl az olaszok inkább kemper CA-k, a Napoli meg inkább bróler) akkor ne CA kapitányt tegyél bele, hanem... bármi mást.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.01.11. 13:12:07
#21015
Rankedre én is német BB-ket viszek. Mack, Preussen, GoKu, Schliffen és most a Hannover is. Rankeden teljesen jó, mert ha megnézed, a játékosok a cap-ek köré csoportosulnak. Ha nem, akkor 90% hogy veszit a csapat. Nem mondom hogy nem lehet Rankedet kempeléssel megnyerni, de nagyon nehéz. Közelharcban meg a németeknek nem igazán van ellenfele.
A Schliffen talán azért is jobb kicsit, mert a GoKu/Preussen csak 128-as másodlagossan van szerelve és oké hogy nekik buffolva van a pen, de a BB-ket igy is csak gyenge pontokon tudják sebezni. A Schliffen 150-esei több helyen be tudnak ütni (ez mondjuk inkább 1v1 Brawlnál fontos szempont)
#21014
Köszönöm,akkor asszem dobhatom ki a kapitányt.
Csatahajóra lett fejlesztve nem cruiserre.De azt tettem rá,mert másik digó kapitányom nem volt.<#hehe>
Tévedtem,véletlen jó skillekre raktam.<#wow2>
De az én kapitányom csak 10-es.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.11. 13:13:27

Caliph
#21013
Nápolyi: kapitányi skilleket és modulokat másodlagos erősítésére rakja,mivel semi armor piercing(sap) másodlagosai vannak,és nagy ahhoz képest is nagy kaliber,elég jól lehet vele osztani. és mivel olyan füstje van ami teljes sebességnél is elrejt,ezért ezt kihasználva ha valaki spottol , lehet darálni a másodlagosokkal. ilyenkor arra kell figyelni hogy a fő ágyúkkal ne tüzelj,mert arra ugye ott a füstös bünit,azaz ha azzal lősz akkor a füst nem ér semmit. viszont ez a másodlagosokra nem vonatkozik 😊
aztán még torpik is vannak
Ha megnyomod és nyomva tartod a H betűt csata közben,ott kiir minden fontos tudnivalót a hajódról,álca,lőtáv és ott van a smoke penalty when fire guns vagy hasonló,az irja hogy ha füstben elsütöd a fő ágyúkat akkor hány km-en belül vehetnek észre még füstben is. ez a másodlagosokra nem vonatkozik ezért gond nélkül lehet velük osztani az áldást füstből.

kedvcsináló


Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.11. 12:46:45

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21012
Hű,ezt kifejtenéd úgy hogy egy béna játékos is megértse?

whiskeyman
#21011
Az sem rossz. Én másodlagosra húzva használom, csak az utolsó pillanatban lövök vele. Igaz közel kell menni, de szépen bont a SAP másodlagos

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

whiskeyman
#21010
Igen, hatékonyabb. De nagyon sokat javítottak a GoKu-n. Randomba is bármikor bemegyek vele, szépen osztogatja a citákat is.

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

Caliph
#21009
sztem randomban akkor sem a legjobb 😊
ő is rankedet irt,de már vén,hülyül,rosszul emlékezik 😄
Nápolyi meg élvezetessebb meg újabb 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.11. 11:24:10

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21008
Bakker.
Jókor szólsz.<#hehe>
Megvettem a nápolyit.
Nem mertem megvenni mert azt hittem vacak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.11. 11:06:00

Caliph
#21007
schlieffen már talán jobb nem? kevesebb a hp meg az armor,a másodlagosai jobbak meg ott vannak a torpik is ha valaki közel jön. óvatosabban kell vele csapatni,múltkor egy vermontba a másodlagosok vagy 60kt vertek tűzzel sebzéssel
Kurfürsttel nagyon nem is mentem mióta átrakták armoryba,de majd akkor teszek egy próbát

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

whiskeyman
#21006
Richthofen vagy Immelmann, másodlagosra húzva és indulás befele <#idiota>

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

whiskeyman
#21005
A Kurfürst iszonyat jó lett. Korábban egy rakás szemét volt, de most már nagyon élvezetes vele menni. 10-es rankeden a legtöbbet ezzel megyek, másodlagos build Lütjens kapitánnyal aztán mehet a darálás.

