9177
  • Devv
    #8974
    Új kes megvan? :D
  • Dency
    #8973
    ja, f0rest, GTR sülve főve együtt voltak. fnatic, sk gaming de jók is voltak az 1.6-os idők. :) Hát igen kezdenek már kiöregedni, kíváncsi vagyok f0rest még meddig fog játszani, ő egész jól el van a nip-ben.
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2019.09.26. 22:31:15
  • Jim Morrison
    #8972
    szinte egybe nőtt a neve a csapattal, utóbbi időben tényleg nem volt meg a régi fényük. Kíváncsi vagyok, hogy hova kerül.
    (lehet, hogy flash új csapatába? :D)
  • Dency
    #8971
    GeT_RiGhT otthagyja a nipet
  • ReszegKoldus
    #8970
    És ki is kapnak ismét a döntőben...
  • ReszegKoldus
    #8969
    Úgy nézem nem vonz nagy tömeget ez a V4 még az ingyenes belépés ellenére sem, de a VP szurkolók elég jók idén is :)
  • pr3cious
    #8968
    Picit késve írok. Igen, sajnos nem irányíthatod a többi 4 csapatársadat, ha randomokkal mész szerencse kérdése is hogy mi történik. Most hogy magyarokkal mentem párat ki is derült hogy jóval egyszerübb a játék, meglett a rankup.
  • Devv
    #8967
    de_mirust (mirage in dust style) :D

  • Devv
    #8966
    Van info a következő major-ről?
  • Dency
    #8965
    Elég nagy alázás volt a fináléban.
  • Jim Morrison
    #8964
  • Jim Morrison
    #8963
    utolsó pár kört megnéztem. Gondolom végig ilyen izgalmas volt.... :D az ilyen csapatokkal csak a nézők járnak rosszul... :)
  • Dency
    #8962
    Astralis behúzza, elég jó formában vannak. Meglepődnék ha az avangar nyerne.
  • Dency
    #8961
    Az egyiket eltaláltad , végül is.
  • Devv
    #8960
    Nem jött be a tippem, Avangar - Astralis döntő lesz ma 18:00-kor.
  • Micsu
    #8959
    így jön ki a matek a vasárnapi döntőre
  • Devv
    #8958
    Nem tudom, pihennek a játékosok. :D Vagy még nem áll készen a Mercedes Benz aréna. :D
  • Dency
    #8957
    Mi volt ez a 2 napos szünet a meccsek közt?
  • Devv
    #8956
    Van egy olyan érzésem, hogy megint Ence vs Astralis döntő lesz. :D
    Ma folytatódik a show!
  • HTS s3rg1nh00
    #8955
    ki kellene,csak egyszerűen 1v5-ben sokszor kevés vagy a carryhez.nekem is volt 23/8-as félidőm(!),aztán simán vesztettünk mert hiába tudok csapat nélkül is hozni mondjuk 8 kört,ha a maradék 8-at képtelenek mellétenni.
  • Jim Morrison
    #8954
    Nekem talán most már a csgo lett az a játék, amivel a legtöbbet játszottam összesen, Valamivel 2000 óra felett vagyok. És sajnos mikor ak voltam, azon a szinten rengeteg ilyen szar tapasztalatom volt (btw nekem supreme volt a max). Most olyan sas környékén vagyok, és jóval ritkább az olyan meccs, mikor az általad leírt események előfordulnak. Onnan sajnos ki kell törni, az egy olyan réteg ami csak negatív hatással van rád lelkileg :(
  • pr3cious
    #8953
    Teljes kiégés ez a játék.Az én történetem hogy egy wooden pc-vel sikerült egyszer eljutni DMG rankba. Aztán lebuktam abba hagytam, most itt szívok MG1-ben és nem tudok kitörni, mindig amikor már közel lennék történik valami elo katasztrófa. Az enemy topfraggernek hatalmas pingje van, 2en lelépnek és ott szívsz egyedül :/ egyszerűen már nincs türelmem nyugodtan játszani. Szintén a mai játékon történt hogy nyert kör után szerzek 3kill lelőnek erre azt látom hogy a csapattársam usp-vel próbálja kipötyögni az enemyt... amikor megkérdezem hogy ez mivolt annyit ír hogy "enemy is garbage". Igen ő volt az MG2 a csapatban de a játék végén pont azok a körök hiányoztak amit ez a balfék elszúrt. Másodiként végeztem mögötte teljesen kikészültem lelkileg hogy ilyen miatt bukjuk a kört. Sírás off.
  • Devv
    #8952
    Szintén maratoni Astralis vs Cr4zy meccs. Beszarás!
  • Jim Morrison
    #8951
    jesus. pont most lattam nemet kommentarral. gold :D
  • Palinko
    #8950
    Nem is csoda hogy nuken, valami infot elrontottak tuti, de attól függetlenül nem lehet hallani hogy melyik emeleten van.
  • Rockynhooo
    #8949
  • Jim Morrison
    #8948
    linkt
  • Devv
    #8947
    Volt tegnap egy 0vs4 nem defusolás, érdemes megnézni. XD

