World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az egyetlen esélyed, ha a normál torpedót spammeled. A subokkal am sem könnyű játszani, sajnos nagyon a körülményektől függ hogy mit tudsz csinálni, erre a subra ez hatványozottan igaz. A Gato is hasonló abból a szempontból, hogy a torpedói hasonlóan működnek, viszont az nehezebben észlelhető, gyorsabb, hátrafelé is van vetőcsöve és a battery is tovább tart.
Őszintén szólva, az Atlantát szinte kizárólag a radar teszi valamennyire hasznáhatóvá, a kis lőtáv miatt annak is elég limitált a hasznáhatósága (a T9-es DD-k is ellőnek annyira, viszont a jobb ballisztika és lövedéksebesség miatt könnyebb velük célozni) A pán ázsiai T7-es Csumpokomon is Atlanta variáns, de azon legalább van füst a radar helyett. A San Diegon van heal és 7 km-es dc airstrike, hydro+defAA, amik miatt azért még is használható valamennyire.
Nagyon hamar látszik és könnyű kiütni.Találkoztam vele párszor és ellenségnek nem vészes,német meg asszem angol az nagyon gáz meg a ruszki is.De ez a japcsi messziről világít és nagyon hamar hal.
japó sub üt mint állat,viszont nagyon kevés a merülési idő,a san diego meg papir mint az atlanta,csak t9-10be is mehet,nincs he,a reload booster véges és csak 30 százalék...nemtom 😄
még vizsgálódom 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Kagából is megvan a black változat,szal az alap nem köll 😊
akkor t8 dubiért maradt a japán tengó meg a san diego.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.27. 15:44:25
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Nem bánom,tetszik a Bayard,sosem volt francos hajóm.
Az eventhez úgyis francica hajó kellene,véletlen arra nyomtam. XD
Őszintén szólva a csigazabálók verdája be jön.Kár hogy sosem érdekeltek más nemzetek hajói,csak amcsi meg japó.
Már húzok fricc és angol hajót is,de van pánsípos T7-esem eventből meg tulipános T7 is szintén eventből.
Igaz van egy T10 pizzás cruiserem is szénből.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.26. 10:46:15
Tudtommal.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
Sherman-t nem adnám el,mert nincs szenem,mivel ma vettem szenes hajót.
Nem szeretem kearsarge-t,szupercontiból jött.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.24. 15:03:34
Biztos sokan néztétek már a múlt héten, két hétre bekerült Tradert az Armoryban. Arra már biztos mindenki rájöt, hogy a felesleges/sosem használt használt prém hajókat itt be lehet cserélni. Ezen túl azonban lehetőség van arra is, hogy "szénért" olyan hajót vegyetek ki, ami am csak dublonért kapható. Mivel úgy néz ki ez egyszeri lehetőség, érdemes lehet rajta komolyan elgondolkodni, hiszen a legtöbb dublonos hajó max SC-ből eshet, de annak meg ugye elég kicsi az esélye. Hogy is működik ez pontosan? Kiválasztod a hajót, amit szeretnél majd magadnak. Megnézed az árát. majd választasz egy szenes hajót, ami többet ér, igy nem kell ráfizetni. A különbözetért nem jár kompenzáció és a hajó árak úgy vannak belőve, hogy vagy dublont kelljen ráfizetni, vagy nagy legyen az árkülönbség (és nem a te javadra). A T9-10-es hajók emiatt ki is esnek, hiszen azokat csak ráfizetéssel lehet kivenni, viszont a T8-as hajók nem kaphatóak szénért. A legolcsóbb szenes hajó a Sherman, 232k szén (kuponnal 174k) és ezt be lehet cserélni bármelyik T8-as hajóra. Igy gyakorlatilag 174k szénért van egy dublonos T8-as hajó. Akinek sok szene van, az visszaveheti a Shermant és vehet annyi hajót, amennyire futja szénből.
A Bayard lesz a születésnapi event "fő jutalma". Aki most kiveszi, az ez egy 100%-os kupont kap, amit egy másik T8-as hajóra beválthat. Persze ehhez majd össze kell gyűjteni a szülinapi tokeneket. (a választható hajók listája a linkelt hirben található)
Kapcsolódó hir
Co-op csatába merészkedtem vele egy 10 skil pontos kapitánnyal.
Bár valszeg azt a 10 pontot is rosszul osztottam el.
De nagyon tetszik elsőre.Rövid csata volt ,azt hiszem 26 sebző lövést tudtam összehozni annyira rövid volt.
