9177
  • Jim Morrison
    #8934
    https://blog.counter-strike.net/index.php/2019/04/23899/

  • Palinko
    #8933
    Én trükközéssel csináltam meg :D Assaultot 1.6 ban szerettem de be kell látni azért nem egy olyan verseny map, igaz ennyi erővel a biome is mit keres ott... Az aztecnak is volt valami hibája amire most nem emlékszem de tudom olvastam hogy bugos, de ennyi erővel az office is az. Az italy meg rejtély pontosan mi a baj, szerintem is hiányzik akár DE mappá átalakítva is visszajöhetne.
  • Jim Morrison
    #8932
    azt sajnálom, hogy assault, aztec, italy szó nélkül kikerült, mert így az achikat megcsináltam volna :( kb 8-9 round win hiányzott hozzájuk az achik megszerzéséhez. Persze lehetne trükközni, de azt meg nem akarok :/
  • Devv
    #8931
    Ja igen, Verti:go is volt régen, de én ugye most találkoztam vele először, amikor visszajött wingman-be, majd mm-be. Zoo is egyre jobban bejön, sokat könnyedezek ezeken.
  • Jim Morrison
    #8930
    egy darabig elérhető volt matchmakingben is
  • Devv
    #8929
    Insertion? Műhely map?
    Azt nem mondanám, hogy én farmoltam, de könnyebben jöttek a fragek, lehet fejlődtem, de lehet, hogy csak így dobta...
  • Jim Morrison
    #8928

    // én insertionon farmoltam a wineket, miután rájöttem, hogy sokan nem ismerik és T ként baromi jól lehet helyezkedni :D
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2019.04.23. 18:12:34
  • Devv
    #8927
    6 win kellett zsinórban, hogy feljebb dobjon. Abból 5 Verti:go. :DDD
  • Dency
    #8926
    Mai 2mm surrend mind a kettő mert nem tudnak veszíteni a csapattársaim, -1 rank bukta, globálról supremre. Nagyon fasza.
  • Jim Morrison
    #8925
    https://www.twitch.tv/esporthucs
    EC S9 - Regionális döntő - Salamander vs DZVER
  • Palinko
    #8924
    Nem nagy történet, nekem is mióta meglett az empress mw ak-val rohangálok és igazából rohadt könnyű. Betanulod a sprayt pár nap alatt a próba pályán onnantól megvagy. SG-vel sokkal nehezebb lőni egyébként, minden mást meg ugyanúgy csinálsz, szaladni nem szabad, leguggolni ér néha, bár sokszor előbb lelövöm minthogy guggolni kezdenék. Messzire 3-as burstot lősz, közép távolra 10 nél többet ne sprayelj közép meg közelre kb már mehet a full spray. Próbáld 1tapelni fejre hogy magasan tartod a célkeresztet, counter steppelsz egy pillanat alatt pontos. Mozogni nem szabad vele még közelre sem nagyon mert akkor szerencsejáték.
  • Jim Morrison
    #8923
  • Devv
    #8922
    Fejembe vettem, hogy azért is megtanulok ak-val lőni. Úgy értem nem csak megveszem és lövöldözök és aztán egyből kilőnek (mert eddig ez volt), hanem tudatosan próbálkozok, próbálgatom hogy hogy a leghatékonyabb. Vettem is egy szép skint, de sajna skill nem jött vele. :D Úgyhogy sokat gyakorlok és érzem is hogy jobb vagyok vele. Eddig többnyire SG 553, az jól kézre áll, de hát na! ;D
  • Devv
    #8921
    Na, holnapra megint megváltozik az Abbey B lerakója lol! :D
  • Jim Morrison
    #8920
    aha
  • Devv
    #8919
    Ha nem játszok sokáig wingman-t az is inaktívvá válik? Játszottam egyet, nyertünk, de eggyel lejjebb dobott...
  • Devv
    #8918
    Most a tuti! ;D
  • Palinko
    #8917
    Csak abbeyon a b lerakó már minden nap máshogy néz ki majdnem, most túlkomplikálták, előzőleg túl egyszerű volt, majdhogy nem az első verzió volt a legjobb.
  • Devv
    #8916
    Abbey tök jó lett, Vertigo-val is barátkozok. Jó lenne profi meccseket látni ezeken a pályákon.
  • [HUN]FaTaL
    #8915
    Mire sikerül, addigra forgatnak. :D
  • ReszegKoldus
    #8914
    Felesleges, mire bemásolod már lehet megint más csapat lesz :D
  • Jim Morrison
    #8913
    flashék új csapatban, a salamanderben :c
    bemásolnám a csapattagokat de szar fb nem enged szoveget masolni mobilon..
  • Palinko
    #8912
    Jaja hogy kivétózzák nagy rá az esély. Meg arra is hogy nem cserélnek most be másik mapot mert sírnának ha 2 változtatás is, pedig a nuke helyett adnám Abbeyt, akkor már még kisebb is lenne az esély hogy mindkét újat kivétózzák. Mert a zoo meg megint nagyon nem versenyzésre alkalmas terep sztem.
  • Devv
    #8911
    Maradjunk annyiban, hogy nem játszok jól. ;)
  • ReszegKoldus
    #8910
    Engem pont ez tett kíváncsivá, hogy mit találnak ki rá a játékosok. Aztán lehet mindenki csak vétózni fogja :)
  • Palinko
    #8909
    Ha jól játszol felhúznánk én sem vagyok valami hű de valami a nova 4 emmel.

