542
  • calmar
    #382
    Be kell valljam, én is többek között az ARK miatt vettem meg, (Ügyes húzás, szerintem sokan mások is ezért vették meg) de nem bántam meg. Nem úgy mint a BF3-at. :(
  • AnarchoiD
    #381
    enis ezert vettem meg ;) nagy hatrany ha nemtudod hasznalni az arkod ... foleg ha megtudod hogy 2 custom map kozott az arkal atviheted a raktarkeszletedet ... pl kifejleszted a vizieromouvet aztan uj mapon ecoval azzal inditasz, es nagysagrendekkel konyebb indulas , visszatoltod a regi mapot es behajozol arkra cumot amit visszatoltve az uj mapon kivehetsz az ark -bol ;) stb stb szal megeri az eredet.

    intkeysnel 22$ ert megkapod
  • pesza
    #380
    Szóval tört verzióban nem lehet használni az ark-ot... szívás. Meg kell akkor vennem:P
    Köszi a segítséget
  • calmar
    #379
    Ami aktív berakhatod. A játék elején három egy, két két, és egy három csillagosat lehet használni. Aztán ahogy játszol, megkapod a többi helyet is. Amúgy ha Offlineban megy a játék, ne is mondjam, ha nem vetted meg, akkor az ARK teljesen kiesik, ami nagy hátrány... És akkor nem is fogsz tudni semmit sem belerakni. :(
  • pesza
    #378
    Halihó!

    Segítséget szeretnék kérni. Kapom sorra az Ark item-eket de az ark-omba nem tudom berakni. Nem engedi. 1 csillagos itemekkel meg nem is találkoztam, de azért felmerül a kérdés, hogy esetleg először csak 1 csillagos itemeket lehet belerakni, aztán ha az megvan akkor jöhetnek a 2-3 csillagosak?
  • AnarchoiD
    #377
    Akkor en meg mindig olcsobban vettem usabol, legalisan 22usd -ert intkeys ;)
  • grebber
    #376
    €16.99-ért megvehető most!
  • nagykispeter
    #375
    Olvasd el a honlapon a magyarítás letőltése után.van rá megoldás...
  • kHares
    #374
    Wikin megtalálható az rda explorer.
    Az egyetlen problémám hogy bármit átírsz nem számít mert letölti a file-t minden indításnál ha más a mérete. Bár lehet csak a patch fileokkal csinálja. Erre van megoldás?
  • nagykispeter
    #373
    Nem én vagyok a fordító,csak felhívtam a figyelmet,mert itt nem nagyon van reklámozva.Kár lenne ha félbemaradna,mivel a fordítónak kevés lett a szabadideje és sajnos így szokott kezdődni a vége pedig hogy nincs befejezve.Én megpróbálom a lányomat majd beszervezni,de ő az idén éretségizik,így majd csak júliustól tud esetleg besegíteni.Az is lehet addigra már kész leszA linkenvan az emailcím oda kell írni..
  • AnarchoiD
    #372
    Milyen proggival tudod megnyitni a rda -kat ?
  • nagykispeter
    #371
    Itt elérhető a játék béta fordítása.Ha valakinek van kedve segíteni a fordításba akkor itt lehet jelentkezni.Jó lenne ha nem maradna félbe...
  • AnarchoiD
    #370
    anno kiprobaltam a warez verziot, az csinalt ilyet de aztan megvettem legitim az nem csinalta
  • Petko
    #369
    1 finomítóhoz 3 földi olajkút kell hogy teljes hatásfokon működjön, 1 finomítóhoz pedig 1 műanyaggyár
    a tengeri fúrótornyok sokkal gyorsabban termelnek, egy olyan akár 2 finomítót is meghajt
  • MaRee
    #368
    Tripla post, aki akarja vonja össze. :P

    Hogyan lehetne a plastic gyártásomat kicsit felturbózni? Van három oil refinerym, három oil drillerem és két plastic factorym, de sehogy nem tudom a lakosság need for lifestyle-ját kielégíteni, mindig csak 60%-ig megy fel. A refineryk és a factoryk csak ilyen 30-40%-osan működnek, ez miért van? Plusz olvastam hogy az olajkutat vagy mit lehet vízalá is telepíteni, de még nem tudtam rájönni, hogyan.
  • MaRee
    #367
    Érdekes, hogy csak bizonyos mapokon csinálja. A continous game vagy milyen játékmódban főleg, campaignben nem.
  • MaRee
    #366
    Bőven jó a gép hozzá, még minimum beállításokon is szar. Utána olvastam neten és vmi olyasmit írtak h állítgatni kell az nvidia profilban valamit, de nekem ati kártyám van, hát nem tudom.
  • calmar
    #365
    Lehet valami háttérben futó cucc lassít, vagy kevés a memória? Nálam gond nélkül ment mindig. Akkor lassult, ha elfelejtettem kikapcsolni amit ki kell. (Bionic) De néha azt sem vettem észre.
  • MaRee
    #364
    Miért kezd el kb 2 perc után rohadtul szaggatni a játék? Akármilyen beállításon próbálom, az fps leesik játszhatatlanul alacsonyra.
  • calmar
    #363
    De én azzal nem játszom, mert tudom, hogy az MMO. :) Nem vagyok én HÜLYE, csak máshogy gondolok bizonyos dolgokat. Szabad? :)
  • Petko
    #362
    ennyi erővel a blizzardot is szidhatnád, hogy a world of warcraft mér nem single player
  • calmar
    #361
    Az addig rendben, és kivel csináljam meg? Minek kell összeszutykolni minden játékot ilyen multis baromsággal? Mi8 van ha én nem is akarok versenyezni, de a küldit azért megcsinálnám??? Baromság.
  • Petko
    #360
    mert multiplayer küldetés
  • calmar
    #359
    A Black Gold küldetést megcsinálta már valaki? Miért nem lehet azt egyedül megcsinálni???
  • calmar
    #358
    És még jó sokan nem mennek csődbe. Egyezményesen nem kéne megvenni az ilyen cuccokat, és kész. Ha jól számoltam, a fullos packért kb 2400 ft-ot fizetsz, ami szerintem a váltás és utalás után jól felkúszik, holott a teljes játék volt 9000 azt hiszem... Arcpirító... Egy jó cucc ahogy néztem az az eco balance épület, de az megvan az első küldetés után...
  • kHares
    #357
    Az elmúlt pár évben mindenütt elszaporodott a dlc, amíg el tudják adni addig nyomni is fogják. Bár 3,5 gbp néhány díszítőelemért enyhén arcpirító sebaj, van aki venni fogja. Lehet jól csinálni dlc-t sajnos igen kevesen tudják. Utoljára talán a borderlands-nél sikerült?

