9177
  • Devv
    #9014
    Na, már várom a ma esti küldiket, hogy ölj 50-et Bizonnal egy deathmatch-en meg ilyenek! XD De azért remélem ötletes dolgok lesznek.
  • Devv
    #9013
    Okés, köszi szépen, akkor majd írok!
  • Palinko
    #9012
    Akkor legyen a holnap este. Már 5 ször megcsináltam kb, mert segítettem random emberekenek úgy meccs kereső alapján szal kitaláltunk pár taktikát ami működik. Szóval tuti meglesz.
  • Devv
    #9011
    Dolgozok ma délután sajna... Igazából holnap este lenne jó, mert napközbe meg a gyerekekre vigyázok. XD
    De akkor rád írok.
  • Palinko
    #9010
    Nem tudom igazából mára van úgy 1-2 órás programom azon kívül semmi. Délelőtt meg basszus elaludtam, de fent voltam egy párszor nézem nincs üzi mondom oké :D

    Én sem használom az mp5-öt competitivben hanem amiket te de attól még nem olyan rossz fegyver.
  • Devv
    #9009
    Inkább azt regéld el, hogy mikor nyomjuk le a co-op küldit! :D
    Amúgy meg sose használtam mp5-öt, nem is fogom, mp9 meg ump sokkal jobban kézre áll nekem.
  • Palinko
    #9008
    Kurvára nem jobb a bizon, amúgy nekem elsőre meglett úgy hogy nem is rögtön első másodperctől dobott be a deamatchre igaz hogy szűken de meg. Még most kell gyorsan csinálni még a többiek is nem awp-vel meg gépkarabélyokkal jönnek hanem sokan smg-znek szóval meg lehet azt, persze van belle kis szerencse faktor, de összejöhet. Ne a hátát célozd fejre hatékony mert jó a szórása, testre egy rakás szar mint az összes többi smg full kevós emberek ellen ami a dm-ben adott.
  • Devv
    #9007
    Sajnos nem maradnak meg a killek, mert egy deathmatch alatt kell összehozni. Többször is próbálkoztam és végül meglett.
    Amúgy jópofák a küldetések csak lehet hogy már türelmetlen vagyok. Pedig idő van rá bőven.
  • Dency
    #9006
    Ha nem sikerül elsőre a 30 akkor is megmarad amennyit öltél vele és következő alkalommal már nem kell annyi. Amúgy igen megöli az egész játékot ez a challenge-s hülyeség, mikor az hogy banánból ölj x embert, mindenki ott kempel. Jó casual meg minden amit baszott ritkán játszok de akkor is.
  • Devv
    #9005
    Totális kiégés közelében megint. :D Operation küldetés: Deathmatch. Ami kb. arról szól, hogy ki tudja többször hátba lőni a másikat. Amúgy a legjobb taktika, hogy spawnolás után egyből megfordulsz. De sajnos akkor is hátba lőnek. :D
    MP5-SD: a legótvarabb fos fegyver a játékban, komolyan még a bizon is jobb. És öljek vele 30-at. Illetve lőjek vele hátba 30 embert...10 perc alatt...
    De tudom, szar vagyok... :D
  • Palinko
    #9004
    Nincs mit ezt rendesen ledaráltuk :D
  • Devv
    #9003
    Köszi :)
  • Palinko
    #9002
    Mennyiért vetted? Most 13,25eur és mintha 12,25 ért láttam volna még első napokban.

    Csináluk meg az OMG-t tegnap egy random román sráccal én már lenyomtam, trükkös.
  • Devv
    #9001
    Jól van na, csak vicces. Tényleg emelték?
    Azt OMG nevezetű küldit nem csináljuk meg valamikor?
  • Palinko
    #9000
    Mert? Én is tegnap csináltam meg mindet kivéve a danger zoneosat :D Mert le van szarva egyrészt nem lesz pass amin pofátlanul még 1 eurót emeltek hogy tuti ne vegyem meg, másrészt meg úgyis csak 10 csillagot enged gyűjteni, hiába van meg minden a dangeres küldin kívül.
  • Devv
    #8999
    Hihetetlen hogy eltelt 5 nap és könnyedbe még mindig novával lövöldöznek...

  • Devv
    #8998
    Rendben.
  • Palinko
    #8997
    Okés! Majd igyekszem nem elfelejteni elindítani akkor a steamet csak írj rám ha vagy.
  • Devv
    #8996
    Nem jött a gyerek, ill. jött csak leszarta, úgyhogy holnap lenyomjuk! :)
  • Devv
    #8995
    Megvan.
    Vagyok ma is még...
  • Palinko
    #8994
    Addolj akkor holnap nekifutunk ha leszel
  • Devv
    #8993
    Nincs semmi ha elbukod. De picit várnék még van egy srác aki azt mondta jönne, utána veled is megcsinálom, elég hangulatos lett. Tegnap amúgy 3x buktuk a sráccal...
    Küldj egy profil linket!
  • Palinko
    #8992
    Nekem sincs nagyon kivel menni mert mostanában nem játszok igazán azt nem tudom ki jönne velem :D De mivel nem tervezem megvenni a cuccot ezért sokat nem is vesztek ha elbukjuk, lehet te se akarod megyünk együtt?
  • Devv
    #8991
    Szóljatok ha meg akarjátok csinálni a virus outbreak-et, még nekem sincs meg...
  • Jim Morrison
    #8990
    szerintem majd én is megveszem :c kis operationok tök jók voltak, és talán az eladott skinekből az operation ára is kijön némi plusszal. talán :D
  • Palinko
    #8989
    Jaja tök olcsó volt és mindig megérték, mert idővel a ládát profittal adhatad el, de most elég drága a pass, nem tudni a láda árak hogy alakulnak. De biztos majd most is megéri vagy a fene tudja, nem értek ehhez zeus meg nem tippelt még videóban ő érti a cs gazdaságtanát jobban mint kb bárki.

