World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szenes konténer helyett szuperkontit kaptam és abban is szén vót. 😄
még lesz 5 vagy hat,ha kihúzom az utsó kettő t10est aztán ennyike. a superkonti nerfel kinyirták az értelmét az egésznek.
l
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De én sem vagyok játékban csak láttam a küldit és a hajam égnek állt és most eszembe jutott.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
az az xp mennyiség amit módosítók nélkül kapsz. így sem egyszerű de nem lehetetlen.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Vagy ezt nem nekem kell összeguberálni?
Még a 150k xp-s küldetéssel sem haladok mert mostanában nincs időm játszani és nincs értelmes játékmód amit szeretnék tolni.
De alig csináltam valamit.
Nevetséges csata volt,az összes elenséges hajó elment a pálya bal oldalára,én meg pechemre jobb oldalra mentem.
Egyetlen ellenséges hajóra tudtam tüzelni,az is menekült a pálya bal oldalára,mázlimra 37k-t lőttem minotaur-ba,de ennyi,több ellenséget nem láttam,mire lőtávolra értem volna mind a négy bázist befoglalta a csapat és nyertünk.
Grath! Szép eredmény.
A csata vége felé már csak 3 hajó volt, BB meg talán CA. Nekem már alig volt életem és russoltam rájuk, ő meg 3/4 életen volt és menekült elfele. Mé? Befüstöl és lő. Vagy... mi van ha kilövik? Ki a fenét érdekel? Főleg amikor látod hogy már tuti a győzelem, alig van ellenfél, inkább megyek és farmolok még 5 sebzést, minthogy elmeneküljek és csináljam a semmit. Coopban? Minek? Kilőnek, legalább rögtön kiléphetek és irány a következő csata. De sokszor van olyan is, hogy beyolozok, szeva DD, szeva CA/BB és közben én is meghalok. 3 perc. Én megyek a következő csatába, a többiek meg ott taktikáznak a pályán. Aztán persze valahol a mezőny elején végzek (nem mindig jön be, néha kitorpedóz a DD és meghalok úgy, hogy semmit nem csinálok, de azért ez elég ritka és ez is hasznos, mert gyakorlom a torpedók elöli kitérést)
A nyilvánvaló mérési szélsőségeket, irreleváns adatokat (Tier II-es 55,36% wr; vagy 51,43% wr CV-vel, 35 csatával...) figyelmen kívül hagytam.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.09.17. 16:14:53
Szerk.: közben látom baszki, hogy co-op csatában voltál, ott volt uccsó a tag. akkor biztos nem én voltam. Bódóttá'! ^_^
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.09.17. 16:00:49
vannak ilyenek is
vagy ne adj Isten egy szellemileg vagy fizikailag sérült is játszhat igy,mi alapnak vesszük h van két kezünk meg 10 ujjunk rajta,ha valami hiányzik már nem olyan kezelni az egeret meg a billt...
de persze osztom h vannak hülyék is,akik azonnal halnak és irja h cheater meg satöbbi,pedig ő mutat broadsideot a fél ellenségnek.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.09.17. 12:49:06
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.09.16. 19:10:51
Csak már kezdek kikészülni a sok állattól.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
A Tiger az kuka. Azért pár cirkáló még igy is maradt... bár az oroszokról nem tud semmit a wiki, pedig ezek se új darabok. WTF?
Igy a neveket elnézve egyiknél sem fogott el a "must have" érzés.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.09.15. 15:19:44
Én még egyszer sem kaptam.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Az Irian nem rossz hajó egyébként, de mostanában nem igazán jönnek be ezek a kis kaliberű gyújtogatós hajók.
A Belfast '43 pl elég op. Füst+radar+hydro+torpok+HE. Persze ennek is meg van az ára.
bayard nem tom megéri e,azérta 6250 tokenért kapsz 31 superkontit...igaz hogy lutri,illetve most hogy nerfelték is lehet biztosabb a t8 hajó token inkább...
és ha már itt tartunk,melyik t8 hajót érdemes kivenni érte? mindegy nekem milyen fajta,op legyen 😄 nekem első körben az irian jött be,beszéljetek le róla. Kidd meg a saipan loyang megvan 😊
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.15. 12:18:11
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Plata meg úgy értette, ha sok hajód van, nem kell mindet csatába vinned, mert győzelmenként kaprsz "Reward"-ot, amivel le lehet szedni csata nélkül a tokeneket.
100 hajónál kevesebbért semmi.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
a bayard csomagot most akkor meg kell vennem 6000akármennyiért hogy megkapjam a t8 kupont majd?
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
WoT-ban még mindig rendesebbek,mert ott adnak igazi ajándékot és lehet is szerezni T8-T9 tankot ingyen,sőt már T10 tankom is van tök ingyen.De úgy nézem ez az event nem fog ingyen összejönni.
Ha 2400-at számolok hajókból akkor jön még 1250 BP-ből ha összejön.
Akkor sem lesz meg.
Bár asszem várok az event végéig és majd akkor költöm el a pontocskáimat valami jóra.
Szerintetek mi érné meg?
a battle pass ad még 1250et ha végigviszed
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.14. 13:31:14
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
3 pontos amcsi kapitány + 1 camo
Többit nem tudom honnan lehet össze kaparni.
T9 csak egy van,amcsi Cruiser,kearsarge-t be cseréltem T8 francia prémre.
Úgyis utáltam.
Nekem inkább olyan event kellene amit T10-es hajókkal lehet tolni.
Most a kedvencem a T10-es szenes német csatahajó.Nagyon szeretem.
De co-op csatába nem tud igazán kibontakozni,más meg nincs most,max random,de az nagyon random.