    Talán nem csinálnak kiegészítőt mint az eddig részekhez és kis adagokban nyomják? Jó lenne előre tudni, az egyetlen ami érdekelne a + scenariók.

    Csodálnám ha menne a warez mert a profilhoz rendeli hozzá.

    Amúgy még mindig fönntartom az amatőr véleményemet róluk, serverátállásnál 2 teljes napig nem tudtam csatlakozni pedig megígérték lehet, most frissítés után rögtön beugrik click a profilra vásárlás aztán egész nap nem ment a shop stb. server kihagyások. Ezek bezzeg nem mennek csődbe.
  • calmar
    #356
    Végül is RELOADED megoldotta...
  • AnarchoiD
    #355
    Nemcsak te , enis filoztam, hogy milegyen de lehet hogy warezban kellene a dlc -ket felrakni ;) Hamar ilyen "kedvesek" lettek a keszitok
  • calmar
    #354
    Sajnos itt is beindult a húzzuk le az embereket ha már megvették a játékot stílus. :( Megvásárolható cuccok kerültek bele, szerintem ez nem valami szerencsés... Csak én gondolom így?
  • Brutusz67
    #353
    Megy nagyon sz. koszonom mindotoknek.
  • Nagyapi
    #352
    A patchelés előtti hajóidat nem fogja látni. Kezdj új játékot.
  • Brutusz67
    #351
    Megtortent a patch-eles de a hejzet nem valtozik.
    Lehet hogy valami bealitas a jatekban????
  • Joybull
    #350
    Ha sikerült a R. verziót megtalálnod akkor gondolom egy 1.1 es patch sem okoz gondot
  • Brutusz67
    #349
    hanyas pacth-et es hogyan csinaljam egy kis magyarazatot kerlek.Koszi
  • Joybull
    #348
    tedd fel a pacth-et
  • Brutusz67
    #347
    Lekaptam a netrol a RELOADED annot,felraktam mukodik,csak egy gondom van nem latom a hajokat emiatt nem tudok kereskedelmi vonalakat letrehozni.Ide oda kattintgatok egyik szigetrol a masikra es elvesztem a fonalat .Valami tlet??(tudom vegyem meg az eredetit ,de ezen kivul)Koszi.
  • Xerxész
    #346
    Srácok, azt lehet tudni, hogy milyen katasztrófák vannak alapból a játékban?
    Azt tudom, hogy tornádó, savas eső, nukleáris szennyeződés, olajszivárgás van, de van-e pl. földrengés, cunami, vulkánkitörés?
    Valaki találkozott-e már ilyenekkel? :)
  • kHares
    #345
    Nos a 13-ból sem lett semmi, lol.
    Egyébként láttam a fórumukat, nekem végig angol volt, tény a kereséssel problémái akadtak. Az egészben csak azt nem értem minek bezárni amíg nincs kész a másik? Illetve minek beígérni valamit és aztán minden nap eltolni? Csak annyira amatőr szagú a dolog.
    A térkép nem csak neked tűnt fel, tényleg kisebb mint a megelőző részekben. Hátha patch megoldja, bár el tudom képzelni kiegészítőben/dlc-ben kapjuk meg.
  • AnarchoiD
    #344
    ha lattad volna a forumukat megertetted volna a regi akkora nagy darab fos volt ha keresni akartal pl benne hatmeg ha hozzaszolni .. hat en hulyet kaptam toluk keresel meg angol, megprobalsz belepni es nemetre valt aztan valahogy francia lesz keresesi eredmenynel ujra 1szot sem tudok nemetul, szal engem nagyon felbaszott ;) (google translateoltam fojton) ezekutan remelem valami rendes angolnyelvut hoznak ossze....

    Amugy 2070-et imadom csak valahogy meg az extra nagy terkep is kicsi nekem ;)
  • kHares
    #343
    Azért valahol lenyűgöző, hogy egy akkora cég mint az Ubisoft képes műkődni ilyen stílussal. Hivatalos fórum lelőve év végén mert majd jönnek ám egy sokkal jobbal jan. 9.-én. Már azt sem értem miért kell egy percnél több átállni egy másikra, egyszerűen átirányítom és kész. Erre 9. átrakják 12.-re, majd 12.-én 13.-ra. Most komolyan miért nem hagyták menni a régit? Lehet megunták a sok átkozódást a lehetetlen drm miatt? Ilyenkor sajnálom hogy pénzt adtam ezeknek a szerencsétleneknek, de mégis a kedvenc sorozatom.