21943
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • atee73
    #11082
    sztem mind2 mozgekonyabb mint az alap , a myokon kulonosen erezheto
  • atee73
    #11081
    15.1 km , kevesnek tunik de oruletes a rof-ja ,szvsz a legjobb t8 cruiser
    a skill-ekel tudod novelni de akkor nagyon magas lessz a roppalya es a leghulyebb is kimanoverezi a loveseidet, nagyon oda kell vele figyelni de nagy fun
  • PrasCo
    #11080
    Emberek, akik telesz*rják a vizet torpedókkal egy kétszáz hápés cél miatt... (meg 17 km-re lévő csatahajóra indítanak Aobából)
  • Avenger93
    #11079
    Meg van valakinek a Mogami církáló? Mekkora a lőtávja? Így olvasva változtatásokat a skilleken most így úgy tűnik elég kicsi lőtávja lesz tier8-ba....
  • Malachit
    #11078
    Nekem tetszik a festés és totál poén, hogy fogalmam sincs miről csicsereg a csaj benne :_D. (Csaj mondja: csing csung bimm bamm, aha torpedók jönnek, meg jön az áldás, akkor NESZTEK AP még rombolókra is!! :D :D ) Funnak teljesen jó. Meg érzésre, de lehet hogy csak ilyen pszihológiai, mintha mozgékonyabb lenne az alapnál. A kazánok füstje is erősebb mint más csatahajókon, kb. úgy mint amikor a rombolónál bekapcsolod a turbót.

    Cirkálóval még nem mentem, pedig már rég kipörgettem egyszerre mindkettőt.
  • Prof William
    #11077
    Kíváncsi leszek mikor lesz majd valamilyen Kantai Collection -os event.
  • asolyom
    #11076
    Hát akkor ugyan kiveszem ezt a hajót, de sokat nem biztos, hogy használni fogom. Inkább lehet, megtartom a "rendes" Kongot is, és majd képzek rá egy kapitányt, ha a mostanit tovább viszem a Fuso-ra.
  • pxxl
    #11075
    komplikált ez így pénteken :D
  • Malachit
    #11074
    Viszont a csajok kompatibilisek egymás hajóival :P

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vicc, hogy a sorozatban pont a kapott két hajó kapitányai ellenségesek egymással szemben, ha jól emlékszem.
  • kHares
    #11073
    A hivatalos fórumról, Ectar-tól: "Not sure how this slipped though. The Arpeggio ships don't give premium income or exp for EU or any other regional server. They function just as a normal techtree ships and the Arpeggio Captains can be moved between them. They don't accept regular Captains."

    Tehát ezek olyan prémium hajók amik nem prémium hajók. Érted?! Majd pont a wargaming ad nekünk "ingyen" pénzcsináló cuccost
  • darki81
    #11072
    szerintem a küldetésért kapott hajó úgy hoz mint a prémium hajó
  • Tono34
    #11071
    Ennek a 2 ARP-s hajónak van emelt szintű bevétele v csak egy sima hajó?
    Remélem érthető a kérdés.
  • Malachit
    #11070
    ARP hajókat csak a hozzájuk adott csajok vezethetik. Ez követi a filmsorozat logikáját, mivel a kapitányok ott valójában maguk a hajók emberi személyiségekkel felruházott MI-jei és a kettő nem igazán elválasztható egymástól. Max a hajótest megsemmisülését szerencsével túlélheti a központ személyiséggel rendelkező MI mag és megfelelő nano részecske rendelkezésre állása esetén újraépítheti a hajót.

    Vicces lenne, ha a játékban is már elsüllyedtél egy ARP Kongóval, de a csatában utánad még elsüllyed egy másik is a csapatból, majd sorsolást követően úgymond a testvérhajód roncsát kannibalizálva te, vagy ő újra kiemelkedhetne a hullámsírból és folytathatná a csatát :D
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2016.02.05. 09:29:03
  • atee73
    #11069
    nem, csak azt
  • Prof William
    #11068
    Ezt jó hallani. Azt hittem, hogy addig tart az event, amíg ki nem gyűlik a tízmillió gyöngy, de így még jobb.
  • asolyom
    #11067
    Az ARP Kongora lehet rendes kapitányt is ültetni, vagy csak ezt a rajzfilmes csajszit?
  • asolyom
    #11066
    Eh...ma reggel legalább 3 kill loptak le a Kongom elől. Egy Königet meg egy Nürnberget citadelláztam majnem nullára, így aztán az elöl ólálkodó rombolónk, meg Clevelandünk kivégezte őket. A Bogue-ba szintén beletoltam egy citadellát, így az is könnyű zsákmány lett. Azért az vígasztal, higy emígyen jelentősen hozzájárultam a csapat győzelméhez.
  • asolyom
    #11065
    Nekem már csak 24 hiányzik. Jó lesz az prém DD. Ha jól emlékszem van tartalékban egy kapitányom hozzá.
  • kHares
    #11064
    Gondolom ha vége az event-nek megszűnik a hozzáférés az oldalhoz, de konkrétan erről nem emlékszem írtak e valamit.
  • Kurafi97
    #11063
    Amúgy ha 24-ig nem nyitom ki mondjuk a premiumos ládát akkor az elvész mikor vége a Projekt R-nek ?
  • PrasCo
    #11062
    Én egész eddig hanyagoltam kábé nyár óta az amerikai cirkáló-ágat, de most kitaláltam, hogy kell egy Cleveland, úgyhogy vettem egy Omahát. Két ütközetben úgy téptek szét szinte az első pillanatban AP-vel, mint a taknyot.
    Harmadjára egy Kongo HE-t lőtt... vesztére. :D
  • Tono34
    #11061
    De utálom mikor a rahedli cirkáló mellett még a csatahajók is HE-t lőnek....

