162
Dragon Nest
  • ugauga
    #122
    napközben délután főleg 5-6 körül szoktunk fent lenni
  • Megperzsel
    #121
    ugauga valószínűleg átmegyek westwood-ra hozzátok. nagyon unalmas így egyedül. Általában mikor szoktatok fent lenni? az esti órákban inkább?
  • ugauga
    #120
    Sziasztok a petekkel kapcsolatban ha jól tudom prémiumos cucc amikor még én fejlődtem nem kaptam de lehet hogy mostmár van de ha kaptok is nem lesz örök. Ha szeretnétek gyertek át hozzánk mostmár vagyunk 1 páran valamint segítünk amiben tudunk a játékban írjatok ugauga 15-re FireAwenna-ra vagy Naplopora
  • Megperzsel
    #119
    MackoLany gyere át springwood-ra és segítek fejlődni :)
  • MackoLany
    #118
    greenwoodon magyar klán?
  • Megperzsel
    #117
    Bocs a dulpa postért, de nem találtam szerkesztési lehetőséget:S Aki Springwood-on van és aktív még guild nélküli, az írjon itt, vagy priviben ha szeretne csatlakozni Guild-be. Vagy Olyan Guildet keresek amiben sok a magyar Springwood-on és oszlatom amit csináltam :D
  • Megperzsel
    #116
    Szia! Szerintem szinthez van kötve, vagy küldit kell majd csinálni érte. 19-es vagyok de még semmi nem volt nekem ezzel kapcsolatban. Talán majd 20-as szinten vagy feljebb lesz elérhető. Persze ez részemről csak tipp :P
  • MackoLany
    #115
    Sziasztok! Hogyan lehet petet venni vagy szerezni?
  • Megperzsel
    #114
    Sziasztok!
    Springwood-on csináltam egy Magyar Guldet. HatalomHUN. Ne szóljátok le a nevét nem jutott eszembe semmi jó vagy már foglalt volt mindenesetre olyat akartam, ami a fiúknak is tetszik. Jelenleg csak én vagyok benne, hisz most csináltam. lvl 16 Elemental Lord ^^ Még én is csak tanulgatom a játékot, elég foghíjasak az ismereteim, ezért Szeretettel várok tapasztaltabb játékosokat de persze hozzám hasonló kezdőket is. Majd együtt rájövünk mi micsoda sok pvp és persze dungi :D Nevem: megperzsel (Mondtam hogy nem vagyok túl kreatív:P ) Egyébként pedig Kriszta. :) Jó játékot mindenkinek ^^
  • ugauga
    #113
    azt érdemes kitapasztalni
  • MackoLany
    #112
    és melyiknek milyen a stílusa? :)
  • ugauga
    #111
    a kék (rare) cuccok fejelsztéséhez rough agate kell a sárga(epic) cuccokhoz
    a varázslónak rough obsidian kell a harcosnak rough ruby. 15 ös szinttől beszéljetek a mesterekkel és a specializációs küldit csináljátok(a harcos a mercenary és a sword maseter között választhat a mercenary hammer-t és axe-t használhat a sword master csak kardot) meg amúgy karaktert szerintem a játék stílusod szerint érdemes váltani
  • MackoLany
    #110
    Köszi a válaszokat. Azt közben megtaláltuk hogy a kovácsnál csak azt nem tudjuk hogy mit mivel lehet? Valami kavics vagy mi kell hozzá?
    Nekem egy Sorceress-m van, páromnak Warrior. Én gondoltam rá hogy újra kezdem, de nem tudom melyiket érdemes csinálni. Még az elején vagyunk, én 14, a warrior meg asszem 16 vagy kicsit több. A Warriorra mindenképp kiváncsiak vagyunk, mert ő szeretné folytatni, de ha elmondod hogy szerinted mit érdemes csinálni akkor én újra kezdem. :)
    köszi a segítséget
  • ugauga
    #109
    Szia!
    1 a kovácsnál lehet ha rákatintasz a trade-->Enhance Item.
    2 ha ha elmondod milyen karaktered van akkor tudok segíteni de így kicsit hosszú lenne.
    3 nem lehet .
    ha szeretnétek gyertek át a Westwood szerverve és ott tudnánk segíteni (a játékban írj ugauga15-re)
  • MackoLany
    #108

    Sziasztok!

    Én most találtam rá erre a játékra, szóval sok mindent nem értek. Ha lenne valaki aki türelmesen el tudna nekem mondani néhány dolgot a játékkal kapcsolatban, azt megköszönném.

    1. Hogyan és mivel lehet a tárgyakat plusszolni?
    2. Melyik karakter típusnak milyen cuccok kellenek? Úgy értem, hogy critical vagy hp vagy attack vagy magic attack...az a gond h egy pár dologról nem tudom hogy micsoda és így sose tudom melyik ruci vagy fegyver jobb. Eddig Cabaloztam és ott azért tudni lehet h a fejesnek dmg és rate kell és így tovább. Remélem nagyjából érthető volt a kérdésem
    3. Lehet karaktert átvinni egyik szerverről a másikra? mert mi hollywoodon vagyunk de ahogy olvastam mindenki inkább a másikon van.

    Köszi előre is
  • Senton
    #107
    Helló!

    Ha a Westwoodon jársz írj SelentinHU, Ugauga15 vagy Naplopo nak.

    HUNcutok klán.

    Helló.
  • Senton
    #106
    HUNcutok -klán játékosokat keres Westwood szerón.

    Sziasztok!

    Van egy klánunk a Westwood szerón ... a nevünk HUNcutok.
    Játékosok jelentkezését várjuk szinttől függetlenül.
    Jelentkezni az alábbi játékosoknál lehet.

