World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21372
Nekem megvan mindkettő, az egyik cruiser a másik sub. Fun mindegyikkel játszani, a sub több adrenalint ad, a San Diego a SAP-jával amolyan hülyebiztos.
#21371
Én kipróbáltam az I-56-t. A 7.1-es láthatóság már alapból is elég horror, azt jelenti hogy minden dd és sub lespottol. Ehhez jön még a 26 sec-es diving shift plan, modul nélkül háromszor szétlőnek mielőtt lemerülnél. A battery capacity miatt viszont viz alatt sem fogsz tudni sok időt tölteni, mert nagyon hamar elfogy. Ráadásul viz alatt tetű lassú. Az igaz hogy a torpol nagyot sebeznek, viszont a homing csak 6 km-es. És ha ez még nem lenne elég, nincs sub surveillance, ami azt jelenti hogy a lemerült ellenséges subokkal semmit nem fogsz tudni kezdeni.
Az egyetlen esélyed, ha a normál torpedót spammeled. A subokkal am sem könnyű játszani, sajnos nagyon a körülményektől függ hogy mit tudsz csinálni, erre a subra ez hatványozottan igaz. A Gato is hasonló abból a szempontból, hogy a torpedói hasonlóan működnek, viszont az nehezebben észlelhető, gyorsabb, hátrafelé is van vetőcsöve és a battery is tovább tart.

Őszintén szólva, az Atlantát szinte kizárólag a radar teszi valamennyire hasznáhatóvá, a kis lőtáv miatt annak is elég limitált a hasznáhatósága (a T9-es DD-k is ellőnek annyira, viszont a jobb ballisztika és lövedéksebesség miatt könnyebb velük célozni) A pán ázsiai T7-es Csumpokomon is Atlanta variáns, de azon legalább van füst a radar helyett. A San Diegon van heal és 7 km-es dc airstrike, hydro+defAA, amik miatt azért még is használható valamennyire.
#21370
Nem igazán értek a tengeralattjárókhoz és a japán sincs meg,De ha az I-56 vagy mi a szösz nevűre gondolsz,szerintem nagyon gyenge.
Nagyon hamar látszik és könnyű kiütni.Találkoztam vele párszor és ellenségnek nem vészes,német meg asszem angol az nagyon gáz meg a ruszki is.De ez a japcsi messziről világít és nagyon hamar hal.

Caliph
#21369
néztem mindkettőről vidit,a japó sub sokkal nagyobb funnak tűnik mint a san diego...nyilván kéz kérdése 😊
japó sub üt mint állat,viszont nagyon kevés a merülési idő,a san diego meg papir mint az atlanta,csak t9-10be is mehet,nincs he,a reload booster véges és csak 30 százalék...nemtom 😄
még vizsgálódom 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21368
A japán sub nagyon trágya, azt nem ajánlom. A San Diego meg egy radar nélküli, T8-as Atlanta SAP-al és reload boosterrel.
Caliph
#21367
van két Jean Bartom,meg két Tirpitzem (ugye az egyik változat a black fridayes fekete,ez megmarad,az alapot meg cserélném) bayard az egyik,másikért mit lenne érdemes kivenni?Boise tromp,pommern tirpitz meg ugye bayard megvan.
Kagából is megvan a black változat,szal az alap nem köll 😊
akkor t8 dubiért maradt a japán tengó meg a san diego.


Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.27. 15:44:25

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21366
Én elcseréltem Kearsarge-t Bayard-ra.
Nem bánom,tetszik a Bayard,sosem volt francos hajóm.
Az eventhez úgyis francica hajó kellene,véletlen arra nyomtam. XD
Őszintén szólva a csigazabálók verdája be jön.Kár hogy sosem érdekeltek más nemzetek hajói,csak amcsi meg japó.
Már húzok fricc és angol hajót is,de van pánsípos T7-esem eventből meg tulipános T7 is szintén eventből.
Igaz van egy T10 pizzás cruiserem is szénből.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.26. 10:46:15

#21365
Mivel idén már nem jár SC a T10-es hajókért, ennek is kisebb jelentősége lesz.
#21364
Pont hogy a 10-est nem akarom,de a kearsarge vagy mi a ragya egy 9-es agymenés. XD
Tudtommal.

whiskeyman
#21363
10-es prémium hajót semmiért nem adunk el

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#21362
És úgy jó ha én eladom a Kearsarge-t és megveszem Bayard-ot 1500 aranyért?
Sherman-t nem adnám el,mert nincs szenem,mivel ma vettem szenes hajót.
Nem szeretem kearsarge-t,szupercontiból jött.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.24. 15:03:34

#21361
Sziasztok!