    Nem tudom az ingyenes módot én csak letöltöttem az updatet ami olyan 1.4 giga de még nem volt időm próbálgatni.
  • Devv
    #8988
    A régebbiek 3-5 ajróba kerültek? :O
    Ingyenesen is végig lehet tolni nem? Csak nincsenek rewardok. Vagy vannak?
  • Palinko
    #8987
    Nekem nem lesz, mer 7 eur van steamen mindenki mondta há operation jön majd 3-5 eur között lesz tuti. De látják már a viewer passokkal hogy van itt pénz lóvére azt felemelték, ennyiért meg nekem nem kell :(
  • Devv
    #8986
    Engem sikerült. Első operációm! :D
  • Palinko
    #8985
    Na bebaszott valami operáció :D Meg 4 kollekció, gondolom karácsony előtt meg kell fejni a népet.
  • Devv
    #8984
    Na megvan az 1000. óra, tavaly dec. 8 óta. 280 valahány mm win, silver 4, sok szép skin, rengeteg gyakorlás. Kés még nincs, de ami késik... :D
  • Devv
    #8983
    Bakker, játszogattam, dobott egy cs20 ládát. Eladtam, 4.5-ért. Utána megvettem az új matricás kapszulát és dragon lore esett. Úgy zuhant percek alatt az ára, hogy 17,5-ért tudtam gyorsan eladni. :D
  • Palinko
    #8982
    Van hogy beadja a deagle de ennyire még soha nem adta be és soha nem is fogja többet :D

  • [HUN]FaTaL
    #8981
    Ugyanilyen. :) Akik gyakran játszanak együtt, nem a játékban kommunikálnak. Így csak mégnagyobb hátrányba hoznád a random MM-et.
  • Devv
    #8980
    Azon gondolkodtam, hogy milyen lenne a játék, ha az adott player a halála után már nem tudna ugatni. Mondjuk minimapon látni hogy hol murdelt meg. Szerintetek? :)
  • Devv
    #8979
    Én már itt vagyok :)

  • Steel
    #8978
    Sziasztok, kösz a választ.
    Rendbe jött a játék, miután átraktam SSD-re, ill a legújabb driver-t is feltettem.
    A panoráma frissítés óta sokan szívnak ám vele, én még olcsón megúsztam.
    Újabb nvidia kártyáknál szívnak vele rendesen, régi már az a motor és kész, nagyon kéne a Source 2 engine.
    Vicces, hogy van mikor hiányzó file-t ír a console-ban (panoráma valamelyik részét nem találja), de steam ellenőrzésnél minden rendben...
  • Dency
    #8977
    Még javaslom DDU-val driver eltávolítását majd újratelepítését,ez kipucolja teljesen. Mikor meg megfagy a játék akkor SSD/HDD led világít? Valamint jobb gomb a játékra steam belül tulajdonság/helyi fájlok/ játékfájlok épségének ellenőrzése. 60 fpsre meg csekkold hogy a az "energiagazdaságos mód"(angolul nem tudom mi) ki van e kapcsolva játékon belül,képbeállításoknál találod. Ha ki van akkor konzolba "fps_max 999".
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2019.10.06. 15:51:33
  • pr3cious
    #8976
    Játékbeállítások

    De amit írsz az elégé durván hangzik... itt szerintem egy teljes újratelepítés segítene.
  • Steel
    #8975
    Szasztok
    visszatérő problémám van a game-el, de most vettem rá maga, hogy itt is megkérdezzem. Kicsit visszaolvastam, de nem nagyon láttam hasonló problémát.
    Szóval:
    idegesítő, és főleg tűzharcban halálos fagyást produkál a játék, úgy minden második kőrben, vagy valamikor egy kőrön belül kétszer is.
    Egyszerűen kb. fél másodpercre megfagy a játék (kép megfagy, input-ra nem reagál), a hang pedig szimplán elmegy. Aztán mikor visszatér, akkor persze pár méterrel távolabb állok, mert látszólag közben az utolsó billentyűkombinációt még végrehajtja. Tűzharcban ez nyilván mindig halállal végződik.
    Már próbáltam az nvidia profile inspector-ral optimalizálni a beállításokat, eddig sikertelenül.
    HW: Asus ROG notebook, nVidia GTX 1070
    FPS stabil 60-ra be van lőve, ki se lehet onnan robbantani. Internet nagyon fasza, 15-25 -ös ping stabilan.
    Én az nvidia beállításokra gyanakszom. Valahol valami nincs a játékra optimalizálva, de ehhez a részéhez még nem annyira értek egyelőre.
    Nem tudom, valami buffer nincs jól beállítva, renderelésnél várja az input függvényeket, de azok még nincsenek kész, ezért nem tud mit kirajzolni...??? Valami nagyon el van állítva.
    Ha valaki ismeri a jelenséget, főleg nvidia kártyával, akkor köszi előre is a választ.