1502
IZÉ
  • McCartman
    #1421
    Kicsit (nagyon) gagyi a játék látom , egy ideig , jelen esetben egy óráig el lehet vele szórakozni.
    Túl lineáris , túl bugyuta , pedig az alapötlet jó lett volna kár , hogy a kivitelezés már nem sikerült.
  • Lunki88
    #1420
    Én azon fogtam a fejem hogy a tankot ki lehet lőni puskával... Oké hogy üzemanyagtank kigyullad, de ettől nem robbanna fel egy tank az biztos.
  • McCartman
    #1419
    Most kezdtem a játékot , erre rögtön sikerül ellőni az első 2 német katona heréit.
    Szétrobbanó herék , érdekes játék.
  • kapor09
    #1418
    Hello!Miért nem tudok online játszani sniper elite v2-vel?
    Nem tölt be semmien szobát.
  • Lunki88
    #1417
    Most csak 15$ a játék amazonon.
  • Deathstorm
    #1416
    Sziasztok!
    2 egyszerű kérdés.
    1 Ad valami extrát ha megvannak a borosüvegek és az aranyrudak?
    2 DLC-ben ha kész a Führer ad további DLC pályát?

    Köszi.
  • boder20
    #1415
    Sziasztok a mentéseket hova kell be másólnom?Válaszokat előre is köszönöm
  • DarkSector
    #1414
    "SNIPER ELITE V2 FRISSÍTÉS, INGYENES DLC JÖN

    A Rebellion hamarosan ki fog adni egy TDM-szerű új, exkluzív játékmódot, valamint egy új, rejtélyes DLC-vel fogja meglepni a Sniper Elite rajongóit. Természetesen teljesen INGYENESEN!

    A javítás tartalma a következő:

    Eredeti Changelog:
    Fixed failure to progress beyond the lobby in peer games after playing a dedicated server game.
    Player names in lobby chat are no longer coloured according to the player’s current team.
    Player HUD now hidden on death.
    Dedicated server – max players can now be set before adding any maps to the rotation.
    Kill notifications should no longer occasionally show the wrong victim or killer.
    Wind now correctly disabled when set to None in the server settings.
    A new best shot score or best shot distance in an individual session will no longer overwrite the best for all sessions (unless it is the best overall).
    When dead in multiplayer, input in the game menu will no longer be used to respawn the player.
    Multiplayer server list now populates while searching, instead of only when the search completes.
    Multiplayer game time now only starts when the warmup time has elapsed.
    Fixed player getting stuck in the carrying pose if a body is dropped while falling.
    Fixed corruption of player stats after multiple leaderboard updates.
    Attempting to join a passworded server through the Steam overlay or friend invites will now bring up the password entry box.
    Player connection and disconnection notices now shown in the chatbox.
    Various optimisations for people experiencing lower framerates in the full game than in the demo.
    Distance King kill notifications now show the correct score for the game mode instead of the single player score.
    Fire in the Church map will no longer cause instant death on one-hit-kill servers.
    Improved performance/FPS across “Church” multiplayer map.
    Added “-60Hz” command line option to force a maximum refresh rate of 60Hz, for users who find the game always boots into an unsupported resolution in fullscreen mode.
    All unlocked levels are now available in the co-op lobby screen, to resolve progression blocker after Flak Tower."
  • tommygear
    #1413
    na
  • mester1987
    #1412
    Akk... passz.
  • DarkSector
    #1411
    Mondtad de nekem nem irta steam hogy pecset tölt le...

    amúgy igen húzza nem is kicsit.

    Nekem eddig mert 1920x1080-ban 40FPS-t mondjuk most a képen lévő maxhoz visszaszedtem 1280x720-ba hogy ne akadjon a játék, vagyis elég keményen dolgoztatja a gépet de láthatóan szebb.
  • DarkSector
    #1410
    THX.
  • mester1987
    #1409
    Na beírtam a warezba folytatásként, a tisztánlátásként, mert félig warez.
  • mester1987
    #1408
    Na néztem yutyubeon:

    Újjak:
    *Supersampling
    *Advanced Shadows

    ...bár nekem hiányzik a HDR Bloom + Depth of Field, de az a Compute Shaderst bővítheti ki, mert azt írja a steam a patch infóban.
  • mester1987
    #1407
    Aha, azért kössz, akkor majd kérdezem darkSectort...:)
  • grebber
    #1406
    Passz erről nem tudok nyilatkozni engem hidegen hagy a game egyszer végigmentem rajta és kész!
  • mester1987
    #1405
    Igen ebbe már van új...ezt mondtam neked :P
  • mester1987
    #1404
    Mennyivel szebb mert azt hajkurászom... (csak ugye tört van meg)?
    Jobban eszi a gépet az új grafikai beállítások?
  • grebber
    #1403
    Patchel került bele pár új lehetőség!
  • DarkSector
    #1402
    Ezelőtt is ennyi beállítás volt?