Biztos sokan néztétek már a múlt héten, két hétre bekerült Tradert az Armoryban. Arra már biztos mindenki rájöt, hogy a felesleges/sosem használt használt prém hajókat itt be lehet cserélni. Ezen túl azonban lehetőség van arra is, hogy "szénért" olyan hajót vegyetek ki, ami am csak dublonért kapható. Mivel úgy néz ki ez egyszeri lehetőség, érdemes lehet rajta komolyan elgondolkodni, hiszen a legtöbb dublonos hajó max SC-ből eshet, de annak meg ugye elég kicsi az esélye. Hogy is működik ez pontosan? Kiválasztod a hajót, amit szeretnél majd magadnak. Megnézed az árát. majd választasz egy szenes hajót, ami többet ér, igy nem kell ráfizetni. A különbözetért nem jár kompenzáció és a hajó árak úgy vannak belőve, hogy vagy dublont kelljen ráfizetni, vagy nagy legyen az árkülönbség (és nem a te javadra). A T9-10-es hajók emiatt ki is esnek, hiszen azokat csak ráfizetéssel lehet kivenni, viszont a T8-as hajók nem kaphatóak szénért. A legolcsóbb szenes hajó a Sherman, 232k szén (kuponnal 174k) és ezt be lehet cserélni bármelyik T8-as hajóra. Igy gyakorlatilag 174k szénért van egy dublonos T8-as hajó. Akinek sok szene van, az visszaveheti a Shermant és vehet annyi hajót, amennyire futja szénből.

A Bayard lesz a születésnapi event "fő jutalma". Aki most kiveszi, az ez egy 100%-os kupont kap, amit egy másik T8-as hajóra beválthat. Persze ehhez majd össze kell gyűjteni a szülinapi tokeneket. (a választható hajók listája a linkelt hirben található)

Kapcsolódó hir
#21360
Meg lett a szén német csatahajóra.G.Kurfürst vagy mi a szösz a neve. 😄
Co-op csatába merészkedtem vele egy 10 skil pontos kapitánnyal.
Bár valszeg azt a 10 pontot is rosszul osztottam el.
De nagyon tetszik elsőre.Rövid csata volt ,azt hiszem 26 sebző lövést tudtam összehozni annyira rövid volt.
A másodlagos tüzérsége azonban 232 sebző lövést tudott leadni.
Mért nem tudtam én régen hogy a német hajók ilyen murisak,nem Montana-t húzom ki elsőre akkor.
Ezzel a hajóval az olyan küldi mint a szerezz 1000 medált,egyszerűen röhej könnyű lett volna.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.24. 13:02:51

#21359
Ma még a botok is meg vannak kergülve.


#21358
Ma voltam ranked csatában Amagi-val,épp t8 BB-nél tartok japó ágon.
Tényleg csak úgy heccből a sziget túloldalára két helyre dobtam depth charge airstrike-ot.Hogy idegesítsem az ellenséges BB-t,erre ott volt egy U-190 és nem csak hogy telibe találta,de a második meg is ölte.
Nem is láttam,nem is sejtettem hogy ott van,csak a csatahajót akartam idegesíteni amíg meg kerülöm a szigetet.

#21357
T10 ranked csaták tök jók voltak,ez a T8 annyira gááááz. XD
Nincs is rendes t8 verdám.Csak tengeralattjáró.

Caliph
#21356
na ,ma reggel edgarral sikerült az első csatában. 😊

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21355
Tudom hogy az autopilot mód tök gáz és béna.
De ma co-op csatában t6 angol és német BB-vel is neki vitt egy szigetnek,úgy hogy nem is arra volt az útja.