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

Caliph
#21004
<#banplz>

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21003
ennél jobb érzés amikor csak azért reportolnak mert subbal,vagy cv vel mész be 😊

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21002
Azt három tizes hajót igazán kilőhetted volna még <#eplus2>
ozimak
#21001
Meccs után: You have been reported... <#fejvakaras>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)



Ok :/
Caliph
#21000
az immelmann lényegében egy MFR,jó másodlagosok,viszont erőssebb a torpijai vannak, és a pattogós bombái is jobbak mint a Richthofen ap bombái és torpedói. biztos legyőzhető 1v1 ben,engem elkalapált,de majd rájövök a taktikára biztos fog még dobni . egyelőre ez a 3 meccs fért bele az estébe,majd holnap újra próbálkozok 😊

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20999
Pont az Immelmann? Mondjuk én nagyon nem vagyok cv-s, de az talán a legnehezebben játszható tizes (mondom ezt úgy, hogy igazából csak az FDR-t próbáltam)
Caliph
#20998
mentem pár kört,két nahimovot simán vertem richthofennel,viszont az utsó immelmann kifogott rajtam

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20997
CV-re gondolsz?

A Burgonya is jó, én a Mekkelekburgot is csak ajánlani tudom, nagyon jó, főleg Rankedre.
Nem tudom a Manfinak milyen a páncélja, de a Nakhimov a FDG-be simán belever 20k-t rakétával. De akármi másba is. Ami még érdekes volt a két CV-s brawl-ban, hogy annak ellenére hogy a FDG gépei iszonyat HPsak, hússzal több gépet vesztettem, mint a Nakhi, ráadásul a fighterek szinte semmit nem szedtek le, pedig volt olyan, hogy a támadói dupla (sőt, tripla) patrol fighteren repültek keresztül. Cserébe neki is csak a légvédelme dolgozott, szóval a vadászok tényleg csak disznek vannak.
Caliph
#20996
MFR vs Nakhimov Trenlass előadásában,25k az első csapás


Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 18:46:13

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#20995
Nakhimov ellen is faja a Manfred,ugye ap rakéták vannak,az orosz cvknek meg semmi páncélja oldalt,akár 20k-t is bele lehet verni ap rokettákkal ha jól elkapod oldalról

már nekem is megvolt az acél a FDRre amikor benyögték hogy jönnek a super cvk,aztán nem vettem ki. cserébe megvan az Eagle amit élvezek 😊

most van bent egy rakás acélom de nem érzem hogy bármelyik mostani acélos hajó kéne nekem
Incomparablen meg burgonyán gondolkodtam el,de várok,mert a wgnek mostanában egyre nagyobb agymenései vannak hátha jön egy acélos op orosz szar 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 18:38:44

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#20994
nagyon faja én is kivettem év végén. másodlagosra húzva okosan játsza elég OP hajó 😊 (nagyon faja másodlagosai vannak,na meg a füst,lehet vele darálni)

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20993
Múltkor voltam egy brawl-on,többet nem mertem meni.
Akkor T8 csatahajó volt.
Olyan gyorsan és lazán nyertem hogy többet nem mertem menni,gondoltam ezután csak cumi jöhet.

#20992
Én csak két kört mentem (FDR) és mindkétszer Nakhimov volt az ellenfelem.
A csatahajós tényleg fun volt.
Am nem csak a pénz miatt, gyakorlásnak is jó az 1v1 brawl, én csak ajánlani tudom mindenkinek.
#20991
Hát se nem BB se nem DD lett egy crújzer.A nápolyi.
Végül is még úgysincs crújzerem.

#20990
Köszi a tippetket a Forest megvan.

Caliph
#20989
yepp előtte a bb 1v1 tök jó volt,a cirka 5v5 ott ha mentem vagy hármat...jobb egyedül 😄
itt meg manfred,másodlagosra húzni és irány az ellenség 😊 mos első körben ezt tűnik jó ötletnek
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 15:20:59

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20988
Csak a mostani pont 1v1 CV
Caliph
#20987
meg most a brawl küldik adnak jó krediteket.

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20986
A különbség annyi, hogy prém hajót goldból (is) tudsz venni (tehát valódi pénzért), mig a special hajók csak valamilyen különleges fizetőeszközzel (szén, acél, RP) elérhetőek. Technikailag nincs különbség. Mindegyikbe ültethető bármilyen kapitány, illetve régebben a camo, most a perma boost adja a prém bónuszt (+xp/credit)