    Amúgy ez a vertigo verseny mapnak hát vicc :D Szeretek rajta menni elhülyéskedni, de igazából látom a hiányosságait, ez profi szinten baromi hülye választás volt. Cache elég jól balanceolt valami volt és a Vertigora cserélni..... Értem én hogy ráfér a vérfrissítés a Cachera de Abbeyt kellett volna verseny mappá tenni, ami egy kis javítgatás után meg is felelne.

    Vertigoval mik a gondok? A sitera 1 rámpa visz, tűz, füst, meg vagy fogva, B sitera egy lépcső visz, szintén ez a helyzet. A mi szintünkön nem gond felfutni B-re lépcsőn mert nem fejelnek azonnal ki profik viszont nem tudják megcsinálni ugyanezt. Maradt a mid, ami ezen a mapon amúgy is fontos, na de t-ként berohansz gondolom ez is van tűzzel füsttel fogva, aztán lehetnek booston kartonon, kis ajtónál, folyosó végén jobbról balról, meg még B siteról boostból hátbalőnek, szóval good luck és ha ez nem lenne elég egy még lift ajtón keresztül is spamelhet awpvel és meghalsz hogy ki se értél :D

    Szal nem kicsit ct oldalú, egyetlen esély ha flashel beszalad valaki B lépcsőn, miden meg szerencséje van és beugrál B ablakban, azt ennyi de szerintem nagy kínlódásokat fogunk látni még így is. Mos azért rakták be ezt mert régi név szerintem nem érte meg, mert úgy sem úgy néz ki mint az 1.6-ban és ott van az abbey ami egy tök szép, T oldalú map sok lehetőségekkel kis boostolási bugokkal, de nem sok kell hogy nagyszerű legyen, erre egy ilyen Vertigo jön helyette. Komolyan nem értem kik hozzák a döntéseket, mindannyiunknak csak Abbeyt kéne menni hogy lemenjen a keresési idő 2,5 percre azon a mapon akkor majd felkapnák a fejüket hogy szeretik az emberek és tegyék be :D Pedig tök fordítva is működne ha verseny map lenne az Abbey meglenne az a hypeja hogy többen játszanák
  • Devv
    #8908
    Addollak én, de nem hiszem, hogy egy silver3-al akartok vesződni...

    Ja, reload noob is vagyok....
  • Palinko
    #8907
    De hát látod nem akar minket addolni :D Amúgy sokan így vagyunk hogy vesztjük a meccset top fraggerként nekem volt 100 pont felett talán 120 körül hogy vesztettem meccset. Ennek több oka is van, ha neked kell legjobbnak lenni a csapatban az már baj mert azt jelenti a többi 4 tényleg nagyon rossz és egyedül úgy sem fogsz mindig acet lőni max 2-3 ember amit elhúzol. Ráadásul ha a társaid kirusholnak és lesebzik neked máris könnyebben jön a kill de kör nyerve abból nem lesz.

