162
Dragon Nest
  • wordsworth
    #82
    Egyébként springwoodon van aktív magyar klán? Perpillanat egy internacionális klánban leledzem viszont minimum 10-12 ember aktív folyamatosan.
  • Busaman
    #81
    ó de hülye vagyok azt nem írtam le XD
    springwood:)
  • Gear
    #80
    Vajon melyik serveren? :)
  • Busaman
    #79
    Hello
    Akit érdekelne egy magyar guild az engem, keressen Busaman néven vagy Spr1k3-t
    Jó lenne minél több jelentkező:)
  • kalmi
    #78
    sajna én még mindig nem tudok regizni pedig már vártam nagyon :)
  • Nonohun
    #77
    nálam is ugyan ez a probléma ilyen szar ar oldal?:S
  • kalmi
    #76
    hello most kezdem el a játékot le töltöttem meg javítás is bent van de valami ért az oldalon nem tudok accot létrehozni esetleg valaki tudja mi lehet a gond ezt írja "Oops! We are currently experiencing some system error. Please try again later." lehet náluk van a hiba:P
  • BuriP
    #75
    Köszi, már megoldottam, viszont pvp közepén leállt az egész. :(

  • Gear
    #74
    saki04 által beírt weboldalon ott a megoldás:).
    Nekem a launcher indul marha lassan patch óta.
  • BuriP
    #73
    Másnak is akadnak gondjai a patcheléssel vagy csak nekem?
  • saki04
    #72
    Hellosztok! A WestWood szerveren is működik egy magyar Klán már egy jóideje.

    falka.guildlaunch.com << ez a situnk (linkelni még nem enged a fórum úgyhogy sajna el kell még viselnetek a ctr+c ctr+v-t)

    A PVP patch alkalmából a WestWoodi tábornak most kiírtunk egy 1v1 Bajnokságot. Mindenkit szívesen látunk és az első helyezethez hozzávágunk valami apróságot is, hogy ne érezze magát olyan kényelmesen a dobogón.

    Részletek a site-on.
  • wordsworth
    #71
    A másik, hogy cash shopon kívül lehet szerezni seal stampet cuccokra? Mert vannak min 30 goldot érő cuccaim, de nem fogok shopból vásárolgatni és ezek a bind when obtained cuccok kiborítanak
    (kaptam gold rabbitot abyss runnál :D)
  • wordsworth
    #70
    Umm 2 kérdésem lenne.

    Az egyik, hogy szerintetek melyik a jobb PVP-re?
    Phy kickes paladin
    vagy
    matk pala?
    Én matk palára gondoltam, csak nem igazán áll össze a kép, hogy milyen skillekkel operál. (esetleg valaki egy buildet tudna adni?)

    Másik:

    Ennek mennyi lehet az ára?
    Premium heraldy skills stomp (+20% damage)
  • cajsi
    #69
    Nyuszika a nevem Springwoodon ahol van hely guildba oda jelentkeznék :D
  • nando42
    #68
    köszi-köszi, biztosan ez a gond.
  • BuriP
    #67
    Igen a Nexus-os amerikai területről működik csak, a cherrycredit-es globális oda bárki mehet.
  • KicsiMonkey
    #66
    Úgy tűnik, az amerikai verzióval próbálkozol, de ott ip ban-olva van Magyarország, meg az eu meg még kitudja, ezért mi a SEA verzión tudunk csak játszani.

    Ennek működnie kell. :D
  • nando42
    #65
    Sziasztok;

    Nekem sajnos ezt a hibaüzit dobja ki a rendszer, esetleg valaki tudja, hogy mi lehet a gond? Sajnos már két napja próbálkozom, de folyamatosan ezt a kis ablacskát kapom. :(
  • BuriP
    #64
    Akkor a telepítéssel vagy a letöltéssel van bibi, próbáld őket újra.
  • highdrift
    #63
    mm szarok bele xD :D nekem nem megy onnan sose tov...
  • BuriP
    #62
    Igen ez után jön a login screen, de van mikor ez a mutáns ebihal futkos majd megmerevedik, ilyenkor nincs login szerver.
  • highdrift
    #61

    ez aza kép :)
  • BuriP
    #60
    Valószinüleg nem ment a szerver mikor próbáltad. Akkor szokott ott lefagyni.
  • highdrift
    #59
    hellósztok... nekem olyan problémám lenne, hogy elindítom a game-t bejön ez az ugráló lény és onnan nem megy tovább... :S
  • Vincentcloud
    #58
    Nekem van minden kariból legalább 16-os szintű mert miért ne, de igazából olyan felemás nekem ez a játék.
  • Unknow
    #57
    Server problémák vannak, de ezt írták is. Próbálják javítani folyamatosan.
  • nerhun
    #56
    Hellotok én is jaccok NertauHUN néven jeleleg Hungaricum klánban vagyok bent:)
    átlagban min 10 aktívak vagyunk
  • Tatyla
    #55
    na meg a másik,nektek is olyan hosszan loginol? értem azt hogy név jelszó után hosszú szünet,szerver választás után megint és végig minden lépésnél míg benn nem vagyok a játékban.
  • Tatyla
    #54
    jó hogy akkor egyedül kószálok valaki majd küldjön egy invet
  • Unknow
    #53
    Van több magyar guild is. Kapásból itt vagyunk pl mi 20an kb a Red Dawnban. Azóta láttunk már 1-2 guildet 10-15 fővel szintén :)
  • Tatyla
    #52
    jó kis játék ez amúgy nem értem hogy miért nem jött még össze egy magyar közösség
  • Vincentcloud
    #51
    Ha találsz szólj nekem is :)
  • Tatyla
    #50
    sprinwoodon keresek egy aktív guildet ahol nem csak én vagyok mindig online...
  • wordsworth
    #49
    Bizonyos Dungeonokban nincs Abyss :)
  • BuriP
    #48
    Szerintem megcsinálni a questeket és a kisebb nehézségi fokozatokat hogy elérhetővé váljon az abyss.
  • Vincentcloud
    #47
    Meg egy olyan kérdés hogy mi kell ahhoz hogy abyss nehézségen lehessen menni dungeonba?
  • Vincentcloud
    #46
    Sziasztok!
    Lonett vagyok Springwood szerverem
    Kérdésem, hogy akkor most itt hány guild van illetve kit kell keresnem ha csatlakozni szeretnék?
  • wordsworth
    #45
    Tovább próbálkoztam ezzel a black screen dologgal. Másik gépen 2 óra játék után sem fagyott ki. Laptopomon meg 10 percenként fekete képernyő..
  • BuriP
    #44
    A sprigwood szerver behalt egy csöppet,dolgoznak a problémán
  • Tatyla
    #43
    nem lehet csatlakozni pedig ott van a szervereknél hogy full vagy fair