    Minden 2. találat gyújt... hurrá....
    Utoljára szerkesztette: Tono34, 2016.02.04. 22:30:20
  • kHares
    #11060
    Heti 57 pearl az ismétlődő. Feb 24-ig tart, tehát két hét biztos illetve ha hétfőnként cserélődik akkor 3. Ismerve a wargaminget bármi lehet. Szóval van esélyed akár a 260-ra is.
    Utoljára szerkesztette: kHares, 2016.02.04. 22:21:47
  • Prof William
    #11059
    109 gyöngynél tartok. Talán meglesz a 160 mire véget ér az event.
  • Kurafi97
    #11058
    Hmm köszi a választ ha annyira jó lesz mint az aoba akkor nagy kedvenc lesz :)
  • Toweliee
    #11057
    Pár napja van meg, nekem nagyon tetszik, az Aoba mellett a másik kedvenc csónakom.
  • Kurafi97
    #11056
    Valakinek van valami tapasztalata/véleménye a Yorckról ?
  • Count Adyn
    #11055
    nekemis a hulladék furutakával lett meg a küldihez az 1800 xps kör, csak néztem hogy ezt hogy:D
  • kHares
    #11054
    Igen, azt tudom ha nagy %-t beleraksz valakibe jobb xp de ez aránytalanul sok, minekaze-val 140k-s körre sem kaptam ennyit pedig ott is torp sorozatok kaptak le fullról embereket. Atee73-nak lesz igaza. Meglepő, már-már teamplay-t támogató mechanika a wargamingtől? Már csak a spot damage-re várok és lehet ismét játszok dd-vel.
  • gergod
    #11053
    A sima damage helyett ha jol ertem arra ad xpt, hogy az ellen hajojanak hany szazalekat sebzted le... Tehat 50k egy BB-be kevesebb pontot ad, mint 50k 4 DD-be
  • atee73
    #11052
    mar megy a server
  • atee73
    #11051
    a foglalas/vedes nagyon sokat ad
  • PrasCo
    #11050
    Nálam ugyanez. Felteszem, várakozunk.
  • asolyom
    #11049
    No! Új patch, majd a következő üzenet: "Cannot connect server, unknown error". Ilyenkor mi a teendő?
  • kHares
    #11048
    Valaki érti a konkrét xp jutalmazás elvét? Farragut-al csatában elbohóckodok, foglalgatok/visszafoglalok, ijesztegetem a népet a torpokkal aztán levadásztam az ellen 3 dd-jét. Az egész nem több mint 30k sérülést hozott.

    Lehet tippelni mennyi base xp-t kaptam?


    Nem értem, máskor 120k sebzésre kapok 2400 körül.
    Utoljára szerkesztette: kHares, 2016.02.04. 14:26:27
  • PrasCo
    #11047
    Sic transit gloria mundi.

  • darki81
    #11046
    Szeretem az anyahajót, jó vele játszani. Ezzel elég könnyű a repülős kill, szerencsére körönként van kb. 10, csak az a baj hogy ez még csak 4-es hajó, a másik hogy nincs még meg a 30 kill az ötösömmel:D
    Megpróbálok kicsit többet játszani, jó lenne egy prémium csónak :)
  • asolyom
    #11045
    Sajnos ha tovább akarok lépni (Fuso, Nagato), akkor a "rendes" Kongot is meg kell vegyem, de ahhoz a Myogin kellene átrágni magam.
  • kHares
    #11044
    Ha nem szereted a carrier-t nem kell feltétlenül azzal szenvedni. Nekem nélküle lett meg a repülő kill, volt pl. coloradoval 17 ill 20 killes köröm. Ott a cleveland ami szintén jó erre de a farragut-al is kaptam már le például 8-at, nem is értettem mi történik.
  • asolyom
    #11043
    Elvileg ennyi.