#21354
Vagy azzal, vagy valami spammer DD/CA,
#21353
Köszi.
Valszeg választottam a játékban csak nem figyeltem.

Caliph
#21352
átálltam gunboat ddre,haragumoval próbálkozom,de egyszerűen a csapat nem elég jó,vagy az matchmaking rng nem ad sok bb,amire füstből lehetne osztani,vagy túl gyorsan elhull a csapat vagy az ellen csapat
ha meg igen,akkor rak melléjük radaros hajót vagy hydros ddt 😄 vagy hydros radaros ddt 😄D
280 ribbon volt a max eddig amit 5 csata alatt összekukáztam,azt is egy rusholó GK-n...nem kicsit voltam ideges ,olyan gyorsan elhullott az ellen hogy már nem maradt kire lőni...

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21351
event. két hatos cirka közül kell választani a honlapon,elli vagy dupleix(elméletileg a dupleix a jobb) . kapsz hozzá combat missiont,és lehet gyűjteni. 12.8ban az a hajó lesz a battle pass fődíja amelyik csapat több portal chipszet szed össze.
a saját csipszeid meg beválthatod majd superkontira vagy kedvezmény kuponra a battle passhoz

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21350
Srácok az a portal chip az mi a szöszre való?
Majdnem minden csatában kapok,de nem tudom mire jó.

Caliph
#21349
dockyard hajóhoz,300 ribbon randomban,egy meccs alatt...hogy a rákba ? 😄 másodlagos hajóval?

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21348
Free xp-ből megvettem t8 tengeralattjárót.
Egész muris a vízalatti világ.
Vannak delfinek meg minden féle jószágok.




Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.18. 21:44:51

#21347
Köszi, ez most kapóra jött nagyon!
Caliph
#21346
köszi

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21345
WARPLANES25 <= 7 nap prémet ad.
#21344
Nagyon érdekes ez a coop és az új "fejlesztett AI" a botoknál. Én T5-6-7-es rombolókkal próbáltam az éjjel. Volt olyan csata, ahol 17-et spottoltam.
Ugyanakkor volt egy csatám, ahol majdnem konkrétan semmit nem tudtam csinálni. Kirakott szélre egy Blyska-val. Ő a gyorsabb, még EB-al is (nyilván ő is elnyomta, de ha nem teszi meg, akkor se érem utol). 3 cap-es map volt. Namost az botok közül konkrétan senki nem jött a mi capünkre, mindenki elment középre meg a túloldalra. Kösz Wargaying! Egy Vladira tudtam lőni egyszer az elülső toronnyal, szóval a cap assiston kivül volt még 2 hitem (beletörés). Ennyi volt számomra a csata. Még 3 hajó maradt a túloldali capen, de kiléptem a csatából, mert ennek semmi értelme nem volt.
Én az alacsony tiert azért gondolom előnyösebbnek, mert magas tierben több a nem torpedós cirkáló illetve a hosszú torpedó reload-os DD.
Caliph
#21343
akkor valami hydros gyors cirka vagy bb,aztán ha hydro spotolja úgy is megadja

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21342
Nekem csak japó t10 dd-m van és európai T10 DD,meg egy amcsi talán t5.
Van egy európai prém t7 is.

#21341
Én ezeket is ott szoktam csinálni, pillanatok alatt, bár most nehéz, mert nem sok torpis hajó van. Amikor tele van rombolókkal akkor fasza, csak be kell menni középre, és jönnek is a torpik. :-)
Caliph
#21340
coop igen,a botok elég buták,ha van torpi és tud torpizni akkor torpizni fog. francia azért jó mert gyors,és a sebzés szaturáció miatt simán túléled az ágyútüzet amíg torpedózni nem fog az AI
esetleg ugyanez német hydros ddvel.

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21339
De Co-op?Random vagy mi?
Franciám egy darab sincs.

