1502
IZÉ
  • Shep
    #1461
    Kipróbáltam de inkább ne tettem volna, egyrészt nem is fut jól, ami azért érdekes, mert az alap a jóval gyengébb előző gépemen hiba nélkül ment, ez meg ha 30fps-e van már jó. Másrészt nagy szar az egész, ezzel a zombi idiótasággal értelmét veszítette az egész sniper téma, folyamatosan jönnek elő a föld alól, a semmiből a zombik, nincsen jól megtervezett akciózás, meg távoli fejes, gyakorlatilag nincs is értelme a távcsövesnek, a géppuska az ami használható. Részemről felejtős. Francért kell mindenből ilyen idióta zombis szart csinálni?
  • Csokis
    #1460
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csúnya verzióban is kint van már a Nazi Zombie Army.
  • bgabor
    #1459
    Érdekes témaválasztás. 400 méterről úgy szíven lőjük majd az élőhalottat, hogy azonnal meghal.
  • pcgammer
    #1458
    Hát érdekes egy kiegészítő vagy mi akar ez lenni :D

  • Fpocok
    #1457
    Van egyjátékos is persze... meg coop 4 főig.
  • mester1987
    #1456
    Nem tudtam kideríteni, de ez egyjátékos is vagy csak multiplayer illetve coop?
  • Waczkor
    #1455
    Fasza lett a Sniper Elite Nazi Zombie Army
  • Ombika
    #1454
    Iszonyat rövid volt a játék,de attól élveztem minden percét. Még jó, hogy csak napi 1 órát toltam...
  • The Sopranos
    #1453
    Azon a pályán amikor kezdésnél balra egy őrtoronyba kell felosonni, aztán egy barlangban felrobbantani a németeket, észrevettétek, hogy fönt a darun van egy üres szék? Mikor végeztél a küldetéssel már benne ül egy mesterlövész és alszik. :) 300 méter feletti lövés és örökké álomba merül.

    Kérdés:
    Nem minden aranyat és borosüveget találok, van erről valahol segítség?
  • grebber
    #1452
    4-es pakkban most ~1920FT/db-ba kerülne!
  • mester1987
    #1451
    *A különálló (az alapjátékot nem igénylő) Sniper Elite: Nazi Zombie Army február 28-án fog megjelenni.
  • mester1987
    #1450
    Sniper Elite: Nazi Zombie Army

    A Nazi Zombie Army lényegében egy maximum négy főt támogató kooperatív mód egy olyan alternatív univerzumban, ahol a második világháború utolsó óráiban Hitler kétségbeesésében egy élőhalottakból álló hadsereget engedett szabadjára annak reményében, hogy ezzel meg tudja fordítani a háború állását.

    Játékosokként Karl Fairburne-t testesítjük meg, míg társaink egy német, egy orosz és egy amerikai katona bőrébe bújnak. Ennek a furcsa csapatnak szorosan együttműködve kell leszámolnia a zombik szinte vég nélkül érkező hullámaival, melyben nem csak egyszerű, csoszogó tetemek kaptak helyet, hanem tetőkről ugráló mesterlövészek, okkult parancsnokok és öngyilkos merénylők is, akik alaposan megnehezítik majd a dolgunkat.

  • Ombika
    #1449
    A raketan levo tanknyilast??
  • The Sopranos
    #1448
    Meg kell akadályozni, hogy a rakétát kilőjjék. A tanknyílást kell célbavenni, mikor lecsatolják róla az üzemanyagtöltőt.
  • Ombika
    #1447
    udv. Van egy olyan resz, ahol vedjem meg a poziciom, amig feltoltik araketat. A raketa felszall,de mindig mission failder. Mit rontok el?
  • The Sopranos
    #1446
    üdv!
    3szor vittem végig eddig a játékot, először nehéznek tűnt, de ahogy megszoktam az irányítást (xbox360), sokkal könnyebb lett.
    Egész jó a gém, van benne lehetőség. A II. Vh-s történet kiaknázatlan. Lehetne akár francia, magyar, lengyel, stb stb módokban is gondolkodni, mert az, hogy állandóan csak a csúf gonosz nácik ellen megyünk elég uncsi.
  • mester1987
    #1445
    New DLC Available - Sniper Elite V2 - St. Pierre

    The St. Pierre pack for Sniper Elite V2 gives players access to a brand new single-player mission and the use of three powerful new weapons.

    In this latest mission, players find themselves deployed to a small village in rural France where they must intercept and eliminate General Rodebrecht, a rising star in the German high command who many believe could turn the tide of war against the Allies.
  • a.carkey
    #1444
    6.20-tól ...
  • a.carkey
    #1443
    No igen! Assassinate The Führer! :D
  • mester1987
    #1442
    Na ennek a címnek megér a GOTY kiadás
  • grebber
    #1441
    Sniper Elite V2 - A GOTY kiadás részletei

    " Sniper Elite V2 Silver Star Edition névvel kerül majd kiadásra. A bővített, egyedi csomag tartalmazni fogja természetesen az alapjátékot, illetve az eddig megjelent öt letölthető tartalmat is, amik a következőek: Neudorf Outpost Pack, Multiplayer Expansion, Weapons Pack, Assassinate The Führer és The Landwehr Canal Pack."