    Ugauga15 (Acrobat)
    Naplopo (Mercenary)


    A 7 aktív tag mellett több tagot számlázunk, de keresünk még új és már gyakorlott játékosokat.

    Segítőkész, (fejlődés, tanácsadás stb) gyakorlott játékosok várják jelentkezéseteket, bárkit felveszünk.

    Jelenleg 4, 40-es szintű aktív tagunk van azok mellett akik a lvlcapetet várják, ami remélhetőleg hamarosan egy patch formájában meg is történik.

    Minél többen vagyunk annál jobb a hangulat :).
  • cickány1
    #105
    sziasztok Greenwood-on keresek magyar guildet IGN:Apofisz.
  • Struke
    #104
    Sziasztok . Nekem két helyen van karim van egyszer a Westwood-on és mellé még egy a Springwood-on . Láttam h kevés a Springwood ha valaki ott játszik és kevés klán van én is kerestem ,ebből kifolyólag csináltam már régebben egyet és még ott játszik akkor a [email protected] e-mail címekre szívesen várnám a nevüket.jó lenne ott is egy 10-20 fős klánt össze hozni vagy ha már úgy van,hogy valakinél többen vannak akkor szívesen csatlakoznék én is .Nincs nagy szintem mert ide oda mászkáltam sajnos,de tudok játszani :D Szóljatok még is jobb többen játszani. Thx.
  • ugauga
    #103
    Hello mi szívesen látunk a guildunkban a Westwood szerveren vagyunk jelenleg 6 an ha szeretnél csatlakozni hozzánk a játékban írj ugauga15-re
    vagy naplopora.
  • wimage
    #102
    szeretném megkérdezni hogy melyik szeron van a legtöbb magyar vagy hogy ha lehet ki venne be a guildjába ahol azért tartosan játszo emberek vannak ?
  • Bodisadam23
    #101
    Sziasztok akinek lenne kedve magyar klánba csatlakozni az jöhet a hollywood szeróra HunDevils Klánunk mindenkit vár szeretettel. Az in game nevem az:BebyGoku24 igy megtalál mindenki de itt egy hotmail cim is ha valaki akarna jönni:[email protected]
  • Coaxil
    #100
    Greenwood-on szivesen látok bárkit:D
    ingamename: Coaxil,Coxy,Coanux
  • roland4
    #99
    Meik szerveren van a legtöbb magyar?
  • Ezmiez
    #98
    Springwoodon magyar guildet keresek. Illetve nem tud valaki force userhez valami buildet, mert fogalmam sincs, milyen skilleket vegyek?

    Nevem: Ugga
  • kecske23
    #97
    sziasztok valaki tudna segiteni mindenkinek jó a server vagy csak nekem nem jó 37 patch kéri mikor elinditom köszi hali
  • Sixtail
    #96
    Sziasztok!

    Nemrég kezdtem a játékot és gondoltam keresek már egy magyar közösséget benne.
    Greenwoodon játszok, vannak ott magyarok/guild?

    Tegnap PvPztem egy kicsit, lvl18 Swordmasterral, hát szétcsupálnak, nagy a lag is. :D
    És mi az, hogy csak lvl24-esek PvPznek? Kis newbiek, mint én tuti kidőlnek tőlük. :D

    No, szóval ha lenne egy guild Greenwoodon és van hely egy kezdőnek, csatlakoznék. *-*
    Ha nincs guild, de magyarok vannak ott is, akkor csináljunk egy guildet ott is. :P

    Nevem YiazmatNr6, PM ingame, vagy írjatok ide.
    Előre is köszi! *-*
  • BuriP
    #95
    PVP-zni a colosseumban tudsz channel-váltáskor odamész ott kereshetsz ellenfelet chaten vagy "szobákban".
  • Jockey
    #94
    pvp-zni mikortol lehet és hol és milyen formában?
    lvl 10 vagy spriis akármi szerveren cleric, 2ik klasszválasztón is healer ágon maradnék, tudok valahova joinnolni?
  • kecske23
    #93
    Sziasztok azt szeretném megkérdeni hohy mi van a játékal mert nem tudok belépni failed írj ki köszi üdv
  • BuriP
    #92
    Több szerveren van több karakterem, de most nem játszom sokat, várom a lvl cap emelést.
  • semo1
    #91
    Milyen néven játszol?
  • BuriP
    #90
    Csak félmondatokat hallottam róla eddig, konkrétumokat még nem.
    Próbáld meg az amerikai vagy a kínai DNes oldalakat, fórumokat, ott régebb óta megy már a játék, előbbre tartanak a verzióval, talán ott találsz róla valamit.
  • semo1
    #89
    3rd Class hol lehet valami infot talalni?
  • BuriP
    #88
    "Ez" még nem volt, "más" már elöfordult. XD
    Dióhéjban: (mert már a linkelt oldal sem működik) A szolgátatójuk lenyomta a szervereket javítás miatt.
    Mikor kész lesz majd újra elindulnak, a mai PvP eventet a GMekkel elhalasztották.
  • semo1
    #87
    gyakran van "Ez"?
  • BuriP
    #86
    Ez
  • semo1
    #85
    mi fasz lett a cherrycredit-el?
  • Hetcoron
    #84
    Sziasztok!
    Xfire-n létrehoztunk egy magyar Dragon Nest közösséget.
    Csatlakozzatok és gyűjtsük együtt az órákat! :DD
    http://www.xfire.com/communities/dnhun/
  • wordsworth
    #83
    Másik dolog. Mennyi a valós szerver idő? Mert teljesen más időzónában vannak ahogy nézem