1502
IZÉ
  • grebber
    #1502
    Megvan a Sniper Elite V2 Remastered dátuma

  • Palinko
    #1501
    végül is csak 1 év késéssel :D
  • kovajani
    #1500
    Hello!
    Érdkeset tapasztaltam a Windows 10-en való játszáskor, azaz ha játszom egy küldetést, ugye azon belől a feladatok teljesitésekor ment a játék automatikusan. /mivel nem lehet saját mentést késziteni, mint a sniper 3-ban./ A probléma az, hogy ha pédául a 3. és 4. mentés között kilépek, egy ujrajátszás esetén a kapcsolatra kattintva nem a 3.-tól mint utolsó mentést adja be, hanem elölről kezdi a küldetést. Viszont a folyamatos játék esetében-lelőnnek- ott beadja az utolsó mentést. Találkozott-e már valaki ezzel a problémával?
  • aranyharcsa
    #1499
    Helló!
    Valaki le tudná írni a különböző fegyverek erősségeit?
    Nem nagyon találni az interneten róla leírást.
  • mester1987
    #1498
    Akik esetleg lemaradtam volna róla:

  • zorrobomber
    #1496
    Második kérdésre nem a választ. Illetve most már az eredeti kérdést is megértettem, arra nem tudom.
  • zeu5
    #1495
    Köszönöm, szóval csak eredetiben lehet élesiteni a DLCT!? És ha már lud legyen kövér, ha megvan realbe a játék a DLCT meg tudom oldani okosban fizetés nélkül??
  • zorrobomber
    #1494
    csak egy ötlet:
    valakit fegyverrel arra kényszerítesz hogy vegye meg neked(?)
  • zeu5
    #1493
    Sziasztok!
    Lehet nem ide való de fizetés nélkül meg tudom szeretni a hitleres és a másik kettő DLCt a játékhoz? Köszi!
  • ricsa008
    #1492
    rosszul emlékszem hogy volt hozzá magyaritás?
  • GaBika6
    #1491
    Sziasztok! Ingyenes a Steamen a játék...
  • Láma!
    #1490
    Sziasztok!

    Egy ismerősömnek megvenném a játékot PS3-ra. Azonban a sima V2 drágább mint az egyébként elvileg kiegekkel telepakolt Game of the Year Edition.

    Ennek mi lehet az oka? Nem szeretnék abba a hibába esni, hogy megveszem az elvileg kieges verziót, és majd nem tud vele mit kezdeni...
  • mester1987
    #1489
    A Sniper Elite 3-nak amúgy van topikja!
  • Shep
    #1488
    Hát leginkább egy kiegészítőnek tűnik nekem, grafikán kívül nem sok minden változott, mondhatni semmi, annyi ,hogy beraktak pár kivégzést.
  • simonl #1487
    Lehet hogy butaságot mondok, de szerintem a távcső (nem a puskán, hanem a felszerelések között lévő)használatával és talán a B -vel.
  • gyeprefos007
    #1486
    Sziasztok! a Célzás segítő kis piros Rombuszt hol lehet bekapcsolni? :D
  • grebber
    #1485
    Sniper Elite 3 trailerek!!!!
  • grebber
    #1484
    Gamersgate-en most 7.19fotn a Sniper Elite V2 Collection (hátha valakit érdekel)
  • HegiD
    #1483
    Sziasztok! Nem rég indult a csatornánk, ahol lesz Sniper Elite v2 végigjátszás. Kicsit amatőrök vagyunk még, de megkérlek titeket ha lehet ne fikázzatok, hanem próbáljatok segíteni, hogy miben legyünk jobbak. Itt a csatorna: Blase and To share - YouTube
  • a.carkey
    #1482


  • mester1987
    #1481


    SOON...
  • mester1987
    #1480
    Nagy szarba lehet a Rebellion, ha ezt erőlteti mindenáron.
  • mester1987
    #1479
    Na mivel vehetik le a jónépet?

    Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 még idén!
  • mmmmmmmmzzzzzzz
    #1478
    Sziasztok!

    Kérnék egy kis segítséget! A negyedik küldetésnél egy ilyen lerombolt városnál már megcsináltam mindent, ezután a feladatom (ezt videóba és ellenőriztem) az hogy el menjek egy kopasz emberhez, el is megyek a kijelölt pontra az illető azonban nincs ott mi lehet a probléma? Válaszotokat Előre is Köszönöm! :)
  • davis98
    #1477
  • HUN BECSEHELY
    #1476
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_5_25_kbvptnybit.jpg

    Nem tudok jobbat csinálni:-(
  • mester1987
    #1475
  • Hecker007
    #1474
    A Zombis hány pályából áll?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ennyire nulla lenne a vége hogy elmennek a hajóval meg van egy ilyen beszólás hogy: "Ez még csak a kezdet"?
  • kirpill75
    #1473
  • Waczkor
    #1472
    Én sose fogyok ki,puskával ctrl-t nyomva tartva osztom a fejeseket,ha nagyon lecsökken az ammo,akkor megyek motozni,vagy ott a kispupák,colt nagyon adja a fejeseket,gépfegyót csak csontvázak ellen használom.

    Most egy nagy téren vagyok,egy teherautót kellett biztosítani,templomos utáni 2-vel talán,legjobban a csipás zombikat utálom,meg persze a piros szemű izomnácit,alig lehet leteríteni:)

    Amúgy nekem bejön a gém,hiába kell sniper játékhoz képest sokat ölni,grafika,hangulat,hangok tetszetős,egyedüli bajom hogy nincs nagyon story,átvezetők.
    8 eurót nekem megért steamen.
  • Desiderata #1471
    Én a töltényből fogyok ki mindig.

    Ráadásul amíg első lövéstől fetreng a zombi, addig nem tudom sebezni míg az animáció lejár
    sok játékban van ilyen és utálom
  • goregrind #1470
    Üdv zombivadászok!

    Tegnap kipróbáltam én is eme csodás alkotást! A templomos részig még csak-csak elbohóckodtam, de amikor a templomban rám szabadul az a pár tucat zombi, akkor pár óra után feladtam!
    Szokás szerint a legnehezebb fokozaton kezdtem, végül újrakezdtem az egészet a legkönnyebben, de még akkor is elfenekeltek a templomban! Lehet csak én estem ki a formából, vagy csak elszoktam a TPS-től, de az a rész kissé elmebeteg lett! Remélem más több sikerrel járt ott!
  • kirpill75
    #1469
  • kirpill75
    #1468
  • mester1987
    #1467
    Szerintem nem lett rossz, igaz az első PC-s Treyarch-os Call of Duty Zombie módjából lop, de szórakoztató. A gépet eléggé zabálja az előzőhöz képest. Mondjuk van is benne zombi, akár 20 is egyszerre ha nem több :D
    Igaz TPS-ben ez picit fura , mert a World at War ill. a Black Ops-ban mutatta meg legjobban a stílusát "szerintem".
  • grebber
    #1466
    Az aliennel ezt is sikerült a Seganak megcáfolni!
  • Shep
    #1465
    Na de az pl még egyedül is jobb volt, mint ez :) Amúgy meg coopban minden jobb, és ez 90%-ban nem a játékok hanem a társak érdeme, vagyis coopban még egy szar játék is lehet jó :D
  • grebber
    #1464
    Dead Island is egyedül kurva unalmas volt! 3-an munkatársakkal meg kegyetlen jó amennyit ökörködtünk benne!

  • Shep
    #1463
    Aha, mert coopban sincs elég ilyen szar még? :) Nem értem mi ez a hülye zombie mánia, ezelőtt 4-5 évvel ezelőtt még elment de mostanra már rohadtul unalmas. Amúgy meg ezt a coop sem menti meg.
  • grebber
    #1462
    Na vajon miért? Mert ez kell a népnek! Ezt coopra tervezték nem egyedül szüttyögni!