World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
A régi rendszer perma camojához hasonlóan működik
az economy tabban lehet rárakni,ahol a szürke zöld kék piros százalékos bonusokat is be tudod rakni.
minden hajóra vehető ilyen bonus pack dublonért,
ott balra a képen

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.08. 13:06:46
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Valaki felvilágosítana hogy ezzel a jutalommal mit kell kezdeni?

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Persze meghalt és én is sérültem,de nagyon poén volt. 😄
vagy éves prém,mert már csak pár hónap marad,aztán annak az értékét megadja dubiba úgyis.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.07. 12:11:47
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Frissítés: pár perc(!) töltés után sikerült aktiválni a kódot.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.09.04. 20:34:42
(remélem még használható)
Azért itt is vannak kevésbé hasznos vagy pótolható egységek (A Marboro pl nem valami jó, a 7 Province helyett jobb a Grau, a Schrödert sem érzem olyan must have op hajónak). Viszont T10 hajó eddig csak a Rico volt, szóval már ezért érdemes megfontolni.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
ja és mindkét havi szuperkontiban flag volt
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.01. 15:15:21
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Hú de eltoltam.valami dilinyós kapitányt tettem bele,6 skillel,állandóan pofázik. Xd
Fogadok ennek van egy rejtett nulladik skillje,szófosás.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.31. 11:50:50
most jöttek be pár hete,asszem t8tól mind radaros,viszont kis hatótávú és rövid ideig
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.31. 11:22:10
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Új dd vonal alatt melyiket érted?
illetve mint korábban irtam,a pán ázsiai ddknek felrakható füst helyett radar 😊 illetve az új dd vonal szintén radaros ddket adott
vagy ott van acélért a ragnar,de arra nem adnék acélt 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.31. 10:34:09
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Egyébként miért baj az ha van neki hydro,szerintem jó.Nekem radaros DD kellene még. 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Angol zászló + jolly roger nagyon jó. XD

Research pont még nem elérhető nekem.
Vagyis valami 600 talán van,kaptam valamiért.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ha azt mondod a Daring jó akkor bele kezdek,meg is vettem free Xp-ből a t6 angolt.
Kipróbálni csak este tudom.Most csak beléptem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.30. 12:21:30
Egy argentín t5 cruiserem is van.Bár arra nem emlékszem honnan,lehet az is early event. 😄
állítólag a daring az egyik legjobb de olyanom még nekem sincs 😊 de már úton vagyok hogy megszerezzem
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ha szereted akkor úgyis jó vele játszani.
Mondjuk én a tengót nem nagyon szeretem,csak azért húzok egyet hogy az is legyen. 😄
Én inkáb a DD-t meg BB-t szeretem.Van má krújzerem is,két prém is valami török vagy ruszki t7 meg francos T8.
A bagettzabáló Bayard egész jó,a Lazo sem rossz.de csak T7.
Van még amcsi T9 is.Szép lassan húztam fel.
Meg holland T7 és spanyol T7.Ezek early acces eventből.
Na és német és angol T6.
De valahogy a cruiser nem az én világom.
Az új BB-t szeretem,a szenes T10 németet és a Montana-t is.
Van még T8 japó,meg T6 angol német.
Plusz Két t8 amerikai prém,Alabama és C betűs aminek a neve nem jut eszembe,de megnézem wikin. XD
Contellation.
Meg T7 angol prém.Duke of York.
Na és a DD-ket is kedvelem,bár a shimakaze-t húztam ki elsőnek,de az egy vacak és nem igazán jön be,Halland lett a második,azt szeretem.Van még F.Sherman az is be jön.Kéne még egy DD de nem tudom melyik lenne a jó.
aztán majd kiderül mennyire illünk egymáshoz
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.30. 09:59:45
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.29. 21:35:06
Most jön az 5.2 misi cruiserrel.
Már csak 600 ezer kellene.
Nápolyival farmolok.
Az előbb két sorozattal három citadellát lőttem egy minotaur-nak. 😮
Szerintem még sosem csaptam ekkorát másik cruiserbe vele.Én is meglepődtem.
Én is kivettem mindkettőt, mert a többi nekem is megvan, a kollekcióba jók lesznek, amcsi cirkából rengeteg van, Dunát lehet velük rekeszteni. A San Diegot részben ezért még ki sem próbáltam. De van egy magyar streamer, neki is megvan, ő ment már vele pár kört, annyira nem tűnik rossznak.
Ami viszont a japó subot illeti, nekem nem tűnik funnak, hogy ott pingel mellettem az enemy sub és semmit nem tudok vele csinálni. Ha fél pályáról akarok torpedózgatni, arra ott a Jáger, Sommers, Benham. Mivel magas tierben már lassan minden hajón van hydro, amelyiken nincs arra meg Vigilance-es kapitányt raknak, vagy TLS modult, igy a hagyományos torpedók használhatósága elég limitált. Persze értem én hogy funnak tűnik félpercenként ellőni 6 torpedót, de... ha menekül az ellenfél, az életben nem éred be, ha meg ők psuholnak, nem fogsz tudni elmenkülni. Nekem nagyon ritkán ad be olyan csatát, hogy percekig áll a két csapat egymással szemben és lehet eregetni a halakat. Ha kevés a romboló és/vagy nincs cv, akkor a sub feladata a spot is. De ezzel a conceallel még ezt se nagyon lehet.
még mindig a japó felé húz a szivem,de még nézek pár vidit róluk
más lehetőség nincs elvileg ugye,nem néztem be más hajót. Kaga megvan,a többi kivehető szénért is
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.28. 11:09:05
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
