542
  • maniac001
    #422
    ha nem, akkor honnan lehet ilyen modulokat szerezni? mert ilyesmit kikutatni csak a tech fajnál lehet a laborban. vagy ez nem az?
  • maniac001
    #421
    ezek ugyanazok a modulok amiket a raktárakba is betehetsz és aktiválhatsz? pl nagyobb termelékenység stb?
  • Petko
    #420
    kell modult szerezni, belerakni az ark tárolójába és akkor be lehet aktiválni
  • maniac001
    #419
    Nekem eredeti a game, a folyamatos (végtelen) módot próbálom. De az ark-ban a kutatás fül üres. Mit kell ott csinálni? Hogyan kell az ark-ot használni?
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • calmar
    #418
    Az NPC playereknél van amelyiknél venni is lehet. Persze ha van elég pénzed. :) De egyszerűbb ha csinálsz jó sok küldit amiket felajánlanak. A vízerőmű jó cucc. :)
  • Petko
    #417
    questeket kell elvégezni a többi szereplőnek
  • Freddy TNT
    #416
    Szevasztok !

    ott tartok, hogy vízerőművet építenék,de kellene 150 licence. Na hol a búsba szerzek szabadalmat ?
  • calmar
    #415
    Jobb alul, ahol ki tudod választani mit építesz, ott a képernyő alján eldugva át tudod váltan azt is hogy TECH dolgokat tudj építeni. Ha megtaláltad, ugyan úgy építkezel mint amivel elkezdted, csak persze máshogy néz ki, és más kell az embereknek. Továbbiak úgy ahogy Petkó írja.
  • Petko
    #414
    lab assistantből lesz researcher ha megkap mindent
    lab assitant pedig külön kutató falut igényel
  • Freddy TNT
    #413
    Sziasztok !

    2 napja kezdtem el a játékot de már fennakadtam. Kampány módban mászok, és ott tartok hogy megkergült a F.A.T.H.E.R és ki kell pofozni a dolgokat.

    A probléma az, hogy az antivírushoz researcher- ek kellenek. Ha jól értem akkor kutatók. De nem tudom hogy lehet őket előszedni. Elvileg minden fel van építve meg lassan már kinövöm a szigetet is és még egy sincs.

    Valalki segítsen ki legyen szíves. Kössz !
  • [HUN]ekehatatya
    #412
    igen. nalam is mindig autopatch-el
  • Joybull
    #411
    Sziasztok.
    Megvettem a játékot, vagyis kulcsot. Az lenne a kérdésem, normális az, hogy minden indítás előtt az autopatcher letölt és utána jön az indító menü?
    Probáltam az offline patch-el de az nem megy fel.
  • [HUN]ekehatatya
    #410
    en ott vettem:) paypal-al vettem es kb 1 masodperc mulva jott a kod a jatekhoz:)
  • Joybull
    #409
    Ez megbízható oldal?
  • Blinkye
    #408
    köszi
  • [HUN]ekehatatya
    #407
    http://www.buygamecode.com/magento/cd-key-anno-2070-pc-ru?gclid=CM-ejrrN1a8CFe8htAodriv7dA

    itt van a link ahol megveheto a jatek!!! csak a kodot adja, letolteni warez-rol is lelehet es mehet is!
  • Blinkye
    #406
    Háát.. én csak 8-9 ezerért találtam.. most néztem neten pár helyen...
  • Blinkye
    #405
    Nahh megoldottam.. Külföldi fórumon segítettek... 1.01 update et kell felrakni és megy ha valakinek ilyen gondja van...
  • grebber
    #404
    Több 10 óra felhőtlen szórakozás alig 4000ft-ért simán megéri!
  • Blinkye
    #403
    magyarországon vagyunk. Annyit nem ér egy játék még 250 ezres fizuval sem.
  • [HUN]ekehatatya
    #402
    azert:) eredetivel ilyen baj nincs. £10 megveheto
  • Blinkye
    #401
    Sziasztok. olyan problemem van,hogy első pályán nem kapom meg a cuccokat a raktárból. Odamegyek és akár mit csinálok nem történik semmi. reloaded verzió :)
  • [HUN]ekehatatya
    #400
    sziasztok!! keresek jatek partnereket ANNO2070 maratoni jatekra!!!

    akit erdekelne hasonlo az keresen ra a nevemre a jatekban "ekehatatya"

    koszi
  • calmar
    #399
    Nem hiszem el... Elvesztek a mentéseim. :( Két olyan pályával is amibe egyenként vagy 150 óra volt. :( A fenébe...
  • Jakuza001
    #398
    http://www.spacesector.com/blog/2012/04/ubisoft-announces-an-add-on-for-anno-2070-deep-sea/
  • ervin398
    #397
    elmeletileg a ubi suport kene segitsen megkerdem ott is amugy en nm banom h megvetem :) jo game csak kicsit hibas
  • nagykispeter
    #396
    Látod ez a baj hogy eredeti,én is megbántam hogy megvettem!
  • ervin398
    #395
    Sziasztok van 1 kis problemam az anno amikor keri a serial akkor en beirom es ez a kep fogad ( http://ubisoft-en.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/16302/~/error-2002-or-exceeded-activations )mit csinaljak? a segitseget elore is koszonom. (a jatek eredeti)
  • Petko
    #394
    1. sehogy
    2. Public nem működik, csak valami ismerőssel, mert egy játék eltarthat több 10 óráig is. Szóval szakaszosan menteni és több napra szétosztva lehet játszani. Ismeretlen emberkékkel ez ugye nem igazán kivitelezhető, ráadásul az elkezdett játékból gyakran kiesnek, lelépnek és az egész értelmét veszti.
  • Since
    #393
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan kérdésem lenne, ha nem steames verziót veszem (retail-es verzió), akkor hogy tudnám megvenni a kiegészítőket steamen? Illetve milyen a játék multi része?
  • calmar
    #392
    Miért ami most kijött az nem DLC? Vagy azt máshogy hívják? Lehet én tudom rosszul.
  • AnarchoiD
    #391
    dehogy jott ki, meg 2 honap a CLOSE QUARTERS



  • calmar
    #390
    Ah! Kijöttek az új DLC-k! Hurrá! Az előzővel együtt 16 Usd. Gyerünk, gyerünk, kezdjétek utalgatni, mi van, még nincs meg??? Na ne már....
  • calmar
    #389
    Forewer PC! :) Nem adom, ha már ilyen drága volt! :) Imádom! CSAKAZENYÉMSENKIMÁSÉ! :D
  • AnarchoiD
    #388
    Pedig konzolon nincsenek csiterek, nincs toltesido , nem egy elbaszott bongeszobol fut e smeg sorolhatnam ;) Egyedul strategiara rossz a konzol, de azert probalkoznak...
  • calmar
    #387
    Ja, persze hogy pc, ilyen konzolos cuccot a kezembe sem vennék. ;)
  • AnarchoiD
    #386
    Hehe szal PC ;)



    anarchoid neven europai szeron ...


    nemtom anno mar nem kot le annyira pedig imadom a genret
  • calmar
    #385
    Megnéztem, nem is annyira rossz. :) Na, a bétát kipróbálom, essen a fene bele. :)Milyen néven játszol?
  • calmar
    #384
    A játék fos maradjunk ennyiben jó? :)Teljesen élvezhetetlen, csíter hegyek meg minden... Marad az Anno. :)
  • AnarchoiD
    #383
    Hujevagy vazze bf3 jo de inkabb gyere Tribes:A -zni, mar openbeta cklikk

    mondjuk pc-n lehet hogy fos a bf3 ;) arrol nem nyilatkozok ;)