A másodlagos tüzérsége azonban 232 sebző lövést tudott leadni.
Mért nem tudtam én régen hogy a német hajók ilyen murisak,nem Montana-t húzom ki elsőre akkor.
Ezzel a hajóval az olyan küldi mint a szerezz 1000 medált,egyszerűen röhej könnyű lett volna.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.24. 13:02:51

Tényleg csak úgy heccből a sziget túloldalára két helyre dobtam depth charge airstrike-ot.Hogy idegesítsem az ellenséges BB-t,erre ott volt egy U-190 és nem csak hogy telibe találta,de a második meg is ölte.
Nem is láttam,nem is sejtettem hogy ott van,csak a csatahajót akartam idegesíteni amíg meg kerülöm a szigetet.
Nincs is rendes t8 verdám.Csak tengeralattjáró.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De ma co-op csatában t6 angol és német BB-vel is neki vitt egy szigetnek,úgy hogy nem is arra volt az útja.
Valszeg választottam a játékban csak nem figyeltem.
ha meg igen,akkor rak melléjük radaros hajót vagy hydros ddt 😄 vagy hydros radaros ddt 😄D
280 ribbon volt a max eddig amit 5 csata alatt összekukáztam,azt is egy rusholó GK-n...nem kicsit voltam ideges ,olyan gyorsan elhullott az ellen hogy már nem maradt kire lőni...
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
a saját csipszeid meg beválthatod majd superkontira vagy kedvezmény kuponra a battle passhoz
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Majdnem minden csatában kapok,de nem tudom mire jó.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Egész muris a vízalatti világ.
Vannak delfinek meg minden féle jószágok.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.18. 21:44:51
Ugyanakkor volt egy csatám, ahol majdnem konkrétan semmit nem tudtam csinálni. Kirakott szélre egy Blyska-val. Ő a gyorsabb, még EB-al is (nyilván ő is elnyomta, de ha nem teszi meg, akkor se érem utol). 3 cap-es map volt. Namost az botok közül konkrétan senki nem jött a mi capünkre, mindenki elment középre meg a túloldalra. Kösz Wargaying! Egy Vladira tudtam lőni egyszer az elülső toronnyal, szóval a cap assiston kivül volt még 2 hitem (beletörés). Ennyi volt számomra a csata. Még 3 hajó maradt a túloldali capen, de kiléptem a csatából, mert ennek semmi értelme nem volt.
Én az alacsony tiert azért gondolom előnyösebbnek, mert magas tierben több a nem torpedós cirkáló illetve a hosszú torpedó reload-os DD.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Van egy európai prém t7 is.
esetleg ugyanez német hydros ddvel.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Franciám egy darab sincs.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Sebzős küldiket Montana-val gyorsan megcsináltam brawl-ban.
draenor kieg óta játszom újra,de egyedül és nem magyarok lakta szerveren,bronzebearden,új accountal,mert a régit elhagytam. XD
Sajnos több játék is volt rajta.Kb shadowlands elejéig végig toltam újra de azóta elég sok kihagyással,mert a shadowlands fos volt,de ez a mostani sem az igazi egyedül.
karazhant rongyá farmoltunk volt hogy az utsó bosst 3an csaptuk poénból,egy tank,én healeltem,meg vittünk egy lockot ddzni 😄
wotlkben is toltuk,bár lich kinging nem jutottunk el,közbejött az élet , munka,csajok 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.04. 14:55:26
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
egy kört mentem még csak vele,behúztam a camot is mert tettszett, nem sokat sikerült torpizni vele,de majd hétvégén előveszem pár csatára..valahogy jobban izgat a hajók megszerzése , mint hogy toljam velük 😄
mint wowban,élveztem a karik húzását,mindenből kasztból van karim,hordában is pár de főleg aliban,felhúzom a másodlagos profokat,aztán...inditom az új karit 😄
mindezt wotlk classiban,a további kiegek valahogy nem jöttek be,sztem ez a legjobb
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.04. 12:28:34
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ohioval 43 def rankeden.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
Mondjuk annyira nem izgat,azért játszom rankeden mert szeretem a Halland-ot és rankeden kapja a legtöbb xp-t,event most nincs tizes hajónak.
Kéne még húzni hajót T10-re és hallandal farmolom a free xp-t.
Ha van jobb ötletetek akkor szóljatok.
Igaz azóta nem voltam.
Spotolós küldihez nagyon jó volt. 80-90 ezret is tudtam spotolni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.02. 21:21:48