7268
  • MoRT2195
    #7028
    Értem. Hát remélem azért egyszer csak újra vissza jön ez az "adni akarás" részedről. Egy kis pihenő amúgy se árt az embernek, mindenben bele lehet unni, még úgy is, ha nincsenek zavaró tényezők.
    Én meg addig jobban megtanulok angolul, arra amúgy is szükségem lesz a jövőben. :D Az a baj amúgy, hogy nagyon elkényelmesedtünk, és megszoktuk, hogy régen majdnem minden jó játék kapott fordítást. Most meg már fordító sincs annyi, játékból viszont csak egyre többet fejlesztenek.

    Sheltem: Lassan több, mint 5 éves lesz a játék, már megjelent 2 új rész a BL2 óta, ha a Telltale játékét is bele számítjuk. Itt már sose lesz nagy diskurzus a játékról, mert egyszerűen már alig játsszák. Nyilván ide téved néha 1-2 új ember, mert biztos van aki nem játszott még vele, és majd amikor kipróbálja akkor keres valami fórumot, ahol beszélni akar a játékról, de nagy élet itt már soha nem lesz. Tartalmi frissítés se jön már, hogy lehessen beszélni az új dolgokról, szóval csodát ne várj attól, hogy most úgy mond kiderült, hogy nem lesz magyarítás.
  • Sheltem
    #7027
    Nekem 1. napos vétel lesz.
    Ki mit látna szívesen a 3. részben ?
    -Én a slag "sebzést" mint olyant elhagynám.
    -Grafikához semmit nem nyúlnék, mindenképpen jó lenne ha maradna ez a cell shaded "rajzszerű" grafika(vagy hogy fogalmazzak).
    -Olvastam, hogy elsőszámú kérések között van, hogy a pályák közötti "átjáróajtókat" amik után töltésidő jön próbálják megoldani, hogy ne töltsön külön a játék amikor új helyszínre érünk..hát klassz lenne, de nem tudom az enginenek mik a korlátjai és mennyire írnak majd új enginet.
    -Egy pici szerelhetőséget vinnék a játékba leginkább a fegyverekhez...klassz lenne, ha hasonlóan a fallouthoz(persze másképp) saját igényre formálhatnánk a fegyókat, úgy hogy megmaradnának a kék, lila, narany és egyéb szintek.
    -mindenképpen egy badass, humoros "farok" főenemy kell megint.
  • ManoNegra
    #7026
    Remélem gőzerővel hegesztik a harmadik részt.

    Imike, sajnálom, de nem mondhatnám, hogy nem értelek meg.
  • Sheltem
    #7025
    Akkor ezzel a hozzászólással Imyke kivilágosított minden homályos foltot és egyszer smindenkorra be lehet szerintem fejezni a magyarítás témát, hiszen nem maradt nyitott kérdés nem igaz srácok?
    Végre lehet beszélni magáról a játékról, élményekről, esetlegesen majd a 3. részről elcsípett infókról, ha lesznek.
    Innentől nyugodtan elkönyvelhetjük, hogy gond van a fejében annak aki ezután is majd "mi van már a magyarítással" típusú kommenttel jön.
    Szerintem...
    Negan -t idézném a Walking Deadből "We did it, all of us, together, Today was a productive damn day!"
    Ó várjunk csak ez angolul van itt meg ugye....p*csába...
  • IMYke2.0.0.0
    #7024
    Ahogy korábban írtam egy másik topikban --- "Eredeti ~~ OFF topik" - 2016.12.25 --- írtam experto11-nek: egyelőre nem vagyok olyan hangulatban, hogy adjak - elég volt azon dolgokból, amik történtek az utóbbi időszakban egy egykoron nagyszerű közösségben, itteni topikban, és az emberek szemléletével... a trollokról nem is beszélve. Tényleg elég volt.
    Ideje most magammal foglalkozni egy kicsit, mindenféle munkákon kívüli sürgetések nélkül.
    Ahogy ott is írtam, nem teljesen kizárt az újra adni akarás részemről... de egyelőre nem érzem az ingerenciát rá.
    Ennyi.
  • MoRT2195
    #7023
    Ha nem adná ki a fordító, akkor azt jelezné. Legalábbis én i2k-t tartom annyira, hogy szólna ez ügyben. Tehát hacsak nem ő mondta, akkor nem hiszem, hogy valós a biztos forrásod.
  • dragon00
    #7022
    Sheltem : lehet magyarul jobb játszani vele mint Angolul:) ne hisztizzél