    Meg ma egy maratoni Astralis vereség első meccs 31-28!!! és utána egy sima 16-4 Astralis vereség.
    Jó volt látni ezeket a vereségeket!
  • Dency
    #8946
    Néha néha, történt valami érdekes? Am ki van halva a topik.
  • Devv
    #8945
    Majort nézitek? :D
  • Dency
    #8944
    Lezajlott a nyugdíjas CS:GO világbajnokság döntője

    EZ de kemény :DDD

  • Palinko
    #8943
    Meg 5 ember elveszik rajta, deatmatchre még jó meg casualban hogy volt sok ember rajta úgy érdekes volt mert látványilag meg szép. Nem fog ez se megélni pár hónapnál többet. Nagyon kapkodnak eddig az volt hogy a zoo a sok fan kérés miatt jött erre gyorsan kivették. Mondjuk nem is hiányzik az abbeyel ellentétben. Viszont a workout meg a ruby is szerintem mellényúlás és kár lenne hozzájuk szokni mert nem sokáig lesznek :D
  • Jim Morrison
    #8942
    Ez a Ruby szerintem egyáltalán nem való matchmakingre. Olyan a layoutja, hogy borzasztó bármilyen site ot betámadni T ként. miden is vagy 5 felől lőhetnek. Nem tetszik
  • ReszegKoldus
    #8941
    https://clips.twitch.tv/SavageRoundGalagoYee
  • Palinko
    #8940
    Szerintem bejött a battle royal nekik is, meg szerintem elfér, csak tényleg nem erre kéne fókuszálni.
  • Jim Morrison
    #8939
    azért én kíváncsi lennék az adatokra, bár úgyse tudjuk meg sose. Hányan játszanak ezzel a móddal vs sima mm vs casual vs ..
  • [HUN]FaTaL
    #8938
    Szerintem meg el kéne felejteni a CS-ben ezt az egész Danger Zone/Battle Royale baromságot.
  • Palinko
    #8937
    Nem tudom miért kellett ennyi víz egy olyan játékra ahol nincs és nem is kell hogy legyen úszás animáció. Persze a sziget az oké, de előző mapon max a csónak házak körül kerültél valóban vízbe itt meg pl a teherhajók körül könnyen a vízben találhatod magad ami kb instant halál úszás nélkül.

    Nem is tudom milyen pálya lett volna jó dzsungeles lassú lenne régi gépeken, valami város esetleg de másképp is meg lehetne oldani a lezárást mintsem hogy sziget.... Meg vannak hiányosságok ilyen piramis szerű kell hogy legyen a map stb sok érdekes dolgot mondanak el ebben a videóban akit a technikai részletes is érdekelnek meg tud is angolul:

  • Devv
    #8936
    Új danger zone map, sok új aprósággal:

    Sirocco
  • Palinko
    #8935
    Amúgy kapják be, mikor éjjel 25 perc alatt se talált meccset abbeyre féltem már tőle, hogy ez lesz a vége, de nem is kapott valami nagy supportot mint a vertigo, vagy voltak más ilyen kihaltabb mapok is, nem tudom miért kellett ilyen gyorsan leszedni. Tényleg két ilyen mapért cserébe amik 100% nem lesznek verseny mapok hacsak nem önkényes döntés árán mint a vertigo, meg a workout eleve egy fun map mint a zoo kb és a ruby sem tűnik valami nagy eresztésnek. Lehet grafikailag szebbek mint az abbey, de hogy a design miatt ezek sem lesznek sokáig bent az is biztos.