  • Elektron814
    #1401
    Miért fagyna ki? Nem, nem steames.
  • Prince23
    #1400
    Neked hogy hogy nem fagy ki?

    steames verziód van? :)))
  • DarkSector
    #1399
    Miért nem? ne mond már mikor tök másképp támadnak, volt hogy messziről lőttek, volt hogy 2-3 tag meg addig hátba került befutva az épületbe.
    Ugyanúgy rejtőzködnek.
  • Elektron814
    #1398
    Challenge 2.rész ( Ha valakit érdekel) :

  • Muttley
    #1397
    ja-ja
    elite fokozaton kell kezdeni
    a többit meg szükség esetén customize
    elite fokozaton elég erős az AI
    ugyanakkor az is tény, h inkább össze-vissza rohangál az AI
    és/ vagy rohamozva beközelít
    rejtőzködni, taktikázni viszont még elite szinten sem fog
  • Prince23
    #1396
    A patch óta nekem kifagy a játék :S
  • DarkSector
    #1395
    Amúgy az AI-ról annyit hogy ne könnyű fokon vizsgáljátok. :)
    Sniper Elite-en brutál izzasztó a dolog. :)
    Nehezebb mint a demo.
  • HoReSz1975
    #1394
    Mikor adják ki hozzá az 1.03 patch -et Egyszer elindult, azóta sem tudok játszani vele, fekete képernyő, vagy kivág az asztalra egyből. Már mindent kiprobáltam, de azt írják, hogy az 1.03 patch -ben javítják a hibát, de mikor
  • Lunki88
    #1393
    Az lett volna az igazi ha kiadnak egy pályaszerkesztőt is a játékkal. Mostanra lenne már özönnyi letölthető pálya.
  • Yag
    #1392
    Ez a legjobb szó. Hiánypótló. Nekem is ezért tetszik. Ha akarod kihívás a küldetésekben, vagy kacsavadászat.
    Buta AI ide vagy oda azért meg tud izzasztani időnként. Mint írtam rákattantam a Challenge Wave részekre. Éppen a Headquarters részt tolom, feljutottam a 9. hullámba tudtam volna még egyik nap tovább is menni, csak nem volt már rá időm.
    Remélem adnak még ki majd kiegészítőket vagy lehet pályákat készíteni hozzá, hogy más terepeken vagy helyszíneken lehessen majd ilyen rohamvisszaveréseket játszani. 112 killem volt a 9. hullámig. Nekem tetszik :) El tudnék képzelni egy ilyen Wave részt, duálban :) Két sniper beássa magát egy házba több emelet, csapdákkal stb stb. vélemény ?
  • Muttley
    #1391
    igen, igen
    szórakoztatás
    picit félreérthető voltam :)
    a játék 1ébként rendben van (arra, amire készült)
    nem szabad komolyan venni és akkor O.K. :)
    ArmA-val az a gond, h a régi rész grafikában már nem annyira vállalható
    az új részek meg full-optimalizálatlanok és emiatt atomerőmű kell hozzájuk
    konzolra meg NEM akarják kiadni.. :/

    na, nem baj :)
    majd a Ghost Warrior 2 augusztus végén
    remélem :)
  • DarkSector
    #1390
    azaz
    asszem 92-es volt a 320-640.

    és 82-es az újakon.
  • Hecker007
    #1389
    igen azon az a chip van mint a 8800GT-ken, javították benne a memóriakezelést
  • DarkSector
    #1388
    Igen azokat láttam én is, de azok más chipsetesek voltak már. :)
    asszem.
  • Hecker007
    #1387
    de az 512MB-os 8800GTS volt az igazi best, ott nem voltak memória túlcsordulás és stb. memória gondok mint a 320 ill 640MB-os változatoknál :)
  • DarkSector
    #1386
    Na megnéztem, ha bekapcsolok mindent, még élsimítást is akkor most fullhd mellett 40fps, zárt helyeken természetessen felljebb is megy...nekem ez elég, de élsimitás nem is szükséges így fullhd mellett.

    Nah akkor javítom magam, ha minden be van kapcsolva, akkor 40fps-em van és én egy úgymond gagyi konfig vagyok...a mai gémerek közt.
  • DarkSector
    #1385
    Most megyek mert totya felizgatott, felteszem steam-en a game-et és megnézem az fps-t, mert demoban 1000% hogy a régi 1680x1050-es monitorommal 50-60fps volt.

    Meg végleges játékba is mikor 1-2 hete belenéztem ennyire emlékszem most megnézem újból pontosan mennyi.
  • V43 1105
    #1384
    88xx, 98xx és stb széráikból mind voltak kariaim.. de a 8800 gts az örök szerelmem *-*
  • DarkSector
    #1383
    Hát igen a 640 volt a nagytesó...:)
    Abban az időben GTX meg GX2-re vágytam csak az brutális fogyasztás és árat igényelt...
  • V43 1105
    #1382
    Ezért is hívták anno félkarú óriásnak a karit ;)