#20978 Én is azt mondanám, hogy inkább 10-es hajót vegyél ki. Mondjuk szenesekből sztem pont a cirkálók, amik jobbak (Napoli, Yoshi, Moskva, Salem) a Go Ku sztem nem éri meg, plusz az ugye tech tree-ből lett átrakva, nekem is "csak" azért van meg.
A rombolókat még nem nagyon próbáltam, talán 1-2 csatát ha mentem velük, de Tromp egész jónak tűnik. A Sherman se lehet rossz, a franciák viszont nekem jöttek be. A Márszu meg egy alternativ felszerelésű Kleber. Kisebb kaliber, lassabb torpedók, cserébe jobb conceal és gyorsabban töltő lövegek.
Én a Trompot ajánlanám. 5.9-es spot range, van rajta 150-es löveg, torp, air strike, emergency engine power meg Def AA. Cserébe nincs füst és a 33.5 csomós alap sebesség elég kicsi. Meg igazán a légvédelme se valami izmos (nincs long range AA).
Caliph
#20985
kreditre farm: prém fiók kötelező,camoid eladtad? sok sok kredit és nincs rá szükség,már csak kozmetikai dolog.

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#20984
szeriinte a legjobb szenes hajók,s a legjobb,d a legrosszabb


Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 14:44:26

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#20983
kurfürst: német bb,hydro,szar szórás,jó másodlagosok. viszont szerintem nem tartozik a legjobb BBk közé,a teknőspáncél jól véd,viszont szeret nagyon égni

DDk közül pont a spanyol nincs meg. a másik három megvan: ezek közül nekem a Tromp jött be a legjobban. bár csak 2x 3 torpija van,az ágyúi ütnek,de lassan tölt,nincs füst,viszont van légicsapása ami nem a cirkálók ernyős bombái hanem szőnyegbombázóhoz hasonló bombák. álcája van annyira jó hogy úgy tudd dobálni ezeket hogy észre sem vesznek,és ha jól kapod el , elég nagyot is üt. kicsit lassabb a többi ddnél
A francia gyors,gyorsan lő,sokat bir,az álcája viszont elég rossz... távolról puffogtattam vele,sebességet folyamatosan változtatva szinte lehetetlen eltalálni. jó móka ez is
Forest: nagy ,lassan fordul,torpija említésre sem méltó,viszont az ágyúi ütősek. bár csak három darab van belőle de a tűzgyorsaság kárpótol mindeért. van füst is és hozzá hydro hogy ne érjen meglepetés a füstben amig osztod az áldást.

mint irtam spanyol dd nincs meg arról nem tudok nyilatkozni,a többi is saját vélemény..

szokott lenni public test,ilyenkor le kell töltni egy teszt klienst,és hozzá férsz az összes hajóhoz,kapsz egy rakás goldot szenet ki lehet venni bármit. sztem próbld ki őket ha lesz ilyen teszt,addig sem veszítessz semmit a szén megmarad úgyis
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 14:38:37

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20982
Ok,akkor 10-es,G.Kurfürst jó?
Vagy spanyol DD?

Caliph
#20981
csak 10est vegyél ki szénből,arra kapsz pl karácsonykor ilyen certit is,stb mondom ezt úgy hogy a Jean beart az egyik kedvenc kilences BBm 😄

amúgy érdekes a felvetés utánna is néztem
az arany prém ship az ezüst special ship néven fut,hogy mi a különbség még nme találtam meg
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 14:28:52

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#20980
Prém?
Azért gondoltam hogy nem az mert a T10-es ikonja arany koszorúban ezüst hajó,a T9-nek meg arany a hajó is.

#20979
A 10-es miért nem prém?
#20978
Tudnátok nekem tanácsot adni?
Tudnék ki venni szénből T9 hajót,de nem tudom melyik lenne a legjobb,én a BB-t szeretem vagy a DD-t.Esetleg carrier.
Azért gondoltam kilencesre mert az még prémium.
A tizes már szerintem nem prémium,egyik sem.
De ha szerintetek a tizes is prémium akkor azt vennék.
Főleg creditszerzésre kellene.
Meg amelyikkel könynebb játszani.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.10. 13:41:48

#20977
Én is beváltottam, Nekem az egyikben 12.500 szén volt a többi négyben 20 db 800% SHIP XP.
#20976
Nekem 10K szén meg 4 hüle szorzó. Ezé érdemes volt végig robotolni... 😄
Tono34
#20975
5 húzás 2 hajó: Viribus Unitis, Gremyashchy

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

DannyL81
#20974
Az úgy nem rossz, köszi szépen! 😊

"Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy."

Caliph
#20973
itt azt irja
There are two progress tracks in the Battle Pass—Free BP and Premium BP. The Free BP is available immediately and does not need to be purchased. Upon purchasing the Premium BP, the Free BP will be upgraded, and you'll gain access to additional valuable rewards. You can purchase the Premium BP at any time.

When you do so, you'll receive all the rewards of the Premium BP tied to previously completed levels.

szal elvileg ja,megkapod

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.