    30 dolcsi és 2013 március 5-én jelenik meg!
  • Papa01 #1440
    Sziasztok!

    A Steam-en a Sniper Elite Franchise Pack most 9,99Eur!(Sniper Elite, Sniper Elite V2, Sniper Elite V2 - Kill Hitler + 2 Rifles)

    Boldog Karácsonyt! :)
  • DarkSector
    #1439
    II
  • Botond #1438
    Ma megint patchel 300 megát mindenféle patch notes nélkül (steames...). Mi ez már megint? :D
  • Botond #1437
    Elkezdett 1,3 gigát patchelni steam, ez mi? Sehol semmi info róla.
  • Szepy2884
    #1436
    egyébként tökre igazad van. Semmi újat nem ad az előzőhöz képest (leszámítva a morbid killcam-et), csak a kor kívánalmainak megfelelő grafikát.

    OFF

    Ami igazi élményt nyújtott és televolt jobbnál jobb ötletekkel, az a Sniper Ghost Warrior volt. A hibái ellenére is nagyon élvezetes volt és úgy éreztem az adta eddig a legjobban vissza, milyen is lehet egy mesterlövész feladata bevetés alatt. Imádtam, ahogy egy társam folyamatosan mondta a fülemre mikor merre hány méter. Ott is kellett rambózni, de azt nem mesterlövészként hanem külön karakterként kellett tenni. A city elkövetett pár akkora büntetett, hogy az oxigént se érdemelnék meg de ezzel tényleg nagyot alkottak. Már várom is a 2. részt!
  • zotya10002
    #1435
    Sziasztok!!

    Kipróbáltam a csúnya verziót és megtetszett a játék!

    Megéri az árát?

    Multi része milyen?

    Választ előre is köszi!
  • mester1987
    #1434
    Emlékszem én még az első részt néhol egy kis rambo-feelingben, néhol meg egy kis sniperes művészettel csináltam meg. Az a baj ezzel, hogy ugyanazt kínálja, mint az első, csak modernebb grafikai világgal...
  • Szepy2884
    #1433
    Na, játszottam vagy 3-4 órát és megállapítottam, hogy csalódás ez a játék. Még annyi kihívást sem jelent, mint az elődje. Ez is csak egy agyatlan menj és lőj ne is gondolkodj játék, tök lineáris meg minden...

    Aztán rájöttem, hogy TÉVEDTEM!!! Nem kicsit, hanem nagyon!

    Ez egy nagyon jó játék, sőt, kifejezetten az, csak arra kell használni amire való! Mármint az agyunkat

    A recept a következő: aki rambózik az ne csodálkozzon ha ledarálják. Először is nem közepes, hanem a legnehezebb beállítással kell játszani.
    Ha rejtve akarunk maradni, akkor türelem, taktika és gondolkodás szükséges. A játék nem lineáris, pusztán csak felkínálja az alkalmat az akcióra. Ha valaki ezt félreérti és vérszemet kap, akkor valóban értelmetlen darálásba kerül ami tényleg nem egy sniper játékhoz való. Márpedig ez egy kiváló MESTERLÖVÉSZ játék sok izgalmas kihívással.
  • Szepy2884
    #1432
    Köszönöm a választ. Végül is beigazolódott. Szerencse, hogy a laptopon is fullon fut mint kés a vajban
  • Hecker007
    #1431
    szerintem igen, ha jól tudom dx10 kell hozzá
  • Szepy2884
    #1430
    Uraim, már feltettem a kérdésem az OFF topicban is, de tényleg reménytelen próbálkozás xp alatt indítani ezt a játékot?
  • Svenhassel
    #1429
    Pontosan. Ráadásul a "kupakot" kell lőni, hát az valami fenomenális megoldás :D
    Arról nem is beszélve, hogy ha belelősz egy benzintartályba nagyjából sosem fog felrobbanni, csak elkezd folyni belőle a cucc...
  • kandur27
    #1428
    A 3.pályán lefagy a játék. Egy HD3650 kártya van gépben, már kipróbáltam régebbi driverrel, azaz feltettem az eredeti drivert de úgy el sem indult a játék, az új driverrel pedig fagy. A kettő köztit próbáljak ki vagy van valakinek tapasztalata ezügyben? Köszönöm!
  • Hecker007
    #1427
    vagy töltsd le a directx 9.0c net install-t lehet hogy az megoldja a problémát mert általában az a baj hogy valamelyik dx fájl hiányzik
  • McCartman
    #1426
    Töltsd le neki azt a dll fájlt és lehet , hogy megjavul.
  • alex9904
    #1425
    Amikor indítom el a játékot akor ki jön egy kis ablakban hogy hianzik a gépböl egy DLL.fajl valaki tudna segiteni elore is kösonom..
  • Hecker007
    #1424
    A tigrisen amit lőni kell az valamilyen légszűrő ami ráadásul csak a korai típusokon volt a játékban viszont mid vagy late változat van, nem tudom pontosan megmondani mert elég elba**ott modell.
    Az orosz tankokon az tényleg üzemanyag tartály, de csak kiegészítő tehát az még a motorra se kapcsolódik, legalábbis tudtommal.
  • Lunki88
    #1423
    Hanem?
  • Hecker007
    #1422
    főleg hogy az nem is az üzemanyagtartály :D xD