7268
  • Caleb019
    #7068
    Hát ilyenről még nem is hallottam.
    De körbelesek, háátha találok valamit.
    Esetleg már próbáltad Friends only-ra tenni? (ha jól emlékszem van ilyen is)
  • Travelos
    #7067
    Valaki találkozott már azzal a nagyon idegesítő problémával, hogy offline módban teljesen random módon feljön, hogy connection host, please wait, és ha pont harc közben vagyok, ezért megnyomom az egér gombot, mielőtt észreveszem az ablakot, akkor már ki is dobott az offline módból, és csatlakozik egy online játékhoz.
  • Caleb019
    #7066
    Próbáltam azt is, de nem segített, teljesen mindegy neki, hogy mire állítom ugyan úgy csinálja. :/
    Kb fél éve még ment minden simán, azóta nem nyúltam a géphez, ezért is nem értem.
  • ntex
    #7065
    Milyen vga-d van? Ha a PhysX be van kapcsolva akkor okozhatja az, ismerősöm GTX 980-al panaszkodott hogy bekapcsolt PhysX-el időnként ledroppolt neki csúnyán az fps. Én még nem próbáltam az új géppel a játékot.
  • Caleb019
    #7064
    Valakinek nincs ötlete, hogy miért röccen meg a game néha? Rendszertelen, fut simán, megáll egy másodperce, aztán tovább, mintha leesne az fps, vagy valami. Régen nem volt ilyen gondom vele, most feltettem megint a napokban és ezt csinálja :/ Elég zavaró tud lenni.
    Kipróbáltam és a Pre-Sequence is produkálja.
    Mindkettő eredeti steam-es, a gépigény bőven megvan, frissítettem a drivereket is, programokat is, ötletem sincs. Ha mégiscsak valami teljesítmény baja lenne, levettem mindent minimumra, akkor is ugyan úgy... felteszem az elsőt- hátha ott oké lesz.
    Ha valaki tud rá megoldást szóljon! :P Köszi!
  • ntex
    #7063
    Nekem is megvan az összes rész az összes fontos dlc-vel, a magyarítás meg nem érint :) A BL2-be 450 órám van, de ha hozzá venném a törtet is előtte akkor bőven 600 felett járnék.
  • Gyuszopapa
    #7062
    Megvan pc-re is és Xbox-ra is eredetiben elég lesz?A gyerek játszik vele boxon én várom hogy legyen magyarítás és akkor belevágok pc-n.
  • ManoNegra
    #7061
    Nekem is megvan mind, de én mondjuk megvagyok magyarítás nélkül is. A régivel tolom most, arról is leszedtem.
  • grebber
    #7060
    Nekem megvan ,mivel szotyiért dobálták ,de mivel nem magyar nem lesz nagyon játszva
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.04.05. 17:17:30
  • raggazin
    #7059
    Holnap lesz kettő éve hogy elkészült a magyarítás! Felkészültettek a hisztikre?! :D
    Amúgy kíváncsi lennék hogy vajon a felszólalók közül hány embernek van meg eredetiben a játék?!
  • raggazin
    #7058
    Ez a kulcsos oldal valami cheat lenne?!
    Mert nem tudtam hogy mi ez és kaptam egy elég badass fegyvert!
  • ntex
    #7057
    Sztem azért lenne f*szság nem kiadni, pláne ennyi ráfordított energia és idő után mert így akkor tuti feleslegesen cseszte volna el rá. A fanyalgók mellett még így is bőven nagyobb arányban lennének azok akik hálásak lennének érte ha kiadná, nyilván.
  • MoRT2195
    #7056
    Megint? Az előző kommentet 11 napja írták, azelőtt meg csak több mint 1 hónapos kommentek vannak.
  • Caleb019
    #7055
    Na megint indul a sz*rrágás :D
    Komolyan nincs jobb dolgotok mint, hogy feljöttök, bepötyögitek az X számú karaktert, X naponként, hogy ti nem várjátok, úgyse lesz kész, minek várjuk? Megértettük :D
    Gondolom egyikőtök sem tett egy lépést sem a magyarítás létrejöttéért. Ha mindegyikőtök lefordított volna 1000 sort, lehet már meglennétek vele.
    Egyébként a helyében én sem adnám már ki...

    + köszi a kucsos oldalt, lementettem :D

  • petrov144
    #7054
    Remélem azért nincs baja...
  • grebber
    #7053
    " Lehet más vagy mások szívesen megcsinálták volna a magyarítást " ----KIZÁRT!!!!!!!!!!!!!

    A "foglalás" meg hogy készül nem tántorította soha el azokat akik magyarítást akarnak csinálni nem véletlen van néha egy játékhoz 2-3 féle magyarítás
  • zozo071
    #7052
    Valóban kár volt belekezdeni, lefoglalni a játék fordítását. Lehet más vagy mások szívesen megcsinálták volna a magyarítást.
  • gibson9
    #7051
    Kár volt ilyen nagy fába vágni a fejszét. De a legjobb megoldás szerintem is az, hogy félbe kell hagyni azt a munkát amiben már évek munkája van. Ennyit kár volt ülni felette.
  • sata75
    #7050
    BL2 keys
    Pre Sequel keys
    Ha esetleg valaki nem ismerné.
  • Sheltem
    #7049
    5 Golden key: C353B-RX55J-FXBRK-3J3JT-RX3W6

    Friss, ropogós.
  • jocika
    #7048
    Így van, csak azért szeretik jobban a Grog Nozzle-t, mert több életet tölt vissza és nagyobb a slag %-a. És az már tényleg jutalom fegyver, így maradós.
  • ntex
    #7047
    Van másik pisztoly is ami ugyanúgy Moxxi-s asszem Rubi a neve, az is megteszi.
  • jocika
    #7046
    A Grog Nozzle nem reward, hanem küldetés eszköz, Moxxi törpés "részeges" küldetésénél. Ezért nem érdemes befejezni, mert kikerül a tatyóból. Át sem lehet adni más karakterednek sem. A wiki szerint A Gold Golem adhatja talán, de lehet, hogy csak promóciós alkalomhoz kötött volt...
  • TANK74
    #7045
    Értem én, hogy gőzgép... De mi van illetve mi lesz azzal a - meggyőződésem szerint - sok emberrel, aki türelmesen és a legmélyebb tisztelettel várja még mindig a magyarítást? Nem Vérpistike és Internet-huszár Jóska itt most a kérdés. Aki a neten éli a nemi életét és attól elégül ki, hogy a virtuális térben névtelenül b..gat másokat, arra nem is vesztegetnék több időt. Velünk, a munkád tisztelőivel most mi legyen, Imre? Mint az életben általában, most is a vétlen, szótlan és csendes többség igya meg a levét néhány tucat nagyszájú és önmagának parancsolni nem tudó ostoba hőbörgésének? Bosszantóak tudnak lenni, valóban. De biztos vagyok benne, hogy a vergődőkkel ellentétben most is van néhány ezer ember, aki nem írkál fórumokba és várja a - minden bizonnyal - kiváló munkád eredményét. Kérlek, gondold ezt át! ...Semmilyen közvetlen kontaktot nem találtam hozzád, de lehet hogy ez csupán az én butaságom és hozzá nem értésem. Részemről akár fizetnék is a honosításért. A munka az munka.
  • ntex
    #7044
    Grog Nozzle-t a Tiny Tina DLC egyik küldi rewardja adja, sajna random luck kell hozzá hogy slagest kapj, és ugye egy végigjátszásonként egyszer lehet kiszedni. Az SMG-k amiket ad Sanctuary-ban tök más fegyók, ott először egy savasat ad, utána végig tüzest. Az OP úgy van hogy ugyanolyan OP szintű fegyverek esnek a játékban ahányas szinten indítod a playthrough-ot. Az interfacer shoti seraph kristályból is kiszedhető de elég ritka, Voracidous-t kell érte farmolni (nem egyszerű, egyik legnehezebben ölhető invincible boss)

    Szerk.: Akárhányszor végigjátszhatod, lehet resetelni a progresst a karakterválasztó képernyőn ha jól emlékszem (mind a dlc-k és az alapjáték progresse resetelődik, csak a cuccaid és a szinted, talented marad meg, egyébként mintha teljesen a 0-ról kezdenéd a játékot). Ha a fegyver kiszedése a cél mindig vidd el a Tiny Tina DLC-t addig a pontig, aztán ha nincs szerencséd reset és újból menni addig
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.01.18. 16:20:05
  • Sheltem
    #7043
    Köszi szépen az infót!

    Ha jól értelmezem-javíts ki ha nem így van- az első amit írsz az Moxxi tól van, tehát azzal érdemes Overpowered 8ig menni és ott kiszedni nem? (mivel csak egyszer lehet tőle...) Ez amúgy az 1. vagy a 2. smg amit ad?
    Tényleg ez az Overpowered hogy van? Egyszer eljutok OP 8 ig aztán ha bemegyek 72es játékba UVHM en akkor OP8 as cuccok fognak esni? Vagy külön lehet menni OP1-8 on kreált játékba?
    A 2. fegyver egyszerűbb ha jól látom az Seraph kristályos , akárhányszor kiszedhetem majd.

    szerk: Jahogy a Grog Nozzle az egy Tiny Tina DLC quest item...de akkoris csak 1szer mehetek végig a Tiny Tina dlcn nem? Max akkor szerezhetem meg újra a fegyót ha valakihez becsatlakozok aki épp a Tiny tina dlct tolja és még nem tart ott?
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2017.01.18. 07:30:42
  • ntex
    #7042
    Slages Grog Nozzle + Interfacer shotik minden elementre + hozzájuk való relicek = owns all. Ha megszerzed őket kb nincs ellenfele a gunzinak :D Tény hogy leg erősebb karakter, de lehet azért csinálták ilyenre hogy soloban is lehessen valamivel könnyen farmolni, a többi classal nem egyszerű a nagyobb DLC bossokat solozni.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.01.18. 00:20:02
  • MoRT2195
    #7041
    Hát te lehet leszartad, hogy érted-e, de van akit mondjuk érdekel egy játék története is, és nem csak lövöldözni akar...
    Amúgy meg egyelőre nem adja ki a i2k a magyarítást, nem sokkal lentebb írta. Majd idővel esetleg, de nem biztos.
  • raggazin
    #7040
    Addig addig hisztiztek ezzel hogy "nem lesz" magyarítás hogy a végén tényleg nem lesz! Ha bekussoltatok volna akkor már rég kiadta volna szerintem! Meg amúgy is nem tudtok mivel játszani vagy micsoda?!
    Én gyerek koromban emlékszek örültem ha évente kaptam 1-2 kazettát a nintendomhoz és nagy ívben leszartam hogy értem-e! Ennél is hiába fordítja le angolul csattannak nagyot a poénok!
  • Sheltem
    #7039
    Tegnap kíváncsiságból indítottam egy Solo UVHM Tiny Tina DLC-t , mert emlékeztem rá, hogy Zeroval mennyit szívtam ott..
    Ég és föld Gunzerkerrel mintha más nehézségi szinten játszanék...alig akadtam komoly ellenállásba.
    Úgy érzem a Balance nem erőssége ennek az - egyébként számomra tökéletes- játéknak :)
    (Vagy csak én voltam béna Zeroval)
    Egyébként marhajól szórakoztam, még mindig a kedvenc DLC -m...
    Profi Gunzerkeresektől kérdezném: Nálam az vált be(középső ágat húzom guide szerint, tehát DPS re megyek), hogy Gunzerker módban egyik kézben slages pisztoly, a másikban minél nagyobb fire rates pisztoly... ezzel gyakorlatilag jól haladok(bár igaz sokat segített azis, hogy az 52es bee -m helyett esett az erdőben egy szintemnek megfelelő 58as :P).
  • DanielGray
    #7038
    Szerintem ez ment a levesbe,mármint a magyarítás.Hát ez ennyi volt...:)
  • ntex
    #7037
    Pont az a gond vele hogy nélküle nem lehet megölni szinte semmit UVHM-en (főleg amíg nem teszel szert valami jobb féle legendary vagy pink cuccra), és körülményes a használata 1-2 classnál mert skillhez kötött, a Pre-Sequelben hála istennek nélkülözték teljesen. Ilyen crafting rendszert sztem simán belerakhatnának, a talált cuccokat szét lehetne szedni és összekombinálni testre szabott fegyvert, ha már úgyis egyedi bónuszokat ad minden alkatrész már most is. Csak akkor még egyúttal csinálhatnának pár extra alkatrészfajtát vagy márkát hogy még több lehetőség legyen :D
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.01.16. 12:25:30
  • petrov144
    #7036
    A grafika maradhat, + nekem semmi bajom a slag-gel, legendaryban mással nem is lehet reálisan harcolni. Én szívesen vennék egy RAGE szerű autóversenyzést kiegészítésként, + egy saját házat/szobát - vagy akár többet (akár egy olyan városban mint Sanctuary), amit lehetne fejleszteni, építgetni. A pre-sequelben én is hozzászoktam a hátunkon lévő kis szerkezethez, hasonlót az új játékban is szívesen vennék (slam damage forever).

    A fegyvereknél pedig a Pre-sequelben lévő Grinder maradhat (mennyire imádtam :) ), de egyéb skálázást fejlesztést lehetne használni a fegyvereknél. És jó sok lootolási lehetőség és humor és annyira változatos helyszínek mint a BL2-ben ...
  • wesker24
    #7035
    Haladj tovább a Main Quest Story-val Sanctuary lesz később is.
  • ttt1
    #7034
    Valaki nekem tud segíteni? Ha a sanctuyry már nincs meg viszont reltive keveset fejlesztettem így a black marketbe nem költöttem el az eleriumot és most csak gyűlik. Van máshol is vagy tovább kell a fő szállal haladni és majd lesz megint? 12 itemem lehet és 33 van már nálam. Csak a küldetések fegyvereit tudom "felvenni" illetve cserélgetni ..
  • MoRT2195
    #7033
    Nem éppen, idén már be lett jelentve, hogy készül a 3. rész.
  • raggazin
    #7032
    Ez lassan olyan kezd lenni mint a HL3! Mindenki követeli mindenki szeretné de a studió leszarja a hisztit! :D
  • MoRT2195
    #7031
    "Gondolom a Tales from the Borderlandsot is beleszámolod"
    Miből gondolod? :O ("ha a Telltale játékét is bele számítjuk")...
    Más stílus, de a BL világában játszódik, sőt erősen köthető a második részhez azt hiszem. De nem játszottam vele, szóval nem vagyok biztos benne.
    Az meg már a te bajod, hogy a Pre-Sequelt nem próbálod ki, az is jó játék lett szerintem.

    A Mass Effect 2 is egy nagyon jó játék, a kritikák szerint a legjobb rész, és szerintem is, sőt a kedvenc játékom, de így látatlanul is szinte biztos vagyok benne, hogy már a játék topikja hasonlóan kihalt mint ez, mert már egyszerűen nem játsszák egyszerre annyian, mint mondjuk a megjelenés utáni 1 évben.
  • ManoNegra
    #7030
    Pedig nagyon jó a Pre-Sequel is, utána szabályosan hiányzott nekem a kisebb gravitáció és a slam damage a kettőből. :-)
  • Sheltem
    #7029
    "csodát ne várj attól, hogy most úgy mond kiderült, hogy nem lesz magyarítás."

    Nem várok én semmit :)

    "Lassan több, mint 5 éves lesz a játék, már megjelent 2 új rész a BL2 óta,"

    Gondolom a Tales from the Borderlandsot is beleszámolod a Pre-Sequel mellett, pedig az más stílus, de még mindig a 2. rész az etalon(a kritikák szerint is).
    Én a Pre-Sequelt nem vettem meg, gyanítom nem is fogom(kipróbálni sem).
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2017.01.13. 12:42:57