    Simán nyerhetsz 8 killel is ha jól működik a csapatmunka, nekem is hányszor volt már, hogy nem jöttek egyszerűen felém, embert nem láttam, mikor meg igen rámugrottak 3 an és csak sebezni tudtam, meg kiluckoltak utána szóval nem volt kill aztán pisztoly körben meg 2-3 al hozzájárultam a könnyebb félidő fordításhoz, vagy le clutcholtam valamit. Szóval ha megvan a szereped a csapatban és jó infót tolsz stb nem számít ha nincs kill simán nyerhető. Azokat a meccseket nyertem egyébként top scorerként ahol legalább még 2 ember fel tudta venni a fordulatot utánam is, úgy már azért lehet, de még akkor is sok kört vesztesz mert ha a maradék 2 nem játszik a csapattal akkor bajos, vagy ha kilőnek hármótokat a maradék 2től nem sokat lehet várni.
  • Jim Morrison
    #8906
    a csé, ilyen, sokszor elmegy tőle a kedved, és az apróságok miatti lose meg felviszi az agyvized :D
  • Devv
    #8905
    Nem nagyon sajnos. Még mikrofonom sincs. De majd lesz.
    Amúgy bocs a sírásért de ki kell néha írnom magamból... Pedig tökre élvezem a játékot, csak a lent említett dolgok teljesen lehoznak az életről :D
  • Jim Morrison
    #8904
    probalj meg nem egyedul menni, hanem par cimbivel, ha megoldhato.
  • Devv
    #8903
    Totális kiégés továbbra is. Amikor 30 körül lövök, akkor általában bukjuk a meccset. Pedig ha én 30-at lövök az azt jelenti, hogy kb. botok az ellenfelek. CT-ként úgy kirusholnak a társaim, hogy ez a meccsbe kerül. De nem tudok mit tenni...
    Vissza akarok menni silver tetejébe! :(
  • Palinko
    #8902
    Lehet nem kellett volna magyar közvetítést nézni nem ez az első hülyeség amit ott tanultam el :D 3600 az augért nevetséges lenne mert akkor az awp lehetne 5200 az autonoob meg 6000, ha az augot olyan magasra emelnék, de még akkor is csak egy scopeos m4 lenne. Bár az m4 meg m4a1-s közeli 1hit headshot be kéne jöjjön mert vicc hogy deagle még messzire is 1hitel egy karabély meg nem... De az AUG 5 éve ilyen miért nem tűnt eddig fel senkinek? :D

    Amúgy nem értem a cooldown rendszert, elméletileg 1 hétig tart még lejár, de valami baj van a cs-mel mert a héten már 3 szor sem töltött be map. Egyszerűen csak lassan tölt pedig túl vagyok ezer meccsen eddig volt 2 ilyen most meg a héten 4. Kaptam is fél órásat pénteken, majd vasárnap is fél órásat hétfőn meg 2 órásat. Viszont valahogy gyorsabban csökken a cooldown levelem, 10 meccs után kb leesik 1 szintet pedig mindenki azt mondja hogy 1 hét kelle hogy 1 levellel csökkenjen, pedig ma is kaptam egy cooldownt és csak fél órás volt :D Szal már simán 1 hetes kellett volna legyen mert 4. eset egy héten belül... de úgy néz ki hogy 10-15 meccs probléma nélkül és levesz 1 cooldown levelt. Vagyis nekem, írtam a fórumra senkinek nem volt ötlete miért lehet ez.
  • Jim Morrison
    #8901
    vertigot szerettem. nem tudtak rajta jatszani es tobbnyire win lett belole. cobble nekem nem tetszett jelenlegi formajaban, szoval mindketto :)
  • Devv
    #8900
    Melyik része? :) Hogy vertigo bejött vagy hogy cobble kiment?
    Vertigo szerintem elég rossz.
  • Jim Morrison
    #8899
    vééégre *.*
  • Roger6
    #8898
    Szép munka amúgy
  • Devv
    #8897
    Vertigo elérhető mm-ben, Cobblestone kiment. Mondjuk utóbbit nem ártana kicsit rendbe szedni...
  • Micsu
    #8896
    ez inkább azért van mert a demo 32 trick nem a 144hz végett
  • HTS s3rg1nh00
    #8895
    az utolsó killen nagyon kiakadtam,alig tudtam felszedni a bombát :D
    itt azért jól látszik,mennyire semmi köze a demonak a 144Hz valós játékhoz,mondjuk kb fogalmam sincs hogy hoztam össze ezt a drive-by deaglet.de beadta a gold nova 1nek:))

    Utoljára szerkesztette: HTS s3rg1nh00, 2019.03.17. 20:53:14