7249
  • Travelos
    Konkrétan arra gondolsz, akit a banditák agyonvertek?
  • Travelos
    2 dolog jutott eszembe, az egyik, hogy nem lehet-e gépi segítőt betenni magam mellé néha, a másik pedig ezek a shift kódok, de egyiket sem találom, hogy miként kell beállítani.
    Nem szívesen alkalmazom egyiket sem, de jelenleg nem tudok farmolni, mert nincs hozzá fegyverem. Normál meg TVHM-ben meg hiába farmolok, azok, amik ott esnek nem jók UVHM-ben, semmit nem érnek.
  • jocika
    Ezért kell farmolni. Pl. ha eljutottál Santuary-ba, és visszamész oda, ahol az őrmestert találtad, amikor be kellett jutnod a városba, most ott Savage Lee-t találod. Ő előszeretettel dobálja a játék egyik legerősebb fegyverét, csak nem a duplát, hanem a szimplát. A Harold-ot. De kezdetnek nem rossz. És az UVHM miatt, mindig hozzád lesz igazítva a szintje.
  • Travelos
    Elértem az UVHM-et 52-es szinten, úgy 50 órám benne, de ez így játszhatatlan! Még az alap ellenfelek ellen nagyjából megoldom, de boss-ok ellen ilyen fegyverekkel, mint ami nekem van nem lehet mit kezdeni. Loot szinte soha semmi normális, ez így felejtős. Kínlódás.
  • Zs0lt1
    Ok, köszi nézegetem :-)
  • jocika
    Itt sok minden van.
    wiki
  • Zs0lt1
    Szevasztok, megvettem a gamet steamen. Még a megjelenéskor toltam sokat, de már semmire nem emlékszem,

Nincs valami lista a jó legendary fegyókról, hogy hol lehet farmolni?
  • Caleb019
    Azt tudom :D Izzadtam is egy-kettő alatt rendesen, a legendary fegyverekre gondoltam a "nem túl baszó" jelző alatt :D
  • MerlinW
    A magas szintűek (lvl50+) "elég baszók", hidd el:)
  • Caleb019
    Igen tudom, hogy nem örök életűek, sőt ált mire megtalálták őket már rég volt jobb, ismerőseimből kiindulva, de azért jól esne a kis lelkemnek :D
    Azért lehetnének elég baszók, ha már legendary-k. Talán majd a 3. részben :P
  • Travelos
    Most fejeztem be normal módban az alapjátékot úgy, hogy 4db küldetést nem csináltam csak meg, és 6db-ot találtam összesen. Ebből 4-et eladtam vagy eldobtam, a maradék kettőt is csak rövid ideig használtam, mert sokkal jobb cuccokat találtam helyettük (nem csak fegyverek voltak, hanem pajzs is volt közte). Úgyhogy ne sajnáld, TVHM-ben meglátjuk mi lesz...
  • Caleb019
    Nagyon sok órát beleöltem, nagyon sok boss-t leöltem, de még sosem láttam legendary-t :D Haverom elkezdte, 2 órát játszott, már szerzett is egyet :D
  • Sheltem
    Ez nem kiskapu. Úgy hívják farmolás. A farmolás ennek a játéknak szerves része akár csak például egy diablonak.
    Semmi köze a "csaláshoz".
    A játék direkt úgy van megcsinálva, hogy akárhányszor leölhesd azt a bosst, tehát ez nem bug(hiba) vagy ilyesmi, ez így működik.
    Használd nyugodtan, nem veszít a játék az élvezeti értékéből ha "kifarmolsz" egy fegyvert.
  • Travelos
    Köszönöm, bár én ezzel nem élnék, szeretném ezeket a "kiskapukat" kihagyni, és normálisan végigtolni a játékot, amíg lehet.
  • NeoMaN
    Warrior az alapjáték főellensége. Amikor megölöd rengeteg cuccot dob, jó eséllyel legendaryt is. Amikor megölted, akkor lépj ki a játékból majd vissza, és újra menj neki. Addig csináld amíg láthatóan sok XP-t kapsz. 2x-3x megölöd és lépsz egy szintet, miközben pluszban rengeteg cuccot is dob neked, köztük kis szerencsével olyat is, amitől beszarsz. :D
  • Travelos
    Vagy az a megoldás, hogy a DLC-ket már TVHM-en kezdjem el?
  • Travelos
    Még egy kérdésem lenne, ami nem teljesen világos itt nekem:

a DLC-k végigjátszása után/közben valószínű elérem az 50-es szintet, de ugye én még nem TVHM-ben vagyok, mert ez az első végigjátszásom, ilyen esetben is nő tovább a szint, az Ultimate Vault Hunter Pack aktiválódik automatikusan? Vagy ahhoz 2x ki kell játszani a játékot legalább?
  • Travelos
    Köszönöm, hogy válaszoltál, de sajnos nem sokat fogtam fel abból, amit írtál, pedig sokszor végigolvastam :)
    Odáig OK, hogy DLC-ket, de mi van a boss-al?
  • NeoMaN
    DLC-ket, az újabb cuccok is ott esnek. Alapjáték főboss-át pedig runold ha elértél odáig, 3 ölés +1 szint és loot. :)
  • Travelos
    Nagyjából az alapjáték első végigjátszásának vége felé közelítek (33-34-es szint lesz, amit el fogok érni szerintem). Szerintetek utána érdemes végig nyomni mégegyszer az alapjátékot és utána a DLC-ket vagy inkább előbb a DLC-ket és utána alap+DLC-k megint?
  • Travelos
    Eddig az offline és a LAN beállítást próbáltam, mindkettőnél jelentkezik.
  • Caleb019
    Hát ilyenről még nem is hallottam.
    De körbelesek, háátha találok valamit.
    Esetleg már próbáltad Friends only-ra tenni? (ha jól emlékszem van ilyen is)
  • Travelos
    Valaki találkozott már azzal a nagyon idegesítő problémával, hogy offline módban teljesen random módon feljön, hogy connection host, please wait, és ha pont harc közben vagyok, ezért megnyomom az egér gombot, mielőtt észreveszem az ablakot, akkor már ki is dobott az offline módból, és csatlakozik egy online játékhoz.
  • Caleb019
    Próbáltam azt is, de nem segített, teljesen mindegy neki, hogy mire állítom ugyan úgy csinálja. :/
    Kb fél éve még ment minden simán, azóta nem nyúltam a géphez, ezért is nem értem.
  • ntex
    Milyen vga-d van? Ha a PhysX be van kapcsolva akkor okozhatja az, ismerősöm GTX 980-al panaszkodott hogy bekapcsolt PhysX-el időnként ledroppolt neki csúnyán az fps. Én még nem próbáltam az új géppel a játékot.
  • Caleb019
    Valakinek nincs ötlete, hogy miért röccen meg a game néha? Rendszertelen, fut simán, megáll egy másodperce, aztán tovább, mintha leesne az fps, vagy valami. Régen nem volt ilyen gondom vele, most feltettem megint a napokban és ezt csinálja :/ Elég zavaró tud lenni.
    Kipróbáltam és a Pre-Sequence is produkálja.
    Mindkettő eredeti steam-es, a gépigény bőven megvan, frissítettem a drivereket is, programokat is, ötletem sincs. Ha mégiscsak valami teljesítmény baja lenne, levettem mindent minimumra, akkor is ugyan úgy... felteszem az elsőt- hátha ott oké lesz.
    Ha valaki tud rá megoldást szóljon! :P Köszi!
  • ntex
    Nekem is megvan az összes rész az összes fontos dlc-vel, a magyarítás meg nem érint :) A BL2-be 450 órám van, de ha hozzá venném a törtet is előtte akkor bőven 600 felett járnék.
  • Gyuszopapa
    Megvan pc-re is és Xbox-ra is eredetiben elég lesz?A gyerek játszik vele boxon én várom hogy legyen magyarítás és akkor belevágok pc-n.
  • ManoNegra
    Nekem is megvan mind, de én mondjuk megvagyok magyarítás nélkül is. A régivel tolom most, arról is leszedtem.
  • grebber
    Nekem megvan ,mivel szotyiért dobálták ,de mivel nem magyar nem lesz nagyon játszva
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.04.05. 17:17:30
  • raggazin
    Holnap lesz kettő éve hogy elkészült a magyarítás! Felkészültettek a hisztikre?! :D
    Amúgy kíváncsi lennék hogy vajon a felszólalók közül hány embernek van meg eredetiben a játék?!
  • raggazin
    Ez a kulcsos oldal valami cheat lenne?!
    Mert nem tudtam hogy mi ez és kaptam egy elég badass fegyvert!
  • ntex
    Sztem azért lenne f*szság nem kiadni, pláne ennyi ráfordított energia és idő után mert így akkor tuti feleslegesen cseszte volna el rá. A fanyalgók mellett még így is bőven nagyobb arányban lennének azok akik hálásak lennének érte ha kiadná, nyilván.
  • MoRT2195
    Megint? Az előző kommentet 11 napja írták, azelőtt meg csak több mint 1 hónapos kommentek vannak.
  • Caleb019
    Na megint indul a sz*rrágás :D
    Komolyan nincs jobb dolgotok mint, hogy feljöttök, bepötyögitek az X számú karaktert, X naponként, hogy ti nem várjátok, úgyse lesz kész, minek várjuk? Megértettük :D
    Gondolom egyikőtök sem tett egy lépést sem a magyarítás létrejöttéért. Ha mindegyikőtök lefordított volna 1000 sort, lehet már meglennétek vele.
    Egyébként a helyében én sem adnám már ki...

+ köszi a kucsos oldalt, lementettem :D

• petrov144
    Remélem azért nincs baja...
  • grebber
    " Lehet más vagy mások szívesen megcsinálták volna a magyarítást " ----KIZÁRT!!!!!!!!!!!!!

A "foglalás" meg hogy készül nem tántorította soha el azokat akik magyarítást akarnak csinálni nem véletlen van néha egy játékhoz 2-3 féle magyarítás
  • zozo071
    Valóban kár volt belekezdeni, lefoglalni a játék fordítását. Lehet más vagy mások szívesen megcsinálták volna a magyarítást.
  • gibson9
    Kár volt ilyen nagy fába vágni a fejszét. De a legjobb megoldás szerintem is az, hogy félbe kell hagyni azt a munkát amiben már évek munkája van. Ennyit kár volt ülni felette.
  • sata75
    BL2 keys
    Pre Sequel keys
    Ha esetleg valaki nem ismerné.