Caliph
#21338
én asszem gyors francia ddvel csináltam,előre rohantam aztán ha torpis jött szembe,azt küldte is rám. volt hogy megpusztultam,de ugye nem az életben maradás a cél,és már nem kell megvárni a csata végét az új körrel

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21337
A 120 spot torpedós küldit mi az ördöggel érdemes csinálni?
Sebzős küldiket Montana-val gyorsan megcsináltam brawl-ban.

#21336
Én is alapban kezdtem,cata kiegig toltam,addig volt kivel,akkor szinte mindenki abbahagyta,vége lett a mókának.
draenor kieg óta játszom újra,de egyedül és nem magyarok lakta szerveren,bronzebearden,új accountal,mert a régit elhagytam. XD
Sajnos több játék is volt rajta.Kb shadowlands elejéig végig toltam újra de azóta elég sok kihagyással,mert a shadowlands fos volt,de ez a mostani sem az igazi egyedül.

Caliph
#21335
yepp,dettó,még alap wowban nyitogattam a szárnyaim,aztán burning crusade alatt jött össze egy nagyon jó szűk társaság,egy részét élőben is megismertem talik alkalmával.. nagyon jó összatartó csapat volt,heti raidek,pl az amani war bear mountot kiütöttük az egész társaságnak,addig mentünk 😄
karazhant rongyá farmoltunk volt hogy az utsó bosst 3an csaptuk poénból,egy tank,én healeltem,meg vittünk egy lockot ddzni 😄
wotlkben is toltuk,bár lich kinging nem jutottunk el,közbejött az élet , munka,csajok 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.04. 14:55:26

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#21334
köszi

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21333
Kösz.

#21332
Hát a WoW-ot szeretem,bár nincs aktív előfizum vagy kéthónapja,de nekem is van kb 46 karim,addig élvezem amíg felhúzok egy karit,utána már nem,meg főleg nincs is kivel játszani,nem úgy mint tizenvalahány éve az elején.

#21331
Szülinapi kód (Prém shopban beváltható): WARGAMING25
Caliph
#21330
igazából nem számoltam...érzése egy hétig(de lehet több)minden estém azzal ment el kb,2-3 óra hogy a mediterrános küldiket letoltam,és még igy is kellett venni ládákat,abból az 1000 acélost sajnáltam a legjobban...kredithiányban is voltam,de aztán inventoryban volt minden zászlómból vagy 3000 darab,eladtam a felét és lett vagy 50 milla kreditem
egy kört mentem még csak vele,behúztam a camot is mert tettszett, nem sokat sikerült torpizni vele,de majd hétvégén előveszem pár csatára..valahogy jobban izgat a hajók megszerzése , mint hogy toljam velük 😄

mint wowban,élveztem a karik húzását,mindenből kasztból van karim,hordában is pár de főleg aliban,felhúzom a másodlagos profokat,aztán...inditom az új karit 😄
mindezt wotlk classiban,a további kiegek valahogy nem jöttek be,sztem ez a legjobb
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.04. 12:28:34

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21329
Őszintén hány ezer csatát kellett végig tolni érte? 😄

Caliph
#21328
hát ,már a kikötőben a jager,végigszenvedtem mahannal,coopban nyugis amúgyis 😄

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

whiskeyman
#21327
Bementem brawlba Schileffennel a másodlagosok az első körben 34-et csináltak, a következőben 27-et. EZ
Ohioval 43 def rankeden.

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

#21326
A magasabb ligák igazából csak a jutalmak miatt "jobbak". Több aranyat/acélt lehet kifarmolni, ha feljebb jutsz.
#21325
Köszi az infót,majd ma megpróbálom.
Mondjuk annyira nem izgat,azért játszom rankeden mert szeretem a Halland-ot és rankeden kapja a legtöbb xp-t,event most nincs tizes hajónak.
Kéne még húzni hajót T10-re és hallandal farmolom a free xp-t.
Ha van jobb ötletetek akkor szóljatok.

#21324
Kvalifikáció. Ha nem teljesitetted, akkor holnap kezdheted megint Bronz Rank 10-ről.
#21323
De nekem még mindig bronzot ír.
Igaz azóta nem voltam.
Spotolós küldihez nagyon jó volt. 80-90 ezret is tudtam spotolni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.02. 21:21:48