    Tank74: Biztos forrásból tudom hogy nem fog elkészülni tesztelés abba hagyták :)
    nem fogják ki adna nem akarják húzák az ember fejét ezzel
  • Sheltem
    #7021
    Tényleg nem lehet magáról a játékról beszélni hónapok óta csak a magyarításról?
    Tényleg...(költői kérdés volt).
    Szánalmas. Ideje angolt tanulni. Akinek nem inge...
  • grebber
    #7020
    Tényleg
  • TANK74
    #7019
    Sziasztok! Tényleg nem lesz magyarítás?
  • Sheltem
    #7018
    Értelek. Ez még a jobbik eset, ez az ő játékélményét rontja el igazából.
  • sata75
    #7017
    nem:)
    neki volt maya karaktere amiből másnapra gunzerker lett. editorban egy egyszerű copy-paste...
  • Sheltem
    #7016
    Micsoda???? Jól értelek, volt egy Maya karaktered becsatlakoztál valakihez, és Gunzerker lett a karakteredből ?
  • sata75
    #7015
    az a baj, hogy van a játékhoz egy "save editor", amivel nyilván minden mást lehet állítani nem csak a save-t.
    egyik pajtással toltuk anno és mikor egyik napról a másikra az 50+-os mayából gunzerker lett, na akkor lett elegem a multiból. azóta csak egyedül játszom ha játszom. nem vagyok kíváncsi arra, hogy ki mennyire ügyesen tud csalni...:(

    mondjuk szerintem azt, hogy mi essen azt nem lehet állítani.
    Utoljára szerkesztette: sata75, 2017.01.11. 07:29:15
  • Sheltem
    #7014
    Sziasztok

    Tegnap a hóemberes dlct toltam egy sráccal Uvhm be. 2 vagy 3 piros láda volt, mindegyikben volt 1-4 legendary. Cheatelt a srác, vagy ez a dlc ilyen? Furcsállottam...Ahogy nézem egyébként a multiban még mindig nem változtak a dolgok. Bemegyek egy játékba és elémszórnak világoskék / legendary cuccokat ha kérem ha nem...Kicsit illúzióromboló, úgy döntöttem ha elérem a lvl72 / Overpowered 8at senkitől nem fogok elfogadni semmit, szépen kifarmolom magamnak ami kell. Úgy nem rontom el a játékélményt.
  • Sheltem
    #7013
    Nahát, tegnap aktiválgattam a "gyűjtőoldalról" golden kulcsokat, nem gondoltam volna, hogy még ennyi működik!
    Kb 221 lett a vége, azt hiszem bőven elég lesz 2-3 karakternek :)

    Még mindig zseniális a játék és marhajól szórakoztam 1-2 poénon, de azért megint sikerült belefutni valami idiótába aki kirúgott csakmert a Forge mapon rossz irányba indultam el mindössze 1x.
    Na mindegy ettől függetlenül továbbra is keresek esténként "társat" lvl 53 TVHM questelgetés (nemsoká UVHM :P).
  • dragon00
    #7012
    Hitmanus : nem fog elkészülni mert aki csinálta fel adta :) nem akarja csinálni :)
  • Sheltem
    #7011
    Rámjött a "Borderezhetnék"

    Azon gondolkodtam indítok egy Psycho karaktert mindig ki akartam próbálni, vagy folytatom az 52es Gunzerkert.
    Valakinek van kedve este (kb 17:30tól) csatlakozni akár új karakter kezdéssel akár 50-55 körülivel?
  • ttt1
    #7010
    Ha a Santuary "eltűnt" akkor hol találok azon kívül Black marketet?
  • Hitmanus
    #7009
    Hali! A magyarosítás hogy áll?:)
  • petrov144
    #7008
    Köszönöm!
  • MoRT2195
    #7007
    Shield felesleges. Sose használtam még. Nyugodtan rakd 0%-ra, nem lesz semmi baj.
  • petrov144
    #7006
    Akkor a g2a árak nagyon barátságosak... Viszont ott van ez a g2a shield meg ugye az ÁFA (VAT) beállítás.. Ha nem Magyarországot adom meg hanem az eredeti "EU Business and registered 0%" fület akkor nem tesz rá ÁFÁ-t. Ezt ellenőrzi valaki? Van valakinek ilyen vásárlás tapasztalata? Köszönöm a válaszokat
  • Sheltem
    #7005
    Nekemis simán, de én ritkán veszek játékot, kevés játékkal játszom.
  • sata75
    #7004
    Nekem most is megérne 50 EUR-t. :)
  • Sheltem
    #7003
    Bármennyit megér.
    (nem, nem viccelek, manapság már nem csinálnak ennyire jó játékot, max 1 évben egyszer ha van ilyen gyöngyszem)
  • ntex
    #7002
    -75%-ot szokott kapni Steamen a GOTY edition, amihez meg kell még venni külön 1-2 DLC-t hogy teljes legyen de ilyenkor ezek sem drágák hozzá. Most volt leárazva karácsonykor, legközelebb isten tudja mikor lesz :) Ennyiért amúgy bőven megéri az árát.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.01.06. 11:32:58
  • petrov144
    #7001
    Sziasztok kb szerintetek mi az az ár, amiért g2a-n vagy steam leárazáson jó vételnek számít egy Borderlands 2? Kiegészítőkkel.
  • raggazin
    #7000
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez németül annyit jelent A Xkoti A :D

    Utoljára szerkesztette: raggazin, 2016.11.29. 17:03:40
  • MerlinW
    #6999
    Ugyanott. Elkészül, mikor elkészül.
  • Xkoti
    #6998
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Értettem fel is készítettél :D Körbenézek máshol miújság :D
    szerk : Látom rossz topic sorry :D !

    Utoljára szerkesztette: Xkoti, 2016.11.26. 16:09:47
  • sata75
    #6997
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak próbáltalak felkészíteni a várható reakciókra:) Ha itt valaki megkérdezi mi újság akkor minimum kecskék halnak, de inkább accok...
  • Xkoti
    #6996
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Köszönöm a jókívánságokat :D
    Mentalitás szokás szerint :D
  • sata75
    #6995
  • Xkoti
    #6994
    Helló !

    Kicsit nézelődtem hogy a Borderlands 2 már kész és tesztelik de az utolsó infó rég volt róla szóval megkérdezném hogyan is áll ?
  • grebber
    #6993
    Mass Effect Androméda tartalmaz-e magyarítást?

    Nem. Ahogy semmi EA game nem soha a közeljövőben.
  • Papa01 #6992
    Miért nem a játék TOPIC-JÁBAN teszed fel ezt a kérdést? Komolyan nem értem az ilyet... :) Legalább tennéd off-ba...
  • raggazin
    #6991
    Jogos merlin felvetése
    Ha már a kalandjátékoknál tartunk! Lehet tudni arról valamit hogy a Mass Effect Androméda tartalmaz-e magyarítást? Mert az első két részt figyelembe véve én nagyon reménykedek benne igaz hogy a harmadik rész az nem lett lefordítva de az új rész esetében nagyon reménykedek benne!
  • MerlinW
    #6990
    Miért, bárki mondott olyat, hogy kijön? Nem. Így nem is értem mi a problémád.
    Vicces egyébként ez az egész műsor, hiszen Borderlands pont egy olyan játék minimál sztorival és buta poénokkal, amit bőven lehet úgy is játszani hogy nem érti az ember. Ha egy Dragon Age 1, Original Sin vagy bármelyik kalandjátékról lenne szó még meg is érteném. De ez az egész egy elnyújtott hisztinek tűnik nekem. Arról nem beszélve, hogy amióta sírtok a fordítás miatt, 2x is meg lehetett volna tanulni angolul.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.11.01. 22:09:55
  • Skorpio18
    #6989
    Egy huszasom van rá hogy idén karácsonyra sem fog kijönni a fordítás.