World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21422
Köszi az infót,keresnem kell egy T7 hajót.

whiskeyman
#21421
Imádom a 9-es rankedet....a legjobb hajók itt vannak

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

Caliph
#21420
rárakhatod egy tier 7es hajóra,örökre megmarad rajta és az alábbi extrákat adja ami oda van irva. viszont hajóhoz kötött,szal ha ráraktad nem rakható át másikra
A régi rendszer perma camojához hasonlóan működik
az economy tabban lehet rárakni,ahol a szürke zöld kék piros százalékos bonusokat is be tudod rakni.
minden hajóra vehető ilyen bonus pack dublonért,
ott balra a képen


Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.08. 13:06:46

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21419
Most először értem el a max szintet battle pass-ban.
Valaki felvilágosítana hogy ezzel a jutalommal mit kell kezdeni?

Caliph
#21418
persze,tisztában vagyok vele,hogy a szar meccset nem nézné senki. irtam is hogy az összes csillagkép összeáll,akkor lehet vele alkotni,mint minden mással is... btw én még egy kört se mentem a sajátommal... 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21417
Elve Yt-ra főleg olyan vidiket raknak fel, ahol jó eredményt érnek el. Lehet akármilyen hulladék egy hajó, ha úgy állnak a csillagok és az RNG is a kegyébe fogad, bármilyen hajóval lehet epic kört menni... de attól még hulladék marad, mert a meccsek 99%-ban meg totál haszontalan. A sub eleve egy szélsőséges class, mert vagy nagyon jó eredményt érsz el vele, vagy utolsó leszel.
#21416
Én rankeden ma találkoztam egy afkolóssal. 😄

Caliph
#21415
i-56. pont flamunál néztem egy vidit,amkor összeállt vele az összes csillagkép... 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21414
Hatos DD-vel mentem hogy meg legyen a napi nyertes csata,találkoztam egy szintén hatos tengeralattjáróval,próbált pingelni de hármat is kikerültem,majd eltalált vele,de már túl közel voltam és oldalt,fölé mentem és elkezdtem rá dobálni a hordós rumot,mire feljött és én pont felette voltam. XD
Persze meghalt és én is sérültem,de nagyon poén volt. 😄

Caliph
#21413
ad a rák annyit ezeknek,egy tizesre gondoltam 😄
vagy éves prém,mert már csak pár hónap marad,aztán annak az értékét megadja dubiba úgyis.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.07. 12:11:47

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

whiskeyman
#21412
50k-t vegyél...100k dubiból bőven kijön minden 😄

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#21411
Igen, főleg hogy már arra se nagyon van eventes akció.
Caliph
#21410
szülinapi kuponból még mindig a dublon éri meg igaz?

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21409
Á, megvan, köszi szépen! Émmeg feszt belépkedtem a weboldalra kilépve a játékból eddig! :-)
Caliph
#21408
bal felső sarokban rákattintassz a nevedre,aztán a megnyíló menübe activate wargaming code vagy valami hasonló

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21407
Ezt már másoktól is hallottam! De ott hol a bánatba kell?
#21406
ne az oldalon hanem launcherben vátsd be.

#21405
Próbálnám, de a kódbeváltás valamiért meg vagyon dögölve a WG oldalán... :/

Frissítés: pár perc(!) töltés után sikerült aktiválni a kódot.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.09.04. 20:34:42
#21404
OMENLOOTMER2023

(remélem még használható)
#21403
"Nem iszom, nem cigizem, tehát tellik rá." :-D Viccen kívül szerintem arra gondolt, hogy a boosterekre valót tudod kifarmolni, amaradék szinteket meg lejátszod. Szerintem ez kb reális, persze ehhez az is kell, hogy egész évben ne költsél semmire dublont.
#21401
Hogyan szödsz te ki annyi dublont?

#21401
Én kiszedtem a Lüshunt. Az ágyúi teljesen feleslegesek, nagyobb sebzést csinálsz, ha megdobálod az ellent kövekkel. A DT szintén alig sebez (közvetlen közelről torpedóztam CA-t és BB-t, mindkettőt fél salvoval (5-5 torp, mind talált), a CA 60%, a BB 70%-on maradt), viszont hatalmas a reload time. Szóval Tier X, de minek?
#21400
Azért a játékból ki lehet szedni annyi dublont, hogy évente egy DY meg legyen. A BP úgy is egyre kevésbé megérős, a hajócserélős lehetőséggel be lehetett szerezni pár goldos hajót szénért.
Azért itt is vannak kevésbé hasznos vagy pótolható egységek (A Marboro pl nem valami jó, a 7 Province helyett jobb a Grau, a Schrödert sem érzem olyan must have op hajónak). Viszont T10 hajó eddig csak a Rico volt, szóval már ezért érdemes megfontolni.
#21399
Hóki-móki, az utolsó jól kinéző ángelus BB...

Caliph
#21398
szeretem,főleg a deep water torpit....de jack redbull még jobban szeretem 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21397
PTS-en kivettem, de kipróbálni persze nem lehetett. Múlt héten találkoztam már egyel az eventes csatában, bár végül ő halt, nem volt kellemes élmény a találkozás vele. Ha szereted a DD-ket, sztem érdemes belefeccölni az időt.
Caliph
#21396
hű ez a dockyard dd jónak néz ki...el is kezdtem grindelni,de egy nap után úgyvagyok vlee hogy ott basszák meg,inkább elmegyek este pizzázni meg inni a haverokkal 😄
ja és mindkét havi szuperkontiban flag volt
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.01. 15:15:21

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21395
T6-ot kifejlesztettem,látom tényleg érdekes,van rajta füst,ami a Halland-on nincs,van rajta radar is,de a torpedója csak 10 kilóméter,halland-é 15.
Hú de eltoltam.valami dilinyós kapitányt tettem bele,6 skillel,állandóan pofázik. Xd
Fogadok ennek van egy rejtett nulladik skillje,szófosás.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.31. 11:50:50

#21394
Ó köszi,az el van kezdve,de talán t5?

Caliph
#21393
európa vonal,gdansk vagy mi a vége
most jöttek be pár hete,asszem t8tól mind radaros,viszont kis hatótávú és rövid ideig



Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.31. 11:22:10

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21392
Hát az acél kiesik,mert azt mindig elköltöm ha van egy kevés. 😄
Új dd vonal alatt melyiket érted?

Caliph
#21391
Smaland lett volna akkor a neked való,az lényegében egy halland,csak van radarja is,viszont 2 csővel kevesebb torpija van 😊 sajnos már nem megszerezhető,hacsak egy scből nem esik ki

illetve mint korábban irtam,a pán ázsiai ddknek felrakható füst helyett radar 😊 illetve az új dd vonal szintén radaros ddket adott
vagy ott van acélért a ragnar,de arra nem adnék acélt 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.31. 10:34:09

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21390
Most az angol DD-k nem tetszenek vagy mi?
Egyébként miért baj az ha van neki hydro,szerintem jó.Nekem radaros DD kellene még. 😄

#21389
Ezeket mind ki kellene venni a játékból! Pont olyan kis g.ik, meg idegesítőek mint a WoT-ban a kerekes kis szarok! :-) 😄
Caliph
#21388
sztem az angol füst a legjobb ,kevés ideig tart,de mire vége már kb lőheted is a kövit,és van belőle sok 😊 + hydro,ddk ellen halálos dög tud lenni

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21387
Hát végül kipróbáltam a kalózkodást.Érdekes járgány,az eszement hosszú idejű Hydroacoustic search fura.Majdnem 3 és fél percig működik.A füst viszont gyenge neki.
Angol zászló + jolly roger nagyon jó. XD

#21386
Hát sajnos szenes hajó nem mostanában lesz,legalább egy év mire ki farmolok egy újabb hajóra való szenet.
Research pont még nem elérhető nekem.
Vagyis valami 600 talán van,kaptam valamiért.

whiskeyman
#21385
Acélért Z-42 vagy Vampire II. Igaz research pontokért lehet csak megszerezni, de az eddigi legjobb vétel volt. Anno kivettem szintén RP-ért a Sevastopolt, de sajnos nem jött be, kár volt elpazarolni érte a drága RP-t. A következő az Illinois lesz, de az még legalább 2 hónap mire ki tudom venni.

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

Caliph
#21384
pán dd...de akkor ne ha shima sem tettszik. akkor inkább daring. gyorsan töltő de rövid ideig tartó füst,hydro,jó torpik,360ban forgó jó ágyúk. csak a tech sor kb a kilencesig szenvedős 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21383
Pán ázsiai cruiser vagy DD?
Ha azt mondod a Daring jó akkor bele kezdek,meg is vettem free Xp-ből a t6 angolt.

Kipróbálni csak este tudom.Most csak beléptem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.30. 12:21:30

#21382
Hát a shimával az a bajom hogy félóra mire a torpedó újra tölt,plusz lassú a torpedója.
Egy argentín t5 cruiserem is van.Bár arra nem emlékszem honnan,lehet az is early event. 😄

Caliph
#21381
én a pán ázsiait szeretem még,mélyvizes torpikkal,lehet vele darálni. ágyú max önvédelemre illetve kis hps célpontok kivégzésére való,jó álca füst ,de lehet rá füst helyett radart is rakni. bár ha shima nem jött be lehet ez sem fog,mert szintén a torpedó az erőssége
állítólag a daring az egyik legjobb de olyanom még nekem sincs 😊 de már úton vagyok hogy megszerezzem

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21380
De az is lehet hogy neked bejön és ha szereted akkor meg mindegy.
Ha szereted akkor úgyis jó vele játszani.
Mondjuk én a tengót nem nagyon szeretem,csak azért húzok egyet hogy az is legyen. 😄
Én inkáb a DD-t meg BB-t szeretem.Van má krújzerem is,két prém is valami török vagy ruszki t7 meg francos T8.
A bagettzabáló Bayard egész jó,a Lazo sem rossz.de csak T7.
Van még amcsi T9 is.Szép lassan húztam fel.
Meg holland T7 és spanyol T7.Ezek early acces eventből.
Na és német és angol T6.
De valahogy a cruiser nem az én világom.
Az új BB-t szeretem,a szenes T10 németet és a Montana-t is.
Van még T8 japó,meg T6 angol német.
Plusz Két t8 amerikai prém,Alabama és C betűs aminek a neve nem jut eszembe,de megnézem wikin. XD
Contellation.
Meg T7 angol prém.Duke of York.
Na és a DD-ket is kedvelem,bár a shimakaze-t húztam ki elsőnek,de az egy vacak és nem igazán jön be,Halland lett a második,azt szeretem.Van még F.Sherman az is be jön.Kéne még egy DD de nem tudom melyik lenne a jó.

Caliph
#21379
én úgy látszik szeretem szivatni magam,kivettem tegnap este. még nem mentem vele egy kört se,talán ma. nem tehetek róla,sokkal különlegesebb sztem mint egy sokadik light cirka
aztán majd kiderül mennyire illünk egymáshoz
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.30. 09:59:45

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21378
Ranked csatában Bayard-al összefutottam a japán subbal,depth charge airstrike hatótávon kívül volt ezért ráfordultam és elindultam felé.A torpedókat meg a pingjét kikerültem és két airstrike-tól meg is feküdt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.29. 21:35:06

#21377
Köv csatában kész lett a küldi,lőttem 15 citadellát. 😮

#21376
Dockyard küldit farmolom concealed manőver-en.
Most jön az 5.2 misi cruiserrel.
Már csak 600 ezer kellene.
Nápolyival farmolok.
Az előbb két sorozattal három citadellát lőttem egy minotaur-nak. 😮
Szerintem még sosem csaptam ekkorát másik cruiserbe vele.Én is meglepődtem.

#21375
A ruszkit látni random/ranked csatában is. A szakasztársam is kibontotta anno, próbaképp bementünk a subos operation-be, de neki nem jött át a játékélmény.
Én is kivettem mindkettőt, mert a többi nekem is megvan, a kollekcióba jók lesznek, amcsi cirkából rengeteg van, Dunát lehet velük rekeszteni. A San Diegot részben ezért még ki sem próbáltam. De van egy magyar streamer, neki is megvan, ő ment már vele pár kört, annyira nem tűnik rossznak.
Ami viszont a japó subot illeti, nekem nem tűnik funnak, hogy ott pingel mellettem az enemy sub és semmit nem tudok vele csinálni. Ha fél pályáról akarok torpedózgatni, arra ott a Jáger, Sommers, Benham. Mivel magas tierben már lassan minden hajón van hydro, amelyiken nincs arra meg Vigilance-es kapitányt raknak, vagy TLS modult, igy a hagyományos torpedók használhatósága elég limitált. Persze értem én hogy funnak tűnik félpercenként ellőni 6 torpedót, de... ha menekül az ellenfél, az életben nem éred be, ha meg ők psuholnak, nem fogsz tudni elmenkülni. Nekem nagyon ritkán ad be olyan csatát, hogy percekig áll a két csapat egymással szemben és lehet eregetni a halakat. Ha kevés a romboló és/vagy nincs cv, akkor a sub feladata a spot is. De ezzel a conceallel még ezt se nagyon lehet.
Caliph
#21374
így van,nagyon szitu függő,ha beadja a japó subnál a megfelelő csillagállást,akkor tarol... viszont a diego meg papir,a ballisztika is alacsony szal sziget mögül sem működik olyan jól,ha cv spottot kap hamar elporlad...ddk ellen halálos,meg könnyű cirkák,a többin meg jönnek a párszázas/ezres salvók...
még mindig a japó felé húz a szivem,de még nézek pár vidit róluk

más lehetőség nincs elvileg ugye,nem néztem be más hajót. Kaga megvan,a többi kivehető szénért is
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.28. 11:09:05

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21373
a ruszki megvan,még annó amikor bejöttek a tengók,az első ládából sikerült nyitni. sztem nagyon op,az irányított torpik gyengék,de a sima torpik rohadt erősek. jó a merülési idő,jó az álca,és nagyot üt. mivel úgysem kell pingelni hozzá,általában az első adag torpit szó nélkül benyelik,azt se tudják hogy ott vagy amig be